Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

@Turkina: Na forum WoT'a masz ten sam nick? To ty pisałeś, "dlaczego pewna grupa osób obraża wszystkich i modzi nie reagują?" ?

 

jakie polecicie lekkie/srednie czolgi usa/wlk bryt

 

Fajną zabawką jest brytyjski LT Tier II A13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie polecicie lekkie/srednie czolgi usa/wlk bryt

 

USA:

M24 Chaffee VI tier

M4A3E8

T20

M26 Pershing

 

WB:

Nie polecam, bo się nie znam Dołączona grafika ale z pola walki widzę, że kiepskie.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już kodzik bonusowy.

KOD BONUSOWY:

 

GGWP

(prosimy wpisać kod wyłącznie za pomocą dużych liter)

 

Po wpisaniu kodu bonusowego otrzymacie następujące dobra:

  • 3 dni konta premium
  • 5 x Dodatkowe Racje Bojowe
  • 5 x Skrzynka Coli
  • 5 x Czekolada
  • 5 x Ulepszone Racje Bojowe
  • 5 x Mocna Kawa
  • 5 x Pudding i Herbata
Kod można wpisać jedynie od 2 listopada od godziny 1:00 do 9 listopada do godziny 11:59. Po tym terminie ważność kodu wygaśnie, więc spieszcie się z jego wpisaniem! Kod bonusowy można aktywować tylko raz na koncie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Kopalnie 2 listopada 2012 01:49:41

Czołg: T-43

Doświadczenia: 1 989

Kredytów: 41 113

Osiągnięcia w walce: Specjalista, Odznaka mistrzowska:As pancerny

 

Pożegnalny prezent od T-43, aż szkoda go będzie sprzedawać, mam nadzieje, że T-44 mnie nie zawiedzie tak samo :)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paaanie.. aby zbić gwiazdki i do przodu. :D

Ja sobie prem zostawiam na przyszły weekend, bo teraz nie mam tyle czasu. ;>

 

Ale mi się łatwe walki trafiły, gwiazdki praktycznie na każdym czołgu za pierwszym razem i sumki też nie złe, ~5k xp bez premy. Nawet na IX tierze zarobiłem ~20k kredytów. :>

Skończyłem T20, bardzo fajny czołg był, teraz tylko uzbierać kasę na persa (promocja wyssała ze mnie trochę grosza jeśli chodzi o wyposażenie..).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że smocza grań wróciła, nie wiem co oni tam przemodelowali, ale nadal nie lubię tej mapy.

 

To jest jedna z lepszych map (o ile nie najlepsza) w tej grze. Jeżeli nie wiesz, co jest przemodelowane, to musisz być w przegrywającej drużynie :lol:

 

Za to to, co zrobili z El Halluf, woła o pomstę do nieba. Jak ją zobaczyłem pierwszy raz po zmianie, to tylko "co to, k..a, jest" udało mi się wykrztusić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało słyszałem pozytywnych komentarzy na temat tej mapy, ale ok ja się nie znam za mało bitew mam. ;>

El Halluf to za to jedna z moich ulubionych map zaraz po klimatach miejskich i dla mnie zmiany są ok, taktyka się nie zmieniła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie taktyka na elhaluf sie bardzo zmienila. Jazda 10 czolgami na A1 juz jest niemozliwa. Poza tym podjazd jest mniej stromy i duzo latwiej jest trafic kogos kto chowa sie na dole. Wiekszosc druzyn juz nie pcha sie na A2 tylko chowa na C1. Ale to chyba dobrze bo trzeba wiecej kombinowac srodkiem. Zmienilo sie tez Abbey i duzo trudniej gra sie arta. No nic, trzeba sie przyzwyczaic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@demon92. Tak ten sam nick czekam teraz na odpowiedź z suportu. O ile inne tickety rozpatrywali szybko to ten o dziwo jakoś nie. Dzięki za kod ale raczej wykorzystam go w tygodniu mniejsze parcie graczy na zbicie gwiazdek. Choć przyznaje KT mnie dziś zaskoczył 1 bitwa http://imgur.com/qdXlE

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie taktyka na elhaluf sie bardzo zmienila. Jazda 10 czolgami na A1 juz jest niemozliwa. Poza tym podjazd jest mniej stromy i duzo latwiej jest trafic kogos kto chowa sie na dole. Wiekszosc druzyn juz nie pcha sie na A2 tylko chowa na C1. Ale to chyba dobrze bo trzeba wiecej kombinowac srodkiem. Zmienilo sie tez Abbey i duzo trudniej gra sie arta. No nic, trzeba sie przyzwyczaic Dołączona grafika

 

Mam wrażenie, że spieprzyli te mapy przeróbkami. Lubiłem Abbey, lubiłem Halluf. Teraz ilość normalnego* terenu drastycznie zmalała, za to tego pojawiły się jakieś przeszkadzajki w postaci wszechobecnych podjazdów, kamieni i wąskie gardła.

 

* - normalnego terenu - takiego po którym jedziesz z jednostajną prędkością bez obawy, że jakiś poganiacz w medzie będzie się pluł, że zwalniasz kolumnę. O właśnie, kolumnę. Bo już się nie daje jechać trzema czołgami jeden obok drugiego. Przynajmniej nie tak, jak dawniej :/

 

O, i jedną wkurzającą rzecz zauważyłem - centymetrowej wysokości przeszkadzajki (kamyki, płoty, etc.).

Jak to jest, że przejeżdżasz przez dom (nie każdy) jakby był z papieru, ale przy najechaniu na resztki zniszczonego słupka, dostajesz -90% do prędkości? Jechałem sobie T34, zniszczyłem płot... pech chciał, że obiema gąsienicami wjechałem na słupki. Zwolniłem w trybie natychmiastowym praktycznie do zera Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie taktyka na elhaluf sie bardzo zmienila. Jazda 10 czolgami na A1 juz jest niemozliwa. Poza tym podjazd jest mniej stromy i duzo latwiej jest trafic kogos kto chowa sie na dole. Wiekszosc druzyn juz nie pcha sie na A2 tylko chowa na C1. Ale to chyba dobrze bo trzeba wiecej kombinowac srodkiem. Zmienilo sie tez Abbey i duzo trudniej gra sie arta. No nic, trzeba sie przyzwyczaic Dołączona grafika

 

Ja gram na randomach a Ty piszesz o jakiś taktykach na clanwarsy. ;> Dla mnie dalej jest tak jak było czyli walka o górkę i jazda. Jestem niedzielnym graczem nie zagłębiam się w jakieś szczegóły. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to krótkie info dla niedzielnego gracza:

Już nie ma walki o górkę, a przynajmniej nie na taką skalę (bo i tak strzela jeden/dwóch, a reszta stoi grzecznie z braku miejsca i obrywa od artylerii/td z okolicznych wzgórz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję wykonać czystą instalację nowej wersji WoT. Po odinstalowaniu starej oraz czyszczeniu rejestru mam takie cyrki (załącznik). Zna ktoś problem?

Reinstalowałem netFram.4 i nic.

post-120684-0-30686600-1351855731_thumb.png

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@demon92. Tak ten sam nick czekam teraz na odpowiedź z suportu. O ile inne tickety rozpatrywali szybko to ten o dziwo jakoś nie. Dzięki za kod ale raczej wykorzystam go w tygodniu mniejsze parcie graczy na zbicie gwiazdek. Choć przyznaje KT mnie dziś zaskoczył 1 bitwa http://imgur.com/qdXlE

 

To jest paranoja co się na forum WoT'a dzieje, tutaj hrabia i kilku jego przydupasów by już dawno miało bana, ale tam nie, no bo przecież jak można zbanować kogoś kto wali gold ammo na randomach, więc i sporo kasy na konto firmy trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!

Battle: Murovanka 2 listopada 2012 12:57:46

Vehicle: Löwe

Experience received: 6 255 (x5 for the first victory each day)

Credits received: 90 097

 

Ale bitwa 5.1K dam. W E75 w dolną płytę wchodziło jak w masło :P

 

BTW bez premki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co można więcej zrobić, żeby wtopić bitwę?

 

 

Porażka

Bitwa: Cichy Brzeg 2 listopada 2012 14:33:48

Czołg: T110E4

Doświadczenia: 617

Kredytów: 35 825

Osiągnięcia w walce: Medal Radley'a-Waltersa, Specjalista, Snajper, Strzelec pancerny

 

3 dni premium zostawię na grę w tygodniu, szkoda nerwów.

post-177535-0-75769900-1351864338_thumb.jpg

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Havok zobacz nagłówk okna, woła o C++ Runtime Library.

 

Tak widzę, wklepałem w google i pobrałem vcredist_x64 z SP1. Zrobiłem aktualizacje Win7, było wiele poprawek różnych bibliotek. Ale wciaż bez skutku. Na forach WoT takie problemy widzę nierozwiązane. Tyle dobrego że właśnie odpakowuję SSD, więc będzie clean install i pewnie wszystko zadziała. Ale już dla potomnych chciałem to rozwiązać. 2 m-ce nie odpalałem sprzętu, po powrocie Launcher WoT nie działał sam z siebie, wywalając taki sam komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...