Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanko trochę poza samym WoT' czy poza Vdr1984 i TheRiisingSun macie jakieś ciekawe kanały na yt z których można się trochę dowiedzieć o trikach i taktyce w Wot?

Chętnie bym obejrzał kilka ciekawych filmików z konkretnym komentarzem.

ps. sry za ' ale mi przecinek wysiadł w klawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie miałem takiego pana w teamie http://imgur.com/SUcef Bitwa przegrana, ale po komentarzach tego pana "noob team, morons itp" mam pytanie czy naprawdę bicie lolków to taka przyjemność? Wiem że fajnie napisać na czacie ty nubie ubiłem cię ale nie widzę frajdy w biciu lolków. I ta zabójcza celnosć...

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to przerwa na faptime Dołączona grafika

 

btw amerykanski Lee to straszne [ciach!]o...

 

Lee jest bardzo dobry, o ile grasz nim w drugiej linii i snajpisz . Gra się trochę jak TD z trollgunem. Jako TD masz bardzo dobre parametry. szeroki kąt wychylenia lufy, duży kaliber, w miarę duże penetracja i dmg. Jak wyjedziesz za daleko do przodu to po prostu zajadą Cię z boku lub z tyłu i zniszczą,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!Battle: Airfield 2 listopada 2012 20:02:20Vehicle: VK 4502 (P) Ausf. AExperience received: 7 485 (x5 for the first victory each day)Credits received: 33 865Battle Achievements: Sniper, Sharpshooter, Mastery Badge: "2nd Class"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plutonium ze szkkamem:

Zwycięstwo!

Bitwa: Lotnisko 2 listopada 2012 21:29:25

Czołg: PzKpfw VIB Tiger II

Doświadczenia: 1 996

Kredytów: 53 167

Osiągnięcia w walce: Snajper, Odznaka mistrzowska:As pancerny

http://speedy.sh/af5...field.wotreplay

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Pożegnanie Tigera II ;)

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś JagdTigera 8,8? Jakie wrażenia?

Chcę skorzystać z 15% przeceny i zastanawiam się czy to dobry wybór.

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Dębina 3 listopada 2012 00:11:21

Czołg: 8.8 cm PaK 43 Jagdtiger

Doświadczenia: 1 809

Kredytów: 124 060

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Odznaka mistrzowska:As pancerny

 

z tym ze ja dużo śmigałem Ferdkiem i normalna jagoda no i troszkę już na JP E100, ogolnie jak zapoda Cie na 8 tiery to czołg jest OP wręcz, jedynie czołgi z 175 pen+ stanowią jako tako zagrożenie ale co to za problem walić do nich z 500m przy 0.31 cel Dołączona grafika nadbudówka nie do przebicia jak tylko to wystawiasz to masz spokój całkowity Dołączona grafika

 

średnio zarabiam 60-65K

 

Ja zakupiłem JT 8.8 i SP

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ja czegos nie widze, ale nie zbieram exp A13 brytyjskim, wszystkimi innymi mam jakies smieciowe ilosci co runde, a w przypadku tego nic mi nie pokazuje... gram na random

 

moj nick to grzesiek_k

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastawcie się na poniedziałkowy nalot na kioski/salony prasowe, szykuje się złoto w dobrej cenie w nowym poniedziałkowym wydaniu Komputer Świat 12/2012.

info: http://forum.kompute...world-of-tanks/

 

P.S.

Ciekawe tylko po ile kodów będzie można wbijać.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luneta w tygrysie ?! nie wnikam jak kto gra ale HT powinny być w natarciu.

 

Podstawowy błąd, atakować wolnym czołgiem. Heavy wspiera natarcie medów ale nie powinien lecieć bezmyślnie do przodu. Szczególnie w takiej walce jak w linku, przeciw X tierom. Po 13k bitew mam już swoją strategię na każdą mapkę. i Lornety często się przydają w walce pozycyjnej na dystansie. Nie możesz mieć czołgu tylko do jednego bo w pozostałych sytuacjach będziesz przegrywał.

 

Dodatkową zaletą lornet jest demontowanie za friko, mam dwie i wystarcza mi to na 20 czołgów, przekładam co bitwę. Jak bym miał kupić 20 różnych wyposażeń dla czołgów to 10kk w plecy, w promocji 5kk.

 

Tylko na artach nie mam lornet, tam używam ulepszone celowanie, siatka maskująca i rammer.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak.. 9200 expa za niespecjalną bitwę.. albo 77k kredek na czysto za przegraną... na niskich tierach wychodzą mi takie akcje, że głowa mała :D

 

Nawet jak co którąś bitwę nie zauważę nawet kiedy 90% teamu gryzie glebę to i tak nie jest źle :D

 

Poza tym premka i t34 to jest zarabianie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, z prem by było ponad 9k xp i 111k kredek. ;>

 

Dołączona grafika

 

Ale nie będę premki teraz marnował, bo w ten weekend gram tylko dla gwiazdek, w przyszły piątek zapuszczę, bo będę zbierał na pershinga. ;>

 

Ja tam jestem graczem niedzielnym, ale iq tych "5x" wymiataczy mnie relaksuje, wszystkie bitwy za pierwszym razem wygrane, to lubię. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieraz tak jest.. albo gwiazdki mi lecą po kolei na każdym czołgu, albo kompletnie nic nie idzie i odpuszczam do wieczora.

Ostatnia bitwa teraz IS-8, conqueror stał sobie jak lamus i walił mi w wieżyczkę bezskutecznie a ja przebijałem go pocisk za pociskiem aż zjechałem do zera.. bez kitu. Swoją drogą bardzo ładnie w niego wchodzi nie wiem jak ze słabszym działem, bo waliłem z M62-T2, ale łeb miał zrobiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem.. akurat w pracy sobie aktywuje na weekend będzie. ;> Żeby nie zapomnieć. :D

 

A teraz pytanie techniczne, robił ktoś już HT-ki brytyjskie ? Bo mam dylemat czy zacząć coś nowego u francy czy właśnie brytoli. Pobieżnie bawiłem się linią churchilli i nie do końca się przekonałem raz, że mułowate to a dwa, że depresja działa jest minimalna co utrudnia pokonywanie wszelkich górek itp. - coś jak w IS-3 i IS-8.

Najbardziej interesują mnie tiery V-VII jakby ktoś napisał kilka zdań o tych czołgach, tylko nie na podstawie 1-2 walk na testowym. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...