Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko SP nie jeździ jak med, a jak HT, co utrudnia objeżdzanie od boku.

 

Coś za coś. Odbija jak heavy a jest mniejszy czyli trudniej go trafić. Jeździ powoli, więc nie oflankujesz. Też uważam, ze typ był lepszy, ale już go ie ma. może ktoś przypomnieć, ile płaciliście za typa?

 

A że Super Pershingiem grać się da świadczy statystyka serwera. Ostatnie dwa tygodnie dla topowych graczy serwra EU 58% wygranych. Dla porównania na typ59 59%. Więc nie jest źle, różnica na prawdę niewielka a mocny pancerz też da się dobrze wykorzystać w taktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanę w obronie T-50ki i powiem, że T-50 to mój ulubiony czołg i na nim miałem najwięcej zdobytego doświadczenia 1400 bez prem (w garażu Kw-1s,IS, T29, SU26 i marderII). Czołg sprawia mi wiele frajdy. Leo nigdy nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Wydrukuję sobie blacklistę i będę każdego pytał o nick z gry, po czym - przy pojawieniu się kogoś z listy - będę lał do nieprzytomności za kampy, teamkille, afk i zabawę w łódź podwodną.

Blacklista powinna mieć opcję notatek - za co ktoś trafił... ależ by mi to ułatwiło.

 

A całkiem na serio - nie. Nie mam chwilowo kasy na ciach!ły, a MBP odwiedzę kiedy indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie się tankuje tym SP... ustawiłem się na zboczu A1 i zaczęli do mnie walić, za mną się schowaly HT Dołączona grafika , ale cierpliwoscia zdobylem wzgorze (arta mi pomogła), 3/4 shootów rykoszetowało, ale i tak fartem dojechałem z 1% hp Dołączona grafika

 

boli tylko, że jak na taką krowę to działo jest słabe, bo jak już waliłem to za 100-150...

post-136524-0-65573800-1352211595_thumb.jpg

post-136524-0-11663500-1352211617_thumb.jpg

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś za coś. Odbija jak heavy a jest mniejszy czyli trudniej go trafić. Jeździ powoli, więc nie oflankujesz. Też uważam, ze typ był lepszy, ale już go ie ma. może ktoś przypomnieć, ile płaciliście za typa?

 

A że Super Pershingiem grać się da świadczy statystyka serwera. Ostatnie dwa tygodnie dla topowych graczy serwra EU 58% wygranych. Dla porównania na typ59 59%. Więc nie jest źle, różnica na prawdę niewielka a mocny pancerz też da się dobrze wykorzystać w taktyce.

 

Chyba mnie źle zrozumiałeś, ja nie mówię, że się nim nie da grać, wręcz przeciwnie, uważam go za całkiem ciekawy czołg, po prostu tylko stwierdziłem, że penetracja czasem nie domaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie się tankuje tym SP... ustawiłem się na zboczu A1 i zaczęli do mnie walić, za mną się schowaly HT Dołączona grafika , ale cierpliwoscia zdobylem wzgorze (arta mi pomogła), 3/4 shootów rykoszetowało, ale i tak fartem dojechałem z 1% hp Dołączona grafika

 

boli tylko, że jak na taką krowę to działo jest słabe, bo jak już waliłem to za 100-150...

 

35k bez premium konta z przeciętnej gry, czyli podobnie do znacznie droższych HT. Nie jest źle :)

 

W końcu premium tanki są do zarabiania a nie do rushowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Wydrukuję sobie blacklistę i będę każdego pytał o nick z gry, po czym - przy pojawieniu się kogoś z listy - będę lał do nieprzytomności za kampy, teamkille, afk i zabawę w łódź podwodną.

Blacklista powinna mieć opcję notatek - za co ktoś trafił... ależ by mi to ułatwiło.

 

A całkiem na serio - nie. Nie mam chwilowo kasy na [ciach!]ły, a MBP odwiedzę kiedy indziej.

 

 

A ja bez żartowania chyba niejednemu dziób bym oklepał.

Przede wszystkim za bezmyślność, bo to że nie wszyscy są dobrzy to norma ale za kretynizm to bym za.....

Edytowane przez pablo.k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T50 jest uberdopakowany ;) nawet po zmianie losowań :) (bo ze starymi losowaniami to w zasadzie nie zdarzało mi się nim przegrywać ani kończyć bitwy bez minimum 4-5 killi. Teraz jest trochę gorzej ale też nieźle.

 

A jak wylosuje z niższymi tierami to bajka. większość TD i HT można objeżdżać do woli :D

 

Mi się o niebo lepiej i dużo agresywniej gra T-50 niż Leo.. Leo był fajny kiedyś dawno dawno temu zanim weszły nowe lekkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grać panie premierze jak grać?

 

 

Porażka

Bitwa: Smocza Grań 6 listopada 2012 20:19:55

Czołg: T34

Doświadczenia: 1 326

Kredytów: 133 249

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Snajper

 

Co wziąć na czwartą umiejętność do T34? Mam naprawę , szósty zmysł i BIA. Warto kamuflaż czy jakieś sokole oko czy coś takiego?

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO kamuflaż ;) miałem przed przeszkoleniem załogi i grało się bardzo przyzwoicie na mapach typu malinówka i wszelkich miejscach gdzie możesz się zakitrać w krzaczorach.

 

Dostał ktoś potwierdzenie udziały w tym spotkaniu? Widzę, że jak zawsze w WG coś poszło nie tak... Od cholery ludzi wysłało maile ok 12 (ja wysłałem ok 14.10) i nie dostali się (brak potwierdzenia w tym i mojego) a ludzie co wysyłali o 16 dostali się...

 

"Kto pierwszy, ten lepszy!" oczywiście... Tak samo jak z tymi wierszami itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grać panie premierze jak grać?

 

...

 

Co wziąć na czwartą umiejętność do T34? Mam naprawę , szósty zmysł i BIA. Warto kamuflaż czy jakieś sokole oko czy coś takiego?

Moja opcja:

-zwiad

-strzał z biodra

-gładka jazda

-rozpoznanie w sytuacji

-gaszenie pożary

-gaszenie pożaru

 

mam już po 61% 4 perka i minimalne wrażenie, że czołg jest nieco lepszy. Szału nadal nie ma a do tego więcej gram medami i zaczyna i przeszkadzać ociężałość T34. Ale liczy się możliwość zarabiania a zasięg widzenia szybkość celowania to kluczowe umiejętności załogi które mogą zwiększyć zadawane uszkodzenia więc też zysk.

 

----------------

 

W końcu mam dylemat. T-54 po założeniu wieży ma do wyboru dwa podobne działa.

 

Działo: 100 mm D-54

pen: 219/350/50

7,32 strzałów

0,39 Celność na 100m (m)

2,9 czas celowania

 

VS

 

Działo: D-10T2C 100 mm

pen: 201/350/50

7,32 strzałów

0,35 Celność na 100m (m)

2,3 czas celowania

 

No i teraz co lepsze na medzie 9 tieru, penetracja czy szybkość celowania szybkostrzelność i celność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się waść rąbnąłeś przy pisaniu ;)

 

Do meda wziąłbym chyba to szybsze, raczej nie masz czasu przystanąć i celować, a bardziej zależy Ci na oflankowaniu celu i zadaniu jak najwięcej obrażeń w jednostce czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Murowanka 7 listopada 2012 11:46:36

Czołg: Jagdtiger

Doświadczenia: 1 906 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 34 159

Osiągnięcia w walce: Specjalista, Snajper, Rozpruwacz

 

15k naprawa

16k ammo

 

3k zarobku ;)

 

Fun z rozwalania przeciwnika (po tym jak cały team padł w 5min i zostałem z isu i hummelem) 100k :)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działo, gąsienice, wieże ewentualnie, ja kupiłem,

modły obowiązkowo,

wentylacja i rammer, trzeci to już zależy od stylu gry, ja używam na is-8 który jest podobny w stylu gry lornet, o mogę je a friko przekładać, jak bym miał no limit kasy kupił bym osłoniętą optykę abo stabilizację.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działo: D-10T2C 100 mm

pen: 201/350/50

7,32 strzałów

0,35 Celność na 100m (m)

2,3 czas celowania

 

To weź, szybkie skupianie celownika i celność to duży atut tego działa, wcześniej miałem D-54 ale po wprowadzeniu D-10T2C od razu na nie zmieniłem.

Walcząc tym czołgiem nie możesz za długo czekać aż celownik się skupi, walisz i odchodzisz, dużo trzeba być w nim ruchu i wtedy ten czołg wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Bezdroża 7 listopada 2012 19:48:46

Czołg: T34

Doświadczenia: 2 080

Kredytów: 156 097

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Wsparcie

 

Szkoda że tylko trzy dni premki dali, ale i tak 7,5mln kredek się nabiło ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kojarzę, że ktoś z WG wypowiadał się, że nie będzie więcej darmowych prem tanków tak jak to było z T34? Bo zasłyszałem plotkę, że E-75 mógłby być czołgiem premium. Tylko 2 rzeczy mi nie pasują, po pierwsze to był by trochę strzał w stopę dać ludziom za darmo kolejnego prem tanka, a po drugie zasłyszałem to na forum WoT'a, a tam troli nie brakuje, więc trochę to mało wiarygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kojarzę, że ktoś z WG wypowiadał się, że nie będzie więcej darmowych prem tanków tak jak to było z T34? Bo zasłyszałem plotkę, że E-75 mógłby być czołgiem premium. Tylko 2 rzeczy mi nie pasują, po pierwsze to był by trochę strzał w stopę dać ludziom za darmo kolejnego prem tanka, a po drugie zasłyszałem to na forum WoT'a, a tam troli nie brakuje, więc trochę to mało wiarygodne.

 

A co miałaby wskoczyć za E-75 ? i do tego 9 tier jako premium hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...