Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Mało prawdopodobne, aby jeszcze dali 8 tier. Może coś niżej. To była oferta jedyna w swoim rodzaju bo popełnili pewien błąd i chcąc go naprawić wyrzucając już kupione T34 musieli dać w zamian coś solidnego. A to, że dali premium i jeszcze o tym poinformowali pół roku wcześniej mocno uszczupliło ich dochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dorwałem na m6 topowego działa w końcu, nowy czołg zupełnie, można naprawdę dopiec wyższym tierom o niskich nie mówiac. Defend na malinówce tier 7 i 8, ja sam od zera 3 kille przy czym mój team stracił 60% populacji w 2-ej minucie, ja dość dawno się nauczyłem ze w amerykańcu na górkach się fajnie gra, niestety t29 obok mnie ładnie się wystawiał i zginął jako jeden z pierwszych. Muszę chyba włączyć powtórki ponownie. Na porażce prawie 900exp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath ma racje. Wedlug mnie to byla najlepsza zagrywka WG od czasu przejscia z bety do nie-bety (i naglego odciecia przyplywu golda). Wiele osob nie bylo stac (lub nie chcieli) na zakup prem tanka ale wywalic ~50pln byli gotowi by wygrindowac T34. Plus fama sie rozeszla, ludzie sie rzucili, ci tez kupili golda itd itp. Co jak co ale marketing to oni maja w pyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max tak z ciekawości co to za błąd popełnili?

 

Co do tego E-75 to ja w to nie bardzo wierzę, tylko tak pytałem, czy WG czegoś takiego nie mówiło, że więcej takich akcji nie będzie.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluton 2 osób, a co dopiero 3 ma to do siebie, że jest się w stanie dużo więcej ugrać, pluton 3 ogarniętych top tanków jest wstanie zmieść sporą część przeciwnej drużyny, a jak trafisz na noobów to i całą. Po za tym jak zrobisz coś głupiego to ta druga osoba ustawi cię do pionu:)

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś pierwszy raz w plutonie zagrałem, całkiem inny odbiór gry... w moim przekonaniu nie lamiłem aż tak bardzo Dołączona grafika

 

To teraz sprobuj pograc w kompanii. To jest dopiero szkola zycia.

Edytowane przez spavatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kampili, Czekali na atak przeciwnej drużyny bo tak łatwiej ich ubić a strata jednego działa w obronie trochę im szyki popsuła. Nie zawsze taka strategia daje doby efekt, ale broniąc widziałem już zwycięstwa noobów z 5% nad drużyną elo pro, która poszła na frontalny atak. Kiedyś też miałem sytuację, że nasi poszli na atak poginęli jak muchy i zostało nas ośmiu przy pełnym składzie przeciwnika. Ale wszyscy dość dobrzy gracze. Zaczęliśmy kampić bo na atak już nie było siły. W efekcie w pięć minut już my mieliśmy przewagę bo myśleli, że jak nas tylu wybili to rush da im zwycięstwo. Nie ma tak, rush się opłaca tylko jako przemyślana strategia, na przykład kiedy scout wskazał słabe miejsce i atakujemy tam wszyscy aby szybko scapować bazę lub pojechać resztę przeciwników od tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczone translatorem z rosyjskiego:

Niektóre szczegóły aktualizacji 0.8.2

 

Drodzy gracze, następny plan aktualizacji gry 0.8.2 wprowadza do gry następujące zmiany:

Wprowadzanie chińskiego oddziału czołgów

Lekkie Czołgi: Renault NC-31, Vickers Mk.E Typ B/T26, M5, 59-16, WZ131, WZ132;

Średnie Tanks: Typ 97 Chi-Ha, Type 58, T-34, T-34-1, T-34-2, typ 59 (WZ-120), 121;

Ciężkie czołgi: IS-2, 110 (IS-2U), 111, 111 1/2/3 4/5.

 

Gra wprowadzi pięć nowych samochodów USA:

Lekkie czołgi T21, T71:;

Średnie zbiorniki: T69, T54E1;

Ciężki czołg T57.

 

Premiumnyh nowy komputer:

Francuski ciężki poziom zbiornika 7 FCM 50;

Brytyjski ciężki poziom zbiornika 6 TOG-2;

Brytyjska PT-ACS Poziom 7 AT-15A.

 

Obróbka graficzna niektórych kart:

Prokhorovka;

Redshir;

Erlenberg;

Ruinberg.

 

Wprowadzenie specjalnego video gry bitewne TV przeglądając przedstawicieli chińskich władców zbiorników

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jzHcC3oM0lI

 

W najbliższy weekend 10-12 listopada Wargaming obchodzi Polskie Święto Niepodległości (szok) jako trzydniowy specjal. Ciekawe co dadzą w promocji? Rudego 102 ;) ?

 

Haha, pewnie lewica zorganizuje blokadę, special nie przejdzie :F
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczone translatorem z rosyjskiego:

 

Haha, pewnie lewica zorganizuje blokadę, special nie przejdzie :F

 

Ładny filmik, powinien go każdy zobaczyć i pomyśleć o co chodzi w grze, a nie tylko hurra i ...."another one bites the dust" że zacytuje klasyka.

I ciekawe jak to będzie działać "Średnie zbiorniki: T69, T54E1;" Dołączona grafika

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę o tym co napisaliście ad E-75 i sens to to ma... Zauważcie, że zmienili już prem tanki 8 tieru w drzewku USA (był jakiś M4 czy coś takiego) i ZSRR (z KV-5 na IS-6). Może WG uznało, że pora pozbyć się Lowe i wyciągnąć trochę kasy od potencjalnych czołgistów niemieckich wprowadzając E-75 jako prem? Np E-75 Ausf-WG z 88L71 ;) Nie koniecznie muszą usuwać ten czołg z drzewka! Przykładem jest JagdTiger 88 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstanie, powstanie. Tylko najpierw jeszcze TD Brytoli, Chińczycy, rozwinięcie Francuzów, potem jakieś japońskie, kambodżańskie, ugandyjskie, etc.

Wszystko przez to, że "niemieckie drzewo technologiczne jest prawie ukończone i najbliższe finalnemu".

A ja czekam z utęsknieniem na Leoparda I i chyba się nie doczekam :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i w końcu pierwsza epicka runda, 6 fragów, z czego 4 wynikały z walki 4 na 1, podjeżdżali po kolei Dołączona grafika jak na lekki tank calkiem ładna kaska wpadła... szkoda, że 90% losowań daje mnie jako mięso armatnie

post-136524-0-96473900-1352372991_thumb.jpg

post-136524-0-42652700-1352373017_thumb.jpg

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naaah, u mnie jak zwykle.

Tylko chyba MM stwierdził, że mam zbyt wysokie win ratio na jPanterze i zjechało mi w ciągu dwóch dni z 60% na 58%... strach odpalać grę dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja na glupim zbijaniu gwiazdek wyciagnełem win ratio koło 30%....efektem w ciagu 2 dni była spora strata w setnych % globalnego win ratio..strach sie bac :D

a na poważnie - albo nie trafiam, albo mam team z d...ostatnio widziałem pacjenta z 17k na liczniku i 310 eff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeździłem 4 tierami brytoli.

Jako że od paru dni znowu mam xvm, widziałem dyskotekę na ratio i effc... Byłem ciemnozielony, potem długo nic, potem paru pomarańczowych i sami czerwoni.

Max 1000 effc, minimum 300... momentami czułem się jak z kosmosu :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę o tym co napisaliście ad E-75 i sens to to ma... Zauważcie, że zmienili już prem tanki 8 tieru w drzewku USA (był jakiś M4 czy coś takiego) i ZSRR (z KV-5 na IS-6). Może WG uznało, że pora pozbyć się Lowe i wyciągnąć trochę kasy od potencjalnych czołgistów niemieckich wprowadzając E-75 jako prem? Np E-75 Ausf-WG z 88L71 ;) Nie koniecznie muszą usuwać ten czołg z drzewka! Przykładem jest JagdTiger 88 ;)

 

Przecież Niemcy były zmieniane jako pierwsze i właśnie wtedy dodali E-75. Wszystkie zmiany, o których piszesz były w tym samym planie od kwietnia 2011 systematycznie wykonywane.

A E-75 może być dodany jako prem w takiej formie jak piszesz, tak samo jak JgTiger.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Maxymili- Made in China wkracza. Co ciekawe na dole drzewka jest Typek 59 , czyżby powrót syna marnotrawnego za golda?

 

Dołączona grafika

 

Czy jesteś zainteresowany chińskim drzewkiem rozwoju? Jeśli nie, nie obawiaj się! W tej aktualizacji wprowadzimy również 5 nowych amerykańskich maszyn!

  • Czołgi lekkie - Т21, T71
  • Czołgi średnie - T69, Т54
  • Czołgi ciężkie - Т57
Poza tym, będziecie mogli zasiąść za sterami 3 nowych pojazdów premium!
  • Francuski czołg ciężki VII poziomu FCM 50t
  • Brytyjski czołg ciężki VI poziomu TOG-2
  • Brytyjski niszczyciel czołgów VII poziomu AT-15А
Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...