Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Na dole drzewka jest Type 59 (WZ-120) tieru 9, a dotychczasowy Typek nadal widnieje w premium tankach Dołączona grafika

 

No o tym mówie własnie, w premium tankach , a teraz go nie ma w premium tzn nie można kupić. Więc czyżby wrócił do sklepu na stałe?

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się udało dosłownie przed chwilą podwójną gwiazdkę na ferdynandzie zbić:

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Redshire 8 listopada 2012 19:43:31

Czołg: Ferdinand

Doświadczenia: 2 808 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 41 717

Osiągnięcia w walce: Medal Poola, Specjalista, Odznaka mistrzowska:As pancerny

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Nie ma to jak dobrze przykampić Dołączona grafika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzechuk, ja używam:

 

-ScopeShadowRemoverCC, wywala czarną otoczkę w trybie snajperskim

-J1mB0_s_Crosshair_Mod_v1.17 - fajny celownik z dużą ilością konfiguracji

-Dead Tank by Masik 0.8.1, łatwiej dojrzeć wroga za wrakiem czołgu, czyli modele zniszczonych maszyn zastąpione białymi teksturami

-CameraMod_8.0, daje większy zoom-out

-Premium_hangar_0.8.0, bo ładnie wygląda ;>

-skórki na weakspoty ze strony wotdb.info, bo gram na tyle mało, żeby to wszystko zapamiętać :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-810--t1e6-kolejny-prezent-od-wg-na-nowy-rok/

 

---

 

 

Jeden z czołgów premium, które mają zadebiutować w 0.8.2. W skrócie VI tier brytol, 1400 HP.. chyba będzie popularny, bo to idealny noob tank do trollowania.

 

http://www.youtube.com/watch?v=zPRqbOhwb-w&list=UU34Hb8yBvc5l4U50F_hF01w&index=1&feature=plcp

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.worldof...19#entry2871119

 

@grzechuk: Ten link powyżej to bardzo fajny modzik pokazuje ci pancerz wszystkich czołgów, penetrację z najlepszym działem, w przypadku art dmg, hp z najlepszą wieżą, który to tier, jakiej nacji i czy premium czy normalny, oraz typ czołgu. W sam raz, żeby zrobić krótką analizę w czasie 30s oczekiwania, kogo możesz przebić, a kogo nie. Do tego używam skinów z weakspotami i innego celownika.

 

W ten czołg tog, to chyba każdy noob trafi z kilometra xD

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje mody to tak w telegraficznym skórcie:

CameraMod_8.0, ColoredBattleResults, DraX_disable_bloom, DraX_disable_DOF, J1mB0s_Crosshair_Mod_v1.18, Pettingsons Vertical Tech Tree 0.8.1 v1.5.2, xvm-3.1.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogs contour mod robi niezłą choinkę na ekranie Dołączona grafika Można zamiast tego wrzucić celownik który pokazuje pancerz, działo i czas przeładowania przeciwnika po najechaniu na niego celownikiem.

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---

 

 

Jeden z czołgów premium, które mają zadebiutować w 0.8.2. W skrócie VI tier brytol, 1400 HP.. chyba będzie popularny, bo to idealny noob tank do trollowania.

 

 

 

Jaka sciana ;]

Fajnie bedzie wylapywal w boki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...

Ja tam weakspotow nie uzywam(ale celowniki, xvm, scope jak najbardziej), po prostu wale w najbardziej płaską wystającą część z najsłabszym armorem...z bliska sie przydaje znajomość weaków(np ze strony armory) i świadomość gdzie co się wbije, z daleka nie ma co sie zastanawiać w co celować, celujesz w środek czołgu i modlisz się(zwłaszcza przy dziale 300pen i 18.6s reloadu i ~2k za pocisk) ze nie jebnie w glebe...i że jak trafi to nie w jakieś magiczne miejsce typu działo(za zero) czy wizjer/dowódca (też za zero)...o gąsienicach nie wspomnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 6:30, 10. listopada do 6:00, 13. listopada będziecie mogli skorzystać z następujących bonusów:

Podwójne doświadczenie dla załóg wszystkich pojazdów!

20% zniżki na wyposażenie.

20% podwyższone przychody dla następujących pojazdów:

  • T-34, radziecki czołg średni V poziomu
  • T-34-85, radziecki czołg średni VI poziomu
  • M4 Sherman, amerykański czołg średni V poziomu
50% zniżki na wytrenowanie lub przetrenowanie załogi w ich głównej kwalifikacji (za złoto).

50% zniżki na rozbudowanie koszarów.

 

Źródło:

http://worldoftanks.eu/news/4589-polish-independence-day-pl/

Edytowane przez bryndza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość gra z modami na weekspoty. Uważacie, że to jest o.k i fair w stosunku do innych ? Dla mnie to żałosne oszukiwanie. Może dlatego jestem tylko przeciętnym graczem.

 

Jeju jeju, żałosne oszukiwanie. Ja nie używam i nie widzę, żeby ktoś w jakikolwiek sposób mnie tym oszukiwał.

Czym innym jest mod służący zdobyciu przewagi nad przeciwnikiem, albo do doskonalenia umiejętności, a czym innym bot*, albo zmiana całych hitboxów.**

A lamer pozostanie lamerem niezależnie od wspomagaczy, jakich używa. Tak jak koleś w ST-1, który po jednym przypadkowym dingu od mojego E-50, przełączył na HE i miałem ubaw po pachy, jak go dojechałem tracąc całościowo ze 200hp :lol:

 

Gwoli ścisłości - mam tylko XVM i to jedynie po to, żeby ogarnąć po kim czego się spodziewać. To trochę szybsze, niż wyszukiwanie konkretnych nicków z topu listy, krzyczących na starcie "SOM POLACY? szukam klanu!!!1, siema" w celu potwierdzenia, że ich efficiency oscyluje w okolicach 600 i będą kulą u nogi przez całą bitwę.

 

 

* - Może to kontrowersyjne, ale gdybym spotkał człowieka, co do którego miałbym pewność, że napisał własnego aimbota, to bym mu pogratulował umiejętności. Dopiero potem wysłałbym ticket :lol:

** - pamiętacie taką serię "Quake"? Pamiętacie zmianę skinów przeciwnika na inne (Wszechobecnego, zielonego Keela w Q3A jako enemy model, chociażby), usuwanie tekstur, etc. I kto to uważał za oszustwa? Nikt. Ludzie się uczyli komend na fov, redukcję pingu, podbijanie kontrastu, zmianę HUDu i zupełnie nikogo to nie ruszało.

Edytowane przez m4r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość gra z modami na weekspoty. Uważacie, że to jest o.k i fair w stosunku do innych ? Dla mnie to żałosne oszukiwanie. Może dlatego jestem tylko przeciętnym graczem.

 

Częściowo tak, ale żeby być na 100% pewnym że każdy ma identyczne szanse to trzeba by zablokować większość jak nie wszystkie opcje w menu z ustawianiem czułości myszy włącznie ( byli hardkorowcy z CSa ustawią sobie na maxa i będą zerkać co 0,5s na oddalonej kamerze za róg budynku żeby wiedzieć co robi przeciwnik Dołączona grafika )

Sam też używam weakskins, ale mam jakieś sprzed roku i tak naprawdę już nie patrzę na nie. Kilka czołgów jest z oryginalnymi skórkami a strzelam automatycznie w czułe miejsca bo większości się nauczyłem.

 

Z trochę innej strony, uważasz, że to jest fair w stosunku do innych gdy połowa drużyny wyjeżdża na wprost przeciwnika i daje się wystrzelać w 2min gry? albo 7 czołgów jedzie w miejsce gdzie jest miejsce dla 2 ?

 

 

Nie karabin lecz chęć szczera zrobi z pi...y bohatera Dołączona grafika

 

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość gra z modami na weekspoty. Uważacie, że to jest o.k i fair w stosunku do innych ? Dla mnie to żałosne oszukiwanie. Może dlatego jestem tylko przeciętnym graczem.

 

Nie uważam, żeby było to nie fair, bo po pierwse każdy może sobie wrzucić weakspoty, po drugie gram mało, więc nie mam czasu ryć na pamięć weakspotów, dlatego mam też moda z podanymi pancerzami na liście. Ostatnia sprawa to skiny przydają się tylko na bliskie odległości i na otwartym terenie, bo z za krzaka i tak ich nie widać, więc trzeba lecieć na pamięć, a z większej odległości i tak nie trafiasz tam gdzie chcesz.

 

Wie ktoś czy mod z oddalaniem kamery jest legalny? Bo czasem było by przydatne wyglądnąć z za skały w co celuje przeciwnik.

 

@maxymili: W tym linku co dałeś to od którego tieru są weakspoty na czołgi?

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie tylko do czego to prowadzi. Pokolorowane czołgi, podpowiedzi gdzie strzelać, autonamierzanie,celowanie, Statystyki, info o konkurentach i graczach z drużyny, gold ammo. Może jeszcze autofire? szybsze strzelanie z większa peną ? Droga na skróty. Ja zdania nie zmienię i nie mógłbym się cieszyć z dobrej bitwy wiedząc, że dobry wynik zawdzięczam programowi a nie własnym umiejetnościom. Dziwię się że WG na to pozwala. W innych grach, tego typu mody to cheatowanie. Jak Wam to pasuje to o.k. Mi nie.

 

Bez spinki ale swoją drogą ciekaw jestem jakimi jesteście graczami skoro widzicie gdzie strzelać w weekspoty. Powinniście być chyba ponad przeciętni prawda ? bo bez modu pewnie mógłby się niejeden najeść wstydu.

Edytowane przez Yearman
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzysz Waść, że aż żal.

Zainstaluj skórki, pograj chwilkę i zobaczysz że to praktycznie żadne ułatwienie.

Przeciwnika w krzakach i tak nie widzisz, przy odległości ponad 250m też niewiele to daje...

Sam pograłem tydzień ze skórkami i wywaliłem.

 

EDIT:

- autoaim jest wbudowany w oficjalnego klienta więc nie rozumiem o co Ci chodzi

- statystyki, info o konkurentach - ??

 

nie mógłbym się cieszyć z dobrej bitwy wiedząc, że dobry wynik zawdzięczam programowi a nie własnym umiejetnościom.

Idąc twoim tokiem rozumowania, powinieneś sam napisać kod gry, bo tylko wtedy dobry wynik będziesz zawdzięczał własnym umiejętnościom Dołączona grafika Edytowane przez bryndza
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzysz Waść, że aż żal.

Zainstaluj skórki, pograj chwilkę i zobaczysz że to praktycznie żadne ułatwienie.

 

 

O.k zainstaluje mod, który "praktycznie" nic nie daje. Pytanie tylko po co skoro to "praktycznie żadne ułatwienie" ale wiekszość jak widzę używa

 

żal ? zdaża Ci się przeczytać te bzdury co wypisujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maxymili: W tym linku co dałeś to od którego tieru są weakspoty na czołgi?

 

Jakoś tak sporo, nawet nie pamiętam, używam teraz tego:

http://wot-shot.com/...on_of_the_tank/

Jest więcej czołgów i mniej nachalnie pomalowane.

Szczerze to już dawno nie patrzę na weekspoty, wiem gdzie strzelać i bez tego, ale uczyłem się dzięki skórkom.

 

@Yearman

Nullum crimen sine lege – nie ma przestępstwa bez prawa (przepisu). Opis: co nie zostało zabronione, jest dozwolone.

Jak by to było zabronione to miał byś podstawę do zarzutu a nawet doniesienia, co więcej sądzę, że w takim razie nie używalibyśmy tego. Ale na jakiej podstawie snujesz zarzut, że skórki za nas grają? Strzelam sam,unikam strzału sam, buduję umiejętności załogi sam.

 

Twój zarzut jest równie dobry jak byś powiedział, że to nieuczciwe, że prawnik naczytał się książek i teraz wie więcej od Ciebie i może wygrać przez to w sądzie z tobą.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...