Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że edytowałeś:

 

.

EDIT:

- autoaim jest wbudowany w oficjalnego klienta więc nie rozumiem o co Ci chodzi

- statystyki, info o konkurentach - ??

 

 

ad1. Wiem, że jest autoaim i dlatego o tym piszę tak samo jak gold ammo. Mimo że nie mody to nie przepadam ani za jednym ani za drugim.

ad. 2

XVM mod

 

 

@Yearman

 

Twój zarzut jest równie dobry jak byś powiedział, że to nieuczciwe, że prawnik naczytał się książek i teraz wie więcej od Ciebie i może wgrać przez to w sądzie z tobą.

 

Idealny przykład.

Prawnik czyta i się uczy czy korzysta z modu/programu, który podpowiada mu jakich argumentów używać i z jakich paragrafów korzystać w sądzie ?

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby ten special... a T-34 w "polskiej" armii raczej z naszą wolnością nie miały za wiele wspólnego...

Mogli już lepiej dać bonusy na Renault FT (tylko jakie Dołączona grafika - to 1 tier), których trochę we wrześniu używaliśmy.

 

O modyfikowanych skinach lepiej skończyć temat. Gra nie ma punk-bustera więc jest taka trochę wolna amerykanka. Dla mnie te skiny wyglądają po prostu brzydko więc nie używam Dołączona grafika

 

Tak sobie myślałem, że fajny był by w tankach tryb gry "hardcore", który likwidowałby czerwone znaczniki nad czołgami i wpływ zasięgu widoku. To znaczy, żeby wszystko, co nie jest zasłonięte było widoczne tak jak w innych grach typu BF i CoD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nie idealny, ale o co chodzi można zrozumieć, o ile ma się taki zamiar.

 

To może inaczej, zamontowałem w samochodzie wyścigowym nitro i jest to dozwolone, tobie się nie chciało albo nie wiesz jak z tego korzystać albo jesteś z grupy ekologów bojkotujących nitro. Tak czy tak masz pretensje, że jadę z nitro a ty bez, kiedy nie łamię prawa a także całkiem inni gracze używają nitro.

 

Słaby ten special... a T-34 w "polskiej" armii raczej z naszą wolnością nie miały za wiele wspólnego...

Mogli już lepiej dać bonusy na Renault FT (tylko jakie Dołączona grafika - to 1 tier), których trochę we wrześniu używaliśmy.

 

mogli dać zarobki * 2 Dołączona grafika

specjal najgorszy od kiedy gram a to półtora roku.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dziobak: to nie przejdzie. Ta gra to nie T-34 vs Tiger. Wyobraź sobie sand river, albo campinovkę. Przecież tam widać z jednej bazy flagę drugiej :lol:

 

 

No i fajnie tylko do czego to prowadzi. Pokolorowane czołgi, podpowiedzi gdzie strzelać, autonamierzanie,celowanie, Statystyki, info o konkurentach i graczach z drużyny, gold ammo. Może jeszcze autofire? szybsze strzelanie z większa peną ? Droga na skróty. Ja zdania nie zmienię i nie mógłbym się cieszyć z dobrej bitwy wiedząc, że dobry wynik zawdzięczam programowi a nie własnym umiejetnościom. Dziwię się że WG na to pozwala. W innych grach, tego typu mody to cheatowanie. Jak Wam to pasuje to o.k. Mi nie.

 

Bez spinki ale swoją drogą ciekaw jestem jakimi jesteście graczami skoro widzicie gdzie strzelać w weekspoty. Powinniście być chyba ponad przeciętni prawda ? bo bez modu pewnie mógłby się niejeden najeść wstydu.

 

- Pokolorowane czołgi wyglądają do [gluteus maximus]. Przez to nie używam dłubanych skinów. Ale co za różnica, czy strzelam w R2-D2 w oskinowanego KW-5, czy w normalnego, czy też takiego z camo. Pociskowi wszystko jedno.

- Autoaim... skoro twórca taką opcję przewidział, to żal mi tylko tych osób, które tego nie znają, albo nieumiejętnie korzystają (celowanie z bliska w "środek" czołgu to debilizm i marnowanie ammo). Już niejedną bitwę widziałem przez to przegraną. "Czit" o skutku negatywnym.

- Statystyki i info są dostępne (w nieco okrojonej wersji) na stronie WoT. To, że ktoś wstawił je do moda, skraca tylko czas wyszukania informacji (nie trzeba altTabować, klepać nicka i liczyć).

- Gold ammo może teraz mieć każdy, poczuj się pr0. Od momentu wprowadzenia gold ammo za kredyty na każdym czołgu > 7 tieru mam parę złotych pestek (tyle samo co HE). Skoro mogę, to czemu nie?

- Autofire... mam śmieszną myszkę, na której mam fizyczne makro "klikające" trzy razy w ciągu ~pół sekundy. Naciskam pod koniec przeładowania, a jak tylko jest możliwość, mam od razu wystrzał. Czit jak jasna cholera. Niech mnie ktoś zbanuje. Za podświetlanie W,S,A,D na klawiaturze też. Przecież grając w nocy mam przewagę nad innymi :blink:

- szybsze strzelanie z większą peną... ciekawe. Szybsze strzelanie to BiA + rammer + wentylacja. Połącz to z premium ammo za kilka tys. cr sztuka (pena na poziomie 300+ ) i masz combo gotowe. A że trzeba się wykosztować... co mnie to? Jak kogoś stać, to niech płaci.

 

Pytasz, jakimi jesteśmy graczami. Przeciętnymi. Mam 14 tys. bitew i to na nich nauczyłem się gdzie celować, jak jechać i przed kim się chować. Dziwne, że ktoś może mieć tak ograniczony umysł, że tego nie pojmuje.

Powiedz mi, rozegrałeś chociaż raz jakąś bitwę treningową? U mnie to norma, że wpadamy z kumplem i jeździmy bite 15 minut skautami po nowych mapach, albo wyprztykujemy się z amunicji testując działa, szukając weakspotów, czy szukając mocnych i słabych miejsc na mapach. A, nie, czekaj. Korzystanie z sesji treningowej to też pewnie czit. Bo przecież nie każdego stać wystrzelić w próżnię 140 tys. kredytów (tyle wywaliłem tylko w jeden wieczór, kiedy testowaliśmy 9 i 10 tiery w kilku konfiguracjach :lol: ).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mu juz spokoj. Nie widzicie ze ma wkur*a na wszystko? Pewnie (jak kazdy z nas) mial lose-streak siegajacy 10, 15 a moze i 20 bitew. A to wszystko dlatego ze my uzywamy modow (swoja droga XVM pokazuje na ekranie staty, ktore widac na - wait for it - stronie :P) a on nie. Ja nie uzywam weakspotow bo przez 4 tygodnie rylem opisy tankow. Oj.. wait.. jestem poza prawem? I koniec i bomba a kto ma moda ten traba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej, zamontowałem w samochodzie wyścigowym nitro i jest to dozwolone, tobie się nie chciało albo nie wiesz jak z tego korzystać albo jesteś z grupy ekologów bojkotujących nitro. Tak czy tak masz pretensje, że jadę z nitro a ty bez, kiedy nie łamię prawa a także całkiem inni gracze używają nitro.

 

 

Kolejny dobry przykład (więc chyba się rozumiemy).

Masz frajdę z tego, że wygrałeś z innymi dzięki nitro bo oni go nie mieli ? To jest fair ?

 

Gadka się robi lekko z pupy więc EOT z mojej strony. Myślę, że wyraziłem się jasno i nikogo nie obraziłem ale takie jest moje zdanie. Niech każdy gra jak potrafi najlepiej a wszyscy skorzystają.

Edytowane przez Yearman
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież autoaim i tak mało kiedy jest przydatny.

 

Co do skórek, to już pomijając fakt, że jest to dozwolone przez WG to skoro to daje taką wielką przewagę i jest cheatem to niech każdy zacznie tego używać, zresztą co za różnica czy będę uczył się weakspotów na screnach czy w praktyce. Ja używam jeszcze podmienionych skinów wraków, są białe, więc czasem łatwiej zobaczyć, że przeciwnik wystaje i wpakować mu kulkę w te 2 cm kwadratowe, o ile się trafi. Tyle, że akurat na tego moda WG patrzy niezbyt przychylnie.

 

A jakim oszustwem jest XVM to już naprawdę nie ogarniam. Wystarczy mieć lapka obok, w ciągu ładowania mapy + 30s oczekiwania, odpalić odpowiednią stronę i wklepać na szybko wszystkie nicki przeciwników i też mam XVM tylko trochę więcej roboty.

 

Myślę, że temat nie mam sensu, bo nauczyłem się na forum WoT'a, że niektórym nie przetłumaczysz, że skórki nie są be. Bo oczywiście jedynie ci co ryją na pamięć weakspoty są ok, a to że ktoś nie ma czasu się w to bawić to nie może z nich korzystać, jego problem.

 

Właśnie wymyśliłem genialne rozwiązanie, niech WG banuje za skórki, a jak ktoś chce strzelać w weakspoty, to niech weźmie tydzień urlopu z pracy czy jakichś tam innych swoich zajęć, oleje rodzinę i niech ryje weakspoty.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skórki są BE bo czołgi gorzej wyglądają...:P

Sam używałem w jakiejś wersji jeszcze przed francuzami...i jakoś w pyte za bardzo nie pomagały...

ta gra ma to do siebie że mając weaka na 10m od siebie i tak potrafi zdingować, wejść za zero czy zwyczajnie spudłować...i tyle po weaku...

Jak ktoś nie chce instalować tego badziewia(czy bawić się w treningi z kolegą i testowanie jego kosztem weakspotów) to polecam stronkę http://wotarmory.com/ macie tam obrazkowo jakie są szanse na penetrację w poszczególnych czołgach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dobry przykład (więc chyba się rozumiemy).

Masz frajdę z tego, że wygrałeś z innymi dzięki nitro bo oni go nie mieli ? To jest fair ?

 

Gadka się robi lekko z pupy więc EOT z mojej strony. Myślę, że wyraziłem się jasno i nikogo nie obraziłem ale takie jest moje zdanie. Niech każdy gra jak potrafi najlepiej a wszyscy skorzystają.

 

Oczywiście, że mam frajdę bo każdy mógł użyć a jak nie chciał to jego wolny wybór. Wolno chcieć mieć mniejsze szanse. A owszem.

 

Chciał bym też zauważyć, że wygrałem dzięki umiejętnością i zaangażowaniu a nitro samo nie jeździ. Trzeba umieć go użyć.

 

Edit:

Ok, powyżej odpowiedziałem w złości. Tak na prawdę xvm wykorzystuję do znajdowania pro bo większą przyjemność sprawia mi ubicie gościa z 62% winratio niż trzech z 46%, a na fakt, że ktoś nie użył dostępnych i legalnych modów po prostu nie zwracam uwagi.

 

Jest gracz Polak, z WR62% którego już dwa razy ubiłem i zapamiętałem. Akurat obie bitwy były przegrane z kretesem, ale dałem drużynie jak najwięcej mogłem. I gdybym nie miał XVMa nie miał bym pojęcia, że ubijam pro :P nie miał bym więc satysfakcji. Tak, mody, przynajmniej niektóre dają dodatkową satysfakcję ze zwycięstwa.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że istnieje na drzewku nie oznacza, że będzie z golda, każdy czołg który był dostępny za gold jest na takim schemacie, nawet już dawno niedostępny.

 

http://worldoftanks.eu/news/4564-chinese-are-coming/

 

Poza tym, będziecie mogli zasiąść za sterami 3 nowych pojazdów premium!

  • Francuski czołg ciężki VIII poziomu FCM 50t
  • Brytyjski czołg ciężki VI poziomu TOG-2
  • Brytyjski niszczyciel czołgów VII poziomu AT-15А

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczajac sie do dyskusji o cheatach, dla mnie jedynym modem majacym znamiona cheatu jest ten z oddaleniem kamery, bo daje mozliwosc rozgladania sie niedostepna dla "normalnego" gracza.

 

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczajac sie do dyskusji o cheatach, dla mnie jedynym modem majacym znamiona cheatu jest ten z oddaleniem kamery, bo daje mozliwosc rozgladania sie niedostepna dla "normalnego" gracza.

 

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

 

To samo jest z wybielaniem wraku pojazdu imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas nie kminię, o czym w ogóle jest mowa. Jeżeli może sobie dany mod wrzucić każdy, to jaki problem? Sami się godzicie (w tym ja) na taki stan rzeczy - zamiast jęczeć, po prostu albo sobie te problematyczne mody zainstalujcie, albo się z faktem używania ich przez innych pogódźcie.

 

Co do samego modowania... niedościgniony mistrz spośród gier (akurat byłem w domu, to mogłem na spokojnie poszukać):

 

 

Konfig "eye candy":

Dołączona grafika

 

Konfig wydajnościowy (nawet w quake live da się ustawić coś podobnego):

Dołączona grafika

 

Wszystko robione w jednym tylko pliku tekstowym. Z tego, co pamiętam, PunkBuster burzył się, jak wyjeżdżało się z niektórymi zmiennymi poza określony zakres, przez co np. nie dało się ustawić kolorów ścian całkiem na biało. Z wyłączonym PB było to możliwe i dość często stosowane :lol:

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel potrafil grac z FOV prawie 170 Dołączona grafika to byl dopiero sajgon

 

A mod ktory oddala kamere nie do konca dziala tak jak Wam sie wydaje. pozwala sie oddalic ale TYLKO jesli miedzy kamera a czolgiem nie znajduje sie zadna przeszkoda, czyli nie da sie wyjrzec co przeciwnik robi ZA budynkiem (za rogiem mozna)

 

EDIT: wczoraj w nocy w teamie mialem kolesia 16k bitew i eff 449. WR 47% a najlepsze mial average damage per battle... 33 :| nie zrobilem screena ale w nicku mial costam_pytong (lub cos podobnego). gosc utopil sie 3 sek po starcie w pzIIIa

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie znaleźć globalne statystyki serwera dla poszczególnych czołgów? Chodzi mi o średnie win-ratio itd. Ktoś chyba wspominał, że jest takie coś.

Które medy lepiej rozwijać? Amerykańskie czy niemieckie?

U Amerykanów jestem przy końcu T20, u Niemców początek Pantery II.

Jeśli chodzi o T7, według mnie wygrywa T20-tka (z Panterą I). A jak jest dalej (Persh vs. Pantera II, Patton vs. E-50 itd)? Potencjalnie chciałbym zrobić te gałęzie drzewka do końca Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh wekend lemmingów znów się rozpoczął robię średnio po 3-4k dmg a moja drużyna i tak ginie, bo albo wyjeżdżają jak gamonie albo nie potrafią strzelać. Dzisiaj rozbił mnie koleś na Tygrysie 2, 15 oddanych strzałów tylko 3 penetracje i zadano dmg 600+ żal po prostu to co się dzieje.

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że jakiś special jest dla E-75 czy bug...

 

Dołączona grafika

 

Amunicja za darmoche Dołączona grafika

niestety, miałem w magazynie zapas (choć nie bardzo wiem skąd, chyba, że JT ma te same pestki na pierwszym dziale)

 

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się zamontować na GWTigerze 21cm działo. Reload ponad 30sek... Wsadzilem pare pestek PP i trafilem IS-8 :P Ledwo przeżył taki strzał! Oj robi się na prawdę ciekawie na arty ;-)

 

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wysiadam dzisiaj. t29-robie 6 kili, mój "team" czeka za górką, wszyscy o 1t wyżej niż ja. Bitwa przegrana oczywiście, i jeszcze to ja dostaję zjebkę że nie utrzymałem kur... 7t ht. Od 2 godzin się starałem zgasić gwiazdkę. pierd...e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się zamontować na GWTigerze 21cm działo. Reload ponad 30sek... Wsadzilem pare pestek PP i trafilem IS-8 Dołączona grafika Ledwo przeżył taki strzał! Oj robi się na prawdę ciekawie na arty Dołączona grafika

 

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

 

Tez mnie to przez jakis czas bawilo, ale jak pare bitew pod rzad zaczniesz rykoszetowac to przejdzie ochota na trollowanie AP. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat z rana każda przegrana :b, trafiają się mało ogarnięte zespoły, aż strach brać T110E5 lub IS-4.

 

Miłe jest to że zawsze jest się na 1 miejscu w wyniku drużynowym.

Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wysiadam dzisiaj. t29-robie 6 kili, mój "team" czeka za górką, wszyscy o 1t wyżej niż ja. Bitwa przegrana oczywiście, i jeszcze to ja dostaję zjebkę że nie utrzymałem kur... 7t ht. Od 2 godzin się starałem zgasić gwiazdkę. pierd...e.

 

Ja dzisiaj to samo, wszystko poszło gładko a T29 już 7-ma bitwa próbuje zbić, w każdej 2-3 fragi i nic. ;>

 

Chyba faktycznie myślą, że T29 to jakiś "godmode" i często zostawiają mnie samego żebym trzymał jedną flankę. Epic. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...