Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie.

Jakiś czas temu rozwaliliśmy jakiś czołg, który wjechał w któregoś z naszych. Jechaliśmy bodaj we czterech w pierwszej linii.

Do mnie praktycznie nic nie strzelało, za to do teamu (głównie Niemce i USA) jak najbardziej. Ale nawet nie to jest śmieszne.

 

Znaleźliśmy Lwa (padł), T34 (padł), E-75 (padł)... Dopiero przy E-75 zacząłem obrywać, mimo że goście za mną zgarniali szoty już od jakiegoś czasu.

Podjeżdżam trochę do przodu i... jebut - wbijam się na czołówkę w dziób obiektu 268 :blink:

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się już przyzwyczaiłem bo często zgarniam pierwszy mimo iż jadę w otoczeniu 3-4 sojuszników w jednej lini, arta zresztą też jakoś chętniej do mnie wali a nie do czołgów oddalonych o długość pojazdu Dołączona grafika

Od 2 dni mam problem z penetracją na wszystkich czołgach, w co bym nie wsiadł jest problem z przebiciem mimo iż powinno spokojnie wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moim obserwacji szczególnym magnesem na pierwsze shoty jest Löwe (zazdrość o zarobki czy jak? :))

Chociaż w sumie to wielka i powolna krowa, która oprócz wieży jest też bardzo miękka... więc chyba nie ma się co dziwić.

 

Drażnią mnie SuperPershingi... Da się to w ogóle przebić z przodu np. działem Typa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na treningu straciłem na SP grzecha z 300m tylko 10 pocisków (Lew) :lol:

 

Śmieszna sytuacja - trzy pociski wylądowały praktycznie w jednym miejscu (rozrzut paręnaście cm, z tego co widziałem) i zrobiły combo:

- hit za 0

- ding

- zjechanie z ~300hp.

 

Z dwóch pocisków, które trafiły w wieżę, jeden poszedł w osłonę działa z (mojej) lewej strony - ding, z (mojej) prawej strony - hit.

Najwięcej strzałów weszło w górny pancerz kadłuba, tak jakby ten czołg był odwrócony po prostu - w górny kadłub wchodzi, w dolny ni cholery.

 

Plus jest taki, że on zdjął mi HP tylko raz albo dwa, więc w 1v1 SP jest skazany na porażkę. Ale... jak jest ich dwóch, gdzie SP robi za chłopca do bicia, a ktoś inny (nawet jakiś med 7 tieru) trolluje cię po każdym strzale, i się chowa, masz w większości pozamiatane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie najlepszy poradnik na yt, ale wyjaśnia o co chodzi, SP już mi nie straszne, wręcz przeciwnie, sami uciekają Dołączona grafika

 

pzd

 

No brakuje tylko strzałów z ponad 300 metrów, ale wtedy to już będzie czysta loteria.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Fajna gra i As pancerny wpadł Dołączona grafika

 

Edyta: zakupilem na alledrogo proste sluchawki do komunikacji z wami (jakies logitechy z wymiennymi kolorowymi okladkami za 6,50;-) ). I teraz pytanie. Czy ktos ma wejscia lub mozliwosc stworzenia kanalu dla naszego klanu na TS3? Bo jak zapewne zauwazyliscie jakosc komunikacji w WOTowym "TS" nie jest ciekawa.

Edytowane przez Ram1rez
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edyta: zakupilem na alledrogo proste sluchawki do komunikacji z wami (jakies logitechy z wymiennymi kolorowymi okladkami za 6,50;-) ). I teraz pytanie. Czy ktos ma wejscia lub mozliwosc stworzenia kanalu dla naszego klanu na TS3? Bo jak zapewne zauwazyliscie jakosc komunikacji w WOTowym "TS" nie jest ciekawa.

 

a daj linka do tego sprzęta Dołączona grafika Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a daj linka do tego sprzęta Dołączona grafika

 

A proszę bardzo http://allegro.pl/logitech-zestaw-sluchawkowy-internet-chat-headset-i2778113780.html

polowałem na inne (http://allegro.pl/sluchawki-logitech-nowe-i2770759428.html) ale nie dam za słuchawki z mikro więcej niż 20zł bo i tak nie wytrzymają miesiąca znając życie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcemy uczcić to historyczne wydarzenie za pomocą niewielkiej oferty specjalnej. Od 7:30 w sobotę, 17 listopada, do 7:00 we wtorek 20 listopata będziecie mogli skorzystać z następujących bonusów:

50% zniżki na następujące pojazdy:

  • M3 Lee, amerykański czołg średni IV poziomu
  • M3 Stuart, amerykański czołg lekki III poziomu
  • PzKpfw III, niemiecki czołg średni IV poziomu
  • PzKpfw IV, niemiecki czołg średni V poziomu
  • M7 Priest, amerykańskie działo samobieżne IV poziomu
  • StuG III, niemiecki niszczyciel czołgów V poziomu
Zrób zamieszanie na pustyni za pomocą czołgów, które brały udział w tej historycznej operacji!

50% zwiększony przychód dla następujących pojazdów:

  • M3 Lee, amerykański czołg średni IV poziomu
  • M3 Stuart, amerykański czołg lekki III poziomu
  • PzKpfw III, niemiecki czołg średni IV poziomu
  • PzKpfw IV, niemiecki czołg średni V poziomu
  • M7 Priest, amerykańskie działo samobieżne IV poziomu
  • StuG III, niemiecki niszczyciel czołgów V poziomu
Every special is a new occasion to rake in the credits! Choose your tanks wisely and give your credit account a much appreciated boost!

 

Trzykrotny mnożnik doświadczenia za pierwsze zwycięstwo każdego dnia

Chcemy nagrodzić każdego, kto pragnie odtwarzać historyczne bitwy Drugiej Wojny Światowej. Dodatkowe doświadczenia powinno być odpowiednim wynagrodzeniem!

 

50% zniżki na materiały eksploatacyjne za kredyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się już przyzwyczaiłem bo często zgarniam pierwszy mimo iż jadę w otoczeniu 3-4 sojuszników w jednej lini, arta zresztą też jakoś chętniej do mnie wali a nie do czołgów oddalonych o długość pojazdu Dołączona grafika

 

Czolgisci maja swoje humory i zawistne zachowania. Np pierwszy zawsze obrywa Type 59 Dołączona grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogłoszenia parafialne na 1 sobotę NIEZWYKŁĄ!

 

Dziś postaramy się śmignąć kompanię. Potrzeba nam:

 

- czołgów ciężkich tier VIII zalecane czołgi to: IS-3, Tiger II, T34 i inne

- czołgi średnie tier VIII zalecane czołgi to: Type 59, M26, Pantera II i inne

- czołgi lekkie tier VIII zalecane czołgi to AMX 13-90 i inne

- artyleria tier VI zalecane arty to: S-51, GWPanther i inne

- niszczyciele czołgów tier VIII zalecane to: T28, ISU-152, Ferdynand, JagdPanther2

 

Planujemy zebrać się ok godziny 21 i zagrać coś wspólnie. Kto może serdecznie zapraszam Dołączona grafika

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogłoszenia parafialne na 1 sobotę NIEZWYKŁĄ!

 

Dziś postaramy się śmignąć kompanię. Potrzeba nam:

 

- czołgów ciężkich tier VIII zalecane czołgi to: IS-3, Tiger II, T34 i inne

- czołgi średnie tier VIII zalecane czołgi to: Type 59, M26, Pantera II i inne

- czołgi lekkie tier VIII zalecane czołgi to AMX 13-90 i inne

- artyleria tier VI zalecane arty to: S-51, GWPanther i inne

- niszczyciele czołgów tier VIII zalecane to: T29, ISU-152, Ferdynand, JagdPanther2

 

Planujemy zebrać się ok godziny 21 i zagrać coś wspólnie. Kto może serdecznie zapraszam Dołączona grafika

 

Mogę podjechać Panterą II, ale zwykle gram nią jak memeja więc nie wiem czy warto. Zdecydowanie bardziej odnajduję się w HT, niestety mój Tiger II i Lew mają bana ;/ Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogłoszenia parafialne na 1 sobotę NIEZWYKŁĄ!

 

Dziś postaramy się śmignąć kompanię. Potrzeba nam:

 

- czołgów ciężkich tier VIII zalecane czołgi to: IS-3, Tiger II, T34 i inne

- czołgi średnie tier VIII zalecane czołgi to: Type 59, M26, Pantera II i inne

- czołgi lekkie tier VIII zalecane czołgi to AMX 13-90 i inne

- artyleria tier VI zalecane arty to: S-51, GWPanther i inne

- niszczyciele czołgów tier VIII zalecane to: T29, ISU-152, Ferdynand, JagdPanther2

 

Planujemy zebrać się ok godziny 21 i zagrać coś wspólnie. Kto może serdecznie zapraszam Dołączona grafika

 

Postaram się być :b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...