Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to bana ? Nie idzie i nie grasz nimi ? ;>

 

Ram1rez - T29 to nie niszczyciel ;>

 

Wypadek przy pracy chodziło oczywiście o T28 ;)

 

moje przemyślenia ad kompanii w naszym wykonaniu:

 

Za dużo T34 (średnio to mobilne mimo, że dmg zadaje spory to jak zajedzie od tyłu AMX 13 90 to pozamiatane i nawet spory dmg nie pomoże) do tego mało ludzi było i sporo traciliśmy mając tych 68 punktów vs 90 pkt przeciwników. No i na pewno przyda się więcej niż jedna artyleria ;) Do tego konieczny jest dobry strateg, który dobrze będzie koordynował poczynania teamu. Ktoś jeszcze jakieś sugestie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadek przy pracy chodziło oczywiście o T28 Dołączona grafika

 

moje przemyślenia ad kompanii w naszym wykonaniu:

 

Za dużo T34 (średnio to mobilne mimo, że dmg zadaje spory to jak zajedzie od tyłu AMX 13 90 to pozamiatane i nawet spory dmg nie pomoże) do tego mało ludzi było i sporo traciliśmy mając tych 68 punktów vs 90 pkt przeciwników. No i na pewno przyda się więcej niż jedna artyleria Dołączona grafika Do tego konieczny jest dobry strateg, który dobrze będzie koordynował poczynania teamu. Ktoś jeszcze jakieś sugestie? Dołączona grafika

 

A kiedy graliście kompanie?

Poprzednią mieliśmy 86 i ponad połowę wygraliśmy.

 

T34 są dobre na AMXy tylko muszą jeździć parami a najlepiej trójkami.

 

Zawsze potrzebna jest dobra arta, na przykład szkkam.

 

Ogólnie fajnie, że się w końcu na tyle dzieje, że nie nadążam Dołączona grafika

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory! Map: Himmelsdorf 17 listopada 2012 19:01:37

Vehicle: T-54

Exp: : 1 983 Credits: : 77 232 (Compensation: 30)

Achievements: : Top Gun, Hunter, Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker"

z dzialem z t44 :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz ja spotykam panów z 12k bitew 40% hit ratio i 196 dpb. Na T32 od wielu bitew dziś gwiazdka sie świeci i chyba tak zostanie brak mi już sił i na czołg i na graczy z którymi mnie losuje. W ostaniej bitwie ja zrobiłem 3k dmg a ten pan 400. Czy w weekend muszą się logować tacy ludzie...

 

Update w końcu się udało http://imgur.com/q0sHp Na kompanie jeżeli potrzeba to mam KT, IS3 i kurde tego nieszczęsnego T32, oby M103 był lepszy i w losowaniach i w graniu:) Choć być może ja tego T32 po prostu nie ogarniam i tyle.

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory! Map: Himmelsdorf 17 listopada 2012 19:01:37

Vehicle: T-54

Exp: : 1 983 Credits: : 77 232 (Compensation: 30)

Achievements: : Top Gun, Hunter, Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker"

z dzialem z t44 Dołączona grafika

 

Masz replay?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz ja spotykam panów z 12k bitew 40% hit ratio i 196 dpb. Na T32 od wielu bitew dziś gwiazdka sie świeci i chyba tak zostanie brak mi już sił i na czołg i na graczy z którymi mnie losuje. W ostaniej bitwie ja zrobiłem 3k dmg a ten pan 400. Czy w weekend muszą się logować tacy ludzie...

 

T32 zostaw na kompanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!Bitwa: Prochorowka 17 listopada 2012 20:38:53Czołg: LöweDoświadczenia: 7 389 (x3 za 1. zwyc. każdego dnia)Kredytów: 154 347Osiągnięcia w walce: Snajper

Pojechałem sam do miasta na prochorówce i... musiałem bić się 7 tankami, gdzie 5ciu ubiłem. Zadane w sumie 5k dmg.

Edytowane przez kacp3r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę Competizione załączam replay. Miło by było żebyśmy w kompaniach grali z taką dynamiką. Link poprawiony ;)

 

 

http://speedy.sh/P8wvn/20121117-2104-ussr-IS-7-02-malinovka.wotreplay
Edytowane przez zulik_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dostalismy dzisaj, masakra.

 

Co sie wrzuciło w oczy 8 tier:

Głownie połowa czołgów to T32/T34 a druga połowa to IS3 _ 2-3 arty. GWPatner lub SU8.

Trochę dziwi praktyczny brak TD. Tylko jeden ISU152, Scouty to zazwyczaj AMX 13 90.

 

 

Tier 6 to tylko KV1S (lol) + arty.

Mój ALR44 podzedł na 2 strzały hehe

 

 

Generlanie brakuje komunkacji i zgrania, Musielibysmy sporo poćwiczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę Competizione załączam replay. Miło by było żebyśmy w kompaniach grali z taką dynamiką.

 

http://speedy.sh/6q43N/20121117-2056-ussr-IS-7-14-siegfried-line.wotreplay

Stary to ta bitwa gdzie ostro po [gluteus maximus] dostaliśmy tamta była na malinówce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW respet dla zgrana drużyn a kórymi walczylismy.

 

Czołgi czołgami, ale ,mnie Ferdasem tylko oraz udało się ich zatrzyamć na dłużej przy mościa jak wlaczyłem kampiąc przy zamku. Uskzodziłem IS3 i zatrzymałem natarcie. ale potem przemieścili szybko GWPanthere i było bo grze,

 

Na Himmelsdoirfie podobnie, dojechały mnie Typ59, działały nie same a parami. trochę narobiłem im kłopotów ale nie miałem szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chyba odkupię IS-3.

Do tych kompanii jaka jest max artyleria? 5 tier?

 

Drogi Wargaming... jak by wam to delikatnie napisać...

Dołączona grafika

 

CHYBA SE, ciach!A, ŻARTUJECIE.

 

1000dmg na 7 penetracji. Czyli mamy średnio ~150 dmg na strzał. Z działa które ŚREDNIO robi 490 dmg.

Strzelane na 100-200 metrów do ciach!ianych Francuzów. No bez jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy w klanie 2x Type 59? Jak znajde pare minut to zaczne opracowywac strategie na poszczegolne mapy. Na pewno potrzebujemy z 2 mediumow dzialajacych razem (2 typy) jakiegos ISU/Ferdka x2 do oslony przejsc i koniecznie min 2 arty supportujace natarcie szybkich HT. Zamiast typow mozna uzyc AMX 13 90 (lub kombinacja Type i AMX) bo szkoda pkt na T-50 i T-50-2. Nie wiem tylko jakich arty uzyc... S51 ma dmg a Pantera kat wystrzalu

 

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy w klanie 2x Type 59? Jak znajde pare minut to zaczne opracowywac strategie na poszczegolne mapy. Na pewno potrzebujemy z 2 mediumow dzialajacych razem (2 typy) jakiegos ISU/Ferdka x2 do oslony przejsc i koniecznie min 2 arty supportujace natarcie szybkich HT. Zamiast typow mozna uzyc AMX 13 90 (lub kombinacja Type i AMX) bo szkoda pkt na T-50 i T-50-2. Nie wiem tylko jakich arty uzyc... S51 ma dmg a Pantera kat wystrzalu

 

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

 

Nie ma nawet sensu grać na kompani bez strategii i sensownego składu pancernego, musi być dowodzący tym zamieszaniem, stworzony podział na plutony.

Medy to by się ze 3 przydały działające w ramach jednego plutonu/grupy, także Ja mogę grać typem lub T44.

 

ps. wczoraj w kompaniach za dużo było T34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dosłownie za parę dni dobijam do Ferdka więc też będzie już niezły TD do zabawy. IMO 2 TD powinny osłaniać jedno przejście (w pobliżu powinny się kręcić nasze medy by w razie czego ratować tyłek) podczas gdy reszta drużyny atakuje drugą flankę. Najgorzej szło nam na Zygfrydzie i Erlenbergu. Proponuję od razu zrobić listę kto czym może jeździć by później opracować strategię:

 

Lista kto czym może jeździć

 

HT

  • Competizione T34 (planuję odkupić IS-3)
  • Baka Tiger II, T32, IS-3, T34, Lowe, T26E4
  • oberschlesien_panzer T34, IS3 (do odkupienia 75%)
MT
  • Competizione (mogę postarać się o zakup M26)
  • Baka Type-59, T-44
  • oberschlesien_panzer M26
LT
  • Competizione AMX 13 75
  • oberschlesien_panzer T-50-2, AMX 13 75
TD
  • Competizione Ferdynand, SU-152
  • Trawienny Ferdynand
  • oberschlesien_panzer SU-100M1, SU152, ISU 152, Ferdynand (75%)
ARTY
  • oberschlesien_panzer M12, AMX13F3 AM, GW Panther, S51 (75%)
Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt na kompanie

HT: Tiger II, T32, IS-3, T34, Lowe, T26E4

MT: Typ 59, T-44

 

Mam S-51 ale nią nie gram, także zostają HT lub MT, pewnie większość zespołu będzie mieć HT, w związku z tym mogę medem szaleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka dobra rada: Najlepiej jest grać na 2 medy (że medy, a nie SP), 1 AMX'a 13 90, 3 arty (Przynajmniej jedna z pierdyknięciem, żebyście nie mieli 3x Lorr 155 50). Reszta heavy, najlepiej mieszanka IS-3 i T32 (Duża liczba premtanków nie zawsze się sprawdza). Jeżeli jest potrzeba, to można zabrać 2 TD'ki. Tyle zauważyłem grając kompanie w moim klanie przez pół roku.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HT- T34, IS3 mogę odkupić, ale załoga od 75%.

MT- M26 Persh

TD- SU152 ale mogę odkupić ISU 152 i przerzucić załogę

SU-100M1

Ferdka mogę odkupić , ale załoga jest na JgTigerze wiec od 75%...

LT - T50-2 i g***ne AMX1375

SPG- M12 , AMX13F3 AM, mogę odkupić GwPanthera (mam załogę po GwType E), mogę jeszcze odkupić S51 ale załoga poszła na Ob.212 wiec załoga od 75%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...