Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam chcecie, ale teraz ciężko znaleźć jakieś info o grze jak rozmawiacie o walkach taktykach itp. Sprawdziło się w przypadku BF3 i CS także myślę, że i do WoT'a taki temat będzie dobrym rozwiązaniem.

Człowiek chce dobrze a tu od razu najazd i minusy daje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LT:

Chaffee (max, skille, ogarniam)

AMX 13 90 (załoga ok ale mało nim grałem i czasami mogę więcej Chaffee narobić zamieszania)

HT:

IS-3

ARTY:

SU-14 (załoga ma po 4 skille)

Edytowane przez szkkam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję od razu zrobić listę kto czym może jeździć by później opracować strategię:

 

Lista kto czym może jeździć

 

Jakie są warunki? Do 8 tieru tylko? Słabo bo mam większość dobrych od 9.

 

LT - T-50-2 175% dobrze nie rewelacyjnie

MT - 9 tier 4 szt

HT - T34 464% expa ogarniam, KV-2 326% expa ogarniam + 9 tier 4 szt + 10 tier 2 szt

TD - "AMX AC Mle. 46" 97%, SU-152 178% troll gun, ogarniam Dołączona grafika, Stug III 89% średnio + 9 tier T30 264% ogarniam

SPG - Hummel 195% jako tako, GWTiger 17cm 190% fajnie mi się nim gra ale daleko do perfekcji

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chyba odkupię IS-3.

Do tych kompanii jaka jest max artyleria? 5 tier?

 

Drogi Wargaming... jak by wam to delikatnie napisać...

Dołączona grafika

 

CHYBA SE, [ciach!]A, ŻARTUJECIE.

 

1000dmg na 7 penetracji. Czyli mamy średnio ~150 dmg na strzał. Z działa które ŚREDNIO robi 490 dmg.

Strzelane na 100-200 metrów do [ciach!]ianych Francuzów. No bez jaj.

 

Witam w Klubie.

Ja podczas naszej ostatniej walki trafiłem jakiegoś angola z ferdasa w bok za 0 dam, potem T34 w przód kadłuba równiez za radosne 0 dam.

Wiecej pocisków już nie wystrzeliłem Dołączona grafika

 

To było wtedy jak dostlismy do jaja :P

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta...tylko przy niemcach o wiele bardziej to boli nizy przy innych nacjach bo:

-pociski mają tansze

-bo czesciej strzelają

-bo pen większy

wiec jak na niemcu se strzelisz raz na 14sek(z celowaniem to 15) i widzisz strzał za 0 to cie trafia gorzej niż w przypadku innych nacji...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli jeszcze ktoś posiada kodzik dla nowych to chętnie przyjmę, staram się wkręcić kolegę, wiem ze już założył konto ale to dzień temu, myślę ze 1.5k złotka zrobi nowe i trochę nim pogra.

Będe wdzięczny na ew. kod dla nowego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wam podpowiem jaki secik najlepiej sprawdza się na kompaniach 8tier:

 

2x AMX 13 90 - jako spoterzy

3x arta - S51 + 2x GW lub Lorki bo szybko strzelne

1 med T44/t59 lub 1-2 AMX 50 100

Cała reszta to IS3 lub ewentualnie 1-2 T32, choć isy najlepiej się sprawdzają na kompaniach

 

T34, Lowe i Tdki można sobie darować bo bo są za wolne i mało przydatne na kompaniach. Jak już postawicie TS to mogę kiedyś wpaść pograć z wami, może Banzai też się skusi choć ta maruda nie lubi przegrywać Dołączona grafika

 

btw w końcu udało mi się nabić Mastera na T110e5 :]

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie

ale miałem wiency :P

tyle że to było chyba przed paczem ze zmianą MM, gdzie pakowało do bitwy tier 6 nawet, więc może dlatego kojarze wynik 96k kasy, expa nie pamiętam niestety

 

co do kampanii to podpisuję się pod tym co napisałeś obiema rencyma, bo cza mieć przedewszystkim szybkie czołgi

I taktyke

i porządny komunikator, a nie to padło gdzie raz działa normalnie, innym razem wcale, jeden ledwo go słychać, inny ryczy że sąsiedzi się budzą...

 

i prawda jest też taka, jeśli się zgra banda na kompaniach to dopiero wtedy możnaby (czysto rozrywkowo) pomyśleć i o ESL i o CW

Inaczej nie ma se co siary robić, bo tak to wygląda gorzej niż random, tam też czasem sie udaje wygrać...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wam podpowiem jaki secik najlepiej sprawdza się na kompaniach 8tier:

 

2x AMX 13 90 - jako spoterzy

3x arta - S51 + 2x GW lub Lorki bo szybko strzelne

1 med T44/t59 lub 1-2 AMX 50 100

Cała reszta to IS3 lub ewentualnie 1-2 T32, choć isy najlepiej się sprawdzają na kompaniach

 

T34, Lowe i Tdki można sobie darować bo bo są za wolne i mało przydatne na kompaniach. Jak już postawicie TS to mogę kiedyś wpaść pograć z wami, może Banzai też się skusi choć ta maruda nie lubi przegrywać Dołączona grafika

 

jedyna opcja zamienna to 1xAMX90 + 1xMed w za mian za 1xHT reszta się nie zmienia tak jak Borys pisze Dołączona grafika u nas jak wygrywamy to 1 osoba może premium tanka wziąć i to by bylo na tyle Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed tą masakryczną kompanią pisałem, że T34 się nie nadają ;) I mój typ na najlepsze czołgi do kompanii pokrywają się z tym co pisze Borys to znaczy, że jestem dobrym taktykiem? ;)

 

Za parę chwil pożegnam się z JP epicki TD polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są 2 x 13 90 to już nie potrzeba meda, ewentualnie jakiś tier 1 pozostawiony w krzakach jeżeli będzie 13 graczy (mistrzowska). Bez TS'a lub Mumble lepiej nie podchodzić. Co do czołgów tak jak wyżej, rzadko kiedy pojawia się KT, Lowe a jeżeli jest to zostaje sam na defie po jednej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe, a cieszy...

Zwycięstwo!

Bitwa: Lotnisko 19 listopada 2012 12:06:52

Czołg: Valentine Mk. III

Doświadczenia: 3 063 (x3 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 17 534

Osiągnięcia w walce: Specjalista, Strzelec wyborowy, Strzelec pancerny, Odznaka mistrzowska:As pancerny

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za problem przełożyć bez przeszkalania? Wydaje mi się, że najgorzej to odkupić IS-3 bo to są koszty już.

 

@spavatch

 

W kompanii mogą grać:

HT- tier VIII

MT tier VIII

LT tier VIII

TD tier VIII

Arty tier VI

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...