Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

TD rzeczywiście kuleją na kompanii, ale tak sie zastanawiam jak by wypadł t28 proto, co prawda za szybkie toto nie jest ale ma obrotową wieże, solidny naprawde pancerz z przodu i działo z t34 z solidnym kopnięciem...i peną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, jestem trochę nie w temacie... Ale zadam pytanie: gracie te kompanie w jakichś turniejach itp? Czy tak po prostu "randomowo"?

BTW. niechcący wypisałem się kiedyś z klanu i prosiłbym o ponowne zaproszenie - nick: dzb

Mógłbym czasem was wesprzeć:

HT: IS-3, Lowe, ew. KV-4 (do odkupienia)

MT: Type-59, Panther II, Pershing

LT: ew. AMX13 90 (do odkupienia)

TD: Ferdi

Arty: S-51

 

Wszystko oprócz AMX-a z załogą powyżej 100%, a w większości powyżej 200%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TD rzeczywiście kuleją na kompanii, ale tak sie zastanawiam jak by wypadł t28 proto, co prawda za szybkie toto nie jest ale ma obrotową wieże, solidny naprawde pancerz z przodu i działo z t34 z solidnym kopnięciem...i peną...

 

Proto jest za mietki, jest twardy jak nie wiesz ze w wieze trzeba walic a jak lekko bokiem sie ustawi to w papierowe boki od arty na strzala pada jedyne isu z BL10 jako tako żeby dobijał Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amx 40 mnie totalnie zaskakuje, działo ma słabą penetrację, ale za to pancerz nie do ruszenia przez 3 tier poza artą Dołączona grafika chyba 5 gra i juz medalik 90%+ i stalowa ściana

 

PS pierwsza gra w której miałem więcej niż 50 trafieńDołączona grafika i wytrzymałem 175 Dołączona grafika

 

załączam replay (to że jeszcze lamię pomińmy milczeniem Dołączona grafika )

 

https://skydrive.live.com/redir?resid=95E2386CA884CD68!206

post-136524-0-38601900-1353367765_thumb.jpg

post-136524-0-12128100-1353367772_thumb.jpg

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi się podobać pantera 2

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Dębina 19 listopada 2012 23:36:59

Czołg: Panther II

Doświadczenia: 1 249

Kredytów: 31 197

Osiągnięcia w walce: Strzelec wyborowy, Odznaka mistrzowska:As pancerny

 

trochę szkoda, bo zamierzam ją sprzedać na rzecz T-54 jak tylko T-44 zakończę.

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxymili posada ministra gospodarki podobno jest wolnaDołączona grafika

A wiesz, że chętnie bym się najął, nawet u tych zaprzańców ;)

 

Mój program, sprzedać wszystko z licytacji szkoły szpitale, resztówki firm w rękach skarbu. Tylko, że oni by tę kasę przeżarli, a za to trzeba spłacić długi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos JTigerem???

Bo naprawde nie wiem jak grac tym badziewiem. 4 bitwy, jednak wygrana, w sumie niecały tysiąc damage.

Gorsze toto od Ferdiego.

 

 

I pytanie: gdzie ten TD mam 250mm pancerz. Bo przód bez problemu mi penetruje amerykanski 8 tier, w kazdym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdefiniuj "amerykański 8 tier".

 

JT to stara maszyna - większość wie, że strzela się w dół, tak samo jak w KT. Wie to na pewno większość graczy z T34, bo oni go spotykali jeszcze jak T34 był na 9 tierze. Poza tym, masa ludzi czasem woli polecieć z premium ammo - dla pewności. Co do reszty... T28/prototyp mają pozamiatane, Pershing ma pozamiatane, T32 ma pozamiatane... zostaje artyleria.

 

Swoją drogą, to imo idealny TD na miasto i lekko górzysty teren.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos JTigerem???

Bo naprawde nie wiem jak grac tym badziewiem. 4 bitwy, jednak wygrana, w sumie niecały tysiąc damage.

Gorsze toto od Ferdiego.

 

 

I pytanie: gdzie ten TD mam 250mm pancerz. Bo przód bez problemu mi penetruje amerykanski 8 tier, w kazdym miejscu.

 

Mam go, ale załoga dopiero na 97% i stock gun więc na razie trudno coś wyrokować. Dopiero z drugim działem mam nadzieję, że pokaże swoje możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi się podobać pantera 2

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Dębina 19 listopada 2012 23:36:59

Czołg: Panther II

Doświadczenia: 1 249

Kredytów: 31 197

Osiągnięcia w walce: Strzelec wyborowy, Odznaka mistrzowska:As pancerny

 

trochę szkoda, bo zamierzam ją sprzedać na rzecz T-54 jak tylko T-44 zakończę.

 

pzd

 

Ja z kolei jej nie ogarniam. Jak ustawiam się gdzieś na 2 linii, to średnio nią trafiam, z kolei jak idę na 1 linię, to muszę baaaardzo uważać na boki, bo jest papierowa i ma wysoki profil w odróżnieniu od Typa co ułatwia jej trafienie. Pozostaje kitrać się między budynki i chować boki, tylko to z kolei jest utopienie jej mobilności jako meda. Chyba nie potrafię grać medami. Zdecydowanie bardziej odnajduję się w HT, lub pseudo HT typu VK, które łączą armor z mobilnością. Co prawda wczoraj kończąc Matyldę przed zakupem Churchilla I, zrobiłem na niej asa pancernego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdefiniuj "amerykański 8 tier".

 

JT to stara maszyna - większość wie, że strzela się w dół, tak samo jak w KT. Wie to na pewno większość graczy z T34, bo oni go spotykali jeszcze jak T34 był na 9 tierze. Poza tym, masa ludzi czasem woli polecieć z premium ammo - dla pewności. Co do reszty... T28/prototyp mają pozamiatane, Pershing ma pozamiatane, T32 ma pozamiatane... zostaje artyleria.

 

Swoją drogą, to imo idealny TD na miasto i lekko górzysty teren.

 

Ja go penetrowałem persem z pierwszym działem, w momencie kiedy wychylał się zza górki - wiadomo, wtedy pancerz miał pod kątem prostym w stosunku do pociski a T32 też wchodziło tylko już na płaskiej powierzchni. Ja nie mam najmniejszych problemów z tym czołgiem, bardziej się boję 704-ki jeśli chodzi o TD IX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei jej nie ogarniam. Jak ustawiam się gdzieś na 2 linii, to średnio nią trafiam, z kolei jak idę na 1 linię, to muszę baaaardzo uważać na boki, bo jest papierowa i ma wysoki profil w odróżnieniu od Typa co ułatwia jej trafienie. Pozostaje kitrać się między budynki i chować boki, tylko to z kolei jest utopienie jej mobilności jako meda. Chyba nie potrafię grać medami. Zdecydowanie bardziej odnajduję się w HT, lub pseudo HT typu VK, które łączą armor z mobilnością. Co prawda wczoraj kończąc Matyldę przed zakupem Churchilla I, zrobiłem na niej asa pancernego.

 

Ta bitwa to perełka ;) wcześniej umoczyłem ze 3 razy z 1000dmg, tyle tylko, że jechałem jak głupi do przodu. Z 2 lini ten czołg daje rade, działo jest imo lepsze niż w t-44 którym gram na zmianę.

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie czołgami z najcelniejszymi działami i mówicie, że macie problem z trafianiem z drugiej linii? ;)

Ja tam pershingiem czy pattonem, które maja po 0.4 accuracy bez problemu trafiałem z 300-400m, da się żyć. Te wasze zabawki maja po 0.32, 0.34 wiec o niebo lepiej.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wczoraj kończąc Matyldę przed zakupem Churchilla I, zrobiłem na niej asa pancernego.

 

Którego działa używałeś na Matildzie?

Ja wczoraj po pierwszym strzale z "haubicy" mało nie spadłem z krzesła... Nie spodziewałem się takiego efektu :) Toż to powinno mieć widok jak SPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wasze zabawki maja po 0.32, 0.34 wiec o niebo lepiej.

 

Te nasze zabawki, mimo takiej celności, mają niebywałą tendencję do trafiania idealnie w najgrubszy/najbardziej równoległy do toru lotu pocisku element.

Jeżeli chodzi o działa, to najlepiej wypadają ruskie czołgi i ich magiczne właściwości. Jak to wygląda w praktyce:

- Kierowca KW-3 / IS z topowym działem 175 pen widzi 400-500m dalej dowolnego przeciwnika 2 tiery wyższego:

Sialala... {celuje mniej-więcej tak, żeby gdzieś wewnątrz schodzącego się celownika był przeciwnik - nieważne, gdzie} PUF! Weakspot! 400hp mniej.

- Kierowca KT/Pantery 2 widzi przeciwnika (nie daj Boże, Sowieta):

Celuje, celownik się zszedł idealnie... BUM! DING! ciach!AAAAA! {W tym momencie następuje zwykle grad pocisków w jego stronę i czasem ma szczęście, że się nie zapali/nie zdejmą mu gąsienicy/nie zmiecie go S-51}

 

 

Tak, wiem, że przesadzam, ale ile razy gram ruskimi, tyle razy tak to działa. Wczoraj w ten sposób rozwaliłem E-100 moim IS-8.

 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos JTigerem???

Bo naprawde nie wiem jak grac tym badziewiem. 4 bitwy, jednak wygrana, w sumie niecały tysiąc damage.

Gorsze toto od Ferdiego.

 

 

I pytanie: gdzie ten TD mam 250mm pancerz. Bo przód bez problemu mi penetruje amerykanski 8 tier, w kazdym miejscu.

 

Wystawiaj nadbudówkę bo tam ma 250mm jak wystawiasz nadbudówkę to jesteś nie do przebicia jedynie z gold ammo mogą Cie przebić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co mówi m4r, gram sporo sowietami i ich działa są czasami celniejsze niż wszelkie inne, nie raz i nie dwa trafiałem z KV-3/IS/KV-1S z 500+ m i wchodziło, aż miło. A były przypadki, że niemcami ze 100m ding. Najlepsze jest to, że wale z każdej odległości i mam na tych 3 czołgach po 70% celności, a ludzie tak narzekają na ich celność.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dorzucić to co mnie spotkało wczoraj. Zmontowałem IS-3 (elite) i wyskoczył na mnie KV-4 strzeliłem mu w tą małą wieżyczkę i weszło kiedy grając E-75 nie raz widziałem rykoszet.

 

Klan AAK chętnie zrobi z nami sparing w sobotę mam nadzieję, że się na to piszecie ;) Warunek jest taki, że my wybieramy jedną mapę oni drugą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiaj nadbudówkę bo tam ma 250mm jak wystawiasz nadbudówkę to jesteś nie do przebicia jedynie z gold ammo mogą Cie przebić :P

 

Lorraine 40t ma na top dziale 232 [mm] penetracji. / kąt * możliwe wahanie penetracji na plus = może przebić.

AMX 50 120 ma 267 [mm] penetracji i już bez żadnej ściemy może walić prosto w przód JgTigera, jak się dobrze skontuje to powinno wszystko wejść.

AMX 50 Foch ma też 267 [mm]

 

M103 ma 269 [mm] penetracji

T95 ma 276 [mm]

T30 też 276 [mm].

 

I jakoś z T30 nie mam problemu, żeby wbić kulkę za 550-1000 w przód górę JgT. Masło.

 

Ob. 704 ma 286 więc tym bardziej może wbić kule

SU 122 54 ma 268

IS-8 268

ST-1 268...

 

9 tier poza medami przebija przód JT. Nawet medium lorriene 40t może przebić.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...