Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie dziś jeszcze przeglądałem allegro i... http://allegro.pl/wo...2796914610.html Dołączona grafika

Śmierdzi wielkim (w/k)ałem. Szczególnie 100% każdego skilla w każdym załogancie - to by wymagało milionów bitew...

 

Jak przyjrzysz sie temu screenowi:

Dołączona grafika

 

To widac czesc nicka: MlleL.......

 

Jest tylko jeden taki gracz: http://worldoftanks.eu/community/accounts/504863216-MlleLavillaine/

Pewnie nabil golda kradziona karta kredytowa :) albo screen zrobiony na jakims tescie :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falathi na forum WoT'a napisal, że to konto redaktorskie.

 

Po za tym tak na zdrowy rozum, to nie jest fizycznie możliwe wbicie takiej ilości perków. 1 perk od 0 do 100% to ponad 200k epxa, drugi ponad 400k, 3 ponad 800 albo już 900k(nie pamiętam dokładnie) więc perk 16 to jest ogromna suma i to tylko na jednej załodze, a co z pozostałymi załogami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@greg, przez worloftanks.eu 14500 kosztuje 220zła niego 170zła. Jak by nie było 50zła taniej. Masz jakiś pomysł lub wiedzę jak o te 50zł oszczędza i jeszcze zarabia? Bany za pozostałe zakupy też nie były od razu, a jednak poszły... regulamin mówi jasno: "jedyne legalne źródło zakupu".

 

Jak widzisz greg brał bana nie dostał a i tak nie poleca.

 

Normalnie kradna karty i doładowują z niej, koleś kradnie karty i kupuje za nie doładowania na tel i doładowuje przez tel ( daopay ) dla tego jego transakcji nie cofną Dołączona grafika czysty zarobek do puki go nie sprzątną Dołączona grafika

 

Na reszcie dali test server ;) (od jutra)

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Reseller dziabnął na 150zl za GW2. Jeśli chodzi o gold do WoTa to niekoniecznie muszą być z kradzionych kart. Wystarczy kupować doładowania przelewem sms orange 50/100 za 33/72zl. Po kupieniu przez Dao 2.5k golda zostaje jakieś 7zl na telefonie, przy 5 sprzedanych ma już 30zł zysku. Oczywiście im więcej sprzeda tym większy ma zysk ma :). Kokosów się na tym nie zrobi ale z tysiaka przy dobrym obrocie w miesiącu czemu nie.

Jak patrze teraz to jeden już nabił 1.5k zł, a ile jeszcze ma wystawione.

Ja tak sobie sam gold do WoTa kupuje i mam jeszcze telefonik doładowany za te 6-7zl :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie uwaga na "buga", przez który można stracić złoto...

Po zmianie działa, premium ammo ustawia się do autouzupełniania za złoto niezależnie od tego co ustawiliśmy wcześniej.

Testowałem obie lufy na matildzie. Dla obu dodałem kilka pestek premium za srebro. I tak przełączałem między działami, aż wreszcie w którejś bitwie wystrzeliłem ich parę - potem okazało się, że poszło 25 golda Dołączona grafika

Maksymalnie wku*wił bym się, gdybym akurat miał wcześniej okrągłą kwotę na jakiś okres premium...

Radzę uważać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do supportu. Powinni Ci oddać.

 

Szczerze wątpię znając WG, a jak mu jednak oddadzą, to się wkur... że byłem głupi i do nich nie napisałem, gdy ja się tak ze złota wyprztykałem.

 

Co do amerykańskiego specjala, ja też taki chcę:D Może mi się wydaje, ale na serwerze NA więcej rozdają dni premium niż na naszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii golda. WG już szykuje się do ukrócenia VIPPlayera. On też jest nielegalnym źródłem golda. Tylko, że on dobija przez Mopay/daopay bez używania kart kredytowych, przez co jest to ciężkie do wykrycia, ale jeżeli WG się skapnie... to życzę miłego uzupełniania konta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolo wydzwania, nabija kabze(trwa to jakiś czas)

done, gold na koncie

 

Stawiam na tanie połączenia ;] Kto go wie, może nie kradzione karty kredytowe a telefoniczne. Kiedyś było chyba w Heyah, że można było nabić sobie konto na minusie dzwoniąc pod płatny numer. Mimo że miałeś 5zł realizowałeś połączenie za 10zł. Może jakaś ukraińska czy jeszcze inna sieć wciąż tak działa ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko sms premium są liczone poza abonamentem chyba (?).

Zresztą wydaje mi się, że wg w końcu się i do niego dobierze także ja już nie chce się bawić w te pseudo oszczędności i później dopłacać do interesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy special i możliwość zdobycia złota zarazem:

Od 23 listopada, od godziny 06:30 do 27 listopada, do godziny 06:00 będziecie mogli czerpać następujące korzyści:

O 30% większy przychód za grę następującymi pojazdami, będącymi „zwierzyną”:

 

 

Działa samobieżne

  • Sturmpanzer I Bison (Niemcy, II poziom) — Nazwa pochodzi od niemal wymarłego gatunku ssaka. Mimo że bizonów zostało już niewiele, są one jednymi z największych obecnie żyjących zwierząt. Tchnijcie trochę życia w swoje bizony i wyjedźcie na pole bitwy.
  • Wespe (Niemcy, III poziom) — „Wespe” oznacza osę, więc weźcie przeciwnika na celownik i wspomóżcie swój rój w osiągnięciu zwycięstwa!
  • Grille (Niemcy, IV poziom) — „Grille” oznacza świerszcza, dużego owada znanego ze swoich wieczornych występów muzycznych. Stwórzcie brzęczący chór i sprowadźcie zniszczenie na przeciwników.
  • Hummel (Niemcy, V poziom) — „Hummel” oznacza trzmiela. Grając tym popularnym działem, bądźcie równie pracowici, co ten owad.
  • Gw Panther (Niemcy, VI poziom) — Mroczna i wytworna, pantera czai się w cieniu, aby zaatakować znienacka.
Czołgi
  • M22 Locust (amerykański czołg lekki, III poziom) — Szarańcza (ang. locust) to duży owad znany z tego, że obsiada swoją ofiarę całą chmarą i obraca ją w pył. Czy jesteście w stanie godnie reprezentować nazwę tego czołgu?
  • Luchs (niemiecki czołg lekki, III poziom) — Ryś (niem. Luchs) to duży kot, znany z tego, że atakuje znienacka, wyskakując z zarośli. Zaczajcie się w poszyciu i wybierzcie odpowiedni moment.
  • Leopard (niemiecki czołg lekki, IV poziom) — Cętki na lamparcim (niem. Leopard) futrze są jedną z najlepszych form kamuflażu występujących w naturze. Ukryjcie swój czołg i wykorzystajcie moment nieuwagi przeciwników.
  • PzKpfw V Panther (niemiecki czołg średni, VII poziom) — Pantera prowadzi samotne życie, wyczekując idealnego momentu do ataku. Tylko takie bestie jak wy — silne, cierpliwe i skuteczne — mogą zniszczyć każdego.
  • PzKpfw VI Tiger (niemiecki czołg ciężki, VII poziom) — Siła i piękno to główne cechy tygrysa. Pokażcie pazury i pójdźcie śladem tych wielkich kocurów!
  • PzKpfw VI Tiger (P) (niemiecki czołg ciężki, VII poziom) — Zaryczcie jak tygrys! Miau!
Niszczyciele czołgów
  • Marder II (Niemcy, poziom III) ― Kuna (niem. Marder) to zwierzę niewielkich rozmiarów znane ze swej szybkości i sprytu. Nikt nie spodziewa się jej ataku.
  • Jagdpanther (Niemcy, poziom VII) ― Pantera jest tak wspaniałym łowcą, że nazwą „pantery łownej” (niem. Jagdpanther) ochrzczono aż trzy pojazdy! Bądźcie najbardziej zabójczym spośród drapieżców i dopadnijcie swoich przeciwników.
  • M10 Wolverine (USA, poziom V) ― Rosomaki (ang. wolverine) przypominają niewielkie niedźwiedzie. To silne i wszechstronne drapieżniki i padlinożercy, którzy niczego się nie boją i potrafią poradzić sobie ze znacznie większą od siebie zwierzyną.
Ruszajcie na pole bitwy, przechytrzcie łowców i zyskajcie dodatkowe kredyty za swoje poczynania.

 

Konkurs Wielkie polowanie:

Być może po prostu nie macie ochoty prowadzić żadnego z powyższych pojazdów, a bardziej ekscytuje was bycie drapieżnikiem. Tak czy inaczej ten konkurs jest dla was!

Od 24 listopada, od godziny 07:00 do 26 listopada, do godziny 23:59 możecie dołączyć do naszego konkursu Wielkie polowanie.

Zasady:

  • W konkursie macie za zadanie upolować podczas jednej bitwy jak najwięcej pojazdów, będących „zwierzyną”. Pamiętajcie tylko, że łowca nie może być jednocześnie zwierzyną. Jeśli chcecie zapolować, musicie wybrać pojazd, którego nie ma wśród powyższych.
  • Zgłoszenia konkursowe mogą pochodzić wyłącznie z bitew losowych.
  • Wasze zgłoszenia prześlijcie na adres bighunt_contest@wargaming.net w następującym formacie:
  • Temat: [big Hunt] ― pseudonim ― liczba zniszczonych czołgów, będących „zwierzyną”

  • Przykład: [big Hunt] ― CzechOut ― 8
  • Do zgłoszenia należy załączyć powtórkę bitwy i zrzut ekranu wyników końcowych przedstawiający typy zniszczonych czołgów.
  • Jeśli to możliwe, w treści e-maila wymieńcie zniszczone czołgi, będące „zwierzyną” (opcjonalne)
  • Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie liczby „dzikich bestii” zniszczonych na polu bitwy. W przypadku remisu czynnikiem decydującym o wyborze zwycięzcy będzie liczba zdobytych punktów doświadczenia. Uwzględniany jest bonus premium, ale nie bonus za pierwsze zwycięstwo.
  • Dozwolone jest tylko jedno zgłoszenie na gracza.
  • Zgłoszenia będą ważne, jeśli bitwa, której zgłoszenie dotyczy, odbyła się w okresie trwania konkursu.
Nagrody:

 

Miejsce

Nagroda

1. miejsce

5000 gold

2. miejsce

3000 gold

3. miejsce

2000 gold

miejsca 4-7

500 gold

Ponadto wszyscy zwycięzcy otrzymają prestiżową rangę na forum: The Great Hunter!

RUSZYŁ TEST SERVER

4166mb

 

Ile ważą wszystkie nowe czołgi z Chin? 660 mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem że mam 3 niskotierowe premiumy i przecież one tak fajnie zarabiają... :) A ten fun z gry..! Same nooby praktycznie ;] Choć widziałem gostka ze wskaźnikiem efektywności na poziomie 3600 (!). Miałem problem z kompem i wbiłem do walki kiedy drużyna przegrywała, zostało nas 4 a ich 6ciu. Parę minut do końca (zdziwiłem się w ogóle że system mnie jeszcze wpuścił... ). Rush na bazę, 3 kile po koleji objazdówką wokół wroga. 8% HP i na ostatniego z nich. Victory ;] 11k na czysto. Teraz gdy arta mi zarabia 2-3k, tak jak i T29 to sumy wyciągane z III tieru wywołują banana na twarzy ;]

 

A tak P.S. Ktoś rozszyfrował ten cały wskaźnik efektywności? Popołudniu miałem passę kilku przegranych, teraz po powrocie, xvm pokazał mi 900pkt. Po wygranej (powyżej opisana bitwa) wywala mi 890... 3 kile, kilkanaście uszkodzeń i wygrana bitwa, obniżyła mi noty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy 900 a 890 na xvm może być 0,01 eff różnicy. A to wynika konkretnie z tego, że w rzeczywistości wskaźnik jest liczony z dokładnością do 0,01, a xvm prezentuje tylko jego przybliżenie. Do 895 będziesz więc miał 890 a powyżej już 900.

 

I ja tak po porażkach na 9 tierach gdzie z początku faktycznie nie umiałem grać nowymi czołgami a miałem ich sześć straciłem szybko 7 eff i stanąłem na granicy pomiędzy 1170 a 1180. I tak w jednej bitwie wyświetla mi niższą by potem wyższą i ponownie niższą za kilka walk.

 

Dokładny eff znajdziesz tu:

http://wot-news.com/stat/calc/en/ru

i tak przykładowo moje rozszerzone statystyki:

http://wot-news.com/...gle/eu/maxymili

 

Dziwną rzecz zauważyłem, mam już osiem braterstwa broni a w moich statystykach na stronie nie ma żadnego. A bitwy są, może nie najnowsze, ale w miarę. Mam też nagrodę dumitru ale i jej nie pokazuje, Coś te statystyki są nie do końca wierne Dołączona grafika Nie pokazuje tez medalu Passuciego mimo, że mam je od dawna. :]

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sobie okrągłą sumkę ukręciłem Dołączona grafika

Battles: 2222

Dzięki za to info, faktycznie, mam 906 eff teraz, pewnie niedługo wskoczy na 910. Chce się pozbyć czerwonego markera już przy nicku :D

Myślałem że ja dużo grałem swego czasu, ale masz 5x więcej bitew nastukane a tylko m-c później doszedłem do gry ;P

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze było pełno, no może poza betą, bo tam pchali się głównie nieco starsi gracze i pro, ale też nie do końca. Po prostu część graczy się nauczy grać, a część nie. I tak musi być.

 

Jedynym sensownym rozwiązaniem jest wprowadzenie segregacji. Bad Player może grać z bad playerem, average z average i good and very good też ze sobą. Jeżeli do plutonu włączy się z dobrym zły to lecą do dobrych na własną odpowiedzialność. Czerwoni powinni mieć osobne klatki Dołączona grafika

 

Mogło by to się wiązać ze stopniami i pagonami dla graczy :D Oczywiście możliwy był by awans z jednej do drugiej kategorii.

Edytowane przez maxymili
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tym przenoszeniem załogi z premium tanka? Wiem że gdzieś ktoś o tym pisał, ale.... Mogę z T34 bez straty doświadczenia przenieść załogę na T32, a nową ekipę szkolić na T34 do 100%? A potem chciałbym przenieść ją na T32, a z T32 "starą" załogę przywrócić na T34 ? Załoga z T34 ma 451% obecnie.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tym przenoszeniem załogi z premium tanka? Wiem że gdzieś ktoś o tym pisał, ale.... Mogę z T34 bez straty doświadczenia przenieść załogę na T32, a nową ekipę szkolić na T34 do 100%? A potem chciałbym przenieść ją na T32, a z T32 "starą" załogę przywrócić na T34 ? Załoga z T34 ma 451% obecnie.

 

Instrukcja obsługi tego konkretnego przypadku klinicznego:

- Na czołgu premium (T34) zmieniasz kwalifikacje załogi na czołg docelowy non-premium (T32), o ile tego nie zrobiłeś od razu.

- Doszkalasz załogę do brakujących 100% *

- Przenosisz załogę na czołg non-premium (T32)

- Załogę z non-premium (T32) możesz przenieść bez przeszkalania na premium (T34) **

- Finito.

 

* - możesz ją doszkolić na non-premium, ale ja wolę szkolić załogę i zarabiać kasę w tym samym czasie.

** - lepiej załogę przeszkolić od razu na inny czołg non-premium, który kiedyś masz zamiar kupić, a który masz już rozwinięty.

 

Jak by ktoś nie wiedział, czemu w grze spotyka takich debili, to sobie może poczytać temat.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/177931-is3-totalna-bzdura/page__st__160

 

Czytam... Śmieję. Matyldą robię większy dmg :lol:

 

Btw, zabawy Ruskami c.d. - jechałem sobie wczoraj IS-8... Bez czekania na zejście celownika (wyjazd zza kamienia, ogień, chowasz się) zrobiłem 1200dmg w ST-1. Chwilę później zrobiłem błąd i przycelowałem w kamień, zamiast wrogiego E-75. Jakież było moje zdziwienie, kiedy zabrałem 350hp temu E-75, dodatkowo go podpalając. :blink:

 

W innej bitwie Batchat zrobił od tyłu (!!!) mojego is-4 dwa dingi.

 

Ruscy są OP. Jak ktoś w to dalej nie wierzy (WG na ten przykład), to niech lepiej nic nie pisze.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś nie wiedział, czemu w grze spotyka takich debili, to sobie może poczytać temat.

http://forum.worldof...a/page__st__160

 

@grzechuk: Szybko te 1k bitew wbiłeś, szalejesz w tym WoT:)

 

hehehe wygrzebalem z tego wątku film http://www.youtube.com/watch?v=S9gaknpkVis zarąbisty...

Moj syn ma lepszą składnie, o skuteczności i ogarnięciu nie mówiąc...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...