Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

tja, i czasem działo szybciej przeładowuje...

btw zawiedziony Dołączona grafika jestem że brytole w tym paczu jeszcze nerfa nie dostali, widać za mało ludzi ma tier 9-10 więc i nikt nie płacze o nerfa jak w przypadku 110e5, ktory nagminnie nagle wpadł ludziom w garaże i sie okazało że po cięzkiej katordze(czytaj hardcore trening) z t32/34/30 nagle jest dobry czołg USA i ludzie nim wymiatają...więc nerfa dostał...

tu nie było nic za darmo więc i ludzi mniej ma go...ale reload 7.3sek i celność 0,32...to aż prosi się o nerf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to dziwne, ale po wprowadzeniu gold pestek za kredyty przyjemność z gry spadła jak dla mnie. Niby dodatkowa możliwość, ale nie da się bez płacenia za grę wydolić na taką amunicję, albo premium konto, albo jednak te pestki za gold. Tymczasem sporo graczy płaci. Widać po tym, że znacznie częściej przebija teoretycznie mocniejsze pancerze. W sumie nie wiadomo kiedy strzał był za gold, ale niektóre na pewno są. Zbyt często to się teraz zdarza.

 

W zasadzie wot nie ma konkurencji w tej chwili ale chętnie bym takiej poszukał ;) kiedyś się coś pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę dziś o wzmożoną aktywność w grze ok 20. Jest plan by założyć kompanię tylko i wyłącznie z naszych graczy przy okazji korzystając z dobrodziejstwa TS3.

 

http://www.teamspeak...page=teamspeak3

IP serwera: ts.tsworld.pl:9987

hasła brak

 

Pokój 283 hasło na priv lub jak będę w grze Dołączona grafika

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jest jakiś mod, który pokazuje jakim pociskiem się dostało ? ;>

No i niestety z czasem wychodzi coraz większe nastawienie firmy na kasę to na pewno nie koniec udogodnień dla graczy, którzy pompują kasę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to dziwne, ale po wprowadzeniu gold pestek za kredyty przyjemność z gry spadła jak dla mnie. Niby dodatkowa możliwość, ale nie da się bez płacenia za grę wydolić na taką amunicję, albo premium konto, albo jednak te pestki za gold. Tymczasem sporo graczy płaci. Widać po tym, że znacznie częściej przebija teoretycznie mocniejsze pancerze. W sumie nie wiadomo kiedy strzał był za gold, ale niektóre na pewno są. Zbyt często to się teraz zdarza.

 

W zasadzie wot nie ma konkurencji w tej chwili ale chętnie bym takiej poszukał Dołączona grafika kiedyś się coś pojawi.

 

Kupiłem parę gold ammo na kilka TD i stwierdziłem, że różnicy żadnej nie widzę jeśli chodzi o przebicia. Może jak już wejdzie to coś więcej to daje, nie wiem, ale to ammo tak samo NIE wchodzi i dinguje jak zwykłe więc jak dla mnie nie opłaca się z tego strzelać. Pewności żadnej, że wejdzie nie ma , a cena taka, że szkoda kasy.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie mod który by powiększał wskaźnik penetracji ? lub ewentualnie czy da się w miarę łatwo zmienić to w pliku konfiguracyjnym ?

Czasami w ferworze walki niema czasu na przyglądanie się czy jest na zielono czy nie.

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy na to nie patrze.. tylko wiem gdzie należy strzelać. Tak jak piszesz, nie ma na to czasu podczas walki. Wgraj sobie lepiej moda na weakspoty jak słabo ogarniasz, albo poprzeglądaj na wotdb.info

 

@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego hackowania ??? Coś źle przeczytałeś ... Przecież standardowo jest wskaźnik penetracji (krzyżyk albo fajka jak kto ma ustawione), chodzi tylko oto, żeby było to większe, lepiej widoczne.

Na początku patchy 7.x miałem taki celownik, tylko gdzieś mi przepadł przy reinstalacji gry i systemu.

J1mB0 oczywiście mam i dobrze się gra.

Wskaźnik penetracji przydaje się na średnie odległości lub przy strzelaniu przez krzaki gdy nie widać dokładnie czołgu.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pamietacie mapy na ktorych dzis w kompanii dostalismy tegie lanie to napiszcie podumam nad strategia.

 

Wnioski po dzisiejszej grze:

- jezeli w przeciwnej druzynie sa dwa AMX 1390 z eff ok 2k to nie pomalujesz masakra bedzie

- gdy wszyscy wejda na ts gra sie duzo lepiej

- dobrze gdy wiekszosc (najlepiej cala) druzyna jest z naszego klanu wtedy latwiej sie organizuje gre

 

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno:

Zawsze wykonujemy dokladnie to co powiedzial dowodca :)

Ja pamietam ze dostalismy na: el halluf, malinowka atak, prowincja, erlenberg.

Pozdrawiam neil:)

 

Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

http://www.fotosik.p...3ee1b81178.html

 

IMO dostaliśmy tu po tyłku ponieważ:

 

- nasze arty zostały bardzo szybko wybite przez spotujące AMX

- nasz scout nie wykrył i nie zniszczył ich arty (wtedy była bitwa z dwoma AMX na krytyku, które przetrwały do samego końca)

 

W gruncie rzeczy plan był bardzo dobry, jednak gdy zostaliśmy bez artylerii ich arta robiła z nami co chciała. To głównie przez ostrzał artyleryjski przegraliśmy tutaj. Rozwiązanie tego problemu?

  • jak najszybciej (w pierwszej kolejności) wybić AMX
  • Nasz scout powinien jechać lewą górą i bez problemu powinien dojechać ich artę
  • Gregu w Typie powinien dostać większy support co prawda ubiliśmy miasto ale z dużymi stratami
  • Wolna artyleria w pierwszej kolejności powinna się kryć za budynkami i gdy sprawa ze scoutami zostanie ogarnięta może zająć miejsca strategiczne.
Jakieś dodatkowe uwagi?

 

Nie pamiętam dobrze ale arta została kryta w bazie przez jakiś czołg tak? I została wybita przez artę przeciwników?

Edytowane przez Ram1rez
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JT wyfarmiony i w pierwszych bitwach ostro dostaję w zad... a raczej w ryj tzn. co tylko może przebija mi bez problemu przód...

Nie spodziewałem się, że jest on z przodu taki miękki, że Pershing będzie mnie robił z +/- 300m. Ferdek mimo swoich wad był chyba twardszy.

Coś czuję, że do czasu zdobycia lepszego działa będzie ciężka przeprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pograłem więcej na teście, w obroty wziąłem nową linię amerykanów i np. taki VIII tier, czyli T69.

173 peny przy 240 obrażeniach i 4 pociskach wypada bardzo blado jeśli porównać go do amx 50 100, który ma dmg 232/300 i aż 6 pocisków w bębenku.. pancerze porównywalne, jeden i drugi to papier, mobilność chyba też podobna, może z lekką przewagą francuza.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JT wyfarmiony...

Szkoła jazdy "m4r" ogłasza nabór na kurs kierowcy JT.

W programie m.in.:

- przedyskutowanie taktyk randomowych na każdą z map

- prezentacja spotów do ukrycia słabego dołu pancerza

- nauka strzelania na dystans

- nauka kontrolowanych zjazdów ze stromizn

- szkolenie z użycia consumables (za cholerę nie wiem, jak to się po polsku nazywa)

- zajęcia praktyczne w randomach wśród samych czerwonych (XVM) graczy :lol:

 

Zapraszamy! :mrgreen:

 

 

---=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=--

Jakieś dodatkowe uwagi?

 

Ja mam małą sugestię odnośnie HT:

Jeżeli kampimy w grupie paru czołgów (jak w T34 na powyższej mapce), to strzelajmy w miarę możliwości w ten sam cel. Bo potem, po pierwszych wystrzałach, kolesie się budzą i zaczynają robić uniki, a to się kończy ownującymi nas niedobitkami, będącymi na jeden strzał.

Tak było wczoraj - zdjęliśmy AMX (czy coś tam), który był na tyle głupi, że wyjechał na górkę i dał się wykosić jedną salwą, a potem była zabawa w kotka i myszkę, bo reszta zaczęła kombinować tuż po stracie pierwszych hp każdy. I skończyło się to tak, że dwa (chyba dwa) czołgi pozostałe z tej strony mapy, już po wykoszeniu nas przez SPG, miały bodaj po 200hp.

 

Rozumiem, że może być taka sytuacja, że żeby trafić w "mój" cel, ktoś musi się wystawić na ostrzał - wtedy decydujcie sami. Ale jeżeli ktoś ma możliwość strzelania do tego samego gościa, co ja (i v-ce versa), to strzelajmy właśnie w niego.

Staram się za każdym razem tagować cele, więc patrzcie, gdzie się świeci celownik. Jeżeli macie inny cel, też go tagujcie - o ile nie wystrzeliłem, skręcę odrobinę działo i palnę w tego samego. Będzie jednego mniej, to i szansa na stratę HP będzie mniejsza.

 

Zresztą - taka taktyka działa doskonale na Himmelsdorfie - leci wolfpack z wszystkich czołgów i zdejmuje jednego po drugim, a nie strzela do każdego z osobna. Widzieliście to, zresztą.

Edytowane przez m4r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JT wyfarmiony i w pierwszych bitwach ostro dostaję w zad... a raczej w ryj tzn. co tylko może przebija mi bez problemu przód...

Nie spodziewałem się, że jest on z przodu taki miękki, że Pershing będzie mnie robił z +/- 300m. Ferdek mimo swoich wad był chyba twardszy.

Coś czuję, że do czasu zdobycia lepszego działa będzie ciężka przeprawa...

 

Nie mam tego TD, ale wiem, że najtrudniej go trafić jak wystawia sam pawlacz, jak pokażesz podbrzusze to faktycznie pers go penetruje bez problemu, sam przerabiałem na stockowym dziale. ;>

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pograłem więcej na teście, w obroty wziąłem nową linię amerykanów i np. taki VII tier, czyli T69.

173 peny przy 240 obrażeniach i 4 pociskach wypada bardzo blado jeśli porównać go do amx 50 100, który ma dmg 232/300 i aż 6 pocisków w bębenku.. pancerze porównywalne, jeden i drugi to papier, mobilność chyba też podobna, może z lekką przewagą francuza.

 

Porównuj do amx M4 1945 bo to jest francuski 7 tier. 212 pen miękki jak ciasto i jeden strzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- szkolenie z użycia consumables (za cholerę nie wiem, jak to się po polsku nazywa)

 

 

Materiały eksploatacyjne? ;)

 

Długa droga przede mną do działa w E-50 a gra się tym hmmm lepiej od PII ale nadal [gluteus maximus] nie urywa. 88L71 to nie działo na tier IX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...