Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

@UP

To tylko potwierdza że mają gotowe wypowiedzi i wszelka rozmowa z nimi nie ma sensu.

 

Takie małe dzisiejsze spotkanie z Mausem po którym drużyna przeciwna do końca meczu wmawiała mi że używałem gold ammo Dołączona grafika

Bitwa wygrana, 1100 exp bez premium.

 

Co kogo obchodzić jakim ammo walisz, ja zawsze mam parę srebrnych/złotych pestek na takie grube puchy, są sytuacje gdy nie możesz klienta objechać i wtedy zostaje srebro.

 

Ładnie go walnąłeś, nie mógł się nie zdziwić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza udan walka E50:

 

Victory!

Battle: Mines 29 listopada 2012 09:34:30

Vehicle: E-50

Experience received: 2 234 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 36 209

Battle Achievements: Sniper, Sharpshooter, Mastery Badge: "1st Class"

 

 

Dla przypomnienia działo 88L71. zadałem 3023 dam i 5 fragów.

BTW Cholerny IS3 odbijał tyłkiem moje pociski.

 

Win ratio po 46 walkach 35% Dołączona grafika Podskoczyło.

 

A no i 15k na czysto.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga odznaka mistrzowska tym razem szwabski CZOŁG 4

 

3 tygodnie w klanie, miesiąc w grze, ponad 1200 bitew stoczonych (W/L ratio narazie się nie przejmuje) z 4 tierów tylko t-50 (dziś kupiony) i dwie arty (FR i DE), ulubiony czołg solo: SuperPershing - 3 pestki gold i potrafię nim namieszać, spokojnie IS-3 przebijam Dołączona grafika

 

 

plan - do końca roku:

wymaksować kv-1s, wymasterować grilla pod seniorskie

odblokować IS/t32 i amx1390 jak da radę

nauczyć się siać pożogę t34 (pod klanówkę)

minimalny tier 6 (oprócz art i scoutów)

 

plan miałem żeby ogarnąć podstawy (1k bitew) i narazie się udało

 

Brawo Grzechu, widzę coraz lepiej ogarniasz Dołączona grafika u mnie mistrz na pzIV wpadł po chyba 800 bitwach Dołączona grafika Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga odznaka mistrzowska tym razem szwabski CZOŁG 4

 

3 tygodnie w klanie, miesiąc w grze, ponad 1200 bitew stoczonych (W/L ratio narazie się nie przejmuje) z 4 tierów tylko t-50 (dziś kupiony) i dwie arty (FR i DE), ulubiony czołg solo: SuperPershing - 3 pestki gold i potrafię nim namieszać, spokojnie IS-3 przebijam Dołączona grafika

 

 

plan - do końca roku:

wymaksować kv-1s, wymasterować grilla pod seniorskie

odblokować IS/t32 i amx1390 jak da radę

nauczyć się siać pożogę t34 (pod klanówkę)

minimalny tier 6 (oprócz art i scoutów)

 

plan miałem żeby ogarnąć podstawy (1k bitew) i narazie się udało

 

Ja tylko przypominam, że do kompanii jest IS-3. To, że pojawiają się T34 nie oznacza, że się tam sprawdzają. JESZCZE nie wszyscy posiadają IS-3 po odkupieniu ale jak liczę to po ok 50 wygranych bitwach gracze grający T34 będą mogli odkupić IS-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś zrobiłeś źle. IS-3 nie powinien odbijać 88 nawet przodem (na rozsądnym dystansie 300-400 metrów Dołączona grafika ).

 

A co ja robię źle, że w arty wchodzi za zero z dział z peną 200+ ? Dołączona grafika

Ta gra ma element losowości, o którym ludzie zapominają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypominam, że do kompanii jest IS-3. To, że pojawiają się T34 nie oznacza, że się tam sprawdzają. JESZCZE nie wszyscy posiadają IS-3 po odkupieniu ale jak liczę to po ok 50 wygranych bitwach gracze grający T34 będą mogli odkupić IS-3.

 

Tylko wiesz, jak odkupię isa to załoga stock 90%. Na t34 mam już 67% czwartego perka i to naprawdę spora różnica. Nie sądzę aby szło mi lepiej ISem. Analog jak m4r uważa, że lepiej pogra TII lub PII, n cóż, jeżeli lepiej mu idzie to czemu nie?

 

Oczywiście dowodząc kompanią musisz mieć prawo wykluczyć gracza który w grze nie wykonuje poleceń, gra po prostu źle lub jest nieogarem. Ja tam swoja porcję dmg zazwyczaj zadaję a szósty zmysł bardzo mi pomaga nie ginąć przy pierwszej okazji, choć wiadomo, licencji na znikanie nie daje.

 

Jeżeli okaże się, że w moim gringo jeżdżę nieodpowiednio to i mnie możesz śmiało wywalić i z pewnością się nie obrażę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze mam bana na czat wszelkie sprawy prosze kierowac na ts/pm

hehe

Victory! Map: Karelia 29 listopada 2012 19:53:16

Vehicle:: T110E5

Exp: : 2 546 (x2) Credits: : 58 132

Achievements: : Sniper

sytuacja z typu beznadzieja, ja sam z lewej strony mapy od południa(bez mozliwosci wrzeszczenia help, support itp), reszta z drugiej, jeden jpe100 został na środku do pomocy i 4 arty

naprzeciw mnie(procz skautow, ale padły na szczescie w przeciagu 3 min) 2x is7, t110e4, jpe100

i guess what, snajper, wytrzymalem spotując i przy udziale arty do końca...nic nie rozwaliłem ale wcisnałem 2 isom z 7 pestek, 1 jpe100(od niego bez zadrapania) i 110r4 2 pestki z dmg

na 15 strzałow 14 celnych, 8 z peną(bilem jednego z isow po gaskach, coby arta go ukruszyła)

Dołączona grafika

można? moszna Dołączona grafika

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, ze po zabawach w kompanii, mam coraz mniej cierpliwosci do random-amebomozgich-debili i (nieswiadomie) nauczylem sie komponowac zdania wielokrotnie zlozone, skladajace sie wylacznie z buzlgow, gdzie "normalne" slowa sa w formie przecinkow... czlowiek chamieje przy tej grze...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, ze po zabawach w kompanii, mam coraz mniej cierpliwosci do random-amebomozgich-debili i (nieswiadomie) nauczylem sie komponowac zdania wielokrotnie zlozone, skladajace sie wylacznie z buzlgow, gdzie "normalne" slowa sa w formie przecinkow... czlowiek chamieje przy tej grze...

 

Mam rozumieć, że naszą kompanię uważasz za ogarniętą? Dołączona grafika

 

BTW. Moszna dziś zorganizować kompanię. Jutro mnie nie będzie z przyczyn czysto pijackich (gdzie Jacka Danielsa polewają tam nie należy odmawiać Dołączona grafika - to na pewno wyostrzy mi zmysły dowódcy kompanii i same zwycięstwa będą ]:->)

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że już w 2 osoby można coś sensownego sklecić, zawsze to lepiej niż lemming-train a samemu się zostaje na jednej flance. ;>

 

Dzisiaj święto, zbiłem 6 gwiazdek pod rząd w niecałą godzinę, rzadko się zdarza taki "killstreak". ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 7:30 w sobotę 1 grudnia, do 7:00 we wtorek 4 grudnia będziecie mogli skorzystać z następujących bonusów:

 

Podwójne doświadczenie dla załóg

Jak dobrze wiemy, doświadczenie jest kluczem do sukcesu każdego czołgisty. Czas rozpocząć przyspieszone szkolenie, czołgiści!

 

10.000 kredytów dla każdego czołgisty, który zdobędzie status bohatera bitwy „Specjalista”

Osiągnięcie specjalisty da Wam nie tylko odznaczenie, ale również dodatkowe kredyty, które będziecie mogli wydać na dowolny cel!

 

50% zniżki na następujące pojazdy:

  • Brytyjski czołg średni IV poziomu, Matilda
  • Brytyjski czołg lekki IV poziomu, Valentine Mk.III
  • Brytyjski czołg lekki IV poziomu, A13 Covenanter
Oferta specjalna bez zniżek na pojazdy nie byłaby dobrą ofertą specjalną. W tym tygodniu będziecie mogli kupić aż trzy pojazdy w promocyjnych cenach!

 

Podwójne przychody dla następujących pojazdów:

  • Brytyjski czołg średni IV poziomu, Matilda
  • Brytyjski czołg lekki IV poziomu, Valentine Mk.III
  • Brytyjski czołg lekki IV poziomu, A13 Covenanter
Co jest lepsze od dużej ilości kredytów w bitwie? Więcej kredytów!

 

50% zniżki na miejsca w garażu

Gdy kupisz sobie nowy czołg, często zdarza się, że nie ma gdzie go wstawić. W tym celu powinieneś kupić dodatkowe miejsce w garażu.

 

50% zniżki na materiały eksploatacyjne dostępne za kredyty

Jako wisienka na szycie tego afrykańskiego tortu postanowiliśmy Wam dać zniżkę na to, co bardzo często decyduje o przetrwaniu starcia – materiały eksploatacyjne. Czas się zaopatrzyć na zapas!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WG zdecydowało, że już dziś wystarczy jeżdżenia T-44

 

Dołączona grafika

 

19/19 strzałów, 8 zadało obrażenia, reszta to "crity" za 0 ...dokładnie 11x w kv-5 i t-95...

chyba im całą załogę i wszystkie moduły po kolei rozwaliłem (o ile obrażenia krytyczne @WG coś uszkadzają)

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja niedawno kupiłem GW T i gram na stockowym dziale, jak w ogóle kogoś trafię to się cieszę ;)

Jeszcze 40k do następnego działa...już się zastanawiałem czy nie sprzedać tego w cholerę i pójść w amerykańskie arty, ewentualnie w francuskie.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja niedawno kupiłem GW T i gram na stockowym dziale, jak w ogóle kogoś trafię to się cieszę Dołączona grafika

Jeszcze 40k do następnego działa...już się zastanawiałem czy nie sprzedać tego w cholerę i pójść w amerykańskie arty, ewentualnie w francuskie.

pzd

 

Sprzedaj i idź we francuskie są mega fajne. Fakt zadają mały DMG trochę ale za to szybkie i szybko celują. Jako posiadacz T92 odradzam chyba że zatrzymasz się na M40/43 bo to mega fajna arta szkoda że to tylko 7 tier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba najbardziej epicka porażka do tej pory na moim koncie, lemingi po obu stronach, po 3 minutach zostałem sam i ustrzeliłem jeszcze 3, ale mnie zajechali całą chmarą... gdzie wrogów kupa, tam Herkules [gluteus maximus], a skora ja jestem noob, to świadczy wybitnie na niekorzyść poziomu graczy... jakoś rok temu jak grałem to było trudniej o idiotów Dołączona grafika

post-136524-0-68381200-1354367882_thumb.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja niedawno kupiłem GW T i gram na stockowym dziale, jak w ogóle kogoś trafię to się cieszę Dołączona grafika

Jeszcze 40k do następnego działa...już się zastanawiałem czy nie sprzedać tego w cholerę i pójść w amerykańskie arty, ewentualnie w francuskie.

pzd

Ja też mam stock i odznakę mistrzowską 2 klasy i często całkiem dobre wyniki. Najgorzej jak puszczą scouta albo meda bo w odróżnieniu od gwp nie ma za wiele szans coś trafić w rybie td.

Nie jest może rewelacyjnie i zazwyczaj wychodzę na straty z kasą ale sama gra gwt jest fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj i idź we francuskie są mega fajne. Fakt zadają mały DMG trochę ale za to szybkie i szybko celują. Jako posiadacz T92 odradzam chyba że zatrzymasz się na M40/43 bo to mega fajna arta szkoda że to tylko 7 tier.

 

Dokładnie to samo przeczytałem gdzieś na forum wot.eu. 7 tier narazie mi wystarczy na arcie...do 8 życia nie starczy ;) Chyba prędzej wyjdą statki w które mam nadzieję pograć.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...