Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaj i idź we francuskie są mega fajne. Fakt zadają mały DMG trochę ale za to szybkie i szybko celują. Jako posiadacz T92 odradzam chyba że zatrzymasz się na M40/43 bo to mega fajna arta szkoda że to tylko 7 tier.

 

Od którego tieru zaczynają się te fajne? Czwarty nie jest zbyt dobry. Przede wszystkim bardzo mały dmg... czasem ciężko załatwić KV-1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rura GWT jest duzo celniejsza od drugiej. Na szczescie 21mm nadrabia duzym splashem a gdy juz nauczysz sie celowac i zaczynasz trafiac gdzie chcesz, przekladasz AP i zaczyna sie zabawa Dołączona grafika

 

Drugi gun jest sporo celniejszy niż pierwszy. TA arta jest rewelacyjna z drugim działem. Sprzedałem ją dla szmelcowatego GwType E., to jest badziew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Defeat! Map: Port 1 grudnia 2012 19:14:45

Vehicle:: M48A1

Exp: : 558 Credits: : 42 721

Achievements: : Master Gunner

Victory! Map: Widepark 1 grudnia 2012 19:23:13

Vehicle:: M48A1

Exp: : 3 336 (x2) Credits: : 66 481

Achievements: : Scout

 

czołg da sie lubic pod warunkiem ogarnietego teamu, i kupy szczęścia... ale nadal uważam że to krap i taki e50m lepszy jest. Nawet t54 lepiej mi się gra na stocku(dopiero dziś zrobilem działo IX) niż m48...

w drugiej bitwie zrobilem 4700dmg i wykrylem 9 wroga, w sumie pewnie dzieki temu( i zaledwie 4 kilom) wygraliśmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zachciało zainstalować xvm znowu, nie dość, że nie działało to jeszcze gra mi się nie ładowała, cały czas stałem w ekranie ładowania. A co lepsza moja instalka jest z wersji 6.5, czeka mnie teraz ściaganie 4gb patcha, chyba lepiej było by już sciągnąć od zera instalke no ale trudno. :V

Szkoda bo dobrze mi szło na tigerze a teraz pewnie passa minie. :<

 

Swoją drogą jakie mody możecie polecić po za jimbos crosshair i modern tank soundpackiem?(który tak na marginesie jest świetny, polecam!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi gun jest sporo celniejszy niż pierwszy. TA arta jest rewelacyjna z drugim działem. Sprzedałem ją dla szmelcowatego GwType E., to jest badziew.

 

To prawda ze GWT z drugim dzialem daje wiecej funu. Ale jednak 170mm jest celniejsze (i na papierze i wg moich doswiadczen) :) http://www.wotdb.info/#country=germany&tree=65527891

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Mark I uważałem, że brytole leżą i kwiczą i nawet nie próbowałem.

Omyliłem się jednak, od dawna szukałem dobrego czołgu na III tier. Vickers medium mk.III jest najlepszym czołgiem tego tieru jakim grałem, działo celne, dużo hp, dość szybki i zwrotny, jak na niskotierowego mediuma. Bardzo polecam, zrobiłem na nim odznakę II stopnia na porażce ;) Ostatni mecz, od stanu ośmiu na czterech dla nich zostałem sam na sam i skapnąłem bazę. Pięć kili. Jedyna wada to 40-50 dmg na strzał, co jest wynikiem dość słabym, no i przeszkoleni załogo kosztuje 120k srebra co na tym tierze przeraża, choć z drugiej strony zarabiam na meczu po 8k a na IX tierze to był by bardzo dobry wynik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Mark I uważałem, że brytole leżą i kwiczą i nawet nie próbowałem.

Omyliłem się jednak, od dawna szukałem dobrego czołgu na III tier. Vickers medium mk.III jest najlepszym czołgiem tego tieru jakim grałem, działo celne, dużo hp, dość szybki i zwrotny, jak na niskotierowego mediuma.

 

Jak się przesiądziesz do A13 i założysz QF 40, to dopiero zobaczysz, co to znaczy fajny med :mrgreen:

 

taka ciekawostka z dzisiejszej kompanii

 

Trochę z głupa zapytam - kto wygrał?

 

Mi się zachciało zainstalować xvm znowu, nie dość, że nie działało to jeszcze gra mi się nie ładowała, cały czas stałem w ekranie ładowania.

 

Masz w xvm proxy komunikat o 502, albo coś w tym stylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się przesiądziesz do A13 i założysz QF 40, to dopiero zobaczysz, co to znaczy fajny med Dołączona grafika

 

 

Trochę z głupa zapytam - kto wygrał?

 

 

Masz w xvm proxy komunikat o 502, albo coś w tym stylu?

 

A13 po mark.III to trochę ciężko by było ;) nie to drzewko. Ale kupiłem też lighta mk.iv trzeci tier w drzewku lekkich, ciężej się celuje ale jeszcze fajniejszy, mocniejsze i celniejsze działo i szybszy, co mecz to wyższy poziom mistrza. Rewelka.

 

W xvm nic nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak nie idzie, 3 podejscie do x2 na 110e4 i jak dotąd "najlepszy" team:

 

na początku padło "ubijcie vk"...vk swoja drogą...nic nie wykrył...[gluteus maximus] przepusciły centralnie 3 hvy...i po arty. Zrobilem ile mogłem...znow top dmg dealer...ale co ja moge sam przeciw 4 czolgom na 1 flance...bo juz arty nie było w 3 minucie czy 4....

notabene...stąd mój ban...kończy się w poniedziałek, znow bede mógł zacząć urwować na tych bezmózgów...

post-5119-0-95853200-1354471553_thumb.jpg

post-5119-0-11482400-1354471563_thumb.jpg

post-5119-0-81863600-1354471570_thumb.jpg

post-5119-0-78817900-1354471578_thumb.jpg

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Nie ogarniam tego efficiency rating. Niby roz#@$^am wszystko jak leci, na czołgach mam po 55-60% wygranych i wydawało by się, że powinno być jakieś mega wykręcone w kosmos to efficiency, a tu się okazuje, że:

- na m103, który lubię, ale którym imo gram co najwyżej przeciętnie mam rating na poziomie 1700.

- na 4502p, którym odstawiam akcje z grupy "1vs50" mam rating 1300 :blink:

- na tetrarchu, którym jeżdżę totalnie dla rozrywki, nie przejmując się wygranymi/przegranymi, mam rating 2000.

- na goofnianym ISie, który przeskoczyłem ASAP w pogoni do IS-4, zrobiłem... 1700 :blink:

 

Gdybym sobie chciał podciągnać staty, musiałbym pewnie odkupić IS :lol:

 

 

Swoją drogą... patrzę na dossier i widzę jakie preferencje wydają się mieć teraz ludzie w doborze czołgów:

- maus: rzedkość, zdjąłem 10 sztuk.

- t110e5 - zdjąłem 38, jak na tak krótką karierę tego czołgu, chyba się na niego masa luda rzuciła

- e-100 - 42 czołgi na koncie

- is-7 - 39

- is-4 - 137 (nie, to nie żart). Ale IS-4 kosiłem jeszcze jak były na IX tierze.

- 43 batmany

 

 

VIII tier:

- 423 typy

- 416 IS-3

- "tylko" 383 KT

 

Tutaj się lekko zdziwiłem, bo wygląda na to, że ludzie się przerzucili z KT na IS-3. Jak ostatnio sprawdzałem, to najwięcej miałem rozwalonych KT. Potem były typy, a dopiero potem IS-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten eff w danym czołgu zależy w większości od dmg( od innych wskaźników jak spot,attc, def też ale mostly dmg), k/deth ratio...

taki a10 cruiser ma u mnie 8002eff, 2 bitwy, 4 k/d ratio...

110e4 2538

amx 105am!!!! 2393, ostatnio mimo zalogi raptem na 80% idzie mi nieźle(tj, trafiam, a jak trafiam to zadaje dmg!!!omg!!!)

potem mam tiger p, amx50b, vkp, is4 wszystkie w okolicy do 2k( przy czym średni dmg to 1508 tigr p, 2767 -50b, 2011 -vkp i 2727 -is4...).

 

tak hejtowany przeze mnie m48 z jego 47,8% win ratio ma 1857...wiecej niż 110e5 - 1808

 

więc...statsy z d...i pokazują tylko ogólny obraz sytuacji jeśli chodzi o xvm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten eff w danym czołgu zależy w większości od dmg( od innych wskaźników jak spot,attc, def też ale mostly dmg), k/deth ratio...

 

W aktualnej wersji zalezy najbardziej od punktow obrony i przejmowania bazy. Jak chcesz szybko podciagnac sie w gore to tedy wlasnie droga. Spokojnie mozna wyrobic efficiency na bitwe na poziomie 13-20k co skutecznie podbije staty i na czolgu i ogolnie. W przypadku przegranej bitwy ilosc punktow przejmowania bazy sie oczywiscie nie liczy i efficiency nie podbija.

 

Mozna uzyc sobie np. WOT Statistics i wowczas na biezaco sledzic jak sie sytuacja zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak "spokojnie" to się podbić nieda, bo inaczej każdy by miał wysokie ;)

Ale to prawda, że przejmowaniem/obroną bazy sporo moża, pewnie dlatego, że zazwyczaj mało się przejmuje/broni a więcej strzela (w moim przypadku)

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku efficiency na poziomie 1100 - 1200 jedna bitwa zakonczona wynikiem powyzej 10k potrafi podbic ogolnie effi nawet o 2 punkty. Przy ogolnym rzedu 1700 bedzie to troche mniej, ale gdyby tak regularnie "punktowac". W porownaniu do normalnych bitew, gdzie glownie idzie sie na dmg i trzeba sie naprawde nameczyc, zeby zrobic wynik na poziomie 2-2.5k widac roznice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Nie ogarniam tego efficiency rating. Niby roz#@$^am wszystko jak leci, na czołgach mam po 55-60% wygranych i wydawało by się, że powinno być jakieś mega wykręcone w kosmos to efficiency, a tu się okazuje, że:

- na m103, który lubię, ale którym imo gram co najwyżej przeciętnie mam rating na poziomie 1700.

- na 4502p, którym odstawiam akcje z grupy "1vs50" mam rating 1300 Dołączona grafika

- na tetrarchu, którym jeżdżę totalnie dla rozrywki, nie przejmując się wygranymi/przegranymi, mam rating 2000.

- na goofnianym ISie, który przeskoczyłem ASAP w pogoni do IS-4, zrobiłem... 1700 Dołączona grafika

 

Gdybym sobie chciał podciągnać staty, musiałbym pewnie odkupić IS Dołączona grafika

 

 

Swoją drogą... patrzę na dossier i widzę jakie preferencje wydają się mieć teraz ludzie w doborze czołgów:

- maus: rzedkość, zdjąłem 10 sztuk.

- t110e5 - zdjąłem 38, jak na tak krótką karierę tego czołgu, chyba się na niego masa luda rzuciła

- e-100 - 42 czołgi na koncie

- is-7 - 39

- is-4 - 137 (nie, to nie żart). Ale IS-4 kosiłem jeszcze jak były na IX tierze.

- 43 batmany

 

 

VIII tier:

- 423 typy

- 416 IS-3

- "tylko" 383 KT

 

Tutaj się lekko zdziwiłem, bo wygląda na to, że ludzie się przerzucili z KT na IS-3. Jak ostatnio sprawdzałem, to najwięcej miałem rozwalonych KT. Potem były typy, a dopiero potem IS-3.

 

Effi bierzesz z tej stronki -> http://wot-dossier.appspot.com/preview#ratings ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Prochorowka 3 grudnia 2012 03:27:57

Czołg: A13 Mk. II Cruiser Mk. IV

Doświadczenia: 925

Kredytów: 15 317

Osiągnięcia w walce: Wsparcie, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy, Odznaka mistrzowska:As pancerny

Wczoraj chwaliłem Mk.III ale prawdziwy fun jest na A13 Mk.II. Dołączona grafika I nawet zarobek dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu niesamowite historie WOT:

Bedąć w E75 GWPantera zrobiła mi dinga i lekko uszkodził gąsienice.

 

ARL44 + najlepsze działo, pen z tego co pamiętam 212mm. 2 dingi pod rzad w jednej bitwie od boku dwóch różnych KV-1S.

 

Wogóle ARL niby w statach jest rewelacyjny, działo lepsze niż 88L71, 120 mm(dla porównani tyle co E50) pancerza z przodu a celność taka sobie, a z przodu wchodzi jakby pancerz był z plasteliny i kątowanie niewiele daje, no chyba że strzela do mnie 5 tier :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...