Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Bez różnicy. Jak masz udaną bitwę, to na obu lądujesz w widełkach 50-80k (bez premium). Jak masz bitwę "to się pamięta przez lata", to lądujesz powyżej 100k. A jak masz nieudaną, to dostajesz 25-30.

 

Spróbuj sobie nimi pograć na teście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, chyba w 8.1 spowolnili t34 i zmniejszyli obrót wieży. Na tyle, że jest to uciążliwe. Lowe zawsze był anemikiem. Natomiast zarabia nadal tak samo, dość dobrze.

 

Gdybym teraz kupował wziął bym superpersha z tym zastrzeżeniem, że sprawdził bym na 8.2 czy nie dostał zbytnio nerfa na strzały za zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superpers jest fajny tylko:

1. masakrycznie wolny, trzeba mieć cierpliwość

2. dobrze go losuje

3. można ładnie nim zarabiać

4. nie każdy wie gdzie w niego walić, a z większej odległości nawet nie idzie mu z przodu wpakować piguły pod płyty

 

ale to i tak Typ 59 daje największy fun z gry, Lwa nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, miał/ma ktos doczynienia z grafą obecną w i3, tj hd2500? Interesują mnie wyniki tego wynalazku... w grze WOT oczywiście.

Musiałbym zaktualizować sprzęt synowi bo męczy się na x2@2.5ghz, z 7900gs, myślałem nad costeffective kombo pokroju i3 3120, 4gb ram i jakaś mobo na h61...coby wot śmigał(ewentualnie 7900 by został w końcu proc tu ważniejszy...)

Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superpers jest fajny tylko:

...

Jest fajny bo dobrze zarabia i nieźle przeżywa a też dobrze go losuje. Penetracja jest jego największą wadą, ale to i tak tylko 10 mniej niż typ. Szawel chce wolnego aby mu sprzet nie ciął i to akurat SP jest idealnie powolny :D

ale to i tak Typ 59 daje największy fun z gry, Lwa nie polecam.

No i cóż, kiedy typa nawet by mógł nabyć a to śmiga i na wolnym sprzęcie mu będzie ciąć? Kiepski fun z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aś się obudził Dołączona grafika to koło 15 listopada już ktoś zapodał na forum.

 

Wiem, że z gazetką dawali jakiś kod. Czy to jest to samo tego nie wiem może jeszcze jakiś bonus. Czasem szukam czy nie ma jakichś bonusowych kodzików i dziś na to natrafiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superpers jest fajny tylko:

1. masakrycznie wolny, trzeba mieć cierpliwość

2. dobrze go losuje

3. można ładnie nim zarabiać

4. nie każdy wie gdzie w niego walić, a z większej odległości nawet nie idzie mu z przodu wpakować piguły pod płyty

 

1. Czasem to zaleta bo nie ma sie mozliwosci na szarze z fantazja pijanego wataszki:p ale jak masz wiechac pod gore to wlaczasz tempomat i mozna isc po kawe.

2. Prawda, zadko sie trafia na 9 tier nawet jak sie jest w srodku stawki to i tak czesto maksymalny to 8

3. Dwa razy mialem zarobek pow. 100k a tak to przewaznie 40-50k wygrane. 20-30 wtopki koszt naprawy calego czolgu to ok 8k. Problem jest w tym ze dzialo ma jak med wiec zadaje sie ok 240 obr. Jak mam ponad 1700 damage to jest ok ale czesto jest mniej. Co sie przeklada na zarobek. Nadrabia tym ze czas ladowania <7sek.

4. To chyba najwieksza jego zaleta. W tym czolgu wszystko jest odwrotnie. Najlepiej w wierze lub gorna plyte tylko trzeba miec dobry kat.

 

Z wad to:

1. Jak kiedys z kv-3 predkosc maks tylko na papierze zwykle osiaga sie 25 km/h

2. Dzialu brakuje paru mm peny 10 wiecej i by bylo ok.

Wysłane z mojego XT910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tetrach i 11 puszek do piachu. Dołączona grafika

 

Niskie tiery dają imo nie mniej przyjemności niż gra koksami z 9-tego, 10-tego... A frustracja przy przegranej duuużo mniejsza.

Ja wczoraj ujeżdżałem amerykańskie lekkie w ścieżce do Chaffee... Fajnie pograć trzy bitwy i już dostawać asa :)

 

BTW. Kamuflaż jako skill do tetrarcha? Używasz tego do kampienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że z gazetką dawali jakiś kod. Czy to jest to samo tego nie wiem może jeszcze jakiś bonus. Czasem szukam czy nie ma jakichś bonusowych kodzików i dziś na to natrafiłem Dołączona grafika

 

To jest dokładnie to co w gazecie, kod nie był drukowany tylko instalujesz jakiś programik i dopiero wtedy masz dostępne kody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Kamuflaż jako skill do tetrarcha? Używasz tego do kampienia?

 

Ja hoduję jeszcze żarówę, żeby wiedzieć, kiedy mnie coś widzi.

Przy camo nawet nie chodzi o to, że kampisz. Tetrarchem jedziesz na tyle szybko, że potrafisz przejechać na pełnej prędkości obok pacjenta, sprzedać mu dwie plomby i zniknąć, zanim zajarzy, że coś mu zjadło połowę HP :lol: .

Kampi się tylko, jak ktoś wyspotuje lemming train - wtedy robisz za strzelające krzaki, bo kolesie (zwykle bez żadnego skilla i z początkującą załogą) widzą cię dopiero, jak się o ciebie rozbiją.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie ostatnio na 4 tierze i jest maskara. Jezdża jakieś ruskie arty bodajze (SU-26) i robią z d*** jesień sredniowiecza niemal każdemu. Co widze to maja po 3-5 killi po bitwie. Mi w B2 jak przywaliłą ostatnio to zeszło 2 członków załogi , 3 moduły i zabrała pozostałe 250hp. A miałem ją przed sobą jakieś 100m i nie na pewno nikt więcej od mnie nie strzelał bo pozostałe przy życiu czołgi był również przede mną.

 

Po prostu żenada. Ehhhhhh. Na każdym tierze jakieś przegięte ruskie i amerykańce psują cała zabawę :/

 

BTW co polecacie do E50, wieżę i iść w 105 od razu czy wcześniej 88L100???

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...