Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Lowe:

-Ma bardzo celne działo

- i niezła penetracje.

-więża odbija prawie wszystko (z przodu)

-dobre zarobki (tak jak m4r napisał)

 

Ale

- posiada bardzo małą depresja działa (bywa wkurzające, wjedziesz na wertep i nic nie trafisz bo lufa mierzy w horyzont)

-działo zadaje stosunkowo mało dam

-w kadłub wchodzi jak w masło(czasami można coś 'wykątować')

-muł (6km/h pod górkę), na prostym jakies 25km/h do 30 jak się rozpędzisz, więc jak jedziesz pod górkę to mozesz nie wyjechać żywy pod ostrzałem - poćwicz cierpliwosc na francuzach z 2-3 tieru.

-czesto po trafieniu pada silnik (wczoraj w jednej biwie 3 razy Dołączona grafika)

-niemal co bitwa pada ammo rack (teraz mam wet ammo.. i perka w załodze)

-obowiązkowo z sobą należy wozić gaśnice (lubi się zapalić od strzału w przód, z boku z tyłu, gdziekoliwek)

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem raz od Lowe za 800hp *, a przeważnie obrywam za 350-400, więc nie pisałbym, że działo zadaje mało obrażeń ;)

 

pzd

 

*(żaden moduł ani załogant nie ucierpiał przy tym strzale, max dmg tego czołgu to 400, więc wtf ??? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-niemal co bitwa pada ammo rack (teraz mam wet ammo.. i perka w załodze) - czy wet coś daje? znaczy czy padanie spadło?O wybuchanie mi nie chodzi, bo to rzadko, ale padanie mnie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo czekaliscie na odblokowanie konta??

Zloto mam juz na koncie 14500 a dalej widze ze konto zawieszone ;/

 

Jakieś parę (3-4) godzin...

 

Dostałem raz od Lowe za 800hp *, a przeważnie obrywam za 350-400, więc nie pisałbym, że działo zadaje mało obrażeń Dołączona grafika

*(żaden moduł ani załogant nie ucierpiał przy tym strzale, max dmg tego czołgu to 400, więc wtf ??? )

 

Skąd możesz wiedzieć że to był Lowe, skoro nic modułów/załogi nie ucierpiało?

Może to jakiś zaczajony ISU posłał Ci plombe z krzaków... Dołączona grafika

 

-niemal co bitwa pada ammo rack (teraz mam wet ammo.. i perka w załodze)

 

Ze wszystkimi innymi wadami się zgodzę, ale nie z tą... Nie wydaje mi się, że ammo pada jakoś częściej niż w innych czołgach.

Za to silnik - masakra... naprawdę lepiej nie wystawiać przodu kadłuba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na T26E4 i jestem dość zdezorientowany.

Bywają rundy, że odbijam niemal wszystko. Jednak bywają i takie, kiedy z połowy mapy potrafię zgarnąć 3-4 plomby z serii.

Swoją drogą od Lwa to szybsze toto nie jest mimo, że med. Co prawda chyba się szybciej zbiera z miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkimi innymi wadami się zgodzę, ale nie z tą... Nie wydaje mi się, że ammo pada jakoś częściej niż w innych czołgach.

Generlanie bardzo często padał mi ammo rack też na Tigerze z 88L71 i KT z 88L71 i na lte tych pojazdów Lowe nie wybija się zbytnio pod względem czestotliwosci tego uszkodzenia.

Moze to też wynikac ze stylu gry..

 

Po zainstalowaniu Wet Ammo... rzadziej pada. Co od wybuch ammo to nie pamiętam kiedy ostatnio się zdarzył.

 

 

BTW nie zozumcie mnie źle, pomimo że posiada dośc sporo wad to ma też mocne zalety i jest to wciąż naprawdę dobry czołg, na którym dobry gracz jest w stanie naprawdę świetnie grać i dużo zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na T26E4 i jestem dość zdezorientowany.

Bywają rundy, że odbijam niemal wszystko. Jednak bywają i takie, kiedy z połowy mapy potrafię zgarnąć 3-4 plomby z serii.

Swoją drogą od Lwa to szybsze toto nie jest mimo, że med. Co prawda chyba się szybciej zbiera z miejsca.

 

Jeżeli władował Ci ktoś serię to musiał być z boku amx wyższego tieru z magazynkiem. Zależy ile Ci urywał na raz mógł to być amx 13 75 lub 90 a może lori lub amx50 100/120?

 

Penetracja ich dział jest stosunkowo wysoka a boki i czapkę masz miękkie. No cóż, coś za coś, czołg jest tańszy niż Lowe a zarabia podobnie. Wczoraj od przodu biłem się z SP, ja byłem w e-75 z lufą od TII, gościu miał 55% winratio i radził sobie z czołgiem bardzo sprawnie. Władowałem mu w przód 4 kule za zero aż mnie skubany wykończył z pomocą kilku innych. Na szczęście i ja jemu urwałem większość hp a team ogarniał i wygrana. Pociski ładnie wchodziły dopiero jak zacząłem strzelać w "czapkę" czyli górną część wieży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP... mając do wyboru jego i inny premium, wybrałbym inny premium. Nie można w nieskończoność polegać na kawałku blachy na przednim pancerzu. A na potwierdzenie tych słów:

Parę dni temu mieliśmy już w przeciwnym teamie kolesia, którego zjechał nasz typiarz. Gość mu pogratulował i stwierdził, że coraz częściej ginie, bo coraz więcej ludzi (jak typiarz) już się orientuje, gdzie strzelać w SP.

 

Ale

- posiada bardzo małą depresja działa (bywa wkurzające, wjedziesz na wertep i nic nie trafisz bo lufa mierzy w horyzont)

-działo zadaje stosunkowo mało dam

-w kadłub wchodzi jak w masło(czasami można coś 'wykątować')

-muł (6km/h pod górkę), na prostym jakies 25km/h do 30 jak się rozpędzisz, więc jak jedziesz pod górkę to mozesz nie wyjechać żywy pod ostrzałem - poćwicz cierpliwosc na francuzach z 2-3 tieru.

-czesto po trafieniu pada silnik (wczoraj w jednej biwie 3 razy Dołączona grafika)

-niemal co bitwa pada ammo rack (teraz mam wet ammo.. i perka w załodze)

-obowiązkowo z sobą należy wozić gaśnice (lubi się zapalić od strzału w przód, z boku z tyłu, gdziekoliwek)

 

- jest i tak lepiej, niż w IS-3. W porównaniu do T34 żenada - tu się chyba każdy zgodzi.

- tyle, co każde niemieckie działo z 8 tieru. Za to reload 10-12 sekund potrafi wkurzyć.

- amen

- 6km/h ma chyba każdy niemiecki HT. Gorzej jest w jego przypadku przy skręcie, bo wtedy robi zabójcze 2km/h. Przy uszkodzonym silniku można za to zapomnieć o podjechaniu pod dowolną górkę, a już na pewno o jeździe i skręcie w tym samym czasie. Czasem nawet murek jest nie do sforsowania. Na mieście dobija do 30km/h, na trawie odrobinę mniej. Z górki 35-40km/h ;]

- i kierowca

- trzeba dodać, że rack potrafi paść dwa razy z rzędu, a lew robi wtedy bodaj 1 strzał na minutę i jest jeżdżącą trumną.

- jedna to mało. Przydałby się pakiet gaśnic.

 

Lew to najlepszy snajper spośród HT 8 tierów (lepsza może być tylko *pantera z 88L(paK)71 i L100) i można nim bardzo dużo czołgów przytrollować nie będąc wykrytym. Jako maszyna supportująca jest idealny. Gorzej jest w pierwszej linii, ale tu z kolei odzywa się jego prędkość: Rzadko jest się w pierwszej linii, bo po prostu nie dojedzie się szybciej, niż inne czołgi.

Działo jest zdecydowanie mniej frustrujące, niż to z T34 i IS-3, bo trafia zdecydowanie częściej (strzały za 0 pomijam).

 

Możemy zrobić dzisiaj trening Lew vs reszta świata ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I lew ma o 150 hp więcej niż T34, ale co z tego. Nie pamiętam kiedy 1v1 zginąłem od Lwa. Czytając te Wasze cenne informacje o tym czołgu ciesze się, że Wargamming sprezentował mi i nie tylko T34. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprezentowal to moze Tobie :P ja mialem dwa miesiace z zycia wyjete (choc nie wiem czy zaluje czy nie :P). W momencie gdy okazalo sie ze T34 przejdzie w premium nie mialem nawet ruszonego drzewka amerykanskiego. Najgorsze ze cisnalem jak szalony a WG i tak mialo obsuwe przez co zdazylem nie tylko kupic T34. ale i wymaksowac go, odkryc T30, zarobic na niego przy pomocy PzKpfw VI by w koncu owe T30 kupic :P i do dzis gnije w garazu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprezentowal to moze Tobie Dołączona grafika ja mialem dwa miesiace z zycia wyjete (choc nie wiem czy zaluje czy nie Dołączona grafika). W momencie gdy okazalo sie ze T34 przejdzie w premium nie mialem nawet ruszonego drzewka amerykanskiego. Najgorsze ze cisnalem jak szalony a WG i tak mialo obsuwe przez co zdazylem nie tylko kupic T34. ale i wymaksowac go, odkryc T30, zarobic na niego przy pomocy PzKpfw VI by w koncu owe T30 kupic Dołączona grafika i do dzis gnije w garazu..

 

I czyli dokładnie tak samo jak u mnie, Maxymili i pewnie paru innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprezentowal to moze Tobie Dołączona grafika ja mialem dwa miesiace z zycia wyjete (choc nie wiem czy zaluje czy nie Dołączona grafika). W momencie gdy okazalo sie ze T34 przejdzie w premium nie mialem nawet ruszonego drzewka amerykanskiego. Najgorsze ze cisnalem jak szalony a WG i tak mialo obsuwe przez co zdazylem nie tylko kupic T34. ale i wymaksowac go, odkryc T30, zarobic na niego przy pomocy PzKpfw VI by w koncu owe T30 kupic Dołączona grafika i do dzis gnije w garazu..

 

hehe, skąd ja to znam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było tak źle przestańcie! Dołączona grafika Założenie proste 20k/dzień i później czekanie 4 miesiące aż WG w końcu wprowadzi patch Dołączona grafika

 

No ale dzięki tej obsuwie doczłapaliśmy do końca drzewka robiąc T30 co też się opłacało ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, 2 czolgi gratis to było coś...103 do tej pory gram, w przeciwieństwie do is8, sprzedany na żyletki.

Co do lowe to krótko po zakupie miałem w typie problem z przebiciem od przodu...potem lowe dostał nerfa(typ też ale...) i przebijalność wzrosła o 70%, tera znów jakoś dziwnie potrafi mi odbić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do IS-8 to właśnie go kończę (zostało ok 7k xp do końca) i całość przejeździłem bez topowej wieży i silnika. ;>

No i nawet wyszedłem na + jeśli chodzi o ilość fragów w stosunku do bitew.

IS-7 nie kupię, bo raz, że nie chce mi się grindować ponad 6 baniek (wolę je wydać na czołgi VIII/IX T)a dwa, że nie gram w clanwarsach i dla samej przyjemności to wolę nowe drzewko zacząć. Tak trochę zabawnie dojść do X tieru bez perspektywy nabywania go. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS-8 jest fajny - coś jak IS-3, tylko większy. I często potrafi lepiej dingnąć, niż inne 9 tiery. Ciekawostka - do tej pory mi się na nim nie udało, mimo najszczerszych chęci, zrobić Asa. A okazji miałem całkiem sporo.

 

hehe, skąd ja to znam Dołączona grafika

 

A ja sobie T30 odpuściłem. Miałem dość po grindzie całego drzewka HT USA (wcześniej tylko medy do E8 miałem, bo czymś trzeba było zarabiać.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS8 dinguje jesli przeciwnik nie wie gdzie strzelac, co jest zreszta malo prawdopodobne bo prawie caly front to jest jeden wielki hitzone (poza wiezyczka, a w dolna czesc kadluba wchodzi doslownie wszystko).

Generalnie mysle ze IS8 to jest bajbardziej papierowy T9 HT.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...