Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś 3 krotnie spotkałem się SP vs IS-3 i miałem same hity za 0 w dolną płytę. Jedyne co mi weszło to wieżyczka dowódcy.

Z SP już łatwiej mi ubić KW-5 niż IS-3. Nie ogarniam tych rusków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sekretem SP jest szybki obrót podwozia i wieży, na dystans można tankować więcej niż 1 czołg odwracając się po każdym strzale, ja tam zawsze w isa walę w zewnętrzną gąskę, jak mam farta to go odwróci bokiem i w bok zawsze trafiam, a goldem zawsze wchodzi w połączenie płyt z przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reinstalke systemu stukne tylko

Z raidu 2x60 corsair przesiade sie na pojedynczego Samsunga 128GB... A 60 rozbije na pojedyncze dyski...

Diablo i WOT dostana swoje miejsce na SSD Dołączona grafika

 

 

Panowie... cudaaaaaa...

Rano mialem 1700 golda teraz 1800... poczekam do wieczora

 

Maja taki burdel tam u nich ze glowa mala

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile macie FPS?

Od wejścia nowej grafiki mam częste spadki i wczoraj zacząłem się zastanawiać co może być tego powodem.

Gram w 1920x1080 z wszystkim na full oprócz FXAA (nie trawię tego rozmycia).

Często mam spadki do 30, a nawet czasem 25fps... Jest to chyba bardziej zależne od mapy, niż od tego co się dzieje na ekranie. Czasem wystarczą dwa jadące czołgi i już fps leci na łeb (np. na Live Oaks w okolicach mostu). Generalnie na sprzęcie z podpisu chyba powinno być lepiej, prawda?

Engine jest chyba zrypany bo nie wykorzystuje GPU na full. Często jest 40-50% utylizacji. Czasem nawet taktowanie mam tylko na ~900MHz zamiast typowego 1250 z boostem. A temperatura ledwo dochodzi do 50 stopni (w innych grach przekracza 60).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1280x1024: 40-140fps. Przeciętnie ok. 80.

Jest mały haczyk - w konfigu wybrany stary silnik renderujący. Na nowym silniku graficznym była masakra - coś takiego, jak piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz o tej grafie pisalem zaraz jak weszlo 8.0. Na pre 8.0 mialem wszystko na full i fps zablokowany vsync na 60. Na nowym renderze niezaleznie od ustawien mam predkosc liczona w sekundach na klatke (to nawet na slide-show jest za wolno) a na starym gram z prawie wszystkim na off (mam tez wot tweakerem wylaczone prawie wszystko) i mam 25-40 klatek. Jak stoje w krzaczorach to czesto spada ponizej 20fps. Na zalozony ticket WG kazal zupgradowac drivery do grafy (sprawdzilem chyba z 5 roznych). Zrobilem tez fresh reinstall WoTa. Wiec sie tak mecze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1280x1024: 40-140fps. Przeciętnie ok. 80.

Jest mały haczyk - w konfigu wybrany stary silnik renderujący. Na nowym silniku graficznym była masakra - coś takiego, jak piszesz.

 

A da się wybrać stary engine z wysokimi detalami?

Chyba nie, bo z automatu wybierają się niskie bez możliwości zmiany.

Szkoda... bo stary chodził pięknie na full stałe 60fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakosili kase za Lowe i za miejsce w garazu... chociaz to powinno byc wliczone w cene Lowe ;/

Panowie... cudaaaaaa...

 

Rano mialem 1700 golda teraz 1800... poczekam do wieczora

 

Maja taki burdel tam u nich ze glowa mala

 

tj masz lowe czy nie? bo rozumiem ze kupiony byl jako prezent, za to poszedl ban, doladowales konto wiec...wiec powinien byc i lowe

czy ja źle mysle i placisz 2x?

 

Ja tam gram na nowym, detale high/max, powylaczane niektore ciach!ly jak cienie, bez FSAA...no ale gram na ati. 50-120 fps

na 2 kompie z podpisu jest stary engine, tekstury medium i jakoś działa w okolicy 30-60fps, czasem, z rzadka dropy do 25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się wybrać stary engine z wysokimi detalami?

Chyba nie, bo z automatu wybierają się niskie bez możliwości zmiany.

Szkoda... bo stary chodził pięknie na full stałe 60fps.

 

Nie da się. Jest stary engine z mocnymi ograniczeniami - np. nie da się wybrać ultra realistycznej wody (co by mi bardzo odpowiadało), wysokich detali czołgów (co tez by mi odpowiadało), etc.

Ale gra wygląda na tyle schludnie, że imo te rzeczy są zbędne.

 

tj masz lowe czy nie? bo rozumiem ze kupiony byl jako prezent, za to poszedl ban, doladowales konto wiec...wiec powinien byc i lowe

czy ja źle mysle i placisz 2x?

 

Kupił lwa naruszając regulamin i za to go zbanowali. Od tego momentu czołg jest w garażu.

Żeby się odbanować, kupił od WG złoto, które jest potrzebne na lwa (16,5 tys. bodaj paczkę trzeba wziąć). WG powinno sobie wziąć w tym momencie równowartość czołgu w złocie i sprawa powinna być zakończona. Nie wiem jak z miejscem w garażu, bo nie zwracałem na to uwagi jak się odbanowywałem.

 

Czołg przez te wszystkie akcje stoi sobie w garażu, bo "WG nie może go usunąć z konta gracza". To taka potężna ściema, bo mogą to zrobić, tylko na takim kroku najzwyczajniej w świecie nie zarobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą usunąć, bo niby jak mają pobrać profity z Twojego konta, kredki które na nim zarobiłeś itp. ? Pograłeś, pogrindowałeś a teraz weźcie go sobie i oddajcie moje złoto ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile macie FPS?

Od wejścia nowej grafiki mam częste spadki i wczoraj zacząłem się zastanawiać co może być tego powodem.

Gram w 1920x1080 z wszystkim na full oprócz FXAA (nie trawię tego rozmycia).

Często mam spadki do 30, a nawet czasem 25fps... Jest to chyba bardziej zależne od mapy, niż od tego co się dzieje na ekranie. Czasem wystarczą dwa jadące czołgi i już fps leci na łeb (np. na Live Oaks w okolicach mostu). Generalnie na sprzęcie z podpisu chyba powinno być lepiej, prawda?

Engine jest chyba zrypany bo nie wykorzystuje GPU na full. Często jest 40-50% utylizacji. Czasem nawet taktowanie mam tylko na ~900MHz zamiast typowego 1250 z boostem. A temperatura ledwo dochodzi do 50 stopni (w innych grach przekracza 60).

 

Hmm, jako, że też mam fps w przedziale 30-100 (z mikroprzycięciami nawet :/ ) na GTX570 to zajrzałem w opcje gry...potrójne buforowanie powinno pomóc, ale jest słabo więc je wyłączyłem. Tadaaa, 80-100fps, gra nabrała niesamowitej płynności teraz.

(mam nadzieje, że to nie przypadek ;) )

Kilka bitew narazie i jest dobrze.

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą usunąć, bo niby jak mają pobrać profity z Twojego konta, kredki które na nim zarobiłeś itp. ? Pograłeś, pogrindowałeś a teraz weźcie go sobie i oddajcie moje złoto ? ;>

 

 

Nie drazmy juz tematu.

Moim skromnym zdaniem skoro nie potrafia zabezpieczyc platnosci, co jest w koncu w ich interesie. Powinni poprostu zabierac czolg i tyle "Chcesz posiadac czolg premium zakup go na stronie, bo dodalismy opcje `podarunek` nad ktora nie potrafimy zapanowac"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą usunąć, bo niby jak mają pobrać profity z Twojego konta, kredki które na nim zarobiłeś itp. ? Pograłeś, pogrindowałeś a teraz weźcie go sobie i oddajcie moje złoto ? ;>

 

Jakby chcieli to by mogli :)

Nie wierzę, że nie mają w bazie procedur do przywracania konta gracza do stanu z danego dnia (np. w przypadku odkręcania przejęcia konta).

 

Hmm, jako, że też mam fps w przedziale 30-100 (z mikroprzycięciami nawet :/ ) na GTX570 to zajrzałem w opcje gry...potrójne buforowanie powinno pomóc, ale jest słabo więc je wyłączyłem. Tadaaa, 80-100fps, gra nabrała niesamowitej płynności teraz.

(mam nadzieje, że to nie przypadek Dołączona grafika )

Kilka bitew narazie i jest dobrze.

pzd

 

Jak pomoże to dam plusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej jak na steam dostałeś lewy gift i darczyńca go wycofał to też blokowali całe konto. Wszędzie tak jest, gdzie możesz opłacić kartą a później zrobić "chargeback". Pretensję mam tylko do siebie, że byłem głupi i skusiłem się na tanie złoto, wiadomo, że skąpy płaci dwa razy. Ale przynajmnie była to niezbyt kosztowna a jakże pouczająca lekcja.

jon sam złamałeś regulamin, bo kupiłeś gift a to jest zabronione.. eot

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin regulaminem...

To jest karanie osob trzecich... a to zabronione jest w wielu krajach... Tyle

 

Zaplacilem, mam za swoje...

Pobawie sie miesiac czy dwa i pewnie znowu porzuce ta gre ze wzgledu na to ze gra coraz wiecej debili i nobow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, sam nie wiem, jeszcze wczoraj miałem przycinki <30fps...

...włączyłem dla sprawdzenia spowrotem potrójne buforowanie i też jest dobrze (no może trochę jakby rwało czasami)

Takie mam ustawienia teraz.

 

 

Dołączona grafika

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, sam nie wiem, jeszcze wczoraj miałem przycinki <30fps...

...włączyłem dla sprawdzenia spowrotem potrójne buforowanie i też jest dobrze (no może trochę jakby rwało czasami)

Takie mam ustawienia teraz.

 

Jakie masz użycie GPU? Przy takim procku i wyłączonym vsyncu gpu powinno pracować na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAPPYSTNCKDAY

 

Po wpisaniu kodu bonusowego otrzymacie następujące dobra w grze:

  • 1 dzień konta premium
  • 5 x Dodatkowe Racje Bojowe
  • 5 x Skrzynka Coli
  • 5 x Czekolada
  • 5 x Ulepszone Racje Bojowe
  • 5 x Mocna Kawa
  • 5 x Pudding i Herbata

Ważne do 12 grudnia.

 

http://worldoftanks....icholas-day-pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...