Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na okazje, że nie warto mam zestaw siatka, skrzynka z narzędziami i lornety. Ładuję takie coś wszędzie gdzie szkoda złota na zdejmowanie wyposażeń np na amx105. Wiem, wiem, lornety czy zestaw naprawczy na arcie ;) ale raz na 15 walk się przydawało, a jak było puste miejsce to czemu nie wziąć?

Edytowane przez maxymili
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mi też zależy tylko na dmg... :P

Bo dmg to kasa

A że większa jest jak przeżyję dłużej(czyt. - zadam więcej dmg) i jak drużyna wygra to gram by osiągnąć te 2 cele...

A takich szmaciarzy widziałem na pęczki, czy to lowe czy cokolwiek, wypieprzy z covera po to by dobić złoma z 100hp a w 5 sek traci 1000-1600hp i pozamiatane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W znaczeniu jakie wyp?

Ja będę oryginalny i napisze tak,

 

kamuflaż mam na jakieś 90% +/- więc siatka niepotrzebna,

działa nie ładuję nigdy tak szybko jak bym chciał więc rammer

dowódca czołgu ma przypadłość, że jak widzi ruskie czołgi to strasznie się poci, więc dałem im wentylację ;)

 

A że jestem obrzydliwy kamper i szczam w krzaki pół bitwy, to lornety. Dodatkowa zaleta lornet, że dwie wystarczają na wszystkie czołgi ;) oczywiście gdzie nie mam optyki, czyli te wolniejsze, lub gdzie jeszcze się nie dorobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest napalony na T34 od hamburgerów to za 50 ojro może go kupić .

 

Do tego 7 dni premium , 1,5 k golda i kilka innych rzeczy .

 

Z innych ciekawych ofert na święta - 2,5 k Golda i 2,5 kk kredek za ~23 E czy Tog II za ~15 E albo KW-5 za 32E .

 

Wszystko w ramach promocji świąteczno-noworocznych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, coś jest u mnie nie tak po update'cie do 0.8.2, już 3 razy WoT zaliczył crash - freez gry, ctrl + alt + delete - menadżer zadań i wywala błąd gry... reinstalowałem grę i nic.

 

Tak wygląda zapis z dziennika zdarzeń:

 

Nazwa aplikacji powodującej błąd: worldoftanks.exe, wersja: 0.8.2.0, sygnatura czasowa: 0x50b8eccf

Nazwa modułu powodującego błąd: worldoftanks.exe, wersja: 0.8.2.0, sygnatura czasowa: 0x50b8eccf

Kod wyjątku: 0xc0000005

Przesunięcie błędu: 0x005544e3

Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x1740

Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01cdda2a4314d4f3

Ścieżka aplikacji powodującej błąd: D:\World of Tanks\worldoftanks.exe

Ścieżka modułu powodującego błąd: D:\World of Tanks\worldoftanks.exe

Identyfikator raportu: e8f69b48-4620-11e2-bf7f-c86000defd02

Wszystkie błędy mają ten sam kod wyjątku.

 

Spotkałem się jeszcze z tym, że dwa razy nie załadowało mi wszystkich drzew [tekstur] na mapie 'Linia Zygfryda'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ściągnąłem pełną instalkę i nic to nie dało.

 

Używam modyfikacji... hmmm, możliwe, że to skiny z weak spotami? bo innych modów o to nie posądzam - celownik od J1mb0, camera zoom, scope shadow i tyle jeśli chodzi o mody wpływające bezpośrednio na rozgrywkę, bo oprócz tego mam jeszcze garaż noworoczny i no intro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam jedną rzecz z paczką skinów z weak spotami. Podczas jej wypakowywania zapytało mnie, czy nadpisać pliki... wth? Przyjrzałem się temu dokładniej i w archiwum dublują się pliki kilku brytyjskich czołgów - usunąłem te foldery z nimi i sprawdzam... może to być to? Używam tej paczki - Hit zones of the tank, najnowszej, 3 wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stada lemmingow...

Arta stojaca, albo polujaca na scoutow

No kufa

 

Jeszcze te losowania M6... nie wiem czy dam rade dotrwac do T29 ;]

Dzisiaj dwa razy KW-2 sciagnelo mnie na hita z troll guna

Wszystko niby ok... ale dystans to ponad 400m Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stada lemmingow...

Arta stojaca, albo polujaca na scoutow

No kufa

 

Jeszcze te losowania M6... nie wiem czy dam rade dotrwac do T29 ;]

Dzisiaj dwa razy KW-2 sciagnelo mnie na hita z troll guna

Wszystko niby ok... ale dystans to ponad 400m Dołączona grafika

 

M6 z 90mm jest boski, nadal na t29 z 90 gram jak chcę dorobić grosza, a nawet jak Ci nie idzie to dotrwaj bo warto, z hull down t29 daje czadu. W ok. 2 tyg natrzepałem już prawie 80k expa a gram mało ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KV-1S może i znerfiony, ale grałem przed chwilą ARL 44 to jeden mi wyj**** za 400dam, że parę strzałow o penetracji 212mm poszło za 0 dam to normalka bo stał przodem, ale ostatni który został tyłkiem odbił mój pocisk i pojechal dalej jakby nigdy nic. Ehhhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad KW-5, ale nie wiem czy to dobry pomysł...

 

Odkąd dostałem T34 to nie ruszyłem KW-5 głównie z jednego powodu. Penetracja działa nie pozwalała na czerpanie radości ani kredytów z gry (choć mam na tym czołgu rekord doświadczenia).

Type 59 dostał większą siłę przebicia, a wcale nie miał najniższej to i KW-5 by mogli dać, tym bardziej, że demonem prędkości to ten czołg nie jest i flankować się nie da jak w typie.

pzd

 

Właśnie wyprowadziłem kw-5 w pole (żeby do reszty nie zardzewiał ;) ) Niestety spotkałem JT 8.8....w t34 to bym go zmiótł z powierzchni a tak to musiałem szukać weakspotów po kilku dingach w dolną płytę. On niestety nie odbił się ode mnie ani razu a R2D2 łykał wszystko jak leci.

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie, miałem 2x9 tier nad sobą. Zrobiłem jeszcze jedną bitwę i to samo, tyle, że wygraliśmy. 900dmg, bo się nie mogłem przebić przez przód is-3 Dołączona grafika

pzd

 

A i jeszcze, widoczność z tej lodówy jest tragiczna.

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@metal

 

Masz moda Camera Zoom ?

 

Zobacz czy jego usunięcie pomoże .

 

Na razie nic nie ruszam. Będę grał, jak dalej mi się będzie gra wysypywać, to... ją pozgarniam ; ) Będę po kolei usuwał mody, zacznę od camery. Korzystam z tego moda - Zoom.

 

 

Dla tych, którzy narzekają na FPS i zarazem tych, którzy nie przepadają za efektem SSAO i HDR (bloom): [0.8.1] Disable HDR (bloom) and SSAO by mooseyaka (zawiera wersję pod 0.8.2).

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up na ile te efekty obciążają perocka, bo karta to bierze wota palcem w nosie?

 

DebugPanel usuniety? A updatowales do najnowszej wersji J1mBo's?

 

Debug panel? Cóż to? wersja po update ale to chyba ModernWar 3.1 pod 0.8.1 mi zawieszał. Sprawdzę ponownie bez niego. Wiem, ze nowy xvm działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up na ile te efekty obciążają perocka, bo karta to bierze wota palcem w nosie?

 

Szczerze mówiąc, to dokładnie się temu nie przyglądałem, ale oprócz wizualnej, to różnicy nie zauważyłem : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vent

rammer

stabilizator

 

U mnie w E75 podobnie, Wenylacja, szybsze ładowanie i 3 do wyboru ja mam póki co siatkę maskującą.

 

W zasadzie do kązdego cięzkiego czołgu: wenylacja i szybsze ładowanie. W przypadku ruskich jako 3 moduł stabilizator bo celownik długo się zjeżdża.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...