Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, we dwie arty przeciwko KT, T34, JpzE100. Pierwsze dwa do piachu, Jpz zaczął przejmować...5s przed końcem wygrana dla nas Dołączona grafika

Kolejny przykład, że warto walczyć do końca.

pzd

 

 

Zawału można dostać grając GW T. Co 2- 3 bitwy td mode i polowanie na przeciwnika typu bat chat z 4 hp ...

Edytowane przez jurek911
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawału można dostać grając GW T. Co 2- 3 bitwy td mode i polowanie na przeciwnika typu bat chat z 4 hp ...

 

Już od dawna staram się dobijać takich pacjentów, którzy spierniczają, mając < 100hp. Wszystko przez to, że taki zapomniany koleś potem znika z radaru, czeka parę minut i pojawia się w mojej własnej bazie robiąc przejęcie, albo siejąc pogrom strzelając teamowi w plecy.

Zresztą, najczęściej przegrana bitwa wygląda tak, że jeden team jest zniszczony, a w drugim teamie cała ekipa jest na jeden strzał (którego to nikt nie zrobił, bo każdy bił "w tego pierwszego, co się wystawił".

Rekord świata miałem wczoraj (pisałem w grze, napiszę i tutaj):

  • Jadę sobie 4502p na flankę... obok 2x IS-3, KT i patton. Na drugiej stronie reszta + artyleria w bazie.
  • Przejeżdża jakiś francuz, mamy po artylerii. Medy go rozwalają i zaczynają walkę na flance.
  • Po mojej stronie pojawia się E-75, KW-5, Tygrys i bodaj IS-3... Spacerek, sobie myślę. BŁĄD!!!!11jeden
  • Pomagam moim z E-75, łykam dwie pestki od artylerii (jakieś 700hp), praktycznie go rozwalam i zabieram się za kw-5, bo mam go na linii
  • Moje lemingi dojeżdżają tygrysa, ja kończę kw-5... prawie. Po trzech strzałach zostaje mu ~50hp. Patton gdzieś po drodze ginie.
  • Widzę, że druga flanka dostała baty, to sobie odpuszczam kw-5 (BŁĄD!!!!111jeden) i jadę na tamtą flankę bo już ich pierwszy pacjent przejmuje bazę.
  • Zatrzymuje mnie KT, Ac mle '48 i coś tam jeszcze... KT dostaje dwie plomby, mle coś tam ode mnie dinga.
  • Zerkam na mapę... na mojej "starej" flance w magiczny sposób zostaje KW-5, którego sobie odpuściłem - wszyscy zostają wybici. Jak odjeżdżałem oba ISy miały > 1000hp, a KT ~400.
  • Brakuje mi czasu, żeby objechać budynek i przypieprzyć z HE w panterę 2, żeby zresetować licznik, przegrywam na punkty :mur:
  • Bitwa się kończy, nie udaje mi się już napisać "banda debili".
  • W podsumowaniu bitwy widzę, że KW-5 dostaje steel walla :mur:

W kolejnej bitwie, jadąc T21, mającym 120hp, zrobiłem ~60% przejęcia bazy. Wcześniej (ciągle mając tych 120hp) zrobiłem taki zamęt na mapie, że głowa mała. Przeciwny team całkowicie się pogubił.

 

Miałem jeszcze kilka takich akcji, gdzie z resztką HP robiłem akcje "epic win, mothafucka", ewentualnie ktoś nam robił takie kwiatki (jak np. pluton trzech typów < 50hp, który objeżdżał nasze samotne czołgi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pelno nieogarnietych debili...

Wczoraj tez na jednej mapie wraz z Pattonem i GWpantherem ja na E75 ogarnelibysmy cala robote.

Niesty mi zabraklo HP...

 

Polecielismy prawa strona mapy... GW ustawil sie tak by miec nas caly czas na widoku.

Pojechalismy IS-4, IS-8, GWtigera, dwa scoty francuskie...

 

Na ich punkcie stal T34, tez do pachu poszedl...

Patton padl, ja zaczalem przejmowac punkt...

W koncu do nas dowlekl sie drugie E75. Ktory stannal na wzgorzu i sie paczal...

Mnie dopadl Ciezki francuz zdejmujac mi dwa razy gaski, dokonczyl dziela Lorien 155

 

Francuz sie kryl i byl na czystego hita dla drugiego E75, zamiast go przymierzyc... to wyczekal az mnie zajebali, i sam wjechal przechwytywac punkt...

Urwal od ciezarka a pozniej dwa razy od arty...

No poprostu kretyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie paczal - zamierzone... ale moze powinienem napisac. "Stanal na wzgorzu i spojrzal swym debilnym wzrokiem po rozciagajacej sie przed nim dolinie, na jego dalnowatej twarzy pojawil sie grymas, zdradzajacy probe przemyslenia sytuacji. "Coz poczac" pomyslal, " mam tu wrogi czolg wypiety [gluteus maximus] i nie wiem czy tak przystoi, dam mu sie wykryc i uszkodzic, oraz oznaczyc artylerii" Jak mu podpowiedzial instynkt gimbusa tak tez uczynil, a zywot jego juz dlugo nie trwal...

 

Drugie to literowka.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie paczal - zamierzone...

Drugie to literowka.

 

Wiem , że pierwsze zamierzone , tak się tylko czepiam Dołączona grafika Może 13 przegranych JgTigerem tak mnie rozstroiło, że się..... trzepiam .

 

P.S. Podziałało, 14 z rzędu bitwa w końcu wygrana.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że pierwsze zamierzone , tak się tylko czepiam Dołączona grafika Może 13 przegranych JdTigerem tak mnie rozstroiło, że się..... trzepiam .

 

P.S. Podziałało, 14 z rzędu bitwa w końcu wygrana.

 

Spacje przed przecinkami.

Spacja przed kropką.

Brak kropki przed "Może" (przed buźką).

Nadmiarowe użycie kropek w tworze przypominającym wielokropek.

Podziałało{tutaj kropka, bo to równoważnik zdania}.

"14 z rzędu..." to nowe zdanie.

Dołączona grafika

Wybaczcie, musiałem się odrobinę rozerwać.

Edytowane przez m4r
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie T-28 wpadłem do bazy wroga i na kozaka zmiotłem im 3 z 4 art. Czwartej zjechałem 90% HP ale zdążyła zareagować osłaniająca je Matylda i trafiła mi w silnik ratując honor i 4-tą arte. Dodatkowo wyspotowałem 7 wrogów. Moi nadal mieli 4 arty. Mieliśmy przewagę 3 art i wyrównaną liczbę czołgów. Po 2 minutach moi mieli już TYLKO 2 arty i nikogo więcej. Jak? Nie mam pojęcia.

 

P.S. Żadna z art wroga nie ruszyła nikogo z moich.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie T-28 wpadłem do bazy wroga i na kozaka zmiotłem im 3 z 4 art. Czwartej zjechałem 90% HP ale zdążyła zareagować osłaniająca je Matylda i trafiła mi w silnik ratując honor i 4-tą arte. Dodatkowo wyspotowałem 7 wrogów. Moi nadal mieli 4 arty. Mieliśmy przewagę 3 art i wyrównaną liczbę czołgów. Po 2 minutach moi mieli już TYLKO 2 arty i nikogo więcej. Jak? Nie mam pojęcia.

 

P.S. Żadna z art wroga nie ruszyła nikogo z moich.

 

Czyli dzień jak co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Karelia 17 grudnia 2012 20:19:48

Czołg: E-50

Doświadczenia: 2 124 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 40 845

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Specjalista, Snajper, Spartanin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzi ktoś jakie dać umiejętności załodze na KV-1S? Ja myślałem, żeby dać BiA na pierwszy skill, na drugi wszystkim dać naprawę, a na 3 dać specjalistyczne umiejętności. Obecnie jestem przy 100% pierwszego perka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. BIA

2. Sixt sense dla dowódcy + naprawy/kamuflaż dla załogi zależnie od stylu gry

3. drugi z powyższych dla załogi i pierwszy z powyższych dla dowódcy

4. drugi z powyższych dla dowódcy i umiejętności specjalne dla załogi, np strzał z biodra itd.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu ruskie czołgi i ich magiczne pancerze.

Ferdi vs IS3

1 strzał w plecy, może 70m wszedł

2 strzał w plecy - 0 dam gasienica

3 strzał w plecy 0 dam

4 strzał w plecy 0 dam

5 strzał w plecy wszedł zbijając ostanie 2%

 

Jak widac ruscy przy ilosci hp ponizej 10% dostają jakieś +50mm do pancerza

 

ehhhhhhhhhhhh, po prostu grac się nie chce

 

Zreszta co ja bede mówił ostatnio koles kory był w moim teamie w KV-3 przed walką napisał:

 

Hmm ciekawe ile teraz rykoszetów zbiorę zanim mnie zdejma.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhhhhhhhhhh, po prostu grac się nie chce

 

Po paru dziwnych akcjach wczoraj, najzwyczajniej w świecie sobie odpuściłem granie. Ostatnią akcją było zdjęcie jednym strzałem mojego E-50 przez przyjaźnie nastawioną (wydawałoby się) SU-14.

Ociach!liłem leszcza, to jeszcze się znalazło stado obrońców, ciach!a mać.

Dobrze, że nasz T28 ogarniał - wygraliśmy z ledwością.

 

Zbiłem gwiazdki może na trzech czołgach, a potem dałem spokój. Szkoda nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie mogłem zbić gwiazdki na AMX 50B, remis, 2 porażki, wg xvm mój team zacny, w rzeczywistości banda nieogarów, arta ginie w pierwszych 2 min albo jadą jedną stroną, prośby o pomoc nie pomagają. Na niższych tierach nie było takich problemów ale na 10 wysyp Wacków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ta, kupie płyte za prawie 700zł by dostać 3 dni prem, gdy za te samą cene mam proca i płyte i pamięć... Dołączona grafika

 

@up

 

Bo widocznie ogary wg xvm też go miały, w związku z czym po zobaczeniu(o, ale cieniasy) pognały radośnie wprost pod ogień td/arty/ht czy co tam jeszcze i dali sie wystrzelać jak szmaciarze...

Często tak mam( w sensie teamy, widze ooo, ogary, będzie łatwo...aha...było łatwo....6:15...), często to widzę...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzi ktoś jakie dać umiejętności załodze na KV-1S? Ja myślałem, żeby dać BiA na pierwszy skill, na drugi wszystkim dać naprawę, a na 3 dać specjalistyczne umiejętności. Obecnie jestem przy 100% pierwszego perka.

Ja na pierwszego perka daje zawsze te pojedyncze umiejętności np. Szósty zmysł itd. Na drugiego naprawę, a na trzeciego bia. Ale jak kto lubi.

 

Mam serdecznie dość Tigera2. Nie dość że ciągle losuje mnie z 10 tierami nawet jak byłem na stocku to mam wrażenie że wchodzi w niego wszystko tak jak w pierwszego Tigera lub jestem po prostu przyzwyczajony do ruskich. Wczoraj na 9 bitw tylko jedna wygrana mimo robienia między 2-3k dmg.

 

Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się bawi szlachta:

 

Victory!

Battle: Siegfried Line 18 grudnia 2012 17:17:42

Vehicle: T-150

Experience received: 3 432 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 40 856

Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Kolobanov's Medal, Steel Wall, Top Gun

 

Zostałem sam na 8 wrogów i mi nie dali rady.

 

Dołączona grafika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie, bia nie uznaje(chyba ze na td, gdzie poł sek przy 18 robi różnicę)

 

Ok jak widzisz ze "teammate" robi jakiegos babola, typu szarzuje do przodu w obj704 przeciw

a. nieokreslonej liczbe czołgow(ale na pewno wiecej niz 1)

b. na otwartym terenie

c. wrog ma 3 arty

 

to nie próbuj mu pomagać, bo tylko udaru można dostać...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na szybko, czy SU-26 ostatnio dostało jakiegoś nerfa? Z iście piekielnie celnej i dobrej maszynki zrobiło się wręcz jak babka po piajku rzucająca kamień, gdzie poleci tam poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie z KT coś się ostatnio skakaliło i częściej trafia na X i IX niż jest top tierem. T32 pod tym względem wymiata, każda bitwa to minimum 1 frag no i dalej mam coś ok 73% WR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyh tak czytam wasze raporty ze zwycięstw i sie zastanawiam gdzie wy gracie...? ja od ok tygodnia nie moge nic ugrać, 90% bitw na minusie, co rozgrywka to nieogarnięty team :( chyba czas odstawić WoT na święta.. Ktoś podpowie w co lepiej iść: IS-3 czy KW-4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...