Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa zupełnie inne czołgi, IS-3 nastawiony bardziej na atak (szybki, w miarę dobry pancerz, dobre działo) a KW-4 na ofensywę (jak się wie jak to można co bitwę stalową ścianę zgarniać). Ja osobiście miałem IS-3 i był to jeden z moich ulubionych czołgów, świetne wyniki na nim robiłem, jedyny mankament to praktycznie brak opuszczania działa w dół, daje się we znaki na górkach.. ale tak to miodzio pojazd. Jego następcą nie szło mi już tak dobrze, ale w końcu jakoś dotarłem do IS-7 (którego nie mam zamiaru kupić :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregu na takim sporcie masz 15,34s przeładowania bez rammera, więc na pewno zrobi to różnicę.

 

nie wiem o c Ci b, wyjasnie tylko, że odnosiłem się do np 110e4(juz z rammerem)

bia 17.7, bez 18.x nie pamietam dokladnie, ale chyba 18.5 czy więcej.Mam, posiadam tera z bia, bez bia, na testowym se sprawdzałem robiło właśnie taką mniej więcej różnicę.

Type jak jeszcze miał 6.75s bez bia z rammerem i załogą na 100%, to z BIA już miał 6,66. Dlatego też na typie się pozbyłem, kawałek sekundy [gluteus maximus] mi nie uratuje a już żarówa czy inne ustrojstwo ZAMIAST jak najbardziej...

BIA w sumie NIE obniża o 5%, dodaje te 5% do skuteczności załoganta...a w sumie, jak gdzieś wyczytałem, z obliczeń chyba na oficjalu, wypada raptem 2% z groszem bonusu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregu: Już tłumaczę, odniosłem się do tego zdania "Ja podobnie, bia nie uznaje(chyba ze na td, gdzie poł sek przy 18 robi różnicę)". I po prostu stwierdziłem, że na takim sporcie BiA też się przydaje, a nie tylko na TD, bo sport ma czas przeładownia 15,34s.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili...Dołączona grafika Podobno dużo trzeba na nim zrobić na Asa

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Koło podbiegunowe 18 grudnia 2012 20:55:00

Czołg: Black Prince

Doświadczenia: 2 320

Kredytów: 61 264

Osiągnięcia w walce: Medal Radley'a-Waltersa, Stalowa ściana, Specjalista, Snajper, Odznaka mistrzowska:As pancerny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjechałem Ferdynandem na T-43, miałem ponad 300 HP, T-43 akurat obracał wieże na mnie i... ściągnął mnie na strzał, miał krótką lufę... wth? 122 ze 160 mm pen kumulacyjnym? Nie powiem, zdziwiłem się, chociaż nie wiem gdzie mnie trafił, jedynie mógł w te nieszczęsne ścięcie, bo nie celował nisko... Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na szybko, czy SU-26 ostatnio dostało jakiegoś nerfa? Z iście piekielnie celnej i dobrej maszynki zrobiło się wręcz jak babka po piajku rzucająca kamień, gdzie poleci tam poleci.

 

Jeszcze wczoraj jak grałem to kolesie w su-26 mieli po 3-4 fragi i więcej. Może masz pechową serię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba KV-4 jest dobre na defensywe bo off=atak;-) IMO KV-4 moze byc najlepszym HT na swoim tierze. I nie raz widzialem jak rushuje sie tym czolgiem i wyniki sa rownie swietne;-)

 

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to żadna rewelacja ale zsolowałem is-3 za pomocą elc amx... zajelo mi to 3 minuty, bo odbijal co druga pestke, brak obrotowego dziala tez robil swoje... oczywiscie bitwa w plecy... zabawne ostatnio bardzo czesto jestem ostatnim fragiem i nie zdarzaja mi sie bitwy wyrownane (70% to porazki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T21 robię takie akcje - polujesz na samotny czołg i potem go objeżdżasz. Można rozwalić dowolnego HT/TD, który nie ma zbyt grubego pancerza (kw-5 na ten przykład odpada, bo nawet w weakspoty rzadko coś wchodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj jak grałem to kolesie w su-26 mieli po 3-4 fragi i więcej. Może masz pechową serię.

 

Dołączona grafika

 

Wychodzi na to ,że roll nie był dobry wtedy. Dziś to już zupełnie inna historia. Ot WOT i jego mechanika marchewki i kija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa zupełnie inne czołgi, IS-3 nastawiony bardziej na atak (szybki, w miarę dobry pancerz, dobre działo) a KW-4 na ofensywę (jak się wie jak to można co bitwę stalową ścianę zgarniać).

 

Wydaje mi się, że w przypadku KW-4 miałeś na myśli defensywę:)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś cuś wie na temat małej roszady w drzewku brytoli wykonaniu WG? Słyszałem, że obecny HT 10 tieru ma dostać działo 183 mm i być przeniesiony na 10 poziom do td'kow brytoli, zaś na jego miejsce ma wejść Chieftain.

Edytowane przez kacp3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak pisałem, że jest w tej grze coś takiego jak "współczynnik szczęścia" losowany przed bitwą, to nie wierzyliście Dołączona grafika

 

Ja wierze ale wydaje mi sie ze jest on generowany po zalogowaniu.. albo nawet kazdego dnia wraz z resetem gwiazdek, etc. Moim rekordem jest caly dzien na Lorraine 40t ktorym wykonalem ze 30-40 bitew i wygralem dwie, zbierajac w sumie moze ze 3000 expa przez caly dzien i wydajac niemal pol miliona kredek. Nastepnego dnia nacykalem w pare godzin prawie 32k expa przegyrwajac moze 3 bitwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.dropbox.com/s/r4e2d2n4gxhsqtl/20121219_1530_ussr-SU-26_02_malinovka.wotreplay

Po tym jednak jestem za tym iż szczęście jest losowane :P W sumie początek spierniczony, ale dwa strzały przy końcówce, przy czym jeden na ślepo zaowocowały dużym bananem na gębie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł jeszcze dalej, że roll jest robiony tuż przed bitwa. Sytuacja sprzed tygodnia. Lew poszedł w ruch z braku gotówki. Pierwsza walka, totalna porażka i posucha. Co drugi strzał to ding, co trzeci mimo czołgu przede mną wielkości stodoły leci w niebo, ale i tak numerem jeden była sytuacja z Su-5. Pierwszy strzał poszedł w gaski, ok no problem, przeladowanie i kolejny, zero dmg Oo Okazało się, że ubilem pół załogi i połowę modułów. Trzeciego strzału nie było, dostałem od Td który ładnie mnie zapalił, dwa razy pod rząd, jak choinkę na święta. Po takich jajach już chciałem zrezygnować ale na jeszcze jedna przeprawe z lwem się zdecydowałem, efekt? 15:1 i 3000dmg, wszystko wchodzilo jak w masło. Ruchomy cel oddalony o 200m? Strzelaj i tak wejdzie. Aż żałuję, że dopiero nie dawno wlaczylem nagrywanie powtórek. Dla mnie te dwie bitwy tuż po sobie jasno pokazały iż marchewka i kijek występują, gorzej, że często to tylko kijek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruchomy cel oddalony o 200m? Strzelaj i tak wejdzie.

 

"Pokaż mi pierwszy strzał w bitwie, a powiem ci, jaki będzie wynik", powiedziała Wróżka do Gracza.

 

Jakiś czas temu miałem akcję na jPanterze 2 - start, jadę sobie na el Halluf przykampić za skałą. Widzę, że nasze skauty wyspotowały IS-3, który jak potłuczony, zaczął zjeżdżać z górki, żeby te skauty zdjąć.

- Strzał #1 - 500hp + gąsienica (jakieś 300-400m dystans). Naprawił się i jedzie dalej.

- Strzał #2 - 0hp + gąsienica, tym razem stoi dłużej bo już się nie da naprawić.Moi ogarnęli akcję i do niego grzeją, zostało mu ~150hp

- Strzał #3 - jak już był ledwie widoczny, bo zjechał w zagłębieniu terenu, weszło bez pudła w ten jeden-jedyny kawałeczek, zajmujący 5% celownika.

 

Inna bitwa - 4502p... stojąc niecałe 100m od przeciwnika (T34) na drugim końcu ulicy, nie mogę się wstrzelić w jego odsłonięty kadłub. Za to on bezbłędnie trafia w wizjer na mojej wieży... dwa razy z rzędu :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jest, jak pierwsze strzały nie wchodzą to już wiem, że wynik jest przesądzony, po 3 porażkach z rzędu zazwyczaj restartuję grę i liczę na szczęście Dołączona grafika

 

Też się przelogowuje, ale zauważam, że dla jednego czołgu w danym dniu nie ma szczęścia, a dla drugiego jest i tyle. Wczoraj AMX13 F3 AM wygrywałem wszystko , dziś lepiej dać sobie spokój i przelogowania nie pomagają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna opcja.. patrze dzisiaj w staty, wchodzę na KT a tam brak odznaczenia specjalista i najwięcej zabitych "5" a wczoraj zabiłem 6 sztuk, screen kilka postów wyżej.. tak jakby wczorajsza walka wyparowała. WTF Dołączona grafika

Miał ktoś podobną sytuację ? Mam nawet replaya z tej walki.

 

---

 

Już jest ok, widocznie staty się nie odswieżyły. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statsy sie wpisują po relogu, tj, po zakonczeniu, po wylogowaniu z gry masz statsy z poprzedniego logowania. Aktualizacja jest w momencie logowania(chodzi mi o dane na stronie, najwidoczniej dossier synchro działa tylko przy loginie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż się odechciewa grać... na 5 randomów m6 tylko raz trafiłem na topkę (max 6 tier), tak samo kv-1s... muszę grać czasem nawet 10 randomów, żeby zbić gwiazdkę! ale dzisiejsze losowanie t21 to już chyba przegięcie, same 8-10 tiery, a ja niżej niż arta Dołączona grafika

post-136524-0-77035300-1356028876_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...