Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulować.

Widzę, że zawsze tuż przed strzałem oddalasz kamerę, jest jakiś powód ku temu ?

 

pzd

 

Tak się przyzwyczaiłem od początku i po oddaniu strzału od razu robię zoom-out, żeby szybko ocenić czy nic innego mi nie grozi, czy nie ma innego ważniejszego celu - jak nie to kończę to co zacząłem. ;>

Ja tam nie wierzę w żadne zależności, że tak lepiej wchodzą pociski albo, że lepiej wchodzą gdy celujemy "z biodra" bez trybu snajperskiego.

 

WOW niezły ten zoom out. Wygląda jak micro machines ale sporo daje. Szczególnie w mieście. Dobra gra.

 

W zasadzie to jest jeden z podstawowych modów, bez których ciężko sobie wyobrazić grę. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że t29 dobry czołg. Jakie modułu pakujecie? Założyłem tylko stabilizator na razie i kammo zawsze przed bitwą.

P.S. n-ta bitwa z rzędu na różnych czołgach i cały czas ląduję w top 5 na liście O_o

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że t29 dobry czołg. Jakie modułu pakujecie? Założyłem tylko stabilizator na razie i kammo zawsze przed bitwą.

P.S. n-ta bitwa z rzędu na różnych czołgach i cały czas ląduję w top 5 na liście O_o

 

Jeżeli nie masz skilla w naprawie daj skrzynkę z narzędziorami wentylację i rammera. Gdy zrobisz skilla ściągniesz skrzynkę i zamontujesz stabilizator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo hard albo to -> http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/18340-adiyas-historical-sight-scope-mod-04182012/

 

Bawię się na tescie SU-152 i to chyba mój następny target, przy wygranej bitwie waląc tylko prem-ammo z trolla wychodzi się na + no i jaki fun jak komuś sprzątniemy 50-70% hp albo coś mniejszego wciągniemy na hita. ;> No i działo jest o dziwo w miarę celne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie TD są niezłe , zabawa zaczyna się od SU-85 z topową 85 mm ( w praktyce poprzednim TD też się fajnie gra ) a SU/ISU-152 to dopiero niezłe zabawki .

 

Jednym strzałem potrafią zdjąć każdy czołg T5/T6 , a wyższe też potrafią nieźle kąsać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobnie bardzo dobrze gra Su-100 Dołączona grafika 170pen i bodajże 250dmg czy coś koło tego. Często wiele V i VI ucieka ponad polowa hp. A wtedy to juz tylko dobitka.

 

SU-100 ma 122mm, 175 peny i 390 dmg. ;> Czyli to samo co w KW-1S i IS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają u Was cienie w tej grze(o ile ktoś ma włączone)

Bo u mnie wyglądały jak kupa(ruchoma w dodatku), tak jakoś kasaniasto, cieniowanie np na wieży pojawiało sie i znikało w zależności od kąta patrzenia(nie padania źrodła światła) czy odległości, więc wyłączyłem. (no i dla boosta +20fps)

Ustawienia grafiki zaawansowane ofc.

Wczoraj zagrałem w FarCry 3 i też to g sie pojawiło, stąd wnoszę że to albo wina grafy(pada) albo sterów...

Jak to wygląda u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to (przynajmniej do wersji 8.0 wlacznie tak bylo) jesli cienie nie sa ustawione na maxa to pojawiaja sie tylko na najblizszym czolgu. Na szczescie by cieszyc sie dwucyfrowa iloscia klatek zmuszony bylem wlaczyc tryb Standardowy gdzie cieni w ogole nie ma (poza jakimis plamami na ziemi ktore chyba udaja cien :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cienie wyglądające jak te w GTA IV na małych ustawieniach. Kratkowana kaszanka - ust. średnie.

Za to jak już przy wydajności jesteśmy, to naprawdę Wam tak kiepsko WoT chodzi na tym nowym silniku? U mnie zawsze powyżej 30fps, wszystko na średnio/wysoko. A sprzęt przecież leciwy już mam.

 

Grypa dopadła, chyba czas na premkę ;] Czy ktoś się odważył w końcu kupić konto od tego typka z allegro o którym wcześniej pisaliśmy? Niby teraz tam same "pewniaki" są.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy, na 1 sprzecie z syg gram bez problemu high/ultra zaawansowana grafa, ale bez cieni jak już wspomniałem

Na c2d 8200 i 8800gt jest już medium i grafa standard, dypy nie urywa ale te 40-70 klatek jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni też znerfić ruskie i francuskie medy wysokich tierów, a lekkiego buffa do zarobku dać wszystkim HT non-premium 8 tieru, bo to, co się dzieje ostatnio, to jakaś komedia jest:

- całe stada medów FR/RU jeżdżą... głupio się czuję jak biorę panterę 2, bo mam 99% pewności, że będę jedynym niemieckim medem, a przy odrobinie szczęścia będzie może jeszcze jakiś Amerykanin (chociaż pewnie SP, a nie pers :lol: ). Trafić na Brytola to przywilej. A ubić... ech.

- bitwy 8 tierów wyglądają tak: 3x KW-5, 2x Lew, na okrasę T32/IS-3/KT, czasem coś egzotycznego. Wśród medów głównie super persy. Niezła beka jest, jak dwa kw-5 się przepychają, a gdzieś z daleka oba są ostrzeliwane przez Lwy (takie coś widziałem wczoraj... na szczęście byłem w GWP, więc pomogłem naszym :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a lekkiego buffa do zarobku dać wszystkim HT non-premium 8 tieru

 

Czy oni kiedykolwiek dali jakiegoś buffa zarobków dla non-premium?Dołączona grafika

 

Ja ostatnio rekreacyjnie francuską pogrywam artą 5-go tieru (bodajże AMX13 AM). Pomijając beznadziejnie wolne zgrywanie celownika jest całkiem przyjemnie... a podobno wyższe tiery sprawują się jeszcze lepiej (ktoś skomentuje?). Warto jednak było się przemęczyć przez gófniane AMX 105.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z typowych walk Lowe. No moze nie tak typowych bo udało się podpalić 2 czołgi. wykle sie to nie zdarza:

 

http://www.sendspace.pl/file/d75dfcd95c1bd6d92697eab

 

Oczywiscie ciach!iany cozłg pudłuje jak tylko mozna. W tej walce akurat jak na dzisaj mało trafien za 0 dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oni kiedykolwiek dali jakiegoś buffa zarobków dla non-premium?Dołączona grafika

 

Pomarzyć dobra rzecz. Szczerze, to sam gram ósmymi tierami głównie dla zarobku. Nie bawi mnie już wcale strzelanie ciągle do tych samych przeciwników - SP, Lew, KW-5, czasem IS-6. I CAŁE STADO TYPÓW!!!!!11 Na każdym tierze 8+, jakim bym nie grał.

Jak niedawno przewietrzyłem KT, to zrobiłem total masakrejszon premiumów, bo po przesiadce z Lwa nagle dostałem +5000 do skrętu i wjazdu pod górkę. Nawet 28km/h vmax mi nie przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...