Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze, to sam gram ósmymi tierami głównie dla zarobku.

 

Ja generalnie też chociaż czasem wytaczam też T5 i T6 gdzie różnorodność jest dużo większa.

Za to w ogóle praktycznie nie tykam T10.

IS-4 i IS-7 grałem od maja może z 50 bitew. Trochę smutne biorąc pod uwagę ile zajęło ich wygrindowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na is-4 podobnie.

Z 8 tierów lubię pograć JP2, ale to TD. Już 100x bardziej wolę grać dziewiątkami - są dni, że nie schodzi mi z tapety E-50/JT/IS-8/4502p.

A poza tym - najczęściej 2, 5, 6 i 7 tiery. Totalny odstres, zabawa w trolowanie, a dodatkowo zarabianie paru groszy, bo ekstremalnie rzadko wychodzę na minus.

Chyba gra się na mnie obraziła za to, bo na T20 od jakiegoś czasu ciągle przegrywam :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarobki mówicie? VII tier daje mi często minus (przy tym MM trzeba golda wsadzać, bo ciężko z IS-7 konkurować), a jeśli jest plus to 5-10k. Tyle samo dostaje na ruskich III prem tierach a fun z gry dużo większy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie też chociaż czasem wytaczam też T5 i T6 gdzie różnorodność jest dużo większa.

Za to w ogóle praktycznie nie tykam T10.

IS-4 i IS-7 grałem od maja może z 50 bitew. Trochę smutne biorąc pod uwagę ile zajęło ich wygrindowanie.

 

Dlatego ja po odkryciu X tieru go nie kupuję, wolę zacząć jakieś nowe drzewko albo kończyć już coś zaczętego. Nie gram w clan warsach a jeżdżenie X na "pustaka" (nic już dalej nie odkryjemy itp.) mija się z celem, poza tym za tą kasę to mogę sobie dwa inne czołgi kupić. ;>

 

m4r- dzięki za tipa, po przesiadce ze 105mm na stockowe działo w ferdku idzie o wiele lepiej, średnio 2,5-3k dmg na bitwę i jakieś fragi lecą także już z tym zostaje do czasu 128mm. Póki co kąsam sobie wrogów co 5 sekund z haczykiem i dziwnym trafem losowania się poprawiły, 3/4 bitew jestem top tierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kasa to najmniejszy problem w tej grze. ;> Ważniejsza jest efektywność. Jak kupię Su-152 to będę tylko z prem-ammo jeździł. ;>

 

Su 152 z prem ammo, po kiego grzyba? Ale co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Su 152 z prem ammo, po kiego grzyba? Ale co kto lubi.

 

Żeby walić trollgunem ? ;> Wiem, że można burzącymi, ale wolę zdejmować niektóre czołgi na strzała. ;> No i ładnie finansowo się wychodzi, tzn. nie zarabia ale i nie traci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, Super Pershing, 144 HP, przywaliłem mu w bok, "pojazd przeciwnika zniszczony", a tutaj...

 

Dołączona grafika

 

Reszta nadjechała, zaczęli do niego walić, to im napisałem, że ja już go zniszczyłem i WTF? Dołączona grafika

 

 

A tak z innego pojemnika, to ciągle mam problemy z crashującym się WoT'em. O ile podczas samej gry ostatnio się nie wywalał, to doszedłem do tego, że gra potrafi sie wysypać po 'alttabowaniu' (losowo), a wygląda to tak, że odpalam bitwę, wyskakuję do pulpitu, mruga mi na czerwono, że bitwa rozpoczęta, no to alt + tab i widzę, jak wczytują się tekstury, ale nie robią tego do końca i w tym momencie następuje crash... przed 8.2 nigdy czegoś takiego nie miałem. Próbowałem już różnych rzeczy i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do crashy mam tak samo, ale ja nie musze "altabowac" (jak to nazwales). Nawet jak wczytuje mi sie bitwa bez wychodzenia do przegladarki potrafi czasami sie wysypac. Co smieszniejsze, tekstury sie wczytuja, moge poruszac pojazdem przez 3-4s bitwy i crash.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem, znany bug. ;>

Mi się gra w ogóle nie wywala także albo przesadziłeś z modami (na czystej też się to dzieje?) albo masz przekręcony sprzęt.

 

Z modami, bez modów, bez różnicy. Przekręcony sprzęt? Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie dzieje się wtedy gdy komuś np. połączenie rozłączy?

 

Nie, jak ktoś się rozłączy to po prostu zbiera baty dalej. To jakiś bug, kiedy czołg zostaje zniszczony pojawia się po chwili z kilkoma % hp, można w niego walić ale żadnej reakcji nie ma. Znika także z "żywych" czołgów z listy u przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od paru dni mam problemy z crashami po alttabowaniu, myslalem ze to po przekreceniu grafy(raptem o 20-30mhz) ale jednak mam innego podejrzanego, adobe flasha, niedawno sie aktualizował i potrafi sie wysypywać. Albo to reader foxita...bo se w tle czytam albo ebooka albo prasę webową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, Super Pershing, 144 HP, przywaliłem mu w bok, "pojazd przeciwnika zniszczony", a tutaj...

 

 

Reszta nadjechała, zaczęli do niego walić, to im napisałem, że ja już go zniszczyłem i WTF? Dołączona grafika

 

 

Widziałem coś takiego na tej samej mapie - M6 stał z końcówką HP a ja do niego waliłem jak głupi zanim się zorientowałem, że coś jest nie tak.

 

btw.

Dałby ktoś linka do działającego moda na oddalenie kamery? Bo jak wgrałem jednego, to mi klawiatura w grze przestała reagować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od soboty 5 stycznia, od godz. 07:00 do wtorku 8 stycznia, do godz. 06:30 możecie otrzymać w World of Tanks poniższe bonusy: Dołączona grafika

 

6,000 kredytów za odznaczenie „Snajper”. Każde zdobycie odznaczenia Snajper nagradzamy 6000 kredytów! Warto więc przymierzyć się do zabójczych strzałów. Aby zdobyć to odznaczenie, należy mieć co najmniej 85‑procentową celność przy minimum 10 wystrzałach powodujących potencjalne uszkodzenia na poziomie przynajmniej 1000 punktów wytrzymałości.

 

70% dodatkowych kredytów dla potyczek w następujących czołgach: Dołączona grafikaDołączona grafika

 

M4A3E8 Sherman (amerykański) Dołączona grafikaDołączona grafika

 

VK3001(H) (niemiecki) Dołączona grafikaDołączona grafika

 

T-34-85 (radziecki) Dołączona grafikaDołączona grafika

 

AMX-12t (francuski)

 

Z każdej bitwy tymi czołgami wyniesiecie 70% więcej kredytów niż zwykle. Czas napełnić skarbiec! Jeżeli powyższe maszyny nie stoją w waszym garażu, na pewno zainteresuje was:

50% zniżki na następujące pojazdy: Dołączona grafikaDołączona grafika

M4A3E8 Sherman (amerykański) Dołączona grafikaDołączona grafika

VK3001(H) (niemiecki) Dołączona grafikaDołączona grafika

T-34-85 (radziecki) Dołączona grafikaDołączona grafika

AMX-12t (francuski) Dołączona grafikaDołączona grafika

Cromwell (brytyjski)

 

Wzbogaćcie swój arsenał za połowę normalnej ceny! Pamiętajcie, że Cromwell jest naszym styczniowym czołgiem miesiąca, więc będziecie mogli zgarniać nim bonusy aż do końca przyszłego miesiąca.

50% zniżki na amunicję premium:

Nie ważne, czy będziecie ją kupować za złoto, czy za kredyty, będzie ona tańsza! Czas uzupełnić magazyny.

 

Nie pozwólcie, by wasze konto zapadło w sen zimowy! Czy wiecie, ile kredytów jest do zgarnięcia?!

Oferta jest ważna tylko do wtorku rano. Nie przegapcie jej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli. Kupuje E8 za pol ceny. Laduje ekipe ktora zostala po sprzedanym T20. Dostaje +70% kredek a z topowym dzialem zbieram snajpera co druga bitwe. A po wszystkim sprzedaje go za cene zakupu. Dobry deal Dołączona grafika

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde zdobycie odznaczenia Snajper nagradzamy 6000 kredytów! Warto więc przymierzyć się do zabójczych strzałów.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

:mrgreen:

Sorry za E-50, to jest najdłuższa lufa w tej grze... i mi się nie zmieściła na ekranie :lol:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem ticket do WG z 2 screenami z sytuacjami w któych utknąłem, oto odpowiedź:

 

Thank you for contacting us.

 

So far, the provided screenshots show us that the game physics got you trapped.

 

As in real life, if you place your vehicle in a bad situation/terrain, you will not be able to move.

 

If you are unsure about a path where to driver, please don't. I am much afraid, working as intended.

 

Kind regards,

 

BTW Dobra sprawa z tym snajperem, zwłaszcza dla niemców Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...