Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Kuzwa jakie zdziwko mnie sieknelo

ELC AMX czemu w tym "czyms" sie wierza nie obraca :|

Hahahahahaha

Myslalem ze ALX 40 to bedzie meczarnia, ale tu zapowiada sie sajgon

 

Czekaj, aż Cię wrzuci na wysokie tiery :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

 

Słowem wstępu:

DefeatBattle: Prokhorovka 5 stycznia 2013 10:34:18Vehicle: M4A3E8 ShermanExperience received: 759Credits received: 48 948Battle Achievements: Confederate, Sniper

Dialog w trakcie tej bitwy, kiedy dwaj ostatni żywi przeciwnicy (brakło mi hp na nich :/ ), mający po 70hp przejmowali bazę, a nasz idiota/bot w t49 postanowił pójść na żywioł, i zamiast przygrzać po jednym strzale, stwierdził że zabawniej będzie staranować hellcata w suicide run.

 

Bohaterowie: TPAG2012 w 3001p, znany jako "P", m4r w E8 znany jako "M"

Nasz "P" przez pół bitwy robił za statystę... nie potrafił sobie poradzić z kw-1, musieliśmy razem z T49 (innym niż ten wspomniany) ratować mu doopę. 3001p cały czas z full hp, ja już wtedy na 70hp (tak gdzieś od połowy bitwy) i z ostatnimi 10 AP w magu.

 

P: kto chce do plutonu?

M: najpierw się naucz grać, potem rób pluton

P: ale ja umiem grać

M: taaa, błysnąłeś w tej bitwie

{kurtyna, oklaski}

 

Popatrzyłem w wynik końcowy - koleś na końcu listy, z zerem oddanych strzałów - dał się rozciach!ić marnemu hellcatowi na resztce życia, podczas gdy ja tymi ostatnimi pociskami praktycznie zjechałem dwa 3601h (jeden został :/ ). Potem ów hellcat mnie dobił, bo już w końcu nie miał kogo. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

 

Wynik końcowy ukształtował się tak:

Dołączona grafika

 

Jak widać na załączonym obrazku, zrobiłem w przegranym teamie więcej expa, niż ktokolwiek ze zwycięskiego. Szokłem niniejszym. Na pociechę dostałem 6k za snajpera :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwaaaaaaa!

 

Dwa debile w E50M. Jeden byl AFK wiec drugi jezdzil obok niego przez 1min 50sec. W tym czasie przeciwnicy mieli juz 0:9. Oba glaby pojechaly wiec i schowac sie za arta.

erwinrommel57 - 11318, 46.21%, 794.07

no_cry_in_sane - 6974, 45.78%, 884.17

Oboje naleza do klanu -EOR-

Niezlych tam maja gwiazdorow z WR 39% albo hit ratio 29%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie poniżej 70% hitratio to można mieć tylko w lekkich, no i artach... ja jeszcze świeżak jestem z 3k bitew, a praktycznie to minimum spełniam na każdej maszynie, na której jeździłem więcej niż 30 bitew....

 

wczoraj mnie koleś wyśmiał jak zaoferowałem rozstawianie na kompanii, że jestem ciota, a nie dowódca, bo mam marne 55% w/r na grille... może mi ktoś nakreślić logikę tego typa? od kiedy w/r na arcie to skill dowódcyDołączona grafika

 

nie wspominając już o agentach, którzy wymagają 3000 bitew i nie biorą kogoś (w tym wypadku mnie Dołączona grafika ) z 2900... co z tego, że zakładający wystawia kv-1 a jego 2 ziomów mają niewymaksowane vk-i

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednej rzeczy nie kumam...

Jezdze tym czyms co sie zowie ELC AMX... lece na zwiady jako pierwszy,,, odkrywam drugiego ELC ktorego niszcze, pozniej jeszcze TigeraP, pozniej wpadam w stado arty...

 

Odkrywam na mapie kolo 7 przeciwnikow, po czym w raporcie "wykryci przeciwnicy - 1"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mial jak... Wszystko ciezkie powolne czolgi ktore zostaly 400m za mna,...

 

A teraz lepsze.. na wot statisctic pokazuje spotted - 5

 

A przypadkiem nie byli to uszkodzeni przeciwnicy? Bo tabelka z wynikami nie wyświetla się poprawnie i niektóre statystyki są przesunięte o jeden wiersz do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie byli to uszkodzeni przeciwnicy? Bo tabelka z wynikami nie wyświetla się poprawnie i niektóre statystyki są przesunięte o jeden wiersz do góry.

 

Nie to poczatek tury byl...

 

Poprostu te wyniki na koncu sa jakies lekko z [gluteus maximus]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie dopiero klnięcie. ;> Ale E-100 jest spoko, tylko z trollem i oczywiście prem-ammo, bo standardowa pena jest trochę kiepska.

 

Tym czasem ja uskuteczniam TROLL-ing. ;>

Taktyka prosta jak budowa cepa, wyjeżdżasz, albo czekasz aż wróg strzeli (ważne żeby trzymać się na tyłach) i aplikujesz klopsy za 700-800. Ostatnio fajnie KW-3 zszedł na 2 strzały a jakiś biedny T-25 na shota. ;>

 

Dołączona grafika

 

Takie wyniki to norma o ile się na samym początku głupio nie zginie. Wyżej akurat z przegranej bitwy. ;> O dziwo działo bardzo celne, z daleka nie ma większych problemów z ustrzeleniem kogoś, ostatnio nawet T-50-2 w pełnym biegu załatwiłem. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh i połakomiłem sie na IS-3... czy ten czołg z działem : 122 mm D-25T nie ma racji byty? na 35 bitew 50% w plecy... co daje w uj kredek na minusie.. Jak to jest ze to samo działo na IS dawało fun i wynik na plus a przy IS-3 większość trafień jest na 0 lub są odbijane... wtf? Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, też kiedyś zakupię m103, każdy chwali to cacko. Ja niestety poszedłem w IS-8, którego wyexpiłem i sprzedałem bez żadnego sentymentu.

Widać, że w angielskiej wersji językowej nie ma tego buga z przesunięciem pola w statach.

 

Wracając jeszcze do SU-152 to jakby kogoś interesowało, kto go teraz expi to już 1840xp wystarczyło na asa, wcześniej miałem walki ok 1300-1400 i gwarantowało to tylko I klasę.

Zdobycie M-ki było kwestią 17 bitew. No i śmiesznie, ludzie chyba mają bardzo małe pojęcie o trolu, bo wyjeżdżają dosłownie jak na zawołanie przed lufę, ogólnie z tego co widziałem u innych graczy jeżdżących tym samym co ja, że praktycznie nikt nie śmiga z trolem tylko montują 122mm.

Coś czuję, że jak już się dobiorę do ISU to zanim dojdę do topowego działa (BL-10) to będę dalej śmigał z tą rurą kanalizacyjną 152mm. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS-8 uważam za drugi po M103 najlepszy IX Heavy. Tylko czasami boli słaby wychył działa w dół.

 

Chyba zartujesz, caly IS8 to jest jeden wielki weak spot.

Niby jest szybszy i zwrotniejszy od reszty, tylko na co to HT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerf amerykańskich HT już był i na kolejny się nie zapowiada. ;>

 

radiergummi - słaby to za mało powiedziane, czy tam w ogóle 5 st. jest ? Jedynie do miasta się nadaje, pierwsza lepsza górka i zanim się wyłonimy do strzały to już może być za późno. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Ja też ostatnio połakomiłem się na is-3 i gra z działem D-25T jest naprawdę przyjemna.

 

Przy przegranych wychodzę albo na zero albo na lekkim plusie, co mnie zaskoczyło to losowanie nie jest

jakieś tragiczne w większości przypadków jestem w pierwszej trójce, mało kiedy trafiam na X choć i wtedy

nie jest się na straconej pozycji.

 

pozdrawiam

Edytowane przez adam568

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...