Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje Wam się, bo o dobrych akcjach często zapominacie.

Gdyby się zdarzało coraz częściej, to bym nie wywindował win ratio na E-50 z 47% (dwa miechy temu) do 50% :lol:

 

 

To cos istnialo na prawde!

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a dopiero co wczoraj wymaksowałem badziewnego GWTigera i juz myslłem ze mi się spodoba.

 

BTW od 2 -3 dni co bitwa to widze jakies palace KT i Pantery, od czasu do czasu jakiś E. Przed chwilą jednym strzałem zdjąłem Tigera (ammo rack).

Jakas ukryta promocja jest p.t. Spal niemca?? czy co???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a dopiero co wczoraj wymaksowałem badziewnego GWTigera i juz myslłem ze mi się spodoba.

 

BTW od 2 -3 dni co bitwa to widze jakies palace KT i Pantery, od czasu do czasu jakiś E. Przed chwilą jednym strzałem zdjąłem Tigera (ammo rack).

Jakas ukryta promocja jest p.t. Spal niemca?? czy co???

 

Cos w tym moze byc, dzisiaj gralem troche vk3001h i co druga bitwe mi sie palil. A normalnie to bylas rzadkosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW od 2 -3 dni co bitwa to widze jakies palace KT i Pantery, od czasu do czasu jakiś E. Przed chwilą jednym strzałem zdjąłem Tigera (ammo rack).

Jakas ukryta promocja jest p.t. Spal niemca?? czy co???

 

Mnie, o dziwo, od paru dni nic się nie paliło (jedynie silniki, dowódca i direct hity od artylerii na 1000+hp), więc obalam teorię. Macie po prostu jakąś całkowicie przypadkową serię na widzenie płonących Niemców. Swoją drogą - miałem jakiś czas temu takie coś na eksplodujące racki w typach, t-44 i t-54. Ot - jedzie sobie typek -> paf od kogoś -> rack -> dziękujemy, dobranoc.

 

nie przeczytam ile bo jak jest niewybrany to nie pokazuje, a szkoda mi wybierać, chyba napisze do supportu

 

Takiego czegoś nie rozumiem. Dlaczego czekać z wyborem umiejętności aż zrobi się 100% kolejnego skilla? Czy jest jakaś kara za wcześniejsze wybranie, albo bonus do expa za niewybranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym?

http://forum.worldof...-ru-premium-td/

 

Trochę z doopy, przez jedną rzecz imo:

Premium ammo ma niższą penę, niż zwykłe ammo za kredki. Chodzi o to 510d/171p (gold) vs 440d/196p (cred).

 

W zupełności taka pen wystarczy na VI tier, a dmg sprawi branie wroga praktycznie na raz. Su-100 ma mniejszą penę i dmg a na VI wymiata się nim bez trudu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M12T48 suspension traverse speed altered from 17 to 18 - delikatnie słabiej

M12T48 gun dispersion on the move decreased by 10% - źle?

M12T48 gun dispersion upon hull rotation decreased by 10% - źle?

M12T48 suspension performance on soft ground increased by 26% - źle?

M12T51 gun dispersion on the move decreased by 4% -źle?

M12T51 gun dispersion upon hull rotation decreased by 4% - źle?

M12T51 suspension performance on solid ground decreased by 11% - no to złe akurat

View range altered from 390 m to 380 m - bez znaczenia imho

Hit points (HP) altered from 400 to 340 - to w sumie też

 

Gdzie ten nerf pytam się? Bo może źle sobie tłumaczę?

 

Tyle tylko że w M40/M43 zwiększyli rozrzut działa przy poruszaniu się, a za 10bitew będę miał ją odblokowaną ..

 

Gwizdka na Su-152 zbita juz w pierwszej bitwie, dobrze sie nim lata. Chociaz stock meczy straszliwie.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten nerf pytam się? Bo może źle sobie tłumaczę?

 

GW-Panther-Ketten Ausf. A suspension turn speed changed from 25 to 26

GW-Panther-Ketten Ausf. A suspension characteristics decreased by 18% for solid ground

GW-Panther-Ketten Ausf. A suspension characteristics decreased by 12% for medium ground

GW-Panther-Ketten Ausf. A suspension characteristics increased by 26% for soft ground

Influence of GW-Panther-Ketten Ausf. B suspension movement on the gun dispersion increased by 8%

Influence of GW-Panther-Ketten Ausf. B suspension turn on the gun dispersion increased by 8%

GW-Panther-Ketten Ausf. B suspension characteristics decreased by 9% for solid ground

GW-Panther-Ketten Ausf. B suspension characteristics decreased by 8% for medium ground

Maximum reverse speed changed from 14 km/h to 12 km/h

View range changed from 330 m to 350 m

15 cm sFH 18 L/30 elevation angle changed from 4 degrees to 3 degrees

15 cm sFH 36 L/30 Ausf. 1943 elevation angle changed from 4 degrees to 3 degrees

Hit points (HP) changed from 410 to 350 points

 

Znaczy to mniej- więcej tyle, że już GW nie dam rady z półobrotu przygrzać w T-50, a on będzie miał gratisowo jeden strzał mniej do zdjęcia mnie. Podobnie ELC i cała reszta. Skończy mi się też zabawa w TD, bo każdy ruch to będzie kółko celownika wielkie na pół mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem zostaną tylko najwytrwalsi. :lol2:

 

Mnie zastanawia ST-1. Mało tego jeździ a na prawdę silne bydle. Nie dosyć, że działo z IS-4 to jeszcze mega pancerz. Pamiętam jak nieraz jadąc IS-8 miałem z nim problemy. Teraz walczyłem ferdkiem i pena 204 ani nie wchodziło w podbrzusze ani w wizjer a stał "twarzą" do mnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia ruskich bo wszystkim sie to zdarza. Ba, nawet glugie T50-2 potrafi magicznie wchlonac strzal w bok. Wczoraj mialem podobne sytuacje z Lowe, ktory nic sobie z takich trafien nie robil wlasnie od IS-6. Co zas sie tyczy IS-6 to kiedys stojac w w lekkim zaglebieniu w szczerym polu udalo mi sie przezyc bodajze 56 trafien od tierow 6-8. Fakt, ze bylo mi widac glownie wieze, ale jednak sytuacja lekko komiczna. W normalnych warunkach, na "aktywniejszej" bitwie potrafi zgranac 12-20 trafien i wciaz przec do przodu. Jak to mowia, "location, location, location!" ;P

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...