Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

IS stał bokiem strzelam z T34 oczywiscie " ***** hard" za 0, i w tej samej sekundzie strzela gość obok z T30 czyli IS powinien wyparować, ale nie zeszło mu na 1hp więc i z ten z T30 musiał mieć za 0 (bo z 40 metrów musiał trafić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już do pobrania patch 0.8.3 - oficjalnie update wchodzi jutro:

 

http://dl.wargaming.....3_eu_patch.exe - patch

http://dl.wargaming...._eu_install.zip - full client

 

 

P.S.

Dla zainteresowanych, pojawiła się nowa dostawa modeli Revell-a z kodami WOT:

http://www.jadarhobby.pl/revell-world-of-tanks-c-9_12_1316.html

Edytowane przez Boxster
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, to już dzień releasu? A da sę go nie pobierać? Dołączona grafika

Odpalam launchera i wywala że wersja aktualn...hm ;]

 

No i sobie uwaliłem wota tym updatem :P Wywaliło cannot instal pod koniec paska postępu, a luncher wywala że pliki są złe i blabla see logs. No i nie ma play, cofnij czy coś, tylko retry, skutkujący tym samym za każdym razem.

Edytowane przez Havoc
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, to już dzień releasu? A da sę go nie pobierać? Dołączona grafika

Odpalam launchera i wywala że wersja aktualn...hm ;]

 

No i sobie uwaliłem wota tym updatem Dołączona grafika Wywaliło cannot instal pod koniec paska postępu, a luncher wywala że pliki są złe i blabla see logs. No i nie ma play, cofnij czy coś, tylko retry, skutkujący tym samym za każdym razem.

 

Dołączona grafika

 

 

Wersja 8.3 już wkrótce

 

1. Aktualizacja gry do najnowszej wersji nastąpi w dniu jutrzejszym 16 stycznia. Ze względu na wprowadzenie aktualizacji 8.3 serwer będzie niedostępny od 05:00 do 11:00 czasu polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorraine155 50:

  • Zmniejszono zasięg widzenia z 330 m do 370 m

Lorraine155 51:

  • Zmniejszono zasięg widzenia z 350 m do 390 m

Bat Chatillon 155:

  • Zmniejszono zasięg widzenia z 350 m do 390 m
GW Panther:
  • Zmniejszono zasięg widzenia z 330 m do 350 m

Ciekawe co ruskie miały na myśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie arta dostała po [gluteus maximus] nie dlatego, że była przepakowana... dlatego że pociach!lony MM losował bitwy na randomie po 4-5 art na stronę... zamiast to zrobić normalnie (idealne rozwiązanie z americas army) to poszli na łatwiznę

 

na randomie powinno losować 0-3 art, 1-3 lt, 1-3 td, 4-5 mt & ht... to powinny być wartości graniczne, czyli bez lekkiego na team gra nie ruszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poprostu dalem sobie spokoj...

Losowania takie ze po jednej stronie zielono zolto a u mnie czerwooonooooo

 

Mialem bitwy gdzie niby mialem najwyzsze staty.. a Effi mam jakies 1080 czyli lipa

Widywalem kolesi w tankach IX tieru z effi = 460, jakze to w tych wypadkach bylo prawdziwe odwzorowanie...

16 bitew zeby zbic gwiazdki z 3 czolgow ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to jakis extrem byl,wieczorem z pracy wrocilem,chcialem sie zrelaxowac gra ale po 6ciu przegranych pod rzad stwierdzilem ze to nie ma sensu... chcialem troche expa nabic na chinoli dzis coby przeskoczyc pierwsze tiery ale...

Edytowane przez AmFe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak najskuteczniej podbić to xvm efficiency?

Moje od kiedy używam xvm (pewnie z rok) waha się w okolicach 1400-1420.

Wydaje mi się, że teraz gram lepiej, podciągnąłem sporo średni dmg na bitwę i nieco ilość fragów na bitwę, ale jednak nadal eff nie wzrasta.

Jakieś rady co zrobić, żeby osiągnąć więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do momentu blackoutu(odcieli mi prąd na pół godziny) w plutku z oberem i m4r nie miałem problemów, przeważnie szliśmy przez wroga jak przecinak Dołączona grafika

 

No było sympatycznie, wr=90% ;) A było zapłacić za prąd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się naprawiło po update Dołączona grafika Można grać. Rzuciłem okiem na spec tych chinśkich zabawek i chyba nie są zbyt zachwycające. A przynajmniej nie mam parcia aby je expić. Zostaje przy ruskach i hamburgerach jak na razie.

 

@Dziobak, największego boosta do EFF daje Cap lub/i obrona bazy.

Zainstaluj sobie WOT Statistics i w recent battles, obserwuj jakiego EFFa zrobiłeś w danej bitwie, będziesz miał pogląd na to co Ci dało więcej. Czy dmg czy cap.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak najskuteczniej podbić to xvm efficiency?

Moje od kiedy używam xvm (pewnie z rok) waha się w okolicach 1400-1420.

Wydaje mi się, że teraz gram lepiej, podciągnąłem sporo średni dmg na bitwę i nieco ilość fragów na bitwę, ale jednak nadal eff nie wzrasta.

Jakieś rady co zrobić, żeby osiągnąć więcej?

 

Najlepiej leci za zdobywanie bazy badz obrone (znaczy sie nabijanie badz zbijanie punktow oblegania)

Z bitwy mozna po 16.000 wyciagnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam chińskiego meda 10 tieru z działem 268peny i 440dmg które przeladowuje 8 sekund z całkiem dobra mobilności.

Dobrze ze zrobiłem sobie przerwę od tej gry.

 

Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się naprawiło po update Dołączona grafika Można grać. Rzuciłem okiem na spec tych chinśkich zabawek i chyba nie są zbyt zachwycające. A przynajmniej nie mam parcia aby je expić.

 

Statystyki statystykami, ale pograc moze byc warto chocby dla w pelni zautomatyzowanego konkursu, ktory dla odmiany rowna wszystkich graczy nie wliczajac bonusow z premium: http://worldoftanks.eu/news/5632-Chinese-Tank-Showdown/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, skopiowałem bezpośrednio zawartość folderu 8.2 do 8.3 i gra crashuje mi się przy odpalaniu więc nie wszystkie banglają bez problemu.

 

Na pewno nie crashuje celownik i zoom, bo u mnie chodzą, może masz coś wgrane co powoduje *****.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o chinskim t34-1 ? Gralem chwile na testowym(niestety wszyscy z premium lataja) i tak patrze na staty to wydaje sie byc super ;D

Jest mobilny, dziala jak na czolg sredni dobre a pancerz na wierzy (170) niczego sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...