Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Wstęp wolny. Zawody wot i nie tylko w katowickim spodku w sobotę. Myślałem nad wybraniem się ale sesja bije mnie po twarzy.

 

Popatrzyłem na teamy... 1PADX znam, 1SBP - wiadomo. A Odem Mortis pierwsze słyszę. To jeden z tych klanów, które pykają tylko kompanie/CW?

 

Co do wypisywania smutów, to już widziałem takie teorie spiskowe, że głowa mała, nie wiedziałem, że można wymyślać takie [ciach!]ły, żeby usprawiedliwić swoją nieudolność. Ja jak zlamie to się przynajmniej przyznaję, że zagrałem jak ostatni noob.

 

Uwaga! Smuty:

Gramy sobie wczoraj w plutonie, lecę JT.

Skaut #1 - strzelam... pocisk leci poniżej jego podwozia.

Skaut #2 - strzelam... gąsienica. Nikt nie ubija, przeładowuję, strzelam drugi raz - gąsienica.

Kolejne bitwy, JT i nie tylko:

IS-6 - ding

IS-6 - za zero

KW-3 - ding

Typ - detrack

KT- ding

Lew - ding.

W trakcie kilku bitew pociski za 1000cr z potencjalnym 500-700hp dmg robiły za doskonały sprzęt do detrackowania i straszenia wrogów (ding >> tam coś stoi, nie jedziemy).

Chyba jedyną udaną bitwę zrobiłem na GW panterze, chociaż też śmiesznie: IS-8 z ~300hp nie zdjąłem na szota - zostało mu 15hp i musiałem dobijać. Na szczęście wygrana.

 

Odechciało mi się, przechodzę teraz Mario w lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj troche wiecej info: http://worldoftanks....atowice-poland/

Oraz z samego spodka: http://www.spodek.eu...awy/idn:53.html

Teamy: http://worldoftanks....t-teams-part-1/

Tabele: http://worldoftanks.eu/en/iem-results

 

Mialem isc ale mam zaschedulowany change na sobote i niedziele wiec klops. A mam rzut beretem Dołączona grafika

 

 

Eee, no dobre, proszę proszę trzeba by iść zobaczyć jak to wygląda Live. Szkoda że w sobotę takie dwugodzinne przerwy miedzy półfinałami a finałami.

 

20 shows

 

 

 

Friday, 18.01. 12:00 h (UTC +01) ( in 3h 8m )

Dołączona grafikaDołączona grafikaGroup A Round 1 - WoT at IEM Katowice

Friday, 18.01. 12:00 h (UTC +01) ( in 3h 8m )

Dołączona grafikaDołączona grafikaGroup A Round 1 - WoT at IEM Katowice

Friday, 18.01. 13:40 h (UTC +01) ( in 4h 48m )

Dołączona grafikaDołączona grafikaGroup A Round 2 - WoT at IEM Katowice

Friday, 18.01. 13:40 h (UTC +01) ( in 4h 48m )

Dołączona grafikaDołączona grafikaGroup A Round 2 - WoT at IEM Katowice

Friday, 18.01. 15:10 h (UTC +01) ( in 6h 18m )

Dołączona grafikaDołączona grafikaGroup A Round 3 - WoT at IEM Katowice

Friday, 18.01. 15:10 h (UTC +01) ( in 6h 18m )

Dołączona grafikaDołączona grafikaGroup A Round 3 - WoT at IEM Katowice

Friday, 18.01. 17:00 h (UTC +01) ( in 8h 8m )

Dołączona grafikaDołączona grafikaGroup B Round 1 - WoT at IEM Katowice

Friday, 18.01. 17:00 h (UTC +01) ( in 8h 8m )

Dołączona grafikaDołączona grafikaGroup B Round 1 - WoT at IEM Katowice

Friday, 18.01. 18:30 h (UTC +01) ( in 9h 38m )

Dołączona grafikaDołączona grafikaGroup B Round 2 - WoT at IEM Katowice

Friday, 18.01. 18:30 h (UTC +01) ( in 9h 38m )

Dołączona grafikaDołączona grafikaGroup B Round 2 - WoT at IEM Katowice

Friday, 18.01. 20:00 h (UTC +01) ( in 11h 8m )

Dołączona grafikaDołączona grafikaGroup B Round 3 - WoT at IEM Katowice

Friday, 18.01. 20:00 h (UTC +01) ( in 11h 8m )

Dołączona grafikaDołączona grafikaGroup B Round 3 - WoT at IEM Katowice

Saturday, 19.01. 12:00 h (UTC +01) ( in 1d )

Dołączona grafikaDołączona grafikaSemi Final 1 - WoT at IEM Katowice

Saturday, 19.01. 12:00 h (UTC +01) ( in 1d )

Dołączona grafikaDołączona grafikaSemi Final 1 - WoT at IEM Katowice

Saturday, 19.01. 14:20 h (UTC +01) ( in 1d )

Dołączona grafikaDołączona grafikaSemi Final 2 - WoT at IEM Katowice

Saturday, 19.01. 14:20 h (UTC +01) ( in 1d )

Dołączona grafikaDołączona grafikaSemi Final 2 - WoT at IEM Katowice

Saturday, 19.01. 16:40 h (UTC +01) ( in 1d )

Dołączona grafikaDołączona grafika3rd Place Match - WoT at IEM Katowice

Saturday, 19.01. 16:40 h (UTC +01) ( in 1d )

Dołączona grafikaDołączona grafika3rd Place Match - WoT at IEM Katowice

Saturday, 19.01. 18:40 h (UTC +01) ( in 1d )

Dołączona grafikaDołączona grafikaGrand Final - WoT at IEM Katowice

Saturday, 19.01. 18:40 h (UTC +01) ( in 1d )

Dołączona grafikaDołączona grafikaGrand Final - WoT at IEM Katowice

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości muszę zapytać, jakim cudem grasz na 8.2 jeszcze? System Ci nie wywala przy logowaniu że musisz zaktualizować? Co jest z tą grą, jednemu tak drugiemu tak chodzi to to Dołączona grafika

 

Na server USA aktualizacje wchodzą najpóźniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko dla obeznanych w amerykańskich LT. Jako, że chińczyki mnie nie przekonują i jeszcze za dużo o nich nie wiadomo planuję wykorzystać slot na amerykańskiego LT. Zawsze chciałem mieć Chaffee ale ostatnio wyszedł T71 i tu pytanie czy iść do chaffee czy olać i śmigać prosto do VII teiru i T71 ? Ma ktoś doświadczenie na obu czołgach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tu chyba przesadzasz. Topowe dzialo w T71 (tier 7) ma 175pen/150dmg a topowe w AMX 12t (tier 6) ma 144pen/135dmg. AMX 13 75 (tier 7) ma to samo dzialo co AMX 12t. Dopiero AMX 13 90 (tier 8 ) moze dorownac T71 penetracja - 170pen/240dmg. Ma wiecej HP i Vmax niz jego rowniesnik francuski. Wg mnie stoi on bardziej miedzy AMX 13 75 a AMX 13 90.

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie T71 i 12t... dobre, dobre.

Nie wiem, jak Wy, ale ja mam tak:

- 12T... Oooo! łatwy kill.

- T71... Oooo...żeż k..a.

Głównie z tego powodu, że T71 jeżdżą głównie wymiatacze - jak widzicie T71, to macie 90% szansy, że koleś jest zielony/ciemnozielony, albo niebiesko-fioletowy.

 

Nie grałem 13 90, w akcjach z 13 75 zwykle padam (bo on mnie zdejmie jednym magazynkiem, a ja jego nie dam rady), ale tyle radochy, ile na T71 jest z samego jeżdżenia i trollowania nawet IX tierów, jest chyba tylko na bitwach II tieru, z dłubniętym Tetrarchem, albo T2 Light (jak ktoś ma odrobinę zbędnego golda, możecie sobie go kupić :twisted2: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 19 stycznia od godziny 07:00 do 22 stycznia do godziny 06:30 możecie cieszyć się następującymi bonusami w grze:

 

Doświadczenie dla załogi x2

Niech wasi żołnierze uczą się szybciej w trakcie trwania tej oferty specjalnej.

 

 

Dołączona grafika

7000 kredytów za zdobycie osiągnięcia „Stalowa ściana”.

Bądźcie silni i ruszajcie do boju! Osiągnięcie to przyznawane jest tym czołgistom, którzy otrzymali i przetrwali więcej strzałów (przynajmniej 11) o potencjalnych uszkodzeniach wynoszących co najmniej 1000 punktów wytrzymałości niż jakikolwiek inny gracz na całym polu bitwy.

 

50% zniżki na następujące pojazdy:

  • Dołączona grafika Czołg ciężki VI poziomu KW-1S (pojazd radziecki)
  • Dołączona grafikaCzołg średni V poziomu PzKpfw IV (pojazd niemiecki)
  • Dołączona grafika Niszczyciel czołgów III poziomu SU-76 (pojazd radziecki)
  • Dołączona grafika Niszczyciel czołgów V poziomu StuG III (pojazd niemiecki)
Co powiecie na powiększenie swojego arsenału za połowę ceny?

70% więcej kredytów za grę następującymi pojazdami:

  • Dołączona grafika Czołg ciężki VI poziomu KW-1S (pojazd radziecki)
  • Dołączona grafika Czołg średni V poziomu PzKpfw IV (pojazd niemiecki)
  • Dołączona grafika Niszczyciel czołgów III poziomu SU-76 (pojazd radziecki)
  • Dołączona grafika Niszczyciel czołgów V poziomu StuG III (pojazd niemiecki)
Nie tylko są one tańsze, ale też zapewniają więcej kredytów po każdej bitwie!

25% zniżki na kamuflaż

Wybierzcie tymczasowy lub trwały nowy wygląd dla swojego ulubionego pojazdu!

Pamiętajcie, że ten specjal trwa tylko do czwartku, nie przegapcie go!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą słitaśna sytuacja, T-62A popierdziela z 3% HP i najpierw rykoszet dupą od mojego T34 a później rykoszet bokiem, ale jednak udało się wygrać, algorytm WG wykorzystał już wszystkie sztuczki i nie chciał wzbudzać większych podejrzeń. Dołączona grafika

 

---

 

Cisnę teraz T-34-85 i pierwsza 85-ka sux.. wrzuca mnie regularnie na VII i VIII i tą wykałaczką za bardzo nawet posmyrać nikogo nie można, pomęczyłem się kilka rund tym patyczkiem i na pomoc przyszła haubica. Fajnie zakraść się do jakiegoś IS i przylutować za ~450. ;>

Teraz myślę czy by nie zostać prawdziwym asasynem, na początku chciałem jak najszybciej lecieć do drugiej 85-ki, ale po kilku rundach z haubicą mam dylemat, czy najpierw nie poprawić mobilności i przy okazji potrollować innych 122-ką bo fun jak to na haubicy - mega. Z tym, że z daleka nie ma co strzelać, bo celność 0,57 i przy tym troll z SU-152 to snajper. ;>

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten gościu co gra to noob, bo będąc na topce KW-1 powinien pozamiatać a on tylko 3ch ubił i jeszcze na sam koniec wyjechał odsłaniając cały bok i padł jak szmata. Mam nadzieję, że to jakiś żart, bo filmik żenua. ;>

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten nerf arty był takim dobrym pomysłem, teraz już takie wygary zostały, że strzelają na oślep i zabijają. :D

 

---

 

Nie ma to jak zajechać nieświadomego IS-6 od tyłu i zasadzić za prawie maksymalną kwotę 562 dmg. ;>

 

Oczywiście T-34-85 z trollem. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram gościa w całości.

 

 

Sam także doszedłem do X i w ogóle nie miałem ochoty jej kupować, może jakbym grał intensywnie w jakimś klanie to by miało sens. Dla mnie fun jest w odkrywaniu coraz to nowych czołgów, podzespołów, wspinaniu się na szczebelki coraz wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma naprawdę dobre wyczucie czasu ;)

 

kiedy nic nie mogę ugrać nic się nie dzieje

 

a jak już jako tako mi idzie 4 fragi to lag i serwery przeciążone, czekasz w kolejce ;/

 

to nie powinno wpuszczać nowych graczy a nie tych co w grze są wywala, porażka ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły fart.. bitwa, T32, dostałem DC, internet padł.. po chwili wchodzę i oczywiście czołg pojechał prosto i zdechłem, oglądam dalej meczyk i.. drugie DC ? Nie serwer wota padł. ;> Czyli bitwa nie będzie naliczona. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prace konserwacyjne na serwerze, stronie internetowej, forum 19.01.2013

Dziś, 01:00 <------ 20.01.2013

Z powodu przeprowadzania prac konserwacyjnych na serwerze World of Tanks strona internetowa, forum będą niedostępne od 21:30 do 23:59 19.01.2013.

 

Przepraszamy za związane z tym niedogodności – Zespół World of Tanks

 

Ogólnie trochę późno o tym napisali tak jak by po fakcie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zajmuja sie serwerami jak turniejem w Katowicach to nic dziwnego. Ciekawi mnie kto stal za organizacja? Czy nasi czy jacys przedstawiciele od nich. Nie lubie tego slowa ale zal tylek sciskal jak sie stream ogladalo. Zero planowania i pomyslu jak poprowadzic impreze. Komentatorzy to chyba na chybil trafil wybrani, momentami nie mieli pojecia co sie dzialo podczas bitew, obsluga konta obserwatora na poziomie ameby, pol meczu skupieni na jednej druzynie czy tez pokazujacy jak nie poslugiwac sie myszka. Plus swietne zgranie ich z obsluga techniczna. W stylu czy mozemy zobaczyc wybor czolgow? Nie bo po co.... A juz nic nie przebije losowych bitw gdzie widac ,ze w pewnym momencie zabraklo pomyslu jak zajac czas antenowy. Mecz w wota wiadomo dlugi nie jest a ogladanie po raz kolejny tych samych reklamowek gdzie nomem omen ale polsat wymieka z roznica glosnosci, wola o pomste do nieba. Plus nie zapomnijmy o najlepsym graczy wota ktory u nas chyba na zawsze bedzie posiadal ksywke "zhey". Juz indianie z call center maja lepsza wymowe. W sumie nie dziwie sie , ze dwoch angoli zbierajacych na pszczolki , Yogcast, mial o wiele wieksza ilosc widzow na streamie niz to cos co mialo byc turniejem na miano esportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...