Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra bywa naprawde niewiarygodna. Zosatało nam w teamie VK3001H oraz jakas arta u przeciwników IS z 400hp, T25/2 z 300 hp kv-1s z 50 hp i caly hellcat.

Patrzylem jak gra gosciu w VK i od razu bylo widac ze nie umie on zbyt dobrze grać.

Ale oczywiscie los mu sprzyjal, ustawil sie bokiem do stojacych kv-1s i is oczywiscie dingi albo 0dmg, padl ich kv-1s potem ruszyl dupsko po IS'a ten mu tylko gaski sciagnol a vk go dobil oczywiscie w miedzyczasie IS oberwal od arty, nasz vk dalej z calym zyciem. Nagle podjechal hellcat a nasz vk byl do niego ustawiony bokiem i 1 strzal ding potem mu juz zycie zabieral i zostalo naszemu vk po ostatnim jego strzale 4 HP, hellcat padl. Zostal tylko t25/2, vk zamiast gdzies sie zaczaic przy bazie to jedzie sobie w sina dal, wyskakuje t25/2 i strzela, pocisk ledwo nad nim przelecial, schował sie za budynkiem wyjezdza i dostaje w gaski oczywiscie 0dmg. Za kazdym razem jak wyjezdzal to calutki bok pokazywal, no i wyjechal dosc mocno ding od t25/2 i w koncu udalo mu sie go zabic.

Po prostu jak na to patrzylem to nie moglem uwierzyc, że był wstanie on to wygrać.

 

Co do T32 fajnie to miękkie z przodu, bez problemu działkiem 130 peny robiłem mu cały czas dmg.

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

total nab to i gra mu pomogła, pewnie zblizał się do 39%...

Swoją droga wczoraj widział ja Lowe z 290 eff i 32%(38% ogólne), akurat był obok mnie to widziałem że/jak strzela.

Ja w JP2, ciagnałem bitwe jak zwykle(5700dmg na koniec), a lajon z boku oddal 5 strzałów. Celnych zero.

Dobrze że jak zobaczyłem go(był jeszcze jeden geniusz podobnego kroju w is3) to sie nie poddałem i nie zanurkowałem w sadzawce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 300 metrów robi się plombę HE, a za chwilę poprawia kolejną, na wypadek zastosowania zestawu naprawczego. Bardzo często mi tak wyłączają działo w T34.

Tylko wpierw trzeba trafic tym trollgunem w cel, a nie we wzgorze 1500 metrow za nim... A nawet jezeli gra sie czyms w stylu BL-9 i reload ma jakas znosna wartosc, to dobrze wyszkolona zaloga nawet bez zestawu naprawczego ma szanse usunac awarie szybciej niz zdaze przeladowac.

 

Nie zrozum mnie zle, nie pije do Twojej teorii, bo ona sie akurat trzyma kupy, tylko do ludzi ktorzy wyskakuja z pomyslami celowania w wizjer czy wlaz wiezyczki z kilkuset metrow.

Edytowane przez spavatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy kiedyś taką dziwną bitwę... padliśmy dość szybko i wyszliśmy grać następną przy stanie z kategorii "7 ich, lecących prosto nas 3 naszych w bazie". Po tej następnej bitwie patrzymy, a tu wygrana :blink: .

 

gonski sciagnol

Ała!

 

 

 

tylko do ludzi ktorzy wyskakuja z pomyslami celowania w wizjer czy wlaz wiezyczki z kilkuset metrow.

 

Najlepszymi snajperami w takich sytuacjach są zwykle ruskie wynalazki typu trollgun KW-2, albo IS, albo KW-3. One bez problemu trafiają z 500 metrów i zdejmują takiego pacjenta w T29 na trzy, góra cztery, strzały. Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszymi snajperami w takich sytuacjach są zwykle ruskie wynalazki typu trollgun KW-2, albo IS, albo KW-3. One bez problemu trafiają z 500 metrów i zdejmują takiego pacjenta w T29 na trzy, góra cztery, strzały.

 

Trzy albo cztery strzaly to w tym przypadku polowa bitwy Dołączona grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradze Ci sekret jak tego dokonac - jedz tam skad nikt wrogi nie przyjedzie i czekaj tam do konca bitwy udajac od czasu do czasu, ze cos robisz, a na wszelkie zarzuty bycia bezwartosciowym odpowiadaj "twoja stara" w jezyku, z ktorego korzysta rozmowca Dołączona grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... witki opadają.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Przyznaję bez bicia, ostatnie dwa strzały zrobiłem z premium ammo - dobiłem tygrysa i towarzyszącego mu churcha, bo mi się ich żal zrobiło, że przez parę minut nie dali rady jednemu 2801.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki lol...

 

 

Zwycięstwo!

Smocza Grań - 6 lutego 2013 01:30:48

Pojazd: M3 Lee

Doświadczenie:: 1 986 ( x2) Kredytow: 21 897

Stalowa ściana, Opanowany, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy, Spartanin

 

Naprawa -1 962

Amunicja -728

Zarobiono 19 207

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci ludzie to robia to mnie nigdy nie przestanie zadziwiac. Jak mozna zgarnac 0 dmg na cala bitwe to jest dla mnie totalne nieporozumienie..

 

Ale czemu się dziwisz? Ludzie czytają poradniki jak to nie strzelanie podniesie ich staty no i się starają ze wszystkich sił. Dołączona grafika

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wczoraj po jednej bitwie załamałem. 70% szans na wygraną, a banda kretynów (10 sztuk) pojechała za m103 (40% WR) i praktycznie całą bitwę przesiedzieli bezsensownie w krzakach, wybici jeden po drugim z każdej strony. Walczyliśmy tylko we trzech na jednej flance + 2 medy na drugiej. No ale co to jest 15 vs 5?

 

A potem mieliśmy całą masę podobnych bitew - albo kumpla artyleria zdejmowała jednym strzałem, albo mnie, albo obu. Albo team dawał [gluteus maximus] i byliśmy jedynymi z jakimkolwiek DMG. Trochę to śmieszne, jak robisz 600 dmg i jesteś MVP bitwy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to w ogole jakas paranoja byla

Odpalam gierke...

T29 i jedziemy... dwa IS, jagpanther, t-150, tiger... mysle sobie fajne walki... moze zbije sobie gwiazdki

 

Biore E-100 mapka Himmelsdorf - spotkaniowka... Widze ze leca u mnie wszyscy na gore... Mysle pojade do flagi... Uszkodzilem 12-t, zalatwilem GWPanthera, Przejmuje flage, i podjezdza wrogie E-100... zjechalem go 2000HP, po czym zaczynaja sie naokolo mnie krecic 2 T-54 obijajac mnie mocno... Zerkam zostalem sam... Moi wspaniali kompani nie zniszczyli nic... ale udalo sie im dac [gluteus maximus] w 4 min...

No ja jebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś jako jedyny w drużynie zadałem dmg, grillem na raz zdjąłem piździka i mnie wroga arta rozjechała... nasz cały zespół zadał niecałe 400 dmgDołączona grafika

 

w kompanii nie lepiej, kv2 u mnie poswietla kv-1s za winklem, ja mowie, zeby cofnal i go wyciagnał, ten odjejchal kawalek, sport wyjechal, ja markuje i strzelam, daleko bylo 3s pestka leciala, w tym czasie kv2 stwierdzil, ze fajnie bedzie wjechac w sporta taranem... zanim dojechal dostal w plecy i oczywiscie pretensje do mnie... gdyby nie podjecal to by nic nie bylo, bo stal poza 'okregiem'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, wlazłem by sprawdzic jak bedzie dziś(co prawda 3 log, wczesniej syn grał potem ja przez chwile) i w koncu wpadł as na 110e4

Zwycięstwo!

Kopalnie - 6 lutego 2013 18:55:11

Pojazd: T110E4

Doświadczenie:: 3 176 ( x2) Kredytow: 70 312

Snajper, Odznaka mistrzowska:As pancerny

 

Naprawa -11 628

Amunicja -16 500

Sprzęt -3 000

Zarobiono 39 184

6605 dmg, 10 strzałow 10 celnych, 9 pen.(znaczy pen niby jest 10, ale 9 zadalo widoczne obrażenia...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tera są zawsze ferie, gimbaza gra caly czas.

zeby tylko te bezmozgi grały w połowie na poziomie mego syna, to jeszcze byłoby jako tako.

zrobienie dzis black princem gwiazdki to tragedia. czolg tragedia, bezmogi tragedia(top zostający w bazie, i nie, nie td...kisio_pl czy cos...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie gwiazdki zbijam w dzień i faktycznie można ładne wyniki skręcić, ale i przegrać mając kilka dobrych fragów na koncie i sporo tyś. dmg.

Btw niedługo kończę expić KT i powiem, że przez te ponad 200 walk polubiłem się z kociakiem, nauczyłem kątować, doceniać celne działo itp. Za ok 20k xp będę szedł w E-75, będę miał porównanie do rówieśników tierowych czyli IS-8 i M103. Tylko nie będzie tak jak w przypadku M103, że w miarę ok działko da się już szybko dorwać. Tutaj trzeba trzepać ponad 60k xp na topowe działo.. no i łebek chyba też da dużego boosta. Czytałem, że ogólnie E-75 to straszny muł, jest o wiele gorzej niż z KT, czy ostatni silnik da jakąś zauważalną poprawę ?

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trafiłem "nieogara" w E-100...

 

 

 

Aż ciężko było mi w to uwierzyć, no ale tak to jest, jak się czai zamiast napierdzielać [ ;

 

Ja tak ostatnio wykończyłem ferdka swoim T-34-85, w ogóle się tym nie przejmował, że go dziobałem z boku ale się zapomniał i zdechł. ;>

 

Btw ktoś używa hard scope ? Jak wyłączyć ten podgląd grubości pancerza w okienku na dole ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robisz, jak masz ISa i widzisz mnie w przeciwnym teamie?

  • Nie strzelasz w kadłub (bo nie wejdzie)
  • Nie strzelasz na dystans (bo nie trafisz)
  • Nie strzelasz w bok (bo mnie wk@%$&isz, co skończy się jak niżej)
  • Uciekasz. Cichutko, jak myszka. Szczelinami między kostką brukową. Byle dalej. Gdzieś, gdzie cię nie znajdę :twisted:
Victory!Battle: Siegfried Line 6 lutego 2013 22:15:10Vehicle: PzKpfw VI Tiger (P)Experience received: 2 136 (x2 for the first victory each day)Credits received: 23 957Battle Achievements: Crucial Contribution, Top Gun, Sniper, Spartan
Byłem pewien Top Guna, reszta wyszła przypadkiem :lol:

I, tak jakby, uratowaliśmy tę bitwę :mrgreen:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małe przetasowanie: sprzedałem vk36, t29, kupiłem t32 i t71... w pierwszej grze stockowym t32 udało mi się nabić 3,5k dmg i 2k po wykryciu, do tego snajper... działko bardzo słabe, ale nauczony t26e4 gryzłem 9 tiery po bokach, lufa ładnie schodzi w dół, w porównaniu do pantery niebo a ziemia, niestety jest to czolg popularny i 1500 exp starczylo tylko na 2 ozdznake mistrzowska Dołączona grafika

 

t71 - zwracam honor, stokowy czolg w porownaniu do amx 12t to zupelnie inna liga... ale musze sie nauczyc nim grac, bo z ledwoscia zsolowalem t34 Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stockowy T32 to nawet 105-ki nie założy, bo za małe obciążenie.. :lol2:

Słabe działo ? To zobaczysz jak będziesz z nim jeździł na M103. :D

 

Akurat T32 jest często na klanówkach wykorzystywany, to potężny czołg jeśli gra się nim rozsądnie także będziesz musiał się wykazać dużą ilością xp jeśli chcesz zasłużyć na asa. ;> Ale z premką nie powinieneś mieć większych problemów, ja asy wbijam jakoś bez i to już większe wyzwanie. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...