Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

kompletnie OT, ale: o czymś nie wiem? Z tego, co kojarzę, Warzone to kompletnie martwy temat, po tym jak się Target Games złożyło z 10 lat temu.

 

OT mode:

Zobacz Mutant Chronicles Warzone Resurrection Forum na fejsie lub tutaj lub tutaj

 

 

Co by nie było całkowitego OT.

 

Jak grać GWTigerem. Kopnięcie z armaty ma potworne. Z tego co widze ze statystyk na koniec bitwy, robi też sporo krytyków.

 

Ale:

 

Czesto jestem wykrywany na początku bitwy, nawet z połowy mapy, działo ma jakąś niechęc do trafiania w środek celownika i czesto bije tak zeby tylko nikomu krzywdy nie zrobic.

 

Do czego służa pociski AP. Penetracja 300mm i spory dmg sugeruja tylko skutecznośc przy bezposrednim trafnieniu, ale

w jednej bitwie trafiłem 3 x z rzedu jakiegoś amerykanca za 0 dmg, w innej jakiegoś JPz E100 i się nie przebiłem.

Więc po co własciwie te pociski??

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grać GWTigerem. Kopnięcie z armaty ma potworne. Z tego co widze ze statystyk na koniec bitwy, robi też sporo krytyków.

 

Ale:

 

Czesto jestem wykrywany na początku bitwy, nawet z połowy mapy, działo ma jakąś niechęc do trafiania w środek celownika i czesto bije tak zeby tylko nikomu krzywdy nie zrobic.

 

Do czego służa pociski AP. Penetracja 300mm i spory dmg sugeruja tylko skutecznośc przy bezposrednim trafnieniu, ale

w jednej bitwie trafiłem 3 x z rzedu jakiegoś amerykanca za 0 dmg, w innej jakiegoś JPz E100 i się nie przebiłem.

Więc po co własciwie te pociski??

 

1. Camo (skill).

2. Camo (siatEx).

3. Camo (malowanie - można się pobawić i wrzucić na chwilę za 100k - to nie majątek).

4. Wbijasz za jakikolwiek kamień ASAP po rozpoczęciu bitwy i czekasz na ubicie skautów. Zza tego kamienia supportujesz tę stronę mapy, którą masz w zasięgu.

 

Pociski AP przydają się do:

- jednorazowego zbicia pacjentowi mnóstwa HP (7/8 tiery lecą na jeden strzał, 9 mało zostaje, 10 gubią często połowę)

- ubijania gości z małej odległości, typu "przejechał nam do bazy". W przypływie odwagi możesz się wykręcić w jego kierunku, poczekać i przygrzać z AP. W 99% przypadków zejdzie.

 

Na duży dystans używa się ich rzadko, bo często nie warto strzelać do czołgów stojących przodem (wiadomo, pancerz, jarzmo, etc). No i najpierw trzeba trafić - niestety, AP nie mają splasha. W sytuacjach, kiedy w trakcie bitwy wywalam 18 strzałów, a trafiam trzema (robiąc 3-4k dmg ze splasha) używanie AP jest marnotrawstwem.

Pociski AP, jak to AP, wchodzą za zero i robią ding. Albo się godzisz na to ryzyko, albo używasz HE. Ja mam w GWP 5 premium AP, używam sporadycznie (właśnie na sytuacje "ja vs duży, pewny siebie czołg z > 600hp").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ogarnięci (ważny przymiotnik) na forum WoTa wiedzą, że odradza się montaż siatki na rzecz wentylacji.

Wszyscy na formu WoTa pewnie też wiedzą, że na niemieckich artyleriach nie ma wentylacji, bo to kabriolety.

 

Może +/- dwa tysiące bitew na artyleriach (z czego 1500 na > V tieru) to zbyt mało, żebym się wypowiadał? Hmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie mogę się zalogować?

Cały czas wisi na sprawdzaniu aktualizacji. Restart kompa nic nie zmienił. Dzisiaj już grałem, więc nie wiem o co kaman.

 

EDYTA: poszło, teraz czekam w kolejce ;/

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Południowe Wybrzeże - 11 lutego 2013 21:26:57

Pojazd: SU-85

Zdobyto:826 Kredyty: +$:20 904

Rozpruwacz, Odznaka mistrzowska:As pancerny

 

Tylko tyle na Asa ? A podobno to taki killer...gram narazie z troll gun'em, warto mi zakładać 85'ke ?

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy na forum wota odradzaja camo na artach 6tier+

 

I mają rację. Camo na artach >6 (szczególnie niemieckich) jest bezużyteczne. Lepiej wziąć BIA jako pierwszego skilla, później ewentualnie lampka i wedle uznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mnie szlak trafia. Same pieprzone ding.

 

 

Dołączona grafika

 

Wargming pewnie by nawet tetrisa spieprzył, a czerwone klocki pewni były by przegięte, cokolwiek w tetrisie miało by to oznaczać.

Ehhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie... mam 1 klase, co mnie dziwi, bo nie jednego z asem widziałem, z mniejszą ilością expDołączona grafika

 

a tutaj miałem 8 tiery, zsolowałem t34 i tygrysa, potem dobijałem, ale już golda brakło na tygrysa2 i czas się skończył, bo nasz t29 jak idiota pojechał zamiast na flagę do wąwozuDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe, bo ja asa wbiłem chyba po 2-3 bitwie od momentu zamontowania topowego działa. No i wiadomo as każdego tygodnia ma inną wartość jeśli chodzi o xp.

 

Teraz jest dobry okres na wbijanie asow. Mnie sie udalo zdobyc 1-sza klase na SU-5 w 14-tej bitwie rozegranej ta maszyna... Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BO tera mamy nowy świży narybek....wystarczy wbić na chwilę na tier 2-4 i zobaczyć co tam się dzieje, jak jest jeden kolo z zielonym efem na strone to święto lasu jest.

Wystarczy 1-2k bitew i najgorszy głąb doczłapie się do is3(bedzie eff z 500 ale czołg jest...), stąd też...coraz mniej trzeba na pewnych czołgach do asa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w pierwszej bitwie po założeniu 122 wbiłem 1 klase i tak niefortunnie mam do tej pory, jak już natrzaskam dobry wynik to ginę i z asa nici

 

Po raz wtory: http://wiki.worldoftanks.com/Battle_Mechanics#Experience_and_Credits

Z moich wyliczen wynika ze w przypadku wygranej jest to wartosc maksymalnie dwucyfrowa wiec nie wplywajaca tak naprawde na ilosc EXPa dla asa

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś przy zbijaniu gwaizdki... oba czerwone teamy, więc poszło gładko, dziwi mnie tylko spadek mojego effi... wczoraj miałęm 990, dziś mam 968... a przed zmianą miałem 1020, albo niekorzystnie liczy mi effi ze stockowego t32 i ciach!ianego m4 (nie mogę tym działem nic trafić), gra idzie mi jak zwykle, czasem dobrze czasem lipnie, ale aż taka zmiana w ciągu doby? może z 20-30 gier rozegrałem

post-136524-0-91133200-1360718371_thumb.jpg

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odblokowałem stożkowe działko w panterze - pierwsze wrażenie, kompletnie nieuniwersalne, w pojedynkach 1 na 1 to nieporozumienie, tak samo w zwarciu... tylko do jeżdżenia na 2 linii i kąsania - na randomach jestem uzależniony od teamu Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pantera niema działa stożkowego, jedyne w grze to chyba 75/55 na vk36, które dłuższą chwile temu zostało mocno znerfione. A szkoda, bo teraz z pewnością odkupiłbym vk i z nim jeździł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...