Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Na YT jest filmik, jak gość strzela za jakieś 2k w batchata i go podpala, czyli w sumie 1 strzałem schodzi 2,5k HP. Zaraz zapodam linka tylko znajdę.

 

EDIT: Oto i filmik, no i czołgi mi się pomyliły, bo ofc batchat nie ma 2,5k HP:

http://www.youtube.com/watch?v=OPAixrXvLFs

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie jednak zacząć grać w tego mario.

Jak tak dalej pójdzie, to w patchu 9.x gracze dostaną za 50k golda możliwość zdetonowania atomicy nad bazą przeciwnika :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde jest się czym cieszyć i fascynowac, każdy med 10 tieru na strzał, is7 i amx50b też. Super, zróbmy imprezę i świętujemy że pancerz w tej grze kompletnie już się nie liczy, nie wspominam o Gold ammo za kredyty bo to juz kompletne przegięcie. Może jeszcze wprowadza paliwo? 60 ton przy 800km to mamy mobilność is4? Tak właśnie się dzieje gdy ma się monopol na rynku.

 

Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny trolltank, niezniszczalny z przodu na 9 w dół...

 

Wręcz przeciwnie. Dolna płyta 76mm, górna 152mm. 256mm ma tylko łączenie dolnej z górną. Wieża, jak zwykle, tylko jarzmo.

 

Ale jeśli go porządnie nie znerfia, to będzie płacz i zgrzytanie zębów (uzasadnione oczywiście).

Edytowane przez Duelist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu sens jeździć starymi czołgami? Starymi mowa tu o IS-7 przecież to coś go rozniesie... Pojebało ich :/ jak wprowadzą polską nację to co? Będą strzelać z Dory a może dostaną miniguna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@edit:

Pożary podczas dzisiejszej sesji:

Lowe ~x12

JTiger x2

E50 x1

 

Poza tym [ciach!]iany Lowe wyłapał setki krytków najczęsciej w silnik(prawie co bitwę), ammo rack ,kierowca.

 

z ciekawszych osiagnięc nie przebiłęm się Lowe przez przedni pancerz Caernarvona. dotsał chyba 4 pociski i lipa. wyszedłem z gry.

 

 

A tymczasem na T-43 zaliczyłem 2 Top Guna, a na VK4502 (P) Ausf A 2x po ponad 5k expa :]

Edytowane przez tom256
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@edit:

Pożary podczas dzisiejszej sesji:

Lowe ~x12

JTiger x2

E50 x1

 

Pożary podczas wczorajszej sesji:

Lowe - 0

E-50 - 0

JT - 0

3002db - 0

2801 - 0

 

Pożary podczas przedwczorajszej sesji:

IS-8 - 1

Lowe - 1

E-50 - 0

T34 - 0

Reszta - może ze dwa.

 

Zauważone krytyki wrogów z wczoraj:

- Lowe (z premedytacją i wrednie strzeliłem w koło, bo pacan wyjechał za daleko, więc go przytrzymałem)

- IS

- Detonacja racka T-44

 

Jesteś pewien, że to wina gry, a nie Twoja, że się tak często palisz?

 

Niżej miałem przygotowany mocno długi elaborat na temat "jakie błędy widzę u kierowców Niemców", ale sobie odpuściłem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerf VK2801 w 8.4:

  • tier +1
  • waga + ~2t
  • hp bez zmian
  • prędkość maksymalna -12kmh (72 -> 60)
  • pancerz kadłuba -10front, -10bok (60/40/30 -> 50/30/30)
  • czas celowania +0,6s (1,7 -> 2,3)
  • celność -0,01 (0,54 -> 0,55)

Nie grałem w WoT gdzieś od 2 tygodni, chciałem wykorzystać kod na premium i trochę pograć, ale jak to zobaczyłem to mi się odechciało. Mam nadzieje że ta gra padnie, jest źle zaprojektowana, dawno straciła swój urok II wojny światowej a deweloperzy są tak chciwi że się nawet z tym nie kryją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerf VK2801 w 8.4:

  • tier +1
  • waga + ~2t
  • hp bez zmian
  • prędkość maksymalna -12kmh (72 -> 60)
  • pancerz kadłuba -10front, -10bok (60/40/30 -> 50/30/30)
  • czas celowania +0,6s (1,7 -> 2,3)
  • celność -0,01 (0,54 -> 0,55)
Nie grałem w WoT gdzieś od 2 tygodni, chciałem wykorzystać kod na premium i trochę pograć, ale jak to zobaczyłem to mi się odechciało. Mam nadzieje że ta gra padnie, jest źle zaprojektowana, dawno straciła swój urok II wojny światowej a deweloperzy są tak chciwi że się nawet z tym nie kryją.

 

I kto powiedział że o Niemcach zapomnieli. Nawet nie zdążyłem się nauczyć dobrze grać tym skautem, ehhhh.

 

Dzisiaj pierwsza walka Lowe, ammo rack, moje pociski odbiły od KV-1S i czegoś tam jeszcze 2 tiery niżej. Wyszedłem z gry.

Druga walka pierwszy strzał: ammo orack, drugi strzała ładowniczy, 3 lub 4 strzał działo. Kilka strzałów zrykoszetowało bo starałem się wystawiać tylko wieże, a jeszcze po drodze wizjer dostał.

Wyszedłem z gry. No ale przynajmniej czołg się nie zapalił. Aha strzał w IS za 0 dmg.

 

3 bitwa z rzędu. Gąsienica, silnik, potem ammo rack.

Wyszedłem.

 

4 bitwa tylko 2xsilnik, ale poszedłem na 3 strzały, bo był 10 tier.

 

5 bitwa tylko celowniczy.

 

No i tak można wymieniać ........

 

IMO czołg jest najgorszy na 8 tierze.

Edytowane przez tom256
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kto powiedział że o Niemcach zapomnieli. Nawet nie zdążyłem się nauczyć dobrze grać tym skautem, ehhhh.

 

Dzisiaj pierwsza walka Lowe, ammo rack, moje pociski odbiły od KV-1S i czegoś tam jeszcze 2 tiery niżej. Wyszedłem z gry.

Druga walka pierwszy strzał: ammo orack, drugi strzała ładowniczy, 3 lub 4 strzał działo. Kilka strzałów zrykoszetowało bo starałem się wystawiać tylko wieże, a jeszcze po drodze wizjer dostał.

Wyszedłem z gry. No ale przynajmniej czołg się nie zapalił. Aha strzał w IS za 0 dmg.

 

3 bitwa z rzędu. Gąsienica, silnik, potem ammo rack.

Wyszedłem.

 

Gdybym miał możliwość zamieniłbym się z Tobą T34 za tego Lwa! Sky grał wczoraj lwem i ostry dmg zadawał i ładnie zarabiał. Chłopie ogarnij ten czołg albo przetop go na kredyty.

 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/167885-loewe/#top

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwsza walka Lowe, ammo rack, moje pociski odbiły od KV-1S i czegoś tam jeszcze 2 tiery niżej. Wyszedłem z gry.

Druga walka pierwszy strzał: ammo orack, drugi strzała ładowniczy, 3 lub 4 strzał działo. Kilka strzałów zrykoszetowało bo starałem się wystawiać tylko wieże, a jeszcze po drodze wizjer dostał.

Wyszedłem z gry. No ale przynajmniej czołg się nie zapalił. Aha strzał w IS za 0 dmg.

 

3 bitwa z rzędu. Gąsienica, silnik, potem ammo rack.

Wyszedłem.

 

4 bitwa tylko 2xsilnik, ale poszedłem na 3 strzały, bo był 10 tier.

 

5 bitwa tylko celowniczy.

 

No i tak można wymieniać ........

 

IMO czołg jest najgorszy na 8 tierze.

 

 

 

Z czystej ciekawości odpaliłem sobie Lewka jako pierwszego.

Victory!Battle: Ruinberg 15 lutego 2013 17:11:07Vehicle: LöweExperience received: 4 198 (x3 for the first victory each day)Credits received: 69 117Battle Achievements: Steel Wall, Sniper

Replay.

Edytowane przez m4r
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ludzi kupa tam i herkules d*** ;(

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

człowiek się stara ale co z tego jak taki typ 58 zamiast objechać t34 i jechać zresetować bazę bo zostało 20 sekund to on się z

 

nim strzela nic mu prawie nie robi ale co tam lepiej zginać niż uciec Dołączona grafika

 

czasami się zastanawiam czy ja gram na pewno z ludźmi czy z jakimiś botami komputerowymi

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO czołg jest najgorszy na 8 tierze.

 

Idę o zakład, że gdybyś dobił do VK4502A krzyczałbyś, że on jest najgorszym czołgiem. Ogarnij jak się gra Lwem na yt, zmień perki bo zapewne źle rozdałeś. Z ciekawości jakie masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez trzy długie lata wojska Aliantów i Osi prowadziły zażartą walkę na pustyniach Afryki Północnej. W tej weekendowej ofercie specjalnej upamiętniamy tę kampanię, oferując Wam wspaniałe bonusy w grze!

Od godziny 06:10 w dniu 16 lutego (sobota) do godziny 6:00 w dniu 19 lutego (wtorek) w grze będą dostępne następujące bonusy:

 

Polowanie na medale – Służba patrolowa

 

Dołączona grafika

W tym tygodniu polujemy na medale przyznawane dowódcom, którzy rozpoznają pozycje przeciwników dla swoich towarzyszy z drużyny. Jeśli podczas okresu promocji otrzymacie odznaczenie Służba patrolowa – przyznawany za rozpoznanie przynajmniej 6 pojazdów, które zostaną następnie uszkodzone przez dowolnego towarzysza z Waszej drużyny – otrzymacie dodatkowo aż 25.000 kredytów! Bonus ten zostanie automatycznie przesłany na Wasze konto po otrzymaniu odznaczenia.

 

50% zniżki na następujące pojazdy:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

PzKpfw II (niemiecki czołg lekki II poziomu) Dołączona grafika Dołączona grafika

PzKpfw III (niemiecki czołg średni IV poziomu) Dołączona grafika Dołączona grafika

PzKpfw IV (niemiecki czołg średni V poziomu) Dołączona grafika Dołączona grafika

PzKpfw VI Tiger (niemiecki czołg ciężki VII poziomu) Dołączona grafika Dołączona grafika

StuG III (niemiecki niszczyciel czołgów V poziomu) Dołączona grafika Dołączona grafika

Valentine (brytyjski czołg lekki IV poziomu) Dołączona grafika Dołączona grafika

Matilda (brytyjski czołg lekki IV poziomu) Dołączona grafika Dołączona grafika

Crusader (brytyjski czołg lekki V poziomu) Dołączona grafika Dołączona grafika

Churchill I (brytyjski czołg ciężki V poziomu) Dołączona grafika Dołączona grafika

M3 Stuart (amerykański czołg lekki III poziomu) Dołączona grafika Dołączona grafika

M5 Stuart (amerykański czołg lekki IV poziomu) Dołączona grafika Dołączona grafika

M3 Lee (amerykański czołg średni IV poziomu) Dołączona grafika Dołączona grafika

M4 Sherman (amerykański czołg średni V poziomu) Dołączona grafika Dołączona grafika

M10 Wolverine (amerykański niszczyciel czołgów V poziomu) Dołączona grafikaDołączona grafika

M7 Priest (amerykańskie działo samobieżne IV poziomu)

 

Po zakupieniu jednego z powyższych pojazdów (lub wybraniu go z garażu, jeśli jest już Waszą własnością), będziecie zdobywać o 70% więcej kredytów za każdą stoczoną nim bitwę!

 

Dwukrotnie więcej doświadczenia dla załogi

W ten weekend Wasza załoga będzie jeszcze skuteczniejsza w walce, rozwijając swoje umiejętności z dwukrotnie większa prędkością!

 

Do 50% zniżki przy zakupie kamuflażu

W ten weekend dekoracje dla Waszych pojazdów będą tańsze, zarówno przy płatności kredytami, jak i złotem.

 

Zniżki na konto premium

Możecie otrzymać trzy dni dostępu do konta premium za jedyne 300 sztuk złota lub siedem dni za 600 sztuk złota.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...