Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem dzisiaj na teście prawie godzinę i jedyne co mogę powiedzieć to to że jeśli wprowadza tego brytyjskiego td 10 tieru to zwyczajnie spier* grę. Bitwa na 10 tierach trwa max 5min. i ciągle latają strzały po 2k dmg. Cała linia tych td jest jakaś poje*. Jak td na 5 tierze może mieć ponad 200 pancerza z przodu i po bokach? I dobiło mnie juz całkowicie to ze znajomy mi powiedział iż kochany wg ma w planach wprowadzić arte 10 tieru... Co oni robią z ta grą? Czemu ją zwyczajnie niszczą? Oni tego nie widzą?

 

Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W d.. mam takie walentynki

 

Porażka!

Bezdroża - 16 lutego 2013 01:07:10

Pojazd: SU-100

Doświadczenie:: 1 388 Kredytow: 22 674

Medal Radley'a-Waltersa, Specjalista, Obrońca, Snajper, Rozpruwacz

 

Naprawa -3 096

Amunicja -3 528

Zarobiono 16 050

 

Dołączona grafika

 

@GeMtin1, niemiecki td 6 tieru, ma działo 7 tieru z penetracją 132...wunderbar

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V tier ma 203 z przodu i 101 po bokach.

Nowej rty IX i X tieru nie będzie tylko aktualne arty przesuną dwa tiery wyżej a dodadzą nowe I i II tieru.

 

---

 

Załapałem się na x3 jeszcze, fajnie grać po nocy, dużo opojów siedzi i można konkretne wyniki kręcić. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę o zakład, że gdybyś dobił do VK4502A krzyczałbyś, że on jest najgorszym czołgiem. Ogarnij jak się gra Lwem na yt, zmień perki bo zapewne źle rozdałeś. Z ciekawości jakie masz?

 

Mam VK4502, świetny czołg, zrobiłem nim ostatnio 2x po 5k expa, na premce, pisałem wyżej. Początkowo fakt, narzekałem, ale jak ogarnąłem ten czołg to gra mi się nim chyba lepiej niż Tigerem 2. Lowe gra mi się coraz gorzej.

 

I ciekawostka

http://www.konflikty.pl/a,1785,Wojska_ladowe,SdKfz_182_PzKpfw_VI_Ausf._B_Tiger_II_K%C5%91nigstiger.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może czas odstawić Lowe na chwilę. Kiedyś przeklinałem kw-5 (wolny, nic nie przebija, r2d2...) w tym miesiącu t34 strzela ślepakami, a kv-5 całkiem nieźle sobie radzi dla odmiany O_o

 

pzd

 

btw. warto zakładać 122 do su-100 ? Setka wydaje się dość szybka i celna.

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobiło mnie juz całkowicie to ze znajomy mi powiedział iż kochany wg ma w planach wprowadzić arte 10 tieru...

 

To mozesz powiedzeic koledze ze plecie glupoty. Overlord juz 1500 razy mowil ze nigdy nie bedzie arty ponad tier 8, malo tego on sam uwaza ze SPG wymagaja nerfa bo sa za mocne i potrafia oneshotowac Tier 10

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do narzekania na magicznego TDka to malo prawdopodobne jest aby w obecnym ksztalcie pojawil sie w finalnej wersji. Podobnie zreszta bylo przy okazji niemieckiej 10-tki.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nawiązał do sportu i zdrowia, to pewnie uszkodził sobie zakończenie którejś z kończyn górnych.

 

 

Ehhh, męczę czołgi z okazji walentynkowe podarunku, bo tak to ostatnio nie mam w ogóle ochoty na "czołganie", naprawdę irytują mnie strzały za 0 dmg na JT, no ale jest okazja, to sobie go przynajmniej wyelituję i coś zarobię ; )

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nawiązał do sportu i zdrowia, to pewnie uszkodził sobie zakończenie którejś z kończyn górnych.

 

Eh to było by nic, kręgosłup jęknął , ale 5 dni i będzie jak nowy ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radier - pozdrawiam szydercę mastera... co do video: lag, stad moje walnięcie w ziemię, potem 2 razy mi nie weszło we właz... golda załadowałem, bo jakbyś nie zauważył miałem 400hp, a gościu był pełny... rozumiem, że ty byś wolał zginąć niż wydać te 12-16k... inna sprawa, że nie umiem jeszcze tym czołgiem grać (druga bitwa na wymaksowanym), nie dostrzegasz jednak clue - ja jestem lama, ale to co ten koleś zrobił to już szczyt wszystkiego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może gościu też miał lagi albo był pijany dlatego Cię nie ubił. ;>

 

T32 gra się identycznie jak T29 także jak możesz nie umieć nim grać ?

No i gościu się ładnie wystawiał dolnym pancerzem a uparłeś się na ten właz dowódcy jakby tam ammo rack jakiś siedział. ;>

 

Sztuką jest wygrać z godnym przeciwnikiem a nie czymś pokroju bota na easy a nie od dzisiaj wiadomo, że w wota grają nierzadko taborety i parapety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby gra się identycznie łatwiej padam t32 (już abstrahując od losowań mm), nie umiem wykorzystać pancerności wieży.... uparłem się na właz, bo w zwarciu to najpewniejszy punkt, narazie jestem cienki, ciągle się uczę, dlatego każde zwycięstwo 1na1 mnie cieszy... jedyny czołg, który poznałem i czuję się na nim pewnie i wykręcam nim dobre wyniki to grille, ale mam na nim kafla bitew... u mnie ilość gier idzie w jakość, czego wynikiem jest stopniowy wzrost effi (poza ostatnią korektą)

 

nie ma to jak zdjąć superpershinga 2 pestkami grillem...Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie główną różnicą między T29 a T32 jest MM. Tym pierwszym nie trafisz na X a ma IX rzadko.. działo nie domaga z peną i podstawa to mieć kilka prem ammo na jakieś większe bestie. Poza tym ja bardziej flankowałem prawie jak pershingiem dlatego mi się tak genialnie grało T32. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się dzisiaj zacząć rozwijać dwa nowe drzewka ale po prostu nie daje rady grać. Na 8/9 tierach często jest masakra ale to co dzieje się na 3,4,5 jest nie do opisania... Nic tylko wydawać gold i od razu przeskakiwać na 6/7 tier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4r chyba się chwalił, że ma. ;> Działo to samo co ferdi, pancerz symboliczny, rzadko dinguje jak w niego strzelam czymkolwiek. Oczywiście podstawowa zaleta to mobilność ale wychył działa ma podobno gorszy niż w ferdku. Miałem kiedyś dylemat czy brać JP2 czy ferda i wziąłem ferda, ale nie jestem zbytnio zwolennikiem takich wolnych toczydeł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma. Kupił z ciekawości, zostawił na stałe. Co bitwę praktycznie po 3000+ dmg, przez co traktuję ją jako maszynkę do zarabiania, jak nie mam ochoty na jazdę czołgiem.

 

Gra się nią zupełnie inaczej, niż Ferdem - zero kampienia (chyba że ktoś lubi, albo sytuacja wymusza). Częściej jeżdżę razem z medami na górki i trolluję działem zadającym po 500hp na strzał. Jak działa taki niewidzialny troll, niech świadczy takie małe porównanie:

- Ferd: 281 bitew, 371 zdjętych, 491 192 dmg

- JP2: 255 bitew, 414 zdjętych, 506 332 dmg

Celność mam taką samą.

Chodzi głównie o to, że jp2 łatwiej zająć dogodną pozycję bez bycia wypatrzonym, szybciej nawiać w przypadku problemów i nie ma praktycznie możliwości bycia objechanym przez meda (przez lighta może, o ile dojedzie w jednym kawałku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat.. zamieniłem T25AT na T28 i nie potrafię nikogo zabić tym cholerstwem.. wolne to to, nie potrafi czasami podjechać pod większe pochylenie (a po uszkodzeniu silnika to już w ogóle), działo niby to samo co na poprzedniku (105) ale dinguje od większości czołgów.. :/ No nic pozostaje kupić lepszy (niewiele) silnik i powoli zbierać na 120mm, a narazie w/l ratio koło 2/10.

Co warto z modułów wrzucić?

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat.. zamieniłem T25AT na T28 i nie potrafię nikogo zabić tym cholerstwem.. wolne to to, nie potrafi czasami podjechać pod większe pochylenie (a po uszkodzeniu silnika to już w ogóle), działo niby to samo co na poprzedniku (105) ale dinguje od większości czołgów.. :/ No nic pozostaje kupić lepszy (niewiele) silnik i powoli zbierać na 120mm, a narazie w/l ratio koło 2/10.

Co warto z modułów wrzucić?

 

Pozowolę sobie zacytować z poradnika Voytecha:

 

"Preludium do T95. Po bardzo szybkim T25 AT przeżyjecie szok. Prędkość maksmymalna to marne 18 km/h, z czego pod górkę będziecie pełznęli 5-6 km/h. A to nic, bo T95 jest jeszcze wolniejszy. Do wad T28, oprócz prędkości, trzeba zaliczyć brak bocznego, tylnego i górnego pancerza. Strzały z artylerii was zabolą, i to bardzo. Natomiast przedni pancerz jest bardzo dobry, potrafi odbić nawet strzały z dział X tieru, jak strzelający dobrze nie przyceluje. Czołgi tier VII od przodu was praktycznie nie ruszają, VIII z dystansu też nie bardzo. Za to wy ich ruszacie, i to jak! Strzał co 8,5 sekundy, 248 penetracji i 400 uszkodzeń. Działo nie jest wprawdzie najcelniejsze, ale lepsze od BL-10 pod tym względem.

Fakt, że jesteście wolni nie znaczy, że macie kampić tam, gdzie was wylosowało na starcie. W standardowej bitwie na Malinovce bywało, że szybciej dojeżdżałem do kościoła, niż reszta geniuszy na wzgórze.

 

Moduły: Rammer, Camouflage Net, Binocular Telescope

 

Skille:

Commander: BiA, Sixth Sense, Repairs, Camouflage

Gunner: BiA, Repairs, Camouflage

Driver: BiA, Clutch Braking, Repairs, Camouflage

Loader: BiA, Repairs, Camouflage"

 

Ja nie miałem okazji zastosować jego porad na T28, ale już na T95 tak i od razu wszystko się zmieniło na +. Tak więc proponuję zastosować lub przynajmniej wziąć pod duuuużą rozwagę to co napisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...