Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Podobna sytuacja jak po przejściu z T29 na T32. Tylko na T28 masz perspektywę odkrycia lepszego działa.. ;>

No i podobna trauma jest na bliźniaczym drzewku, z mega szybkich TD przechodzisz na prota i zonk. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak przejscie z T29 na T32 bardzo mnie boli...

Tak jak T29 mozna ladnie poszalec, dzieki fajnym losowaniom, tak z T32 czesto laduje z X tierami... gdzie zaczyna sie komedia

Najgorsze jest to ze od kilku dni najgorszym wrogiem T32 jest.... .... .... .... IS-3... no zesz kufa zeby w bok pod katem prostym nie wchodzilo...

 

m4r dzieki za odpowiedz... Zastanawiam sie nad nowym drzewkiem i nie wiem czy nie padnie na niemieckie TDki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niemieckie TD zakończyły się na VI tierze, bo po świetnym stugu, jagóda jest średnia. Jest mniej mobilna, do tego topowe działo ma aż 135mm peny, oczywiście można zostać przy dziale ze stuga i 150mm peny, ale wtedy nadal mamy 135 dmg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zakończyłem przygodę z niemieckimi tdkami właśnie na 6 tierze którego nie mogę znieść. Zferyfikowalem za to czego od td wymagam. Mnie nie kręci jakoś takie samo działo co jest na ht tylko ze cenniejsze i szybciej przeladowujace i bez możliwości obrotu wieży ale jak sama nazwa wskazuje td powinien mieć pier* i działo ma być o wiele mocniejsze od odpowiednika w drzewka ht. Jedyne tdeki które to spełniają to ruskie. Nie obchodzi mnie pancerz, mobilność, tylko moc działa. Nie mam dziubać przeciwnika tylko walnac raz a porządnie i uciekać. No bo jak ma się działo 6 tieru ruskie do niemieckiego, jak 7 tierowy troll gun, jak 8 tierowe bl10 czy 10 tierowe? Jak dla mnie bez konkurencji ale każdy ma swoją opinię i własny styl gry.

 

Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/177899-statistics-pack-for-083/#top

 

@Trawienny: Wyżej podałem linka jest to paczka statów. Chyba ta sama co ma ath, albo bardzo podobna, oprócz tego co widać na screenie powyżej, również zmienia staty po bitwie, tzn. w pierwszym oknie pokazuje celność, zadany dmg i dmg po podświetleniu i zarobek na czysto, w drugim oknie pokazuje zadany dmg, zamiast HP. a jeszcze w statach ogólnych normalnie czołgi są ustawione według ilości bitew, a z modem możesz ustawić według tieru, typu, ilości bitew, asa pancernego itd. tak jak są nagłówki.

 

No właśnie wiem, że VII tier jest całkiem przyjemny, bo jak grałem sobie SU-152, to jeździłem w plutku z kumplem i on właśnie jeździł Jagpanetrą i sobie chwalił. Ja swojego jagdpzIV już dawno sprzedałem, ale chyba teraz go odkupię jak uzbieram 900k, ewentualnie przy jakimś specjalu i przemęczę go chociażby na gold ammo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ja mogę zarabiać na 4 tierze ;)

 

Zwycięstwo!

Przełęcz - 18 lutego 2013 16:31:10

Pojazd: M3 Lee

Doświadczenie:: 1 025 Kredytow: 31 812

Specjalista, Odznaka mistrzowska:As pancerny

 

Naprawa -99

Amunicja -1 400

Zarobiono 30 313

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witki opadają:

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dla odmiany jedna z moich najlepszych walk Lowe od dłuższego czasu.

Postrzelałem troche i potem miłe zaskoczenie.

Dołączona grafika

Edytowane przez tom256
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby komukolwiek przyszło do głowy grać T69, lojalnie ostrzegam: Albo jeździcie z działem z T71, które jest mniej wkurzające (szybko przeładowuje i gryzie całkiem skutecznie), albo robicie tak:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

... bo normalne ammo nie jest w stanie przebić od przodu pantery, a od boku E-75, że o KW-x nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy będę IX robił. Wymaksuję go, odkryję dziewiątkę, po czym się mocno zastanowię, bo to lekka kpina - dwie/trzy bitwy na premium czołgu, żeby zapłacić za ammo, które pozwala na w miarę normalne zagranie jednej bitwy, bez robienia ciągłych dingów. Do tego działo jest mocno niecelne i trzeba się zatrzymywać, czekać ponad 2 sekundy na zejście celownika, żeby potem strzelić dwa-trzy razy i zwiać, zanim się oberwie bombę od artylerii. Jak się jest wykrytym, to szkoda strzelać, bo pocisk leci wszędzie, tylko nie w cel.

Chyba wrócę do działa z T71. Dużo szybsze przeładowanie i praktycznie tyle samo dmg w serii, do tego przy użyciu normalnego ammo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prem ammo ma 300 peny także przebijać będzie niemal wszystko. ;>

Tylko wyłączyć chata, żeby nie czytać "gald nab!!11~~" co chwilę. ;>>

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze z tej gry zrobił się zwykły shooter gdzie każdy strzał to dmg, a pancerz się nie liczy. Np. działo z is8/is4 ma na goldzie 400 peny wiec każdy glupek może strzelać gdzie chce bez jakichkolwiek znajomości weaksptow czy zasad jaki i gdzie strzelać a i tak przebije najlepiej opancerzone czołgi. I jedziesz sobie potem takim e75 katujesz się jak tylko możesz a jedzie taki is, t32 albo inny 7 tierowy i bije Cię jak chce. Chyba nie o to w tym chodzi? Jak bym chciał pograć w strzelanke to bym odpalił bf albo cod.

 

Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda ten T69 na premium ammo, też taka tragedia?

Pytam, bo będę zaraz kończył zabawę z T71 - swoją drogą bardzo fajna maszynka.

 

Odrobinę wyżej masz screeny z dwóch przeciętnych bitew na nim, z premium ammo właśnie (bo tylko jego używam na topowym dziale). Na minus po 50k kredek, ale robi się zwykle po 1500-2000+ dmg, więc nie ma tragedii. Jeszcze go nie wyczułem z tym działem, więc z czasem pewnie będzie lepiej. Premium ammo jest o tyle fajne, że możesz bez stresu strzelać w dziób IS-8 z odległości 400+ metrów i naprawdę go to boli (sprawdzone).

Stratę kilkuset tysięcy cr na 2-3 bitwach dziennie (żeby zbić gwiazdki... czasem udaje się na pierwszej) jestem w stanie przeżyć, bo odrobię sobie to na paru bitwach Lwem/T34/czymkolwiek innym.

 

@jonathan, nagonka jest z jednego powodu:

Niektórzy nie mają konta/czołgu premium, a więc perspektywa straty kilkudziesięciu tysięcy kredek na każdej bitwie zmusza ich do zwykłego ammo, co przy marnych umiejętnościach (600-800 effa) powoduje częste dingi i szybką śmierć. Dlatego wolą wylać swoje żale na innych, niż wziąć się za siebie i nauczyć grać. Kilka(naście/dziesiąt) razy byłem wyzywany od premium noobów (jeszcze przed gold ammo za kredki), bo strzelałem w weakspoty. Nie chciało mi się nawet dyskutować na ten temat z leszczami, więc nie dyskutowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś było ładnie napisane ze wg nie jest organizacja charytatywna w dodatku mają monopol na rynku wiec mogą robić co chcą. Mimo wszystko i tak lubię w to grać, daje mi to dużo frajdy i mimo porażek gram dalej bo zwyczajnie mi się to podoba. Mysle ze mówienie o Gold ammo nie ma sensu bo to temat rzeka, każdy ma swoją opinię. Nie zmienia to faktu ze każdy ma do niej dostęp wiec każdy może jej używać i nie można mu tego zabronić bo nie robi taka osoba nic wbrew zasadą gry.

Do tego co m4r powiedział to się zgadzam w 100%. Sam często jestem oskarżany (o ile można tak powiedzieć) o używanie Gold ammo z racji tego ze znam weakspoty i tyle. Polecam każdemu czasami zaglądać na wotarmory albo pooglądać jakieś filmy na yt. Potem wiemy gdzie są np ammoracki i inne ciekawe punkty. Osobiście również jestem za rozwijanie perka który pokazuje uszkodzone moduły przeciwnika. Potem jedzie taki is3 strzelasz mu w ammorack, i wiesz czy padł czy nie, jeśli tak to jest duże prawdopodobieństwo że nie nie ma zestawu naprawczego i będzie przeladowywal 25 sek.

 

 

Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tego nie musisz tlumaczyc.

Ja poprostu wiem ze jak gram T32 i wyjedzie naprzeciwko mnie E-75 czy IS-7 nawet znajac jego weakspoty moge sobie strzelac do woli, bo tylko co ktorys pocisk rzeczywiscie tam trafi, a jak juz trafi to trzeba sie modlic by spenetrowal.

 

Dlatego jak gram np tym wlasnie czolgiem i widze w losowaniu duzo IX i X to przeladowuje od razu dzialo na pociski nr2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam tej nagonki na osoby strzelajace z golda od kiedy jest mozliwosc zakupienia pestek za silver.

Kuzwa dziwie sie ze niektorzy w ogole nie uzywaja tej ammo

 

1. Bo to mechanizm pay to win, nie masz premki, nie masz prem tanka wysokiego tieru to możesz sobie pozwolić na mniej prem ammo.

2. Możesz sobie kupić czołg z haubicą i załadować go HEAT ammo które jest idiotycznie OP, winduje DPM w kosmos i ma wysoką pene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tego nie musisz tlumaczyc.

Ja poprostu wiem ze jak gram T32 i wyjedzie naprzeciwko mnie E-75 czy IS-7 nawet znajac jego weakspoty moge sobie strzelac do woli, bo tylko co ktorys pocisk rzeczywiscie tam trafi, a jak juz trafi to trzeba sie modlic by spenetrowal.

 

Dlatego jak gram np tym wlasnie czolgiem i widze w losowaniu duzo IX i X to przeladowuje od razu dzialo na pociski nr2

 

Żeby było śmiesznie to na tym czołgu mam najwięcej xp na bitwę spośród wszystkich maszyn.. :lol2:

 

Dołączona grafika

 

W sumie to działo na prem ammo ma i tak za mało peny, żeby od tak sobie przebijać E-75 czy IS-7, nawet skątowany KT może odbić. Trzeba po prosu przyjąć inną taktykę niż T29, którym sam mogłeś powstrzymać flankę. ;>

 

@up - wiadomo, taki model biznesowy, płacisz to masz łatwiej, ale jak ktoś nie ogarnia to i tak bitwa sama się nie wygra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...