Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na to nigdy na poczatku bitwy nie patrze, ewentualnie po mej smierci. Ale od razu widać czy ktoś umie grać czy nie.

Dzisiaj 12 czolgow pojechalo 1 strona, ja z jakims td i arta zostalismy sami, my jakos utrzymywalismy sie przed natarciem przed polowa ich teamu a ich 7 osob zabilo w ciagu 3 minut.

I jak tu sie nie denerwowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie stresy... Sam mam Effi mocno przecietne

Sa walki ze wyciagam 6000 a sa gdzie mam 400 - bo np urwe od arty albo trafie na piekna serie ;]

 

W sumie jest to malo miarodajne... Nie wiem jak po ostatnich zmianach, ale kiedys wystarczylo zajac baze by podbijac mocno efi

No i byla roznica jakimi czolgami grasz...

Wystarczylo wiecej pobawic sie 9/10 tierem i sztucznie sie windowalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że gość ma jakąś niepełnosprawność ruchową lub problemy z koordynacją i gra, jak potrafi. Nie mierzcie wszystkich własną miarą...

 

Też mam i dalej to do mnie nie przemawia. W sumie dla mnie stres żaden, po prostu staram się zrozumieć takiego gracza.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że gość ma jakąś niepełnosprawność ruchową lub problemy z koordynacją i gra, jak potrafi. Nie mierzcie wszystkich własną miarą...

 

Trzeba mieć też świadomość, że część z tych graczy to po prostu dzieci, którym sprawia frajdę samo to, że jadą sobie czołgiem i postrzelają do drzewek domków no i czasem do jakiegoś czołgu.

 

Dlatego nie ślę jobów na prawo i lewo w grze, rozpoczynając flame war. Właśnie przez to, że mam odrobinę kultury, szczyptę zdrowego rozsądku i parę komórek istoty szarej, i nie wiem, czy piszę do sześciolatka, inwalidy, abdykującego papieża, czy skryptu.

Ale jak ktoś mnie napieprza za jego własną nieudolność, to nie będę siedział cicho, tylko poślę go do Diabła, albo jeszcze dalej.

 

Poza tym, czy robię błąd, pisząc osobie grającej jak pipa, że gra jak pipa? Jest szansa, że jak ktoś jej to napisze, to się w końcu za siebie weźmie.

Edytowane przez m4r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda to prawda, nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie monitora... ale dzisiaj nie wytrzymałem i pzIV dobiłem, bo przez niego grać nie mogłem. stawał przede mną, jak strzelał to nie trafiał, popychał mnie no i w końcu dostał gonga ode mnie i mnie zwyzywał od idiotów itp. Ja nic do słabych graczy/dzieci/innych nie mam, jak im się podoba niech grają, nikt im nie zabroni, ale jak widzisz gościa w superpresie albo loowe czy innym t34, który wjedzie w róg mapy i czeka, albo wcisnie r r r i pojdzie sie odlać, no to już mnie krew zalewa. I nie mówcie że staty nie mówią o graczu, wystarczy zerknąć na noobmeter, są podane pojazdy jakimi gra, jaki dmg na bitwe exp fragi wr i można samemu oszacować co gość jest warty i jeśli ma effi na poziomie 700 i nie rośnie w ostatnich bitwach a ma 8, 9 tier no to sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie ślę jobów na prawo i lewo w grze, rozpoczynając flame war. Właśnie przez to, że mam odrobinę kultury, szczyptę zdrowego rozsądku i parę komórek istoty szarej, i nie wiem, czy piszę do sześciolatka, inwalidy, abdykującego papieża, czy skryptu.

Ale jak ktoś mnie napieprza za jego własną nieudolność, to nie będę siedział cicho, tylko poślę go do Diabła, albo jeszcze dalej.

 

Poza tym, czy robię błąd, pisząc osobie grającej jak pipa, że gra jak pipa? Jest szansa, że jak ktoś jej to napisze, to się w końcu za siebie weźmie.

 

Fragment z abdykującym papieżem jest dobry:D

 

Ja praktycznie w ogóle nie odzywam się na czacie, dopiero jak ktoś kto ma staty gorsze ode mnie i zacznie robić z siebie cwaniaka jednocześnie mnie od noobów wyzywając to wtedy coś odpiszę, no i jak ktoś ostro spamuje to jedynie "stfu", tak to nie ma sensu pisać. Ostatnio jak kolejny raz zobaczyłem pluton tier VII(Tiger) z III(T-46) to się wkurzyłem i rozwaliłem ten III tier, z nadzieją, że może zrozumieją, że to nie jest mile widziane, nawet gość z przeciwnej drużyny mi napisał gj:) Czasem jak gram w plutku i z kumplem bronimy jednej flanki, a pozostałe 13 czołgów ginie na drugiej to mi się wyrwie noob team. Swoją drogą nie ogarniam, jak stoi 13 czołgów na jednej flance, walczy z powiedzmy 8 i po powiedzmy 3 minutach, połowy naszego teamu nie ma, a my dalej żyjemy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 1 marca, od godziny 06:10 do 1 kwietnia, do godziny 6:00, grając amerykańskim czołgiem lekkim VII poziomu T71 otrzymacie 30% więcej kredytów.

Od 1 marca, godziny 6:10 do 5 marca, godziny 6:00 wszyscy Dowódcy mogą skorzystać z następującej oferty specjalnej: 50% zniżki na zakup T71, amerykańskiego czołgu lekkiego VII poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t29 jest bardzo dobry, ciężko go wymasterować, bo dużo typa zostawia go sobie jako funtank... ja miałem 2200 (ale z premką czyli niecałe 1500 bez premium)

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T29 na pewno nie jest b. dobry, co nawyzej dobry :D

Co do chniola t34-1 to ma ktoś na nim "M" albo chodz 1 klase ? Bo czolg bardzo fajny, dobrze sie nim gra, troche expa natluklem (1200 czystego expa) a tu nawet 1 klasa sie nie trafila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla juz o tym mowa i to jest Twoja decyzja i wiele osob z nia sie nie zgadza jak i czesc zgadza.

Jedynym jego mocnym punktem jest malutkie jarzmo i nic poza tym. A i tam dopiero przy wiekszy dystansie daje ono wymierne korzysci bo z bliska bez problemu mozna trofic w inna czesc wiezy i zrobić dmg.

Jest wiele lepszych czolgów 7 tieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z patchem 8.4 zmieniona zostaje cena amunicji "83mm High-Explosive HE Mk.3" do brytyjskich dział 20 funtowych. Cenia zmienia się z 85 do 260. Jeżeli kupisz teraz te pociski, to sprzedając je po patchu zyskasz 45 na czysto.

 

Uwaga - amunicje kup dzień przed planowanym patchem, by w razie jakichś zmian, być bezpiecznym. Robisz to na własną odpowiedzialność. Trick działał na serwerze RU.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu nie pasuje. Jak do tej pory cokolwiek bym nie zakupił to sprzedaję za 50% ceny zakupu. Wszystkie czołgi kupione w promocji można sprzedać za 50% ceny zakupu a nie aktualnej ceny. Czyżby w przypadku pocisków było inaczej ?

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czolgi kupione w promocji mozesz sprzedac za 50% aktualnej ceny. Jesli sprzedasz w trakcie znizki, dostaniesz 50% tego ile kosztuje na znizcze. Jak wroci do normalnej ceny a kupiles okazyjnie to dostaniesz tyle kasy ile zaplaciles. Tak bylo zawsze. Cena rosyjskim serwerze za ten pocisk to faktycznie 260 kredytow wiec jesli na europejskim nic nie zmienia to moze faktycznie da sie troche zarobic. Kilka takich "promocji" sie zdarzalo, glownie z czolgami ktore przesuwali na wyzszy tier a tym samym drozaly. Tego typu informacji prozno szukac w oficjalnej liscie zmian na stronie gry wiec zasieg tez moze byc niewielki. Tak czy inaczej, ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czolgi kupione w promocji mozesz sprzedac za 50% aktualnej ceny. Jesli sprzedasz w trakcie znizki, dostaniesz 50% tego ile kosztuje na znizcze. Jak wroci do normalnej ceny a kupiles okazyjnie to dostaniesz tyle kasy ile zaplaciles. Tak bylo zawsze. Cena rosyjskim serwerze za ten pocisk to faktycznie 260 kredytow wiec jesli na europejskim nic nie zmienia to moze faktycznie da sie troche zarobic. Kilka takich "promocji" sie zdarzalo, glownie z czolgami ktore przesuwali na wyzszy tier a tym samym drozaly. Tego typu informacji prozno szukac w oficjalnej liscie zmian na stronie gry wiec zasieg tez moze byc niewielki. Tak czy inaczej, ryzyko.

 

Faktycznie, chyba sprawdzałem jak czołg był w promocji jeszcze.

To co ? Kupujemy ? Bany się nie posypią ?

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda, że nie było wiadomo o tym, jak miałem 2,5 bańki na kupno ISU:D obecnie to mam kilkadziesiąt tysi, ale zawsze to coś:D Nie zdziwię się jak wraz z patchem 8.5 zablokują możliwość kupna amunicji do działa którego nie ma się zamontowanego na którymś z czołgów w garażu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...