Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

mi raz się udało 2x zwykłemu IS-owi zapodać ammoracka w jednej rundzie, ale tylko jeden był pełny... 30 fpsów mam z frapsem, niestety gram na laptopie a to nie nadaje się do grania zbytnio

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygrysem II zrackowałem IS-4. Co wygrałem?

 

Btw, dzisiaj zbyt dobrze idzie, więc kończę chyba.

Najpierw lew, potem takie kwiatki:

Victory!Battle: El Halluf 3 marca 2013 15:03:42Vehicle: M5A1 StuartExperience received: 2 032 (x2 for the first victory each day)Credits received: 19 521Battle Achievements: Top Gun

Victory!Battle: Malinovka 3 marca 2013 15:13:32Vehicle: PzKpfw IIExperience received: 1 638 (fine for causing damage to allies: 84; x2 for the first victory each day)Credits received: 9 634 (fine for causing damage to allies: 210)Battle Achievements: Spartan

Victory!Battle: El Halluf 3 marca 2013 15:36:46Vehicle: M26 PershingExperience received: 2 452 (x2 for the first victory each day)Credits received: 31 284Battle Achievements: Sniper, Master Gunner, Sharpshooter

Aha, NIE POLECAM dzisiaj T71. Wiem, że event, itp., ale jak macie w teamach 3-4 stockowe T71 na stronę, to szlag może trafić, bo na stocku to ani szybkie, ani zwinne, ani celne.

Kto kupił - obowiązkowo wentylacja, stabilizacja i trzecie według uznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób to samo z IS-7 to pogadamy :] Mnie się udało

 

Kwestia szczęścia mnie się udało ponad 1000 HP w IS7 zbić waląc w bok z KV3 jak był na 6 tierze ;) koleś miał mnie na strzała i wyjechał, chciałem go tylko uszkodzić a wyparował i przez chwile zastanawiałem się co go zgarnęło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS7 za twardy to nie jest, zreszta jak prawie kazdy czolg z boku. Swego czasu gdy sie siekalo w bete to calego mausa sciagnolem przy pomocy tygryska Dołączona grafika (naturalnie w bok)

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nadchodzącym, urodzinowym numerze CD-Action mamy prezent dla naszych czytelników. Jest nim złoto, czy też jak się popularnie mówi gold do gry World of Tanks. A po konkrety zapraszam do dalszej części newsa.

Gold do World of Tanks

A konkretniej

  • 1000 golda i 3 dni premium dla graczy zakładających konto w grze (wartość ok 26 zł)
  • 1200 golda dla graczy posiadających już konto (wartość ok 24 zł)
Przy czym gracz zakładający nowe konto będzie mógł skorzystać z obu kodów co w sumie da mu 2200 golda i 3 dni premium (wartość ok 50 zł).

Do zobaczenia na polu walki!

 

http://www.cdaction....d-of-tanks.html

Edytowane przez radiergummi
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej wali mnie ta gra...dzis nic nie wygralem, mimo ze wiekszość zjebow trafiala do druzyny przeciwnej(jak is3 z 167 eff, czy e75, 8k na licnziku, 264 eff)

mozna sie dwoic ,troic, spamowac czat, prosic ale mozgóf debilom nie dodam, wiec gram z amebami, gdzie prad poniesie tam jadą, tam strzelają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregu mam podobne odczucia więc olałem WOT'a bo szkoda nerwów.

Ameby to bardzo delikatne określenie tego czegoś co żre sra i na tym koniec.Na myślenie nie ma już miejsca w tym co jest namiastką mózgu.Szkoda czasu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź nic nie mów. Do 19:30 szło jak tako. Po wieczorynce tragedia.

 

A wogóle to ostanio jakaś akcja pt Dzień niewidzialnego czołga???

 

 

Ze sptowaniem wroga to dzisiaj jakieś jaja są. Przejeżdżam obok wroga, strzela z krzaków ze 3 czołgi nie dalej jak 50m bo widzę ślady pocisków i nic. Pewnie jakieś wieże niewitki mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś napisał notkę do filmiku (wszyscy po nim jadą, że w gąski strzela) : " Nie chodzi o to, że go nie przebijam, tylko o głupie komunikaty w tej grze, które wprowadzają zamieszanie bo są nie adekwatne do tego co się dzieje".

To nie para olimpiada (choć ostatnio tak wygląda patrząc po zawodnikach...) gdzie wszyscy są zwycięzcami. Jeśli słyszę komunikat: " To musiało boleć" to oczekuję, że coś naprawdę się rozpie...ło w czołgu, a jeśli nic (bo zamortyzował moduł, pancerz lub Wania złapał pocisk w zęby) to niech załogant nie gada głupot, że uszkodziliśmy przeciwnika.

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak akcent kolesia w telewizyjnej reklamie... lipa panie lipa

 

wrzućcie sobie moda z jakiegoś ulubionego filmu,albo serialu i będzie przyjemniej ;) kiedyś grałem na pingwinach z madagaskaru i z kapitanem bombą, ogólnie przyjemnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzućcie sobie moda z jakiegoś ulubionego filmu,albo serialu i będzie przyjemniej Dołączona grafika kiedyś grałem na pingwinach z madagaskaru i z kapitanem bombą, ogólnie przyjemnie Dołączona grafika

 

No faktycznie od razu śmieszniej i można wytrzymać z głąbami dłużej niż 30 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że CEBIT ruszył i na 100% jest tam stoisko WG bo już 2x trafiłem na podobnego idiote:

 

No tez trafiłem na takiego zawodowca.

post-177535-0-39143400-1362483175_thumb.jpg

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś nagroda za ubicie go? Dołączona grafika

 

Ja tam grając odpalam IronMaiden i napiep**patrząc na paski HP a nie licząc na to że mi skrypt powie czy coś uszkodziłem.

 

Judas Priest, Crystal Method, a ostatnio soundtrack z Unreala naprzemiennie z Beastie Boys Dołączona grafika Edytowane przez m4r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś nagroda za ubicie go? Dołączona grafika

 

 

Judas Priest, Crystal Method, a ostatnio soundtrack z Unreala naprzemiennie z Beastie Boys Dołączona grafika

 

judas Priest Live! to jest płyta ehhh. NA razie wrzuciłem sobie Gustlika , ale jak się znudzi to ....

 

W celu wprowadzenia aktualizacji na serwer, zostaną przeprowadzone prace konserwacyjne, które odbędą się 6 marca i potrwają od godziny 4:00 do 13:00.

 

 

Brytyjskie niszczyciele czołgów

 

Tak, wprowadzona zostanie zupełnie nowa gałąź brytyjskich niszczycieli czołgów! Nowe pojazdy będzie można badać od postaw, lub poprzez przejście z linii czołgów ciężkich! Usiądźcie za sterami potężnych maszyn, takich jak A39 Tortoise i przynieście zniszczenie i przerażenie między szeregi wroga!

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli napychamy magazyny pociskami 83mm High-Explosive HE Mk.3. Pięknie, będe miał praktycznie 2x X tier za free. Dołączona grafika

 

Edit:

Falathi - Community Team - cyt.: "Mamy oficjalne potwierdzenie: pociski będzie można sprzedać po wprowadzeniu wersji 8.4 PO OBECNEJ CENIE ZAKUPU. Czyli nikt nie zyskuje, ale też nikt nie traci ani grosza."

 

a miało być tak pięknie... :/

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga!

 

Mamy oficjalne potwierdzenie: pociski będzie można sprzedać po wprowadzeniu wersji 8.4 PO OBECNEJ CENIE ZAKUPU. Czyli nikt nie zyskuje, ale też nikt nie traci ani grosza.

 

Źródło: Falathi - Posted Today, 06:45 PM

 

 

A jak to u ruskich wyglądało? Zarobili?

 

 

edit:

 

Widzę, że Boxster mnie już uprzedził : )

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli napychamy magazyny pociskami 83mm High-Explosive HE Mk.3. Pięknie, będe miał praktycznie 2x X tier za free. Dołączona grafika

 

Edit:

Falathi - Community Team - cyt.: "Mamy oficjalne potwierdzenie: pociski będzie można sprzedać po wprowadzeniu wersji 8.4 PO OBECNEJ CENIE ZAKUPU. Czyli nikt nie zyskuje, ale też nikt nie traci ani grosza."

 

a miało być tak pięknie... :/

 

NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja kupiłem 56k pociskow Dołączona grafika

 

Ale gdzies widziałem ze chyba Luchs sporo drożeje (-do weryfikacji-)

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...