Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony, podejrzewam, ze za jakis czas, mozliwe, ze nawet w 0.8.5 cena tej amunicji skoczy na wlasciwy poziom 260 kredytow i jesli ktos wytrzyma to jednak zarobi.

 

Ciiiiiiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie zapamieta bo inaczej czolgi czy moduly z promocji tez bys sprzedawal za polowe ceny obowiazujacej podczas promocji a tak nie jest. Aktualna cena tej amunicji ustawiona jest dokladnie na dwukrotnosc ceny zakupu stad brak straty. W dalszym ciagu kosztuje ona jednak za malo porownujac do pozostalych.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocje są celowe. Imo można zapomnieć już o zarobieniu na tych pociskach, ale jak ktoś się dalej łudzi to jego sprawa. :)

Wsiadajcie lepiej do czołgów premium i farma, farma, farma. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma duzo kasy i czesc zainwestowal to mysle, ze warto poczekac. Jak ktos mial grosze - odzyskac i grac dalej. Promocja bym tego nie nazwal, ot zwykle niedopatrzenie ;P

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach równania szans(gra coraz bardziej dla idiotów) dodano nowy ficzer(albo stary, tyle że z bóóóstem) czyli każdy pocisk staje sie pociskiem smugowym...łatwiej namierzyć skąd strzelasz i skąd do ciebie strzelają, taka fajna jasna smuga sie pojawia...

JA CHCE BITWY NOCNE!

 

i katiusze....

 

Co ja gadam, ta gra mi zwisa i powiewa :), jeszce 2 dni prem i koniec parcia na szkło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, śmieszna to akcja trochę, jak mi nad głową, z głośnym świstem, przelatuje 150-200mm z artylerii, ciągnąc smugę wielkości czelabińskiego meteoru :lol:

 

Głupie pytanie, bo mimo całej masy prób, jeszcze mi się to nie udało:

Czy da się przewrócić czołg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem mam tak samo z tymi kątami z prawej ale zlewam to, reszta działa.

Popracowali nad fizyką, przemielili mapy.

Pokonanie murka w jt to katorga( a co dopiero z padnietym silnikiem), wczoraj spadając raptem z 4-6m z 700hp zabiłem sie w typie...

 

Podobno XVM to psuje, cos skopali

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http-~~-//youtu.be/NGgcv5GUtBg

 

Taki farciarski strzał, gdyby nie to że zeszło z miejsca w które celowałem to ni cholery bym nie trafił Dołączona grafika

 

niezły motyw Dołączona grafika, szkoda że takie "szczały" to norma, (poza kółko-elipse), kilka razy udało mi się trafić na całkowicie rozjechanym celowniku, w jednej bitwie to chyba ze 3 pod rząd, ale wtedy wszystko wchodziło, 4 strzały 4 fragi Dołączona grafika. A dziś sobie odpuściłem zbijanie gwiazdki z hummela po 4 bitwach, gdzie nabijałem ponad 1,5k dmg. Ogólnie chyba sobie arty odpuszcze.

Ale mogę pochwalić pzIV S. kupiłem ostatnio w promocji i coraz milej mnie zaskakuje, po oswojeniu się z nim można ładnie pofarmić (myślę że tak około 15tyś średnio na bitwe jest, bez premki oczywiscie), więc mogę polecić. Gra się jak panterą z pinokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mnie (GWP) takim fuksiarskim strzałem rozwalił koleś (GWP) w 1v1. Tzn ja sobie stoję i widzę, że jedzie, no to mierzę, bo mam w końcu jeden strzał. Zaświeciła mi się żarówka, ten się nie zatrzymywał, tylko bum- z jazdy. 200 metrów, hit, kill, gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem raz bodajże taką sytuację że celowałem zwykłym czołgiem w gościa stojącego daleko, strzał chybiony a zdjąłem jakiegoś ninja stojącego za nim którego nawet nie było widać.. Dołączona grafika

 

Z innej beczki, nikt tu nie jest chętny na grupowe kupno Mirillis Action? Licencja 3-stanowiskowa wychodzi po ~43zł na łebka a można dostać ofertę na 5+ stanowisk jeszcze taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m4r

Jak po zapaleniu żarówki czekałeś na brawa i oklaski to się przeliczyłeś. Złapał cie na auto aim, strzelił i się opłaciło.

 

Dziś rano postanowiłem wykonać ten trening i jestem mocno rozczarowany. Po tych 15 min kolejkach przez pierwsze dwa dni spodziewałem się jakiegoś ciekawego trybu. Rozumiem, że przedstawili podstawy, ale to w sukurs powinny iść kolejne z tłumaczeniem komend i ich stosowania podczas bitwy oraz jakieś wytknięcie jakichś najczęstszych błędów dla początkujących graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja w konfiguracji - "pamiętaj odbiorcę czatu", czy jakoś tak.

 

@m4r

Jak po zapaleniu żarówki czekałeś na brawa i oklaski to się przeliczyłeś. Złapał cie na auto aim, strzelił i się opłaciło.

 

Ta, jasne. Zawsze czekam na żarówkę, bo wtedy jest jaśniej na mapie i łatwiej wcelować :lol:

Żarówka się zaświeciła akurat w momencie, jak strzelałem, bo już był prawie 100% w celowniku. W sumie, na moje- strzeliliśmy równo. A według serwera on strzelił, ja nie (ping).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czytalem na stronie cda, ze sie kumuluja, ale tylko dla nowych kont

 

No offence ale nie przeczytales dokladnie. Jeden kod na jedno istniejace konto, chyba ze zakladasz nowe to wtedy mozesz uzyc kodu dla nowych graczy ORAZ dla isniejacych kont.

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który pliczek należy skasować, żeby mieć z powrotem PL wersję WoTa ? Coś zamieszałem z modami i mimo, że launcher pokazuje PL to w grze napisy są ENG a głos już PL. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem z bomby T71, szybkość, zwrotność i magazynek daje dużo radości ale nie do końca pasuje mi jego przeznaczenie jako scout, trzeba nauczyć się pewnych nawyków. Co warto na niego założyć? stabilizator, wentylacja?

Edytowane przez Banzai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...