Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko zależy od tego jaki styl gry preferujesz. Ja grałem troche amx13-75 i najbardziej podpasowały mi okularki, wentylacja obowiązkowa, i siatka. Grałem jako pasywny scout i kąsacz z flanki. Na murowance wbijasz w lasek do przodu, spotujesz, ale nie strzelasz! chlopaki z tyłu robią rzeźnie, przeciwnicy kręcą lufami, pozniej jedziesz dobijasz resztki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwilem sie, dlaczego nie moge przebić AT 2 "face to face", a on punktował mnie aż miło..

 

203mm od frontu na 5 tierze robią swoje Dołączona grafika

 

Może mieć i 300mm. Nie wielki z tego pożytek skoro td jest tak wolny, że nawet kv go objedzie, a w wieżyczkę wchodzi wszystko. Do tego działo 110 penetracji d...y nie urywa. Na razie dopiero mam standardowe z 105mm pen, ale w takiego kv-1 z 75mm pancerzem wchodzi dość słabo.

Szkoda, że grałem ruskimi niedawno, szybkie, mocne pierdyknięcie itd. Granie angielskimi żółwiami to udręka póki co :(

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inteligencję graczy w tym tygodniu mozna porównać chyba tylko do słupa telegraficznego. Tylu debili co podczas tego weekendu jeszcze nie spotkałem.

 

Oj tak

Arta to sie balem grac... bo trzeba bylo leciec za reszta lemingow.. albo zostac samemu po jednej stronie

 

Ogolnie samemu nie bylo co pykac, czasami nawet w 3 osobowym plutonie bylo ciezko cos wskurac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zły jestem, bo sprzedałem Churchilla, a mogłem na nim dobić tych parę tysięcy expa do odblokowania TD Dołączona grafika

 

Nie warto. Ten przejsciowy jest tak kiepski, ze lepiej zaczac linie od poczatku i miec troche funu niz sie co chwila denerwowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Ten przejsciowy jest tak kiepski, ze lepiej zaczac linie od poczatku i miec troche funu niz sie co chwila denerwowac.

 

Mógłbyś coś więcej napisać bo właśnie sobie go robię i trochę mnie zmartwiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inteligencję graczy w tym tygodniu mozna porównać chyba tylko do słupa telegraficznego. Tylu debili co podczas tego weekendu jeszcze nie spotkałem.

 

No nie wiem, taki słup to przynajmniej wie gdzie stać i wykonuje swoje zadanie...

Ogólnie to się ludziom odwróciły półkule mózgowe, medy w krzakach zajmują pozycje TD, ciężkie jeżdżą na wzgórza...

Tylko wczoraj próbując zrobić gwiazdki na 2 spg i 2 TD straciłem prawie 20 bitew.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś coś więcej napisać bo właśnie sobie go robię i trochę mnie zmartwiłeś.

 

Na dobra sprawe dzialo to jego jedyny ewentualny plus. Wszystko poza tym to juz tylko powod do nerwow. Wolny, miekki i sporo expa trzeba sie przemeczyc, zeby wejsc na wlasciwa linie. To opinia bardziej doswiadczoych ode mnie, ja TDkow ogolnie nie trawie ;P

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, zostałem posądzony o cheat'owanie po rozwaleniu at2 swojego odpowiednika :)

Koleś był święcie przekonany, że ten td niema od frontu żadnych słabych punktów.

Prawda jednak, że 110 pen nie przebije 100mm wieżyczki (wskaźnik czerwony). Ale jak ktoś ma dobre oko i działo, to zauważy, że otwory w niej zmieniają wskaźnik penetracji na zielony ;)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko o przenoszenie zalogi pomiedzy czolgami.

mam w M6 zaloge na 100% i zaczalem jej rozwijac umiejetnosc naprawa. No ale zanim ta naprawa dobije do 100% to dorobie sie nastepnego czolgu T29.

Jak przeniose zaloge do nastepnego czolgu (za kredytki) to wiem ze mam kare w wyszkoleniu zalogi. Ale nie wiem co sie dzieje z umiejetnoscia? zeruje sie?

przenosi sie na poziomie jakim byla na poprzednim czolgu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...