Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Na dobra sprawe dzialo to jego jedyny ewentualny plus. Wszystko poza tym to juz tylko powod do nerwow. Wolny, miekki i sporo expa trzeba sie przemeczyc, zeby wejsc na wlasciwa linie. To opinia bardziej doswiadczoych ode mnie, ja TDkow ogolnie nie trawie ;P

 

A może miękki i wolny był user? Takie opowiadanie historii z trzeciej ręki jest ..... Pograj i wydaj własną opinię.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konkurs to i tak chyba za mało, ale bitwa epicka

 

Zwycięstwo!

Fiordy - 13 marca 2013 12:08:06

Pojazd: GB73_AT2

Doświadczenie:: 1 381 Kredytow: 20 681

Medal Kołobanowa, Stalowa ściana, Snajper, Opanowany

 

Sam na pięciu, ostatni padł na 20s przed końcem ^^ Mało klawy nie zjadłem przez tego wolnego żółwia Dołączona grafika

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z was podesłać mi na maila oryginalny plik VehicleAppearance.pyc z katalogu res/scripts/client? Z góry dzięki Dołączona grafika Testuję sound mody i niestety nie zrobiłem backupu tego pliku..

 

edit: nieaktualneDołączona grafika

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może miękki i wolny był user? Takie opowiadanie historii z trzeciej ręki jest ..... Pograj i wydaj własną opinię.

 

Gdyby to byla opinia kogos, kto ma chocby przecietne staty to bym jej nawet nie podawal. To opinia kilku gosci z klanu, ktorzy probowali sie na tym meczyc, a ktorzy regularnie zajmuja miejsca w konkursach i generalnie wyrozniaja sie na tle innych. Kazdy na tego TDka narzeka, nie slyszalem jeszcze nic pozytywnego na jego temat. Sam nie planuje nim grac z racji tego, ze nie lubie niczego co nie ma obrotowej wiezy ;P

 

Tu masz replay z Gun Carriera jednego z tych narzekajacych. Nie sugeruj sie jednak wynikiem bo to nie jest norma ;P

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym chetnie sprzedal konto ale nikt go nie kupi (nie mam X tierów), a mam dwie złote maszynki SP i T34 - za prawie 400zł, licząc premium pomijając mój czas - minimum 500zł musiałbym wziąć - nierealne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo w tym tygodniu t-54 grają

 

Dołączona grafika

 

Podczas raidu nie ucierpiał żaden złoty pocisk, odnotowano jedynie drobne straty w jednostkach przypisujących sobie pochodzenie z rasy ariańskiej (z czego osobiście się bardzo cieszę Dołączona grafika )

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest nowy event który zapowiada się naprawdę dobrze:

 

http://worldoftanks.eu/news/6457-special-saint-patricks-day-pl/

 

Od soboty 16 marca, od godziny 06:10 do wtorku 19 marca, do godziny 06:00, w grze dostępne będą następujące bonusy:

 

Polowanie na medale ― Służba patrolowa

Dołączona grafika

Chwyćcie Wasze lornetki i przekonajcie się, ile pojazdów, które staną się celem Waszej drużyny, jesteście w stanie wypatrzeć! Pomóżcie swojej drużynie uszkodzić przynajmniej 6 pojazdów poprzez wykrycie ich i zdobądźcie odznaczenie Służba patrolowa oraz dodatkowe 25 000 kredytów jako nagrodę! Bonus ten zostanie automatycznie przesłany na Wasze konto po otrzymaniu odznaczenia. Nie ma potrzeby rejestrowania się lub podejmowania jakichkolwiek innych działań, aby wziąć udział w wydarzeniu.

 

Niszczyciele czołgów chowają się w zaroślach niczym węże. Czas wywabić je na otwartą przestrzeń!

 

Trzykrotnie więcej doświadczenia dla załogi

Całe to imprezowanie w koszarach musi przynieść jakieś korzyści. W ten weekend Wasze załogi będą się szybciej uczyły umiejętności!

 

30% zniżki na następujące czołgi ciężkie VIII poziomu: Dołączona grafikaIS-3 radziecki Dołączona grafikaT32 amerykański Dołączona grafika KV-4 radziecki Dołączona grafikaVK 4502 (P) Ausf. A niemiecki Dołączona grafikaCaernavon brytyjski Dołączona grafikaPzKpfw VIB Tiger II niemiecki Dołączona grafikaAMX 50 100 francuski Dołączona grafika110 chiński

 

Niezależnie od tego, który kraj jest Waszym ulubionym, w ten weekend rządzić będą ciężkie działa!

Wszystkie poniższe czołgi zapewnią Wam 30% dodatkowych kredytów:

Po zakupie jednego z tych czołgów możecie otrzymać dodatkowe kredyty, grając nimi podczas weekendu!

A być może na końcu tęczy znajdziecie garniec kredytów.

50% zniżki na resetowanie umiejętności załogi

Być może podczas tej imprezy stwierdzą, że chcą robić w życiu coś innego...

 

50% zniżki na wyposażenie

Wypatrzyliście jakieś lśniące nowością gadżety dla Waszych czołgów? Kupujcie je za pół ceny, póki jeszcze możecie!

 

Do 50% zniżki przy zakupie kamuflażu

Niezależnie od tego, czy wydajecie kredyty czy złoto, za przemalowanie czołgu na zielono zapłacicie mniej!

 

Zniżki na konta premium

  • Trzy dni za 350 szt. złota (zamiast 650 szt. złota)
  • Siedem dni za 650 szt. złota (zamiast 1250 szt. złota)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IDEALNIE! Trafili pięknie. Wreszcie kupię premkę taniej, przesiądę się na T32 i przeszkolę załogę...perfect Dołączona grafika

 

Zastanawia mnie tylko jedno, czy T32 warty gry jeżeli nie mam aspiracji na 9 i 10 tier? Konkretniej czy można się bez żalu pozbyć T29 i załogi, czy raczej zostawić ich sobie dla funu który jest świetny na tym HT. Pamiętam że wspominaliście T29 jako najlepszego z tej dwójki, w sensie lepsze losowania itd. T32 z tego co widzę nie różni się jakoś drastycznie specyfikacją. Ktoś przerobił, może pomóc w wyborze?

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T29 ma super losowania, jak go wrzuci na topkę to często robimy niezły sajgon. T32 nawet jak wrzuci na topa to już nie ma takiego ownowania, nie mówiąc już jak wskoczymy na X. Trzena trochę zmienić taktykę i podejście po przesiadce z T29, więcej flankować, trollować wieżą i na pewno nosić ze sobą kilka prem pestek, bez tego może być ciężko. Mi ogólnie ten czołg bardzo podpasował, bo wymagał większej uwagi i zaangażowania. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajną akcję miałem dzisiaj. Bitwa AMX M4 1945, tier 9. T69 zjechał naszego T95 z tyłu. Wystrzeliłem w T69, widząc jednak ze efekt mizerny a T95 jest w niebezpieczeństwie, rozpędziłem się przepychając T69 prosto pod działo T95. Strzał z T95 był ostatnim który biedny T69 zobaczył Dołączona grafika

 

Ehh nie wiem co mam powedzieć już o tej <span style='color: red;'>[ciach!]</span>ianej grze. Lowe vs IS6. 4 hity w przód 600dmg obrazeń,

 

JTiger z najlepszym działem. trafnienie w przód T-32 - bez penetracji, trafienie w przód Is4be penetracji

 

Killa bitew wcześniej 2 hity w obj 704 z 9 tieru - brak efektu.

 

Kolejna bitwa i całe 0 dmg w Is8, za do dostałem rewanz w postaci 450. Po prostu ręce opadaja.

 

Na zakończenie Jz[ciach!]yTiger mi się zapalił

 

Udana walka w Lowe:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IDEALNIE! Trafili pięknie. Wreszcie kupię premkę taniej, przesiądę się na T32 i przeszkolę załogę...perfect Dołączona grafika

 

Zastanawia mnie tylko jedno, czy T32 warty gry jeżeli nie mam aspiracji na 9 i 10 tier? Konkretniej czy można się bez żalu pozbyć T29 i załogi, czy raczej zostawić ich sobie dla funu który jest świetny na tym HT.

 

Stoję przed takim samym dylematem. T29 jest super (550 bitew) no ale pojawiła się okazja na T32 i nie wiem co zrobić. W grę wchodzi jeszcze sprzedaż jakiegoś tańszego czołgu ale nie jestem pewien czy chcę startować z nową załogą od 75%. Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...