Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce kolejny raz rozsiewać teorii spiskowych ale Gregix może potwierdzić, że wczoraj nie szło totalnie nic, a tu dzisiaj zwrot o 360 stopni. Zrobiłem dzisiaj takie coś:

 

Sorry za OT ale zwrot o 360 stopni to powrot do tego samego miejsca ;) a to dlatego ze pelen okrag ma 360 stopni wiec robiac taki zwrot.. pojawiasz sie w miejscu wyjscia ;)

 

Ostatnio jak skonczylem grac T30 (sprzedalem w koncu padlo w pierony) postanowilem ze wroce do GWT... ale masakra. Dopiero teraz widac jak niski poziom niektorzy reprezentuja (bedac na froncie jednak wiecej sie czlowiek skupia na celu a nie na teamie). Rekordowa bitwa to dwa moje kile i przegrana.. 13:0 (dwa glaby zaliczyly po team killu).. ehh.. Dobrze ze nie chce dojsc do GW typeE bo ponad 200k expa to ja zrobie w 2050 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe OT.

Ja przez wota chyba się zrobiłem lekko zboczony na punkcie czołgów. Grałem wczoraj z kumplem w Company of Heroes i największą frajdę sprawiało mi jeżdżenie czołgami, np. hellcatem czy churchillem:) Będę musiał sobie jeszcze Tigery obadać:)

 

Wracając do WoT'a. kupiłem sobie tydzień premki za golda z CD-Action, na drugi tydzień brakło mi 7 golda i najbardziej dobija to, że kiedyś 2 razy mi samo zmieniło kupno gold ammo z kredek na gold i zjadło wtedy te kilkadziesiąt sztuk golda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu lepiej T-54 grają

 

 

Tylko 60xp mnie niż poprzednio (Ace Tanker), a nawet 3 klasy nie dostałem Dołączona grafika Pomijając już fakt, że zresetowałem bazę w ostatniej sekundzie.

 

Jak juz raz zrobiles dane osiagniecie, to jedynie ewentualne wyzsze zostanie pokazane. Przy M-ce na T-54 drugi raz ani jej ani zadnej nizszej nie na tym czolgu nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, myślałem, że tak jak kasuje/zmienia się limit xp potrzebnego na dany poziom tak można zdobywać nowe mistrzostwa od nowa. Trochę to nie fair, w jednym tygodniu noob może zdobyć M za 900xp i będzie kozaczył a w drugim ktoś za 1400xp nie dostanie.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe OT.

Ja przez wota chyba się zrobiłem lekko zboczony na punkcie czołgów. Grałem wczoraj z kumplem w Company of Heroes i największą frajdę sprawiało mi jeżdżenie czołgami, np. hellcatem czy churchillem:) Będę musiał sobie jeszcze Tigery obadaćDołączona grafika

 

Wracając do WoT'a. kupiłem sobie tydzień premki za golda z CD-Action, na drugi tydzień brakło mi 7 golda i najbardziej dobija to, że kiedyś 2 razy mi samo zmieniło kupno gold ammo z kredek na gold i zjadło wtedy te kilkadziesiąt sztuk golda.

 

Dodałeś swój numer telefonu do bazy WG? Jeśli nie to za taki bajer dostaniesz gratis 100 golda i starczy Ci na kolejny tydzień premium.

 

Kto chce konto? "Komu komu bo idę do domu" Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi na tym zdjęciu? Czy to jest jakiś błąd czy to ja czegoś nie rozumiem?

Dołączona grafika

Edytowane przez enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

311.06/35 (Quadro), 314.14/21 - grałem/gram (choć nie za wiele) na tych sterownikach i nie miałem żadnych problemów. Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Pierwsza bitwa z BiA i miła niespodzianka Dołączona grafika

Pozostałe arty w bitwie też niezłe koksy ,każdy po 3 kile, t92 ściągnął e50m na strzała, się chłopak zdziwił, nie mniej niż JpzE100 gdy dostał ode mnie za 2k+ ^^

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do T29 -> T32 -> T34

 

Tak jak T29 wrecz uwielbiam, tak T32 doprowadzalo mnie nieraz do szalu... No kufa losowania z X tierami to byla norma. A tu bez gold ammo czesto sobie tylko postrzelalem

Dwa dni temu miarka sie przebrala po bitwie gdzie oddalem 18 strzalow, 16 doszlo celu, 11 spenetrowalo przeciwnika ... i uwaga... zadalem 1100 dmg :|

No kufa ze twoja mac... wczoraj rozstalem sie z T32 z radoscia, zakumilem M103 i teraz zagryzam wargi strzelajac z tego samego dziala juz na trzecim czolgu z rzedu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest zagwozdka...kupiłem T32. Wieża jeszcze papierowa i jest do kitu, trzeba przyznać. Jak zbiorę 200-400exp za bitwę to jest szczęście, a jeszcze większe jeśli ją przetrwam. Trzeba przyznać za to że losowania na razie miałem z max 8tierem, ale wiem, że jak kupię wieżę i zamontuje działo to zacznie mnie wrzucać na E50 i E100. Bo w losowy MM to ja nie uwierzę nigdy ;) No i wiadomo, załoga słaba, modułów brak itd.

Dlatego najbardziej zastanawiam się czy przenosić wszystko z T29 czy nie, boję się szczerze mówiąc zmarnować świetną załogę na świetnym czołgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw sobie T29 jak jest

Ten czolg przynajmniej daje fun z gry

 

A tak serio jak jezdze E50 i wypadne na T32 to nawet chowac mi sie nie chce :P

 

M103 jest świetnym czołgiem, ale ze 120mm działem Dołączona grafika

 

Oj wiem ;]

Przemecze sie z tym, ale nagroda jest chyba warta zachodu

 

Szkoda tylko ze wiezyczka jest tak cienka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A'propos M103 - też się zdecydowałem sprzedać T32 (mimo że T29 uwielbiam i się z nim nie rozstanę) i mam zamiar dziś/jutro kupić M103. Pytanie mam następujące - mogę od razu (mając 25000 wolnego expa uskładanego) zamontować drugie działo, czy najpierw trzeba zbadać zawieszenie żeby dalej coś dokładać? Może jest gdzieś jakaś strona z tego typu informacjami? bo nie chciał bym zmarnować uciułanego expa na działo którego nie założę dopóki nie będzie zawieszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można założyć od razu. Sam założyłem gąsienice dopiero w zeszłym tygodniu ,a już mam >100 bitew z nowym działem.

Jak każdy grałem t29 z radością i t32 z tylko trochę mniejszą, tak m103 nie trawię, wszystko we mnie wchodzi, wolę E-75.

pzd

 

edit: Kolejna bitwa w M103 i perma detrack. Cokolwiek by nie strzelało, nawet arta od góry zdejmuje za każdym strzałem gąsienice...

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili z modułów na T28? W tym momencie standardowo jest siatka + lorneta polowa.

 

To samo na Cruiserze III, jest siatka więc dwa miejsca są dostępne. Zastanawiam się nad zawieszeniem i wentylacją, bo w sumie na tym tierze nic więcej nie ma specjalnego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...