Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

dziś pierwszy raz od miesiąca zagrałem z 2 kumplami w plutonie... wynik? 6na7 wygranych i 25 moich fragów (kumple fragowali słabiej, ale i tak w praktycznie kazdej grze zajmowalismy topkę pod względem exp)... zmieniłem zdanie na temat shermana - czołg jest fajny, zwłaszcza jak się schowasz nim za t150 i kv2 i trollujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejscówka idealna jak gram artą i jestem w przeciwnym teamie... masz szczęście, że ich arta nie kryła rogala, bo byś 3 strzałów nie oddał

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza moja bitwa na T32, co ciekawe z 90tką oraz papierową wieżą.

 

(post-120684-0-68493500-1363680954_thumb.jpg

 

Gdyby nie mnóstwo medali to bym nie wrzucał nawet bo wstyd. Mastery 3rd pokazuje, że jeszcze daleko do "prawdziwych" wyników. Ale jak na razie po wygrindowaniu go na max nie udało mi się ugrać nawet w połowie tak dobrej bitwy. Nie jestem pewien czy polubimy się z tym T32. :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejscówka idealna jak gram artą i jestem w przeciwnym teamie... masz szczęście, że ich arta nie kryła rogala, bo byś 3 strzałów nie oddał

 

Widocznie mieli inne zajęcie bo po jednym strzale nic więcej chyba nie poleciało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza moja bitwa na T32, co ciekawe z 90tką oraz papierową wieżą.

 

 

Gdyby nie mnóstwo medali to bym nie wrzucał nawet bo wstyd. Mastery 3rd pokazuje, że jeszcze daleko do "prawdziwych" wyników. Ale jak na razie po wygrindowaniu go na max nie udało mi się ugrać nawet w połowie tak dobrej bitwy. Nie jestem pewien czy polubimy się z tym T32. :

 

Załoga nie zrobiona, bez wyposażenia.. także oceń czołg jak zarzucisz 105, będzie lepiej. ;> Ja bardzo polubiłem tą maszynkę, bo była wymagająca. Teraz już turlam się na wymaksowanym m103. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa. Ocena czołgu już z wygrindowania, tak jak wspomniałem. Screen z wczorajszego wieczora, parę godzin później już załoga na 98% a czołg wymaksowany. Dziś wpadną pierwsze perki na ludzikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jaka roznica??

 

Duża, w sumie póki co ze 3 bitwy pojechałem na topowym działku ale robiłem 3-4k dmg na bitwę i kilka fragów. Wiadomo, prawie 270peny to już nie trzeba się tak modlić, żeby kogoś przebić, bo jednak poprzednie działko sporo dingowało, zawsze woziłem kilka "złotych" na potworki. No i wiadomo, szybsze przeładowanie, szybciej się zbiera celownik, celniejsze, to jednak czuć.

 

Dzisiaj chyba zakupię BDR i zaczynam po długich przymiarkach francuskie drzewko HT-ków. ;> Kumpel ma wymaksowanego ARL'a 44 i mówi, że zacnie się tym śmiga. Później taki dziwny twój jakim jest amx 1945 no i w zasadzie cel zapuszczenia się w to drzewko - amx 50 100.

 

Kurde dwie IX odkryte już dawno temu i w sumie nic nie zakupiłem.. kasy jest na jednego (albo patton albo e-75) i tak się waham, czy w ogóle coś kupować czy nie skupić się na innych drzewkach i niższych tierach, jednak te topowe bitwy z IX i X to są już hardcorowe, praktycznie każdy jakieś złoto wozi, chwila i może nas nie być. Działa ponad 60k xp do wygrindowania + silniki, hmm muszę pomyśleć, czy mi się chce. Tak czekałem na pattona a jak przyszło co do czego to jakoś entuzjazm opadł, chociaż na test serwerze bardzo przyjemnie mi się nim śmigało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili z modułów na T28? W tym momencie standardowo jest siatka + lorneta polowa.

 

Moduły: Rammer, Camouflage Net, Binocular Telescope

 

Skille:

Commander: BiA, Sixth Sense, Repairs, Camouflage

Gunner: BiA, Repairs, Camouflage

Driver: BiA, Clutch Braking, Repairs, Camouflage

Loader: BiA, Repairs, Camouflage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak te topowe bitwy z IX i X to są już hardcorowe, praktycznie każdy jakieś złoto wozi, chwila i może nas nie być.

 

Więcej złota ludzie wożą na I i II tierach, niż na IX.

Pełny magazynek golda do Pz I C to bodaj 19k kredek... a pełny magazynek golda do E-50... nie chcesz wiedzieć :lol: .

To, że ktoś ma 5-10 pocisków premium, nie znaczy, że ma je akurat załadowane. T69 ostatnio robię po 3k dmg bez użycia ani jednej pestki premium. Gwoli wyjaśnienia:

- ammo zwykłe: 130-216mm (173mm średnio) peny (dingi od kw-2 to normalne zjawisko)

- ammo premium: 225-375mm (300mm średnio) peny (nierzadko e-100/maus od przodu wchodzi)

 

A w skrócie - randomy to nie CW, gdzie chce się wygrać bez względu na koszty. Random to random, gdzie masz często 29 przeciwników, a nie 15, więc szkoda puszczać kasę w błoto. W końcu i tak na którejś bitwie zbije się gwiazdki.

 

Prawdę mówiąc, mogę na palcach jednej ręki policzyć sytuacje, kiedy na VIII+ tierze (pomijając T69, rzecz jasna) używałem premium bomb. Tak samo mogę na palcach jednej ręki policzyć przypadki podejrzenia kogoś o używanie golda w stosunku do mnie (np. strzela z połowy mapy jakąś śmieszną popierdułką pokroju T32/4502a/KW-5 i zadaje obrażenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża, w sumie póki co ze 3 bitwy pojechałem na topowym działku ale robiłem 3-4k dmg na bitwę i kilka fragów. Wiadomo, prawie 270peny to już nie trzeba się tak modlić, żeby kogoś przebić, bo jednak poprzednie działko sporo dingowało, zawsze woziłem kilka "złotych" na potworki. No i wiadomo, szybsze przeładowanie, szybciej się zbiera celownik, celniejsze, to jednak czuć.

 

Dzisiaj chyba zakupię BDR i zaczynam po długich przymiarkach francuskie drzewko HT-ków. ;> Kumpel ma wymaksowanego ARL'a 44 i mówi, że zacnie się tym śmiga. Później taki dziwny twój jakim jest amx 1945 no i w zasadzie cel zapuszczenia się w to drzewko - amx 50 100.

 

Kurde dwie IX odkryte już dawno temu i w sumie nic nie zakupiłem.. kasy jest na jednego (albo patton albo e-75) i tak się waham, czy w ogóle coś kupować czy nie skupić się na innych drzewkach i niższych tierach, jednak te topowe bitwy z IX i X to są już hardcorowe, praktycznie każdy jakieś złoto wozi, chwila i może nas nie być. Działa ponad 60k xp do wygrindowania + silniki, hmm muszę pomyśleć, czy mi się chce. Tak czekałem na pattona a jak przyszło co do czego to jakoś entuzjazm opadł, chociaż na test serwerze bardzo przyjemnie mi się nim śmigało.

 

No wiesz ja narazie mecze sie na pierwszym dziale... i to sa dopiero modly ;]

 

Co do wyzszych tierow...

Lubie czasami potrolowac E100 z pociskami HE

 

Wczoraj widzialem smieszna sytuacje. Ja na swoim stockowym M103 obok jada dwa E100 - Polacy

Wyskakuje na mnie IS-7 jeb we mnie i ding, w tym momencie obydwa E100 wala do niego z HE... I konczy sie gra dla IS-7 zadali mu 160DMG i wybili cala zaloge + kilka modulow

Ale jobow polecialo... ze cheaterzy itd ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko przełączać się na prem ammo w magazynkowcach, to się nie kalkuluje. ;>

No i nie biore pod uwagę fetyszystów, którzy jeżdżą I i II tierami, żeby rozwalać po 10-12 noobków na bitwę.

Nie chodzi o to, żeby załadować do pełna na "złote" pestki tylko w momencie, kiedy jest sytuacja kryzysowa, typu 1 vs 1, każdy na strzała i takim pershingiem udało mi się ubić m103, bo zamiast peny 180 miałem 269, także jest drobna różnica.

Poza tym niektóre pojazdy bez prem ammo są mało grywalne, np. taki E-100, wszelkiego rodzaju trolle. Nowy X td brytoli też premiuje strzelanie ze złota nie tylko lepszą peną ale i obrażeniami.

Zresztą wielu znajomych z "reala" gra w wot i każdy potwierdził, że wozi jakiś zapas prem ammo na specjalne okazje, także nie opieram się tutaj o randomowych graczy.

 

Albo ostatnio ferdkiem ładnie zablokowałem góreczkę, bo nie było arty i T32 ze śmieszną peną przebijał mi budę i śmiał się złowrogo. Dla mnie ta amunicja popsuła trochę grę, wiadomo wcześniej była za złoto a mało było osób, które chciały wydawać prawdziwą kasę, teraz jest to wszystko na wyciągnięcie ręki, jaki sens ma kątowanie się, wystawianie tylko twardych części pancerza skoro taki IS-8 zasadzi pestkę o penetracji 400 i kto tutaj podskoczy.. teraz to się opłaca meda, mają mocne działa, jak za mało to wrzucasz kilka pestek prem, mobilność duża, pancerz jak już pisałem ma mniejsze znaczenie i siejesz spustoszenie.

Kumpel ostatnio płakał co ma IS-7, że po wprowadzeniu tego patcha ze zmianą amunicji legendarny pancerz stał się przeciętnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie maksuję Cruisera III z 2 tieru, na tym lvlu wchodzi prawie wszystko i nie trzeba żadnych gold ammo. To taka zabawka na rozluźnienie, dla zabawy Dołączona grafika

 

Do tego mam jeszcze for fun Wolverine z trolgunem i fajnie się gra Sluggerem z 90mm, celne to i ładnie wali tylko trzeba się chować bo pancerzu tu nie ma.

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to zbieram free xp, żeby nowe drzewka już od V tieru zaczynać, nie chce mi się tymi piździkami jeździć. ;>

A amerykańskie td z obrotową też są na mojej łiszliście. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ostatnio ferdkiem ładnie zablokowałem góreczkę, bo nie było arty i T32 ze śmieszną peną przebijał mi budę i śmiał się złowrogo.

(...)

Kumpel ostatnio płakał co ma IS-7, że po wprowadzeniu tego patcha ze zmianą amunicji legendarny pancerz stał się przeciętnym.

 

Toć mogłeś premium pestkę zapakować i przygrzać mu w wieżę. Odrobinę wiary :rolleyes: . Jeden pocisk zrobi ding, ale drugi przejdzie za 500 i każe mu się trzy razy zastanowić, zanim znowu wyjedzie.

A kumpel niech nie jęczy, tylko niech ogarnie w końcu jak jeździć ISem, bo trochę żal. A gdybyś mu ten tekst pokazywał, to niech wie, że napisał go człowiek, któremu podoba się jazda IS-8. Tak, tym papierowym cudem sowieckiej myśli technicznej.

 

Ja tam sobie maksuję Cruisera III z 2 tieru, na tym lvlu wchodzi prawie wszystko i nie trzeba żadnych gold ammo. To taka zabawka na rozluźnienie, dla zabawy Dołączona grafika

 

Otóż i to. Jedziesz między ludźmi z 5 bitwami na koncie i nie przejmujesz się całym flame warem na czacie, nie przejmujesz się tym, że team stoi, że przeciwnik stoi, że są lemingi, że są team kille. Po prostu jedziesz po swojemu i strzelasz po swojemu. Możesz nawet całą bitwę przestać bez ruchu, a i tak nikt ci nie powie ani słowa.

A cruisera fajnie się rozwala z Pz II :P (też z normalnego ammo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M103 jest bardzo fajną 9ką chociaż coraz bardziej podoba mi się Conqueror, celne działo, szybko ładuje, dmg też niczego sobie, jedynie ten pancerz. Tak jak dosyć przyjemnie gra mi się praktycznie wszystkimi 9kami to już 10kami za często nie gram, jedyna dyszka która mi się podoba to T110E5 ale ją też odpalam od święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż i to. Jedziesz między ludźmi z 5 bitwami na koncie i nie przejmujesz się całym flame warem na czacie, nie przejmujesz się tym, że team stoi, że przeciwnik stoi, że są lemingi, że są team kille. Po prostu jedziesz po swojemu i strzelasz po swojemu. Możesz nawet całą bitwę przestać bez ruchu, a i tak nikt ci nie powie ani słowa.

A cruisera fajnie się rozwala z Pz II Dołączona grafika (też z normalnego ammo).

 

Bo często się robi za one-man-army - http://www.myreplays.ru/rt/bef9334c-b7db-b824-fc2c-51446a11b8b1

Fakt nic mnie nie wkurza tak jak PzI czy PzII z karabinem, za to działo z magazynkiem rządzi Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć mogłeś premium pestkę zapakować i przygrzać mu w wieżę. Odrobinę wiary Dołączona grafika . Jeden pocisk zrobi ding, ale drugi przejdzie za 500 i każe mu się trzy razy zastanowić, zanim znowu wyjedzie.

A kumpel niech nie jęczy, tylko niech ogarnie w końcu jak jeździć ISem, bo trochę żal. A gdybyś mu ten tekst pokazywał, to niech wie, że napisał go człowiek, któremu podoba się jazda IS-8. Tak, tym papierowym cudem sowieckiej myśli technicznej.

 

 

Otóż i to. Jedziesz między ludźmi z 5 bitwami na koncie i nie przejmujesz się całym flame warem na czacie, nie przejmujesz się tym, że team stoi, że przeciwnik stoi, że są lemingi, że są team kille. Po prostu jedziesz po swojemu i strzelasz po swojemu. Możesz nawet całą bitwę przestać bez ruchu, a i tak nikt ci nie powie ani słowa.

A cruisera fajnie się rozwala z Pz II Dołączona grafika (też z normalnego ammo).

 

Do T29/T32/T34 nie używam prem ammo, bo ładnie wchodzi we właz i obszar poza jarzmem w szczególności z niemieckiego działa. Chodzi o fakt, że kiedyś pancerze ferdka coś znaczył teraz jak ktoś nie może przebić to ładuje złoto i problem z głowy.

Kumpel ma na IS-7 około 1000 bitew, ponad 2k dmg na bitwę i gra w niezłym klanie także bardziej jemu wierzę niż osobie, która nie ma pojazdu w garażu, no offence. ;>

IS-8 może i mi się fajnie grało, ale nie przekładało się to na zbytną efektywność, widząc Twoje staty jest podobnie także nie rozumiem do końca co się podoba. ;>

 

Czuć IS-8 to może ten gościu. ;>

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Królem jest tetrarch, czołg premium rozdawany z okazji nowego roku dwa lata temu, czy jakoś tak. Dobry do podnoszenia stat i robi miazgę z przeciwnika. ;>

No i ruski BT-2 jest też bardzo lubiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tetracha nie posiadam :(

Zobacze co bt-2 potrafi ;D

 

Cruisera III sobie zgarnij, pz II, pz I c (III tier). Fajny jest też francuski TD II tieru - nazwa mi wyleciała z głowy, no i T18 (po ogarnięciu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popierdzielam wlasnie Crusierem III z pompomem i powiem ze fajny czolgus ;D Tylko trzeba sie przyzwyczaic ze sie jest papierkiem i na odleglosc mozna zapomniec o trafieniu, ale za to z bliska kazdy zchodzi na magazynek ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Cruserku z pom poma zasięg strzału jest 350m dalej pociski nie dolatują, wiem mam na nim 300 bitew prawie. Polecam go, jest szybki, każdy inny 2 tier ma na magazynek, idealny do zajechania na tyły i robienie masakry. Mam jeszcze T18, niby fajnie zdejmuje się na hita innych ale jak się trafi np w gąski to można o tym zapomnieć, jest ślepy i jak to TDka można go łatwo objechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francuski TD II poziomu to RenaultFC AC .

 

Fajny wóz , choć jak wszystkie lowtierowe wynalazki żabek strasznie wolny .

 

Załoga na 100% , maskowanie + siatka i można fajnie punktować , szczególnie jak się fajnie mapa trafi np. kopalnia ze startem koło wzgórza czy jedna z małych map 600x600 m , jedna strona ma fajnego spota dla TD .

 

Francuski TD II poziomu to RenaultFC AC .

 

Fajny wóz , choć jak wszystkie lowtierowe wynalazki żabek strasznie wolny .

 

Załoga na 100% , maskowanie + siatka i można fajnie punktować , szczególnie jak się fajnie mapa trafi np. kopalnia ze startem koło wzgórza czy jedna z małych map 600x600 m , jedna strona ma fajnego spota dla TD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...