Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

MM w tej grze nie ma sensu, albo ja czegoś nie rozumiem. Gram z kolega w plutonie, on M41 ja amx 12t i przydziały są super, ciągle na 7 czasami na 8 i 6. Jak zmienię czołg na np. Kv1-s albo arl44 to natychmiast nas rzuca na 9 czasami na 8. Jak wybiorę T34 to rzuca na 8, a znowu jak wybiorę kv3 to lądujemy ciągle na 9. Wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odnosze wrazenie ze napewno prem tanki maja inne losowania. Jako przyklady sa moje pershingi jeden zwykly drugi super. Zwykly ma czesto losowania z 9 tierem i czasem z 10. Jak gram sp to zadko widze 9 tier a 500 gier nim rozegranych. To powtarza sie to w plutku, puki nie zmienie sp na inny 8 tier to gramy z maks 8 tierami(2 w plutku jest przewaznie humel).

 

Wysłane z mojego XT910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odnosze wrazenie ze napewno prem tanki maja inne losowania. Jako przyklady sa moje pershingi jeden zwykly drugi super. Zwykly ma czesto losowania z 9 tierem i czasem z 10. Jak gram sp to zadko widze 9 tier a 500 gier nim rozegranych. To powtarza sie to w plutku, puki nie zmienie sp na inny 8 tier to gramy z maks 8 tierami(2 w plutku jest przewaznie humel).

 

Wysłane z mojego XT910

 

To akurat łątwo sprawdzić, wiele (jak nie wszystkie) prem tanki ma swoje odrębne wpisy w tabeli MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przed kazdym strzalem oddalal celownik? Mialem wrazenie ze przynajmniej w polowie przypadkow ruszyl myszka i pocisk nawet nie dosiegnal celu. Jak w taki sposob strzelac w weakspoty?

 

Ja gram w ten sam sposób, strzelam i od razu wychodzę z trybu snajperskiego, niestety na replayach wygląda to jakby się wychodziło ze snajpera przed oddaniem strzału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie premium 8 tieru maja preferencyjny MM i nigdy nie trafią na 10 tiery

 

Szczególnie T34 i Lew :lol:

To, że ciach!iany KW-5 jest ciach!iany i tak samo jak Super Pers liczy tylko na pancerz z dingium, albo na premium ammo, nie znaczy, że inne premium czołgi są do nich równane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję do Wargaminga. Proponuje Lowe zabrać działo i wlepić krótką 88mm. Wtedy czołg będzie z[ciach!]y totalnie.

Przed chwilą załapałem pożar 2 razy. Po prostu cudownie, Oczywiście spaliły się niemal wszystkie moduły.

 

Jciach!oTiger zresztą podobnie dzisiaj ma.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie może (chyba u kierowcy) preventive maintenance.

Ja tego nie mam, bo... nie potrzebuję. Mam Lwa wyłożonego azbestem, a silnik spala JP-7, więc ostatni raz czołg palił mi się gdzieś tak w lutym. Zwykle ginę nim przez zużycie HP, albo od bomby artyleryjskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś chętny (ktoś kto nie posiada jeszcze konta w WoT) i chciałby otrzymać kod na 1200 Golda? Kod jest możliwy do wykorzystania tylko przy założeniu nowego konta (został mi z CD-Action i szkoda, żeby się zmarnował).

Jeżeli jest ktoś chętny to proszę o PM - Kto pierwszy ten lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od godziny 7:10 6 kwietnia do godziny 7:00 9 kwietnia w grze będą dostępne następujące bonusy:

 

Polowanie na medale: Służba patrolowa

Dołączona grafikaRuszajcie na pole bitwy i przystąpcie do zwiadu! W ten weekend każdy Dowódca, który rozpozna pozycje przynajmniej sześciu pojazdów przeciwnika w ciągu jednej bitwy, tym samym pomagając swojej drużynie w ich zniszczeniu, otrzyma – oprócz odznaczenia Służba patrolowa – aż 25 000 kredytów!

Bonus ten zostanie automatycznie przesłany na Wasze konto po otrzymaniu odznaczenia.

 

 

Dwukrotnie więcej doświadczenia dla załogi

Czas podszkolić załogę i przygotować ją na wspaniałe bonusy, które pojawią się w następnym tygodniu.

50% zniżki na zakup materiałów eksploatacyjnych

Pora przygotować zapasy na imprezę! Wszystkie towary są teraz tańsze o połowę, zarówno przy płatności kredytami, jak i złotem!

50% zniżki na zerowanie umiejętności załogi

Potrzebujecie dodatkowego miejsca dla gości? Teraz możecie rozbudować swoje koszary, nie wydając przy tym dużych pieniędzy!

50% zniżki na zakup miejsc w koszarach

Potrzebujecie dodatkowego miejsca dla gości? Teraz możecie rozbudować swoje koszary, nie wydając przy tym dużych pieniędzy!

 

Mamy kolejny nie za specjalny event ale co zrobić może uda mi się dobić załogę w 50-100 do 4 skilla ;]

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie Leopardem I i jest super. Bardzo dobry jest prototyp Leoparda tier IX natomiast to coś co jest za VK3002Db jest hmmm słabe raczej... Ale daje rady grać tym. Samo przejście z DB na to ustrojstwo kosztuje 80k expa! Mam nadzieję, że jakaś zniżka dla posiadających to coś będzie.

 

Co do samej gry wydaje mi się, że zrobili jakąś optymalizację aczkolwiek, może mi się to tylko wydawać. Generalnie patch na plus dla gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...