Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ferdi dzisiaj daje czadu. Dołączona grafika W dziesiątkę w elca w bok za zero, churchill VII odbija 2 x pod rząd przodem stojąc prosto, tym go nie pokonamy. Litości. Dołączona grafika

 

Wywalić strzały za zero, to by była najlepsza nagroda z okazji 2 urodzin dla graczy a nie tam jakieś zniżki na IX i X. ;>

 

A znizka by sie przydala..

Moze kupilbym w koncu E-50M :P

 

Ale rzeczywiscie wolabym sie pozbyc strzalow za zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, że wzrosła mi liczba zadanych blow up, najczęściej is3 1200-1500 dmg i Type 59 ale trafiłem też AMX 50 100 i wiele innych, dawno nie miałem takiej serii. Sam w ciągu 10k bitew miałem może 2 razy na IS3 i raz na IS7. Oczywiście po takim strzale zaraz pojawiają się na czacie #$%^ za cheaty ;)

Edytowane przez Banzai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opracowano:Pojazd: JagdPz E-100 został opracowany. Koszt nierozdysponowanego doświadczenia: 210000. Koszt wolnego doświadczenia: 0.

:)

 

Zastanawiam się czy kupić to to. Ciężkie, wielkie, wolne...łatwopalne... narazie zbieram fundusze.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nieźle, nieźle.

 

A wiecie, co zauważyłem wczoraj? Ludzie na 3601h zaczęli z konischem jeździć. Jak dawniej spotykałem kolesi z 88mm, 70mm, a nawet ze 105mm, tak wczoraj jedyne trzy sztuki 3601h, jakie widziałem, miały konischa i całkiem nieźle im szło, mimo marnego dmg.

 

Zastanawiam się czy kupić to to. Ciężkie, wielkie, wolne...łatwopalne... narazie zbieram fundusze.

pzd

 

Dolicz premium ammo i drogie naprawy. Mogę kupić wszystkie niemieckie dziesiątki, T110E5 i coś tam jeszcze, a nie kupuję. Bo jak gram IS-4, to mnie cholera bierze, ile razy patrzę na finanse po bitwie. Nawet wygranej.

Wczoraj pół wieczoru latałem dziewiątkami i zarobiłem trochę srebra. Jak kiedyś siadłem w IS-4, to po paru bitwach (taa, gwiazdki zbijałem) byłem w plecy 200k.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja narazie mam tylko E-100 i powiem ze jest roznie... Raz w plecy 30k innym razem 20-40k na plus

 

Za to wczoraj widzialem kozaka w IS-3 ktory chcial obijac FV215b ... no coz... troszke sie zdziwil jak dostal jednego szota i 100% HP poszloooooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem kozaka w Karawanie, który chciał mojego is-8 obić. Bardzo się zdziwił, jak mimo moich trzech szotów za zero (doskonały strzał, milordzie!), zginął po chwili w bulu i bez nadzieji :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś parę chwil VK3002DB przemęczyłem się jedną bitwę na 75L70 (przypomniałem sobie tym samym mordęgę robienia na tym czymś Pantery) i zmieniłem na 10,5 L28 z prem ammo. Jak kogoś męczy gryzienie za 140 i obawa przed byle jakim przeciwnikiem polecam to działo. Średni dmg jaki zadałem to ~400 i nie było zmiłuj się. Francuz ciężki (prem tank VIII tieru) nie ośmielił się wyjechać na mnie ;) Później pogrzebałem go. Tiger II złapał ciosy za 800 dmg. Z ciach!ianego czołgu zrobiłem fun tanka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im dłużej gram panterką, tym lepsze wykręcam wyniki... moje ostatnie 2 bitwy z 3, dokończę 2 perka i kupuje panterę 2 (ponoć jest jeszcze lepsza)

aha od odblokowania gram pinokiem - najprzyjemniejsze działo w grze Dołączona grafika

 

dodatkowo załączam typka, który nie wie co to znaczy gra w kompanii... typ ma doskonałe staty i masę bitew, ale nie zajmie ci pozycji, na która wysłał go rozstawiający, bo ma ulubioną... rozstawiający zastosował sąd polowy, bitwę i tak wygraliśmy Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

post-136524-0-26890300-1365518817_thumb.jpg

post-136524-0-82224200-1365518821_thumb.jpg

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu z sarmatów.. hmm nie chcę nikogo oceniać, ale wydaje się, że wie lepiej gdzie się dobrze rozstawić od tych żółtych i pomarańczowych kolesi z listy także no offence. ;>

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ath +1! GG!

 

A to jedna z moich ostatnich bitew:

Dołączona grafika

Androidich cala bitwe stal za mna i te 4 kille to dobitka moich celow (cwaniak kurdupel wystawial sie tylko jak mial pewny strzal=kill)

Hrvojevk cala bitwe madrowal jaki to ja slaby jestem i nie potrafie nikogo zdjac i ze wogole ciul jestem ze nie gram w plutonie i ze mam sie palowac..

Ja nie wiem jak oni swoje staty osiagneli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja narazie mam tylko E-100 i powiem ze jest roznie... Raz w plecy 30k innym razem 20-40k na plus

 

Za to wczoraj widzialem kozaka w IS-3 ktory chcial obijac FV215b ... no coz... troszke sie zdziwil jak dostal jednego szota i 100% HP poszloooooo

 

Ja juz sprzedalem E-75 i zastanawiam sie nad VK45 - ciezkie wolne czolgi nie maja racji w World of Artillery and Gold Ammo zwanym dla niepoznaki wysokimi tierami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu z sarmatów.. hmm nie chcę nikogo oceniać, ale wydaje się, że wie lepiej gdzie się dobrze rozstawić od tych żółtych i pomarańczowych kolesi z listy także no offence. ;>

 

wiesz... gra na kompanii rządzi się swoimi prawami... inna sprawa, że jego ustawienie było złe (nie świecił całej flanki, tylko jej większość)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi proszę jedną sprawę.

 

Mam VK3002Db elite tz odkryłem Panterę i Tygrysa na niej. W patchu 8.5 nie będzie możliwości przejścia do tych czołgów a jedyną możliwością będzie pójście w meda tier VIII. I teraz pytanie co się stanie z doświadczeniem wydanym na tym czołgu na odkrycie Pantery i Tygrysa? Czy czytaliście gdzieś o tym, że doświadczenie to zostanie zwrócone? Czy poszło w piach i już się go nie odzyska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Dolicz premium ammo i drogie naprawy. Mogę kupić wszystkie niemieckie dziesiątki, T110E5 i coś tam jeszcze, a nie kupuję. Bo jak gram IS-4, to mnie cholera bierze, ile razy patrzę na finanse po bitwie. Nawet wygranej.

Wczoraj pół wieczoru latałem dziewiątkami i zarobiłem trochę srebra. Jak kiedyś siadłem w IS-4, to po paru bitwach (taa, gwiazdki zbijałem) byłem w plecy 200k.

 

U mnie również darowany IS-4 z dziesiątek w garażu tylko. W kolejce do nabycia czeka E-100, Batchat 25t i wspomniany JpzE100, a za 50k xp będzie T-62A jeszcze.

No to sobie podaruję zakup "działka" okrętowego na gąsienicach, jak będę chciał komuś przy..lić to GW-T da rady, ewentualnie potroluje ISU (choć ostatnio ciężko się dopchać td'kiem na górki i krzaki, gdyż te są okupowane przez HT i MT :/ )

 

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na testtowym grałem troche Bat Chatillon 25 t i nie powiem świetna maszynka, dawno mi żaden czołg takiego funu nie dawał.

Tutaj jeden z lepszych wyników jaki udało mi sie wykręcić a bitw zagrałem może z 10, było by znacznie więcej dmg ale brakło mi pestek ;/

Dołączona grafika

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał dalej odkrytą Panterę i Tygrysa, więc czemu doświadczenie miałoby być zmarnowane?

Tak tylko zauwaz, ze zarowno Tygrysa jak i Pantere mozna odkryc poprzez inne czolgi (z tego co pamietam to przez vk3601 i vk3001h) wiec wypadaloby oddac exp jaki zostal wydany na odkrycie tych czolgow na vk

 

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na testtowym grałem troche Bat Chatillon 25 t i nie powiem świetna maszynka, dawno mi żaden czołg takiego funu nie dawał.

Tutaj jeden z lepszych wyników jaki udało mi sie wykręcić a bitw zagrałem może z 10, było by znacznie więcej dmg ale brakło mi pestek ;/

 

 

Szczególnie jak się tylko złotem strzelało, screen Cię zdradził - na minusie 120k i to z premką. Dołączona grafika

 

Też lubię pojeździć na teście, na T-62A wyciągnąłęm 7500dmg, nie powiem fajna maszynka, szybka zwrotna z zabójczym rof'em.

No i pierwsza bitwa Caernarvon'em i od razu M'ka, czołg bardzo przyjemny, można robić hull down jak w T29 z powodu dużej depresji działa. Całkiem dobra pena i szybkostrzelność to ciekawe połączenie, atm kończę churcha VII i na pewno kiedyś sobie sprawię tę zabawkę. Dołączona grafika

 

Btw na test serwerze ludzie jeżdżą bardziej odważnie, spontanicznie, jak za czasów bety - jest fajniej, wiadomo nie ma lęku przed stratą. ;>

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jak się tylko złotem strzelało, screen Cię zdradził - na minusie 120k i to z premką. Dołączona grafika

 

Też lubię pojeździć na teście, na T-62A wyciągnąłęm 7500dmg, nie powiem fajna maszynka, szybka zwrotna z zabójczym rof'em.

No i pierwsza bitwa Caernarvon'em i od razu M'ka, czołg bardzo przyjemny, można robić hull down jak w T29 z powodu dużej depresji działa. Całkiem dobra pena i szybkostrzelność to ciekawe połączenie, atm kończę churcha VII i na pewno kiedyś sobie sprawię tę zabawkę. Dołączona grafika

 

Btw na test serwerze ludzie jeżdżą bardziej odważnie, spontanicznie, jak za czasów bety - jest fajniej, wiadomo nie ma lęku przed stratą. ;>

 

Wiadomo ze prem pociski tak jak prawie wszyscy na tescie, ale tyle dobrze ze i tak nie byly zbytnio uzyteczne bo praktycznie wszystko poza jednym leosiem bylo w boki Dołączona grafika

Bat jest bardzo zwrotny i naprawde wiele pojazdów można objechać chodz jeszcze nie miałem żadnych perków na załodze.

Tak mi sie Bat spodobał że wkońcu wziołem się na poważnie z lekkimi francuzami, niedawno skończyłem amx12t i w weekend zagości u mnie już amx13 75.

 

Churchila VII masz czy blisko odkrycia jesteś ?

 

Polecam wejsc do gry i zobaczyc po co sciagalo sie te 50MB patcha Dołączona grafika

 

Ja miałem niecałe 40 mb ;p O fuck nawet polskie flagi są ;D Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...