Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

moze i objedzie churchila VII ale jeszcze trzeba go przebić a to nie jest już takie proste Dołączona grafika

 

churchill VII to taka forteca z kąsającym działkiem , czasami i 4 mnie objżdzało nic mi nie robiąc a ja tylko

 

po kolei ich sobie wybijałem, choć wiadomo jak kto ogarniety to i z takim bunkrem da sobie radę Dołączona grafika

 

churchill VII przypadł mi dużo bardziejdo gustu niz Black prince którego teraz posiadam

 

pozdrawiam

Edytowane przez adam568

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od początku gry jestem żółty i to się raczej nie zmieni...

 

kupiłem t20 i po kilku bitwach (bez 90, jeszcze nie odblokowałem wieży i silnika) mam mieszane uczucia jak na początku przy panterze... wykręcam całkiem niezły exp (500 przy porażce daje rade), ale doskwiera "drugoplanowość" i fakt, że ciężko nim odegrać rolę kluczową... pozostaje mieć nadzieję, że po tych 100-150 bitwach następca okaże się lepszy (więcej pozytywnych opinii słyszałem o amerykańskiej ósemce, niż o niemieckiej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o tym churchu ? Troche mnie martwi te działko bo jednak 148 peny to jakoś super nie jest no i tragiczny wychyl dziala

 

Na początku byłem mocno sceptycznie nastawiony do brytoli, taki piździki z działami od medów (mówię teraz o HT). Ale już church I daje radę, church VII potrafi ostro nabałaganić, odpowiednio skątowany stanowi nawet problem dla sporta. Ostatnio miałem dosłownie epicką walkę, wrzucałem screeny i może nagram replaya na yt. Wyjechałem na VI, był m6, sherman itp. i nic mi nie mogli zrobić, czułem się jak mausm jechał do przodu i na klatę po 3-4 czołgi. Wynik to 9 fragów, przyjąłem ponad 5x tyle co mam HP potencjalnego dmg, jak nas wrzuci na V i VI to na prawdę można poczuć moc. Działo to jak napisali koledzy "kąsaczek", żaden med nie objedzie, bo co chwilę traci gęsi i w końcu zdycha, bo nie może nas przebić. Black prince niby ten sam armor, ale jakoś lepiej odbija, dużo ludzi pacze, że nie może go przebić z dobrych dział itp. VIII tier to imo też porządna maszyna jak pisałem wcześniej, hull down jak w T29 i jazda jest. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od początku gry jestem żółty i to się raczej nie zmieni...

 

kupiłem t20 i po kilku bitwach (bez 90, jeszcze nie odblokowałem wieży i silnika) mam mieszane uczucia jak na początku przy panterze... wykręcam całkiem niezły exp (500 przy porażce daje rade), ale doskwiera "drugoplanowość" i fakt, że ciężko nim odegrać rolę kluczową... pozostaje mieć nadzieję, że po tych 100-150 bitwach następca okaże się lepszy (więcej pozytywnych opinii słyszałem o amerykańskiej ósemce, niż o niemieckiej)

 

 

Jak dostaniesz te dzialko 90mm to powinienes byc bardzo zadowolony ;D Mi czolg sie bardzo podoba po odkryciu najlepszego dzialka. No i fajny row dzialka jest...

Ja bylem napoczatku pomaranczowy efi ok 900 teraz juz mam niemal 1300 wiec sie da... a win ratio wzroslo do 56% z 49%

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest już specjal na stornie WOta , jakiś wielkich fajerwerków to nie widze, myślałem że miesiąc premki dadzą taniej a tu kicha,albo 3-7 dni albo 6-12 miesięcy, do tego x5 więc wysyp noobów pewny.

 

 

Od godziny 7:10 12 kwietnia do godziny 7:00 16 kwietnia nasi gracze będą mogli skorzystać z następującej oferty specjalnej przygotowanej z okazji drugiej rocznicy World of Tanks w Europie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacząłem sobie farmić linię leoparda 1

grało się przyjemnie do momentu gdy doszedłem do VK 2801

ten czołg w[ciach!]ia mnie chyba bardziej niż AMX 40

ciągle mam wrażenie że jadę czołgiem ciężkim a nie lekkim

do tego jedyne sensowne działko ma celność 0.55 co się słabo łączy z celowniczym na 75% ...

 

DPM ma ta maszynka niesamowity

do tego na amunicji premium 150 penetracji też jest kozackie

ale napierw trzeba trafić

a ja notorycznie pudłuję w cele które są oddalone o kilka metrów ( nie zawsze jest czas by przycelować maksymalnie )

 

na mapach z miastem jeszcze da się coś konkretnego zrobić ale na otwartych terenach jest porażka

generalnie odechciewa się grać

mam wrażenie że jest to wyjątkowo słaby czołg

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super promocja jutro sobie kupie panterę 2 i józka stalina 3

 

Maciem ja zaczynałem od 700, teraz mam o 300 więcej... wolno idzie do przodu, bo spory % bitew mam na grillu, gdzie nawet jak ustrzelisz specjaliste to i tak masz stosunkowo niskie eff (ja mam ponad 1200 przy 1100 bitwach, 33% celności i 750dmg na bitwę)

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam! IS-3 jest genialny!

Uwielbiam do niego strzelać, czymkolwiek bym nie jechał :lol:

 

Dołączona grafika

Dajcie spokój. Jeździ tego tyle, że czasem aż żal bierze, że nie ma ciekawszych celów. Znaleźć jakiegokolwiek gracza IS-3, który rozgrywki 1v1 nie sprowadza do egzekucji tego żelastwa w kilku strzałach, graniczy od jakiegoś czasu z cudem.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam postanowilem isc w jedyna sluszna galaz w tej chwili

 

 

Defeat! Map: Karelia 11 kwietnia 2013 19:27:05

Vehicle:: A-20

Exp: 709 (Fine: 6) + Credits: 19 605

Achievements: : Top Gun, Sharpshooter, Master Gunner, Mastery Badge: "2nd Class"

 

 

Taka tam walka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosyjskie medy mówisz.. od kiedy zabrali T-34-85 i o zgrozo T-43 100mm to już nie jest tak fajnie.. ;/ zabawa dopiero zaczyna się od VIII.

 

Co do eventu na 2 rocznicę, to może i dobrze, że nie dali zniżki na IX.. stracił bym sporo czasu i jeszcze kupił premkę do farmy a tak sumienie czyste. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi 20k expa do isa3, więc na promocję się zdąży spokojnie, gorzej z tym że ISem jak wcześniej T29 zacząłem grać zaskakująco dobrze (sam sobie się dziwię, na ostatnie 10 bitew średni dmg to 2500)... kupię isa3 i zacznę nim grać jak wolnym expem go wymaksuję...

 

przykład sprzed 2 godzin, piękny ammorack Isa3 i kolejny NOOB w Lowe... (zniszczyłem jeszcze tego niszczyciela, ale coś fraps mi się skisił, wyszło ponad 4k dmg, ponad 60k kredek na czysto i odznaka snajpera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T29 to według wielu najlepszy VII tierowy HT także gra nim to sama przyjemność i czysty fun. Losowania ma wspaniałe także można kosić mnóstwo fragów i tłuc tłusty dmg. Ja mam na nim chyba najwięcej ok 6200 dmg nabitego i 9 trupów. ;>

IS-3 chyba najczęściej spośród HT łapie ammo racka, ja sam mam na koncie już kilka takich ofiar. ;>

 

Co do maxowania czołgów i grania to kumpel tak robi, że jak nabywa nowy czołg to za free xp od razu maxuje przynajmniej działo i dopiero rozgrywa pierwszą bitwę. Wiadomo, że jak się nie jeździ te kilkadziesiąt bitew ze stockowymi działami tylko od razu top gunem to i staty wyglądają zupełnie inaczej itp. Ogólnie cała ta efektywność to pojęcie bardzo względne, bo zależy od wielu czynników, jeden będzie walił cały czas ze "złota", maksował czołgi przez pierwszą bitwą i sam z siebie będzie miał o wiele lepsze staty (k/d, dmg na bitwę, effi) niż taki sam gracz, który tego nie uskutecznia.

Skilla to można oceniać w q3, gdzie każdy ma takie same szanse. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się przygotowuje ma jutrzejszą moc zakupów Dołączona grafika

 

Mój t25/2 idzie na sprzedaż Dołączona grafika ace tanker, 54% WR, po 250 walkach, mimo negatywnych opinii był to całkiem zacny czołg Dołączona grafika

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczór mogę uznać za udany. Nie jechałem żadnym premium, wyszedłem do przodu 50k :mrgreen:

 

Victory!Battle: Port 11 kwietnia 2013 23:20:19Vehicle: T69Experience received: 2 438 (x2 for the first victory each day)Credits received: 30 886Battle Achievements: Defender, Sniper

 

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Trochę szybciej dojeżdżał do przeciwnika...

Dołączona grafika

 

 

 

 

mam wrażenie że jest to wyjątkowo słaby czołg

 

Proszę Cię...

 

Dołączona grafika

(Max exp bez premium, na Asa nie wystarczyło)

 

Siadając w niego, musisz po prostu zapomnieć o wszystkim, co do tej pory robiłeś, jadąc innymi czołgami.

- Przede wszystkim - nim się nie stoi w miejscu.

- A jak już się stoi (rzecz jasna w krzakach, z lornetką), to się nie strzela.

- A jak już się strzeli, to się jedzie (przejdź do punktu pierwszego).

- Na medy <= jego tierowi używa się premium.

- Na LT, artylerię i strzały doodbytnicze używa się AP

- Na całą resztę leci HE, które pali, zabija, niszczy moduły, rozwala rack, a czasem zadaje masakryczne 80hp dmg (przeciętnie za tyle obrywa KW-3).

- dolinki to jego przyjaciele

- kamienie też

- i budynki

- otwarty teren bleee (chyba, że są dolinki)

- w błocie się nie skręca

- a lepiej w ogóle w nie nie wjeżdżać

- wrogie skauty łatwiej staranować, niż się w nie wstrzelić

- jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy, to dopiszę

 

Wiadomo, że jak się nie jeździ te kilkadziesiąt bitew ze stockowymi działami tylko od razu top gunem to i staty wyglądają zupełnie inaczej itp.

 

Bullshit.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Stocki od początku, z wyjątkiem, tradycyjnie, gąsienic, robionych z free expa.

Dlatego jak mi ktoś napisze, że jęczy na czacie o stocku, to ma zagwarantowany wp#@^$ol żyrandolem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie musisz mnie uczyć jak nim grać bo ze statystyk wynika że radze sobie nim nawet lepiej od Ciebie Dołączona grafika

akurat mi najbardziej pasują lekkie czołgi i w nich się specjalizuję

Dołączona grafika

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie musisz mnie uczyć jak nim grać bo ze statystyk wynika że radze sobie nim nawet lepiej od Ciebie Dołączona grafika

 

Ze statystyk wynika, że zbyt mało energii wkładasz w uprzykrzenie wrogowi gry, a zbyt dużo w bezpośrednią walkę.

Ja mam ogromny wpływ na przebieg bitwy (stąd 61% WR), a Ty się bawisz z gonieniem wroga, walką pozycyjną i dobijaniem przeciwnika, tracąc czas na wcelowanie działa i siedząc zbyt długo w jednym miejscu. Zgadłem?

 

Btw, nie pokazuj mi wycinku okna, bo nie wiem, czy to premium, czy zwykłe konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z premium chyba nie ma większego dmg, k/d itp. a jeśli atm ma premium to nie znaczy, że miał je w momencie grania vk. Premka to tylko xp/kredki także nie ma co się tak sadzić.

 

Zresztą co Wy k... wiecie o graniu "fał kałem"... Dołączona grafika

 

 

M4r nie gadaj, że wymaksowanie czołgu przed pierwszą bitwą nie daje przewagi w grze i z tego powodu nie będziesz kręcił większych osiągów, bo Cię wyśmieję.. wyobraź sobie, masz zajebiście wolnego HT, który nie jest w stanie zmienić nagle taktyki na flankowanie, bo stworzony jest do gry w pierwszej linii i bez topowego działa możesz zapomnieć o przebijaniu, w weakspoty to sobie można walić ale z bliska. Zresztą mam kumpla, który jest żywym przykładem, jak zaczął maxować czołgi to ma na nich effi grubo ponad 2k (na tortojsie ponad 3k, ostatni z pojazdów jakie zrobił) i to wysokie tiery, ogólne effi na konto ma coś ok 1300.

 

---

 

Btw, dostaliśmy kodzik na dzień premki i żarcie warte 300k. kredek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście forum wota ? :D

 

Ludzie cały czas narzekają, wczoraj narzekali że słabe czołgi dali w promocji, płakali że nie dali premki, dziś się pojawia premka, a tutaj dalej narzekają że za krótko.

Nie ma to jak Polski naród.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...