Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

mi się udało stockowym isem 3 zsolować tygrysa 2... przyparłem go przodem do budynku i biłem po włazie... szkoda, że z wymaksowanem isem mi to już nie wyszło... no ale pierwsza bitwa i ponad 2k dmg - jedynie doskwiera brak depresji (po t32 ciezko sie przestawic), to samo w panterze 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JTiger, jak tym badziewiem grac, dzisaj VK4502A przywalił mi od przodu podpalając, potem 4 pudła pod rząd we francuzy, nie wiem czemu. Najgorszy TD na 9 tierze. czasem to szkoda tym strzelać tylko lepiej jechać się utopić.

 

Zeby nie było da sie tez coś ugrac:

Victory!

Battle: Himmelsdorf 14 April 2013 02:51:58

Vehicle: Jagdtiger

Experience received: 8,520 (x5 for the first victory each day)

Credits received: 62,803

Battle Achievements: Sniper

 

Ale i tak 2x zadałem IS3 0 dmg i zaliczyłem rykoszet od..... KV3 Dołączona grafika

 

BTW Chyba mam szczęście w ten weekend bo niemal wszystkie walki dobrze ida po długim pechu.

 

BTW.2 Zsolowałem Type 59 mając KV-1S. zjechał mi połowę HP jak go całego. Sądząc po komentarzach właściciel czołgu był wyraźnie zaskoczony. :D

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu, cholera...

Victory!Battle: Mines 13 kwietnia 2013 20:48:35Vehicle: IS-4Experience received: 9 755 (x5 for the first victory each day)Credits received: 87 051 (compensation for damage caused by allies: 2 535)Battle Achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

I... takie tam, już z dzisiaj.

Victory!Battle: Port 14 kwietnia 2013 08:41:41Vehicle: T69Experience received: 8 685 (x5 for the first victory each day)Credits received: 55 695Battle Achievements: Sniper
Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie ostatnio takie ścinki w stylu "stop klatka" ping skacze do 500ms i dopiero po chwili puszcza.

 

Albo takie krótsze, ale też irytujące przycięcia.

 

Gram na WOTEU1 bo na 2 to w ogóle lagoza i same miernoty.

 

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie ostatnio takie ścinki w stylu "stop klatka" ping skacze do 500ms i dopiero po chwili puszcza.

 

Albo takie krótsze, ale też irytujące przycięcia.

 

Gram na WOTEU1 bo na 2 to w ogóle lagoza i same miernoty.

 

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zakupiłem dzisiaj pierwszy raz dodatkowe moduły na kv-4 i is3

 

i tak się zastanawiam czy dobrze wybrałem wentylacja, stabilizator i dosyłacz czy nie lepiej by było

 

zamiast czegos wziąć rammer?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez adam568

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie ostatnio takie ścinki w stylu "stop klatka" ping skacze do 500ms i dopiero po chwili puszcza.

 

Albo takie krótsze, ale też irytujące przycięcia.

 

Gram na WOTEU1 bo na 2 to w ogóle lagoza i same miernoty.

 

U mnie nie ma , ale znajomi mieli po wprowadzeniu nowego wyglądu garażu. Po wywaleniu tego rocznicowego garażu problemy się skończyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Ensk 14 kwietnia 2013 21:56:37

Panther II

: 6 870 ( x5) Kredytów: 36 851

Medal Lehväslaiho, Odznaka mistrzowska:II klasy

 

Naprawa: -11 747

Amunicja: -31 635

Zysk: -6 531

 

 

stockowa panterka 2, więc posiłkowałem się kilkoma pestkami złotymi... pierwszy raz dostałem ten medal i to od razu za dwie dziesiątki...

 

ten czolg to bedzie wymiatacz z topgunem... szkoda, ze nie idzie tym kątować, bo wszystko wchodzi

post-136524-0-54464800-1365969980_thumb.jpg

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy też luneta polowa w ogóle nie działa? Mam ją założoną na T28 i ni cholery nie pomaga w wypatrzeniu dalszych celów, przykład - El Haluf.

 

Dołączona grafika

 

Stoję w D8 przy kamieniu i i widzę na mapie czołg w J7, podjeżdża bliżej rogu to go zobaczę, cofa się to znika (oczywiście na mapie nadal widoczny). I to wszystko niezależnie czy luneta jest działająca czy też nie. Orientujecie się ile jest mniej więcej pomiędzy tymi dwoma punktami odległości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yog - zainstaluj sobie moda co kreśli okręgi na mapie... luneta działa jak stoisz, wróg może mieć dobre cammo, na niskich tierach tym bardziej... do tego przeszkody terenowe (za przeszkodą wyspotujesz tylko to co jest bliżej niż 50m)

 

ath - panterke chce zrobic na conajmniej 500 bitew, 99% beda to randomki, a tam musisz byc gotowy na herkulesmode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzizas co za wysyp debili...

Nie lubie tych *5 bo jest to magnes na niemoty

 

Wczoraj pykam E-100, ze mna w druzynie koles w IS-4...

Wiecznie sie miotal, skradal, za kazda cene staral sie unikac wroga...

Koniec bitwy ja 5800dmg on 175dmg

 

Oczywiscie gra w plecy...

 

Inna rozgrywka. Jade amx 12t kosze 2 arty, trzecia wystawiam... obijam 3 HT... pieknie podswietlone wszystko...

Porazka... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yog - zainstaluj sobie moda co kreśli okręgi na mapie... luneta działa jak stoisz, wróg może mieć dobre cammo, na niskich tierach tym bardziej... do tego przeszkody terenowe (za przeszkodą wyspotujesz tylko to co jest bliżej niż 50m)

 

Właśnie nie działała imho, bo specjalnie się ruszałem i koleś znikał na granicy tego zakrętu, a jak poczekałem i luneta się załączyła to nadal go nie widziałem mimo że na mapce był. O ile dobrze rozumiem działanie lunety to jak zasięg widzenia czołgu to np. 370m czyli realnego widzenia wroga na polu walki a nie na mapie, to luneta pozwala na dodanie 25% do tej wartości niekoniecznie czy wróg jest wyspotowany czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie sporo pograłem w ten weekend i nie było tak tragicznie. Gdyby nie lagi/freezy to by było całkiem bezstresowo.

 

Gdy się dowiedziałem, że w 0.8.5. IS-7 przyspieszy do 59 km/h to sprzedałem IS-8 i kupiłem siódemkę.

Weekend i free premkę wykorzystałem na doszkolenie załogi i śmiga się przyzwoicie. Pancerz pozwala na dużo, aczkolwiek słaby punkt to prawy bok gdzieś tuż pod wieżą. Nawet pod kątem kilku stopni można go podpalić albo wysadzić ammorack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gumka - z tego co czytałęm na oficjalnym forum, to rozpędzać się będzie tak samo mułowato i strasznie zwalnia skręcając... czyli jak w przypadku superpershinga... max 40km/j, a normalnie nie pojedziesz szybciej niż 28...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buff dotyczy tylko prędkości maksymalnej. Przyspieszenie i cala reszta zostaje bez zmian. Czyli tak naprawdę kupa a nie buff. Powinni dodać peny na goldzie albo więcej hp lub więcej pancerza na dolnej płycie, cokolwiek innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS-4, bo ma ~100 peny (303 vs 400) więcej na złocie niż IS-7 a tylko to się teraz liczy. Dołączona grafika

A tak poważnie to ciężko porównać, IS-7 lepszy przód, IS-4 lepsze boki, IS-7 szybszy, IS-4 celniejsze działo itp. itd.

IS-7 to flagowy czołg rusów, nieraz zrykoszetuje dolną płytą gry stoi na wprost mojego T34 także jest w nim coś magicznego. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...