Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiem się jako kierownik E75 i IS-8.

 

E75 jest dużo lepszą wersją Tigera II. Działo 12,8 bardzo ładnie bije wszystko zadając potężny dmg (o dziwo to samo działo na VK4502B zadaje więcej obrażeń!) Sam czołg po schowaniu dolnej płyty jest ciężko ubić do tego kontowanie i po większości przeciwników przejeżdżasz.

 

IS-8 jest szybki i... Tu według mnie kończą się jego zalety. Jest strasznie papierowy i wszystko zadaje mu obrażenia. IS-3 jest dużo lepszy od tego wynalazku. Działo ma podobną celność jak w E75 za to dmg jest mniejszy.

 

Moje staty na E75 to marnych 56% WR

na IS-8 przy podobnej liczbie bitw mam 50% WR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczę to t44 i chyba najlepsza opcja to gra w plutku z is3, fajnie losuje, razem można sobie chronić tyłki w innym przypadku non stop przegrywam... Z winratio na poziomie 39 dzisiaj udało się podskoczyć do 43 co i tak jest mega nędzą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wy chwalicie E-75 bo trafiacie na idiotów. Zasłaniacie się kątowaniem przodem i może na idiotów ta technika jest skuteczna.

Ja w takiej sytuacji pakuję strzał we właz na wieży i po temacie. W pozostałych przypadkach walę w przód i podpalam.

 

Wbijcie sobie do głowy, że nie ma twardych czołgów w tej grze. Są tylko źle trafione.

 

Albo niezaladowane gold ammo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ram1rez, dnia 17 Kwie 2013 - 20:12, napisał:

 

IMO najlepszą dziewiątką jest wcześniej wspomniany przeze mnie VK4502B. Twardszy od E75 i w dodatku nie płonie po strzale w przód.

VK4502B - raz nie sposób tego przebić od przodu, innym razem wchodzi kazda szmata (gold ammo??). Od kiedy jakiś amerykański HT z 10 tieru rozwalił mnie na 2 strzały (bez podpalenia) straciłem trochę szacunku do tego czołgu. Koles strzelał w skątowany przód.

Przed chwila pomimo katowania zjechały mnie E75, jakis chinol z 9 tieru i amerykaniec. VK4502 wykłnął kazdy pocisk pomimo katowania. Kolesie tez psecjalnie nie mierzyli - wyazd 1s, strzał.

 

 

E75 - czasami pali się co 2 walkę, czasami przez miesiac nic się nie dzieje. Działo 128mm wprost uwielbia trafiac za 0 dmg, ale jak trafisz na ogarnietego gracza w E75 to masz przej*****.

 

 

IS8 - nigdy nie grałem, więc wypowiem się jako o przeciwniku: czasami nie moge przebić tego od przodu JTigerem z najlepszym działam (trafienia 0 dmg), innym razem da się ich sklepac 122mm z KV3. Czołg na za to switne działo i jest szybki co jest wielką zaletą , może warto grac tym jak VK4502A. Tez nie ma pancerza i jest szybki. No ale jak ktos jest przyzwyczajony to grania ruskimi czołgami ze ciągle dostaje i odbija albo ma hity za 0 dmg, to przesiadka z IS3 pewnie jest szokiem.

 

 

@Edit

 

zmiany w 8.5:

 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/235529-list-of-changes-in-version-085-compared-to-version-084-update/

 

wygląda na o ze bedzie mozna zarobić na silniku:

USSR:

- Cost of B-2CH engine changed from 17,000 to 49,500 credits

 

 

a na zakończenie ładna bitwa shermanem.:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, załodze na panterze 2 i tygrysie dawac perka czystosc i porzadek?

A palą Ci się te czołgi? Ja nie mam tego na żadnym, bo mi to szczerze zwisa. Jak doprowadza mnie ktoś do podpałki, to zwykle jest już sytuacja "ja przeciw wszystkim" i brak jakichkolwiek szans na wygraną. Wtedy szkoda się nawet gasić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla świętego spokoju zrób. Będziesz przynajmniej miał pewność, że zrobiłeś wszystko, żeby ten czołg się nie palił.

 

A ciekawostka taka - ostatnio notorycznie podpalam KW-*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot tak zbiłem sobie gwiazdkę i kolejny as wpadł... bitwa mocno przeciętna, wystarczyło nieco ponad 1300 exp - najwyraźniej mało osób gra cometem, no ale co się dziewić, jest to większy i wolniejszy cromwell (czyli pozbawiony swoich atutów), no i jest to pierwszy as bez fraga...

 

replay

Dołączona grafika

post-136524-0-93901100-1366278164_thumb.jpg

post-136524-0-86409600-1366278169_thumb.jpg

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak tylko zmieniłem gaśnice w t-54 na podkręcony regulator to też się zaczął palić, jak zmieniłem z powrotem to już nie ma potrzeby używania gaśnicy...eh zawsze pod górkę.

 

Niżej kontrolna bitwa E-75.

 

Dołączona grafika

 

Całkiem nieźle przy grze tym czołgiem raz na miesiąc i załodze z pomieszanymi skilami. Dostałem 2 strzały z tyłu w silnik bez ognia tym razem ;)

 

 

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło jezu! Leopard 1 w 8.5

W 8.6 będziemy śmigać T-90, M1 Abrams i Mk4? O.o

 

Wczas żeś się zorientował ; )

 

Swoją drogą... poligonową ; ) chętnie pograłbym w World of Modern Tanks : ) Tylko przy dynamice i skuteczności współczesnych maszyn, mapy musiałyby być 2x większe : P

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie przejdzie. Część danych technicznych (szczególnie dot. opancerzenia) jest utajniona, więc by się mogło skończyć jak z nadgorliwymi twórcami ArmA, albo wróżeniem z fusów.

 

Ale spoko, za 20-30 lat pogramy w WoT:Bliski Wschód, gdzie będą mapki z Wzgórzami Golan, pola naftowe Iraku i Kuwejtu, Miejskie mapki Syrii z allahakbarami na dachach i w terenówkach. No i, oczywiście, marines z Javelinami, zamiast artylerii, żeby za łatwo nie było Dołączona grafika

 

Tymczasem ja nie o tym, tylko o czym innym.

Zostałem ubity (w Persie) przez swojego T69. Patrzę, a koleś stoi sobie w krzakach i snajpi. Z działa, które ma taką celność, że zawstydza je chyba nawet KW-2 z trollem. Jako że od jakiegoś czasu zlewam takie coś, widzę tekst:

- przepraszam, jestem strasznym noobem

Nie myślałem długo:

- Stary, ten czołg nie jest do kampienia. Masz 800+hp w magazynku, więc je rozsądnie wykorzystaj.

Posłuchał. Pocisnął tam, gdzie stałem, coś wyspotował, rozpirzył wrogiego T-44, a kogoś innego uszkodził. Gdyby tego nie zrobił, byłoby po artylerii i pewnie całej flance.

 

Dlatego moja prośba - nie jobcie wszystkich, jak leci, to czasem się odpłacą wygraną. Może niektórzy mają spóźniony refleks, może faktycznie są noobami. Ale jedno jest pewne - gdybym go ociach!lił, to pewnie by stracił czas na pisanie bluzgów na mnie, zamiast zajęcie się grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moja prośba - nie jobcie wszystkich, jak leci, to czasem się odpłacą wygraną. Może niektórzy mają spóźniony refleks, może faktycznie są noobami. Ale jedno jest pewne - gdybym go o[ciach!]lił, to pewnie by stracił czas na pisanie bluzgów na mnie, zamiast zajęcie się grą.

Wczoraj koleś z klanu 322 (Eff ~1800) w T54E1 zaraz na początku bitwy zajechał mi drogę (Conqueror), jestem wolniejszy i skręcił przede mną co skończyło się jego obrotem, nie zdążyłem napisać sorry chociaz to on mi zajechał, po czym wystrzelił do mnie 4 razy, to mu napisałem co robi, przeładował i dokończył (1950dmg). Oczywiście wyzwiska i prowokacje swoją drogą, kolesia rozwaili ( nie pamiętam czy nasi czy drużyna przeciwna). Porobiłem screeny, część osób wysłała skargi, ja założyłem ticket, jeden gracz również. Mam nadzieję, że dostanie banana.

Edytowane przez Banzai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce szybko podciągnąć effi i k/d ratio to niech gra I i II tierami, tylko nie robić fioletu, bo później cała przeciwna drużyna będzie się na was rzucać w pierwszej kolejności. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś kilkanaście stron wcześniej wspomniał, że eff straciła na znaczeniu, teraz liczy się WN6, a to słabo się nabija na niskich tirach (ninja cap nie wchodzi w grę ;)  )

Jeśli ktoś chce podnieść statystyki (przynajmniej te z xvm) to polecam ruskie drzewko tier 5-6 (ew. 7 ) . U mnie po takim zabiegu statystyki poszybowały w górę.

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...