Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam rowniez WN6 wzrasta dość szybko jak pykam tierem II bo dużo kili się robie i spotuje, Cruiser III + lorneta i prawie wszystko my spotujemy :)

No ale najlepiej na Tierach II to podnosi się win ratio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i event jest i jak dla mnie straszna lipa nic ciekawego nie ma :/

 

Od godziny 7:10 20 kwietnia (sobota) do godziny 7:00 23 kwietnia (wtorek) będziemy rozpieszczać Was bonusami

 

Trzykrotnie więcej doświadczenia za pierwsze zwycięstwo

Podczas trwania oferty specjalnej będziecie otrzymywać trzykrotnie więcej doświadczenia za pierwsze zwycięstwo danego dnia każdym z pojazdów.

Zgromadźcie mnóstwo punktów doświadczenia i wydajcie je na opracowanie wymarzonego pojazdu!

 

Polowanie na medale: Obrońca

Dołączona grafikaNie dopuśćcie do zdobycia własnej bazy przez przeciwnika. Za każdym razem, gdy zdobędziecie medal Obrońca za zmniejszenie liczby punktów przejęcia bazy przez przeciwnika o 70 lub więcej, otrzymacie dodatkowe 15 000 kredytów!

Don’t let them steal your flag!

 

 

30% zniżki na następujące niszczyciele czołgów VII poziomu:

Dołączona grafikaDołączona grafika

SU-152 (sowiecki)

Dołączona grafikaDołączona grafika

SU-100M1 (sowiecki)

Dołączona grafikaDołączona grafika

Jagdpanther (niemiecki)

Dołączona grafikaDołączona grafika

T25 AT (amerykański)

Dołączona grafikaDołączona grafika

T25/2 (amerykański)

Dołączona grafikaDołączona grafika

AMX AC Mle.1946 (francuski)

Dołączona grafikaDołączona grafika

AT 7 (brytyjski)

 

Korzystajcie też z o 30% większych zysków z walk wszystkimi z wymienionych pojazdów, poza Jagdpantherem (który jako kwietniowy czołg miesiąca i tak jest objęty premią przez cały miesiąc).

 

30% Discount on this Premium Tier VII Tank Destroyer:

Dołączona grafikaDołączona grafikaSU-122-44 (sowiecki)

Każdy czołgista lubi kupować nowe pojazdy po okazyjnej cenie!

 

O 100% większe zyski za walkę następującymi niszczycielami czołgów III poziomu:

Dołączona grafikaDołączona grafikaSU-76 (sowiecki) Dołączona grafikaDołączona grafikaMarder II (niemiecki) Dołączona grafikaDołączona grafikaT82 (amerykański) Dołączona grafikaDołączona grafikaRenault UE 57 (francuski) Dołączona grafikaDołączona grafikaValentine AT (brytyjski)

Nigdy nie graliście niszczycielem czołgów? Teraz naprawdę warto spróbować, korzystając przy okazji z dodatkowych kredytów za walkę tymi śmiercionośnymi maszynami!

 

Do 50% zniżki na emblematy

Nieważne, czy chcecie oznakować swoją maszynę na tydzień, czy na zawsze: teraz możecie oszczędzić na tym kredyty i złoto.

Sprawcie, by Wasze ulubione pojazdy były wyjątkowe! Który emblemat podoba się Wam najbardziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma może obiekta 261 i może się podzielić wrażeniami z gry nim ?

na ile płaska trajektoria lotu pocisku jest uciążliwa ?

jak się sprawdza w grze gdzie przeciwnik ostro kampi za skałkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli jest tak samo jak w s-51 to jest to bardzo uciążliwe (nauczony lorką 15050 często pomagam czołgom walczącym w zwarciu i s-51 potrafi puscic pestke po trajektorii rakiety, ktora uderzyla 11 wrzesnia w pentagon i teamkill gotowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w s51 aż tak przeszkadza? Nie grałem inną artą ale mi się wydaje że to czasami poprawia celność, jak widzę czołg celuję kropeczką na jego przeciwny kraniec i zawsze wchodzi. W zwarciu pomagam tylko jak czołg jest ustawiony wzdłuż trajektorii lotu pocisku, ewentualnie celuję kropeczką ale właśnie w bliższy kraniec

 

Za przeszkodami terenowymi rzeczywiście może utrudniać, ale rzadko trafia się bitwa gdzie nie da się nikogo trafić ;) Jak jest ciężko po prostu się przemieszczam i tu najpoważniejsza wada s51 - jest za wolny.

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałem s51 ale wydaje mi się że skoro ma to samo działo co su14 i obiekt 212 to trajektoria powinna być ta sama ( czyli dość wysoka )

obiekt 261 ma zajebiście płaską trajektorię ale za to jest mobilny

trochę nim grałem ale strasznie noobiłem i wolał bym usłyszeć opinię osoby która już ogarnia grę tą artą

inna sprawa że na testowym ludzie grają na odciach!l i łatwo jest kogoś ustrzelić

na zwykłym serwerze z tą niską trajektorią boję się że będę płakał

 

niedawno kupiłem obiekt 212 i się zastanawiam czy nie wtopiłem wybierając rosyjską linię a nie francuską

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz lepiej mi się zarabia superpershingiem... średnio wychodzę 60k na czysto! dzisiaj przy takiej sobie bitwie (sam broniłem flanki, arta mnie wspierała) wpadła setka

Dołączona grafika

 

szkoda, że t34 średnio na czysto wychodzę 40-50k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciekawostka taka - ostatnio notorycznie podpalam KW-*.

 

.....

Dlatego moja prośba - nie jobcie wszystkich, jak leci, to czasem się odpłacą wygraną. Może niektórzy mają spóźniony refleks, może faktycznie są noobami. Ale jedno jest pewne - gdybym go o[ciach!]lił, to pewnie by stracił czas na pisanie bluzgów na mnie, zamiast zajęcie się grą.

 

Najczesciej palą się KV-1S i KV4. IS3 od czasu do czasu pada ammorack z całym czołgiem. Tyle co zauważyłem

 

 

Ja zazwyczaj pisze 'idiots right' lub 'idiots defend base' i tez działa. Przeważnie 2-3 czołgi słuchają.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę zasmucony po przesiadce na E-75 z M103. ;>

Zanim gdziekolwiek dojadę to już medy ogarną rundę, perspektywa robienia 50k xp i ostatniego silnika jest mocno dyskusyjna, czy od razu nie iść w E-100 i olać ostatni engine, który i tak skrzydeł nie da temu czołgowi. Na razie zrobiłem łepek i cisnę w stronę działa, czuj się jakbym jeździł na churchillu I, który nie zawsze zdążył na pole bitwy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica miedzy trzecim a czwartym silnikiem jest gigantyczna. Ostatnio z Moouu robilismy testy na hitlersdorfie bo sam sie zastanawial czy wladowac tyle expa i wystarczyly trzy "wyscigi" zeby zrozumiec ze warto. Malo tego, dobijajac kiedys do E-50 mamy juz ostatni silnik!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię spotykać KV-4 niezależnie czym jeżdżę. Ten czołg łyka w bok za 0 i to nie dostają gąski bo ten radziecki czołg jedzie dalej...

 

Off top

 

Wy tu czołgujecie a wiosna nastała Dołączona grafika Polecam orlik i piłkę nożną ^^

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się regularnie wyzbywam czołgów z garażu, obecnie mam tylko trzy sztuki do zbicia gwiazdek, żeby za dużo czasu nie tracić. ;> Jak nie schodzą po 1-2 razie to odpuszczam, nie chce się już tak jak kiedyś.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię spotykać KV-4 niezależnie czym jeżdżę. Ten czołg łyka w bok za 0 i to nie dostają gąski bo ten radziecki czołg jedzie dalej...

 

Off top

 

Wy tu czołgujecie a wiosna nastała Dołączona grafika Polecam orlik i piłkę nożną ^^

Strzelasz z przód w  belkę na której jest wizjer kierowcy. Łyka wszystko. Z boku strzelaj w silnik. Lubi się zapalić.

 

Masakra dzisaj. tylko kretyn ow już dawno nie było. Przez 1,5h zbiłem 3 gwazdki, z czego 2 razy zginąłem na pcozatku. 3 raz  tez za dobrze nie poszło bp przywaliłem naszemu HT 2 razy za kampienie.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oficjalne forum ostatnio to siedlisko skończonych idiotów... jest jeszcze gorzej niż tutaj Dołączona grafika typek mi udowadnia, że nie mogę mieć takich obrażeń na czołgu, bo przecież noobmeter podaj taką wartość średnią... idiota nie rozumie, że to wartość dla wszystkich czołgów

 

co do gry - dzisiaj zaliczyłem zonka - goldem z hetzera nie zdjąłem  hetzera - strzał za zero, chyba się nie przekonam do niszczycieli 

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się regularnie wyzbywam czołgów z garażu, obecnie mam tylko trzy sztuki do zbicia gwiazdek, żeby za dużo czasu nie tracić. ;> Jak nie schodzą po 1-2 razie to odpuszczam, nie chce się już tak jak kiedyś.

Mam w garażu 29 czołgów. Gwiazdki zbijam na tym, na co mam ochotę. Czasem robię jedną bitwę i wyłączam, czasem gram trzy godziny.

Nie rozumiem fenomenu parcia na gwiazdki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardziej na tej zasadzie, że jak masz to szkoda nie zbić, szczególnie jak jest event x3, x5. ;> Jakbym miał tyle czołgów to byłby dylemat czym wyjechać i chyba na myśleniu by się skończyło. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje WR dzis to 8.8%... A mialem w weekend nie grac. To co sie dzieje wola o pomste do nieba. Niemal co bitwe mam w teamie pluton zlozony z 2-3 debili w ktorzy zaczynaja gre od teamdamage.. eff/wn6 tych glabow nigdy nie wyszlo ponad 600... I niezaleznie czy gram tier3 czy tier9.. wszedzie to samo. Blagam, dosc juz x3 x5 i innych genialnych eventow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się nie tylko Ty tak masz :( Przez ostatni i ten weekend stracilem już jakieś 0,25% winratio ;/

Staram się jak mogę najlepiej ale to i tak nic nie daje gdy gra się z totalnymi debilami, jak można pojechac 12 czolgami na jedną linie i jeszcze ją przegrac jak naprzeciw jest 7 czolgów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardziej na tej zasadzie, że jak masz to szkoda nie zbić, szczególnie jak jest event x3, x5. ;> Jakbym miał tyle czołgów to byłby dylemat czym wyjechać i chyba na myśleniu by się skończyło. Dołączona grafika

 

Ja sie staram zbic wszystko w promo eventy chyba, ze sie wkurze wczesniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...