Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Nie martw się nie tylko Ty tak masz Dołączona grafika Przez ostatni i ten weekend stracilem już jakieś 0,25% winratio ;/

Staram się jak mogę najlepiej ale to i tak nic nie daje gdy gra się z totalnymi debilami, jak można pojechac 12 czolgami na jedną linie i jeszcze ją przegrac jak naprzeciw jest 7 czolgów ?

Chcesz zobaczyć, jak trzy czołgi (w tym dwie ósemki) przepieprzają z ciach!ianym Lowe? Akurat mam perełkę... pod koniec już uważałem, żeby ze śmiechu nie zrobić jakiegoś głupiego błędu Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz pisalem... Eventy x3, x5 to magnes na debili

Czlowiek sie cieszy jak laduje w tej bardziej ogarnietej druzynie... ale jak trafi jelopow 5xx effi w swojej to dopiero zal

 

Ja niestety w sobote bylem niebieski przez dwie bitwy. 

jechalem z kumplem ja 5 zabitych on 4... od poczatku gry za moim E-75 krok w krok podazal VK4502A, wyjezdzam za wydme strzal, probuje sie wycofac, nie moge bo stoi za mna i mnie blokuje.. Kilka komentarzy w jego kierunku poszlo ale nie poskutkowaly.

W koncu z kumplem zalatwiamy capujacego i sami wpadamy na capa. Ten debil oczywiscie za nami... i zaczynaja sie teksty z jego strony "fucking noobs" "useless ht" itd... Jakis tekst do mnie..

Koles pelne HP, 327 zadanego DMG... ale dalej bluzgi rzuca...

 

No i zachowalem  sie jak gowniarz i mu sieknalem

Oczywiscie jakbym sie staral to by tak nie wyszlo... ale kolo urwal w ammo racka i zszedl na strzala...

na czacie oczywiscie polecialy LOLe...

Kolo zapienil sie maksymalnie, az chyba zapomnial skarge zglosic.

 

Ze tacy ludzie dochodza do tak wysokich tierow ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :( Zastanawiałem się właśnie nad Twoim przykładem tańszego golda i jak nowe klany bez sukcesów w CW mają inne logo niż domyślne.
Z tego wynika, że chcąc zmienić logo, obciążone kosztem 500 golda zostanie konto osoby je zmieniającej (CL). WG mogłoby zrobić jakiś mały FAQ dotyczący klanów, wiki jest w tej kwestii dosyć uboga. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza bitwa na E-75 dzisiaj, leakville prokhorovka, na górkę nie jadę, bo jak się tam wdrapię to się prędzej bitwa skończy, po 5 art na stronę to jadę na pagóry, bo w lesie już się medy skampiły.. ht-ki padły szybko i resztę bitwy rozgrywała ze sobą arta, wtopa.

No to dogrywka, wylosowało westfield i tylko po jednej arcie, no to coś się pogra wreszcie. ;>

 

 

 

w końcu pykło i to na dziale z KT ! śmiesznie, że tak niewiele xp potrzeba było na asa, na niższych tierach nieraz są bardziej wywindowane wyniki

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

Powoli oswajam się z E-75, mułowatość boli i to bardzo, jak nas wylosuje na mapach bez miasta i nie daj Boże z 4-5 art na stronę to strach wyjeżdżać. W miastach to nie wiem kiedy jakieś rykoszety pójdą i później w podsumowaniu 5-6k dmg potencjalnych przeważnie, to akurat bardzo miłe.


Btw te II tiery w garażu robią za mobilne koszary, po co wydawać złoto na powiększenie jak można ludzi chomikować w pojazdach. Dołączona grafika

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro 8.5

w skrócie:

nowe lekkie sowiety (tier 2-4)

nowe lekkie niemce (7 tier)

nowe medy szwabskie (od vk3002db do 10 tiera)

nowa mapa

trzyosobowe plutony i kompanie bez premki

sprzęt za golda teraz za srebro (20k za gasnice)

 

http://worldoftanks.eu/news/7032-version-85-be-released-pl/

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch dostepny na launcherze - ok 700MB. Serwery juz dzialaja mimo ze strona ciagle ma maintenance mode ;P

 

EDIT:
Wszystko dziala. Do tego garsc linkow:
J1mB0's (czeka na update) http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/56831-084-j1mb0s-crosshair-mod/

Statistics Pack (wersja 8.5 gotowa) http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/177899-statistics-pack-for-085/

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem nowego J1mb0 i rzeczywiście kolor trochę inny ale nie jest źle. Mapy z J1mb0 nie nadgrywałem więc locastans minimap 2ndgen działa bez problemu, jedyne co mnie trochę wkurza to ta czerwona ramka która niby pokazuje zasięg rysowania ale przy naciśnięciu CTRL strasznie zamula kompa, da się to jakoś wyłączyć bo po śmierci już jej nie ma..?

 

Btw. co J1mb0 pokazuje z XVM? U mnie jest tylko w lewym górnym rogu co i za ile trafiłem.

 

Inna sprawa że z celownika zniknął orientacyjny czas lotu pocisku dla arty i granice ruchu działa..

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo miał tego T28 od niedawna, albo już go wk#$^ło obrywanie za 100% hp jednym strzałem od artylerii

Tja... to drugie jest faktycznie denerwujace. Czlowiek sobie jedzie bez pospiechu, bo inaczej sie nieda:) pyk i wychodzi do garazu a pelen pasek hp byl...

 

Wysłane z mojego XT910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa, sam też mam T28 i czasem tak kończę rundę :] A co to będzie na T95..

 

Na T95 jest sporo lepiej...

Mi sie juz kilka razy zdazylo odbic sie od niego, albo zadac bezposrednim trafieniem z GWpanther cale 50dmg

 

Za to w T28 czesto wchodza hity po 1xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam dzień (to był słoneczny wtorek Dołączona grafika ), jak w dwóch bitwach tak sfajczyłem T28 i T28 prototypa. W jednej koleś nie mówił nic. W drugiej niewidoczny (bo przestali go spotować i puściłem bombę w ciemno) koleś odsądzał mnie od czci i wiary Dołączona grafika

 

Cholera jasna. Miałem wczoraj fajną (jak to zwykle bywa) bitwę na jpanterze 2, i przy robieniu ósmego pewnego (ostatnia artka) killa (dojeżdżałem do kolesia, który przeładowywał) wywaliło mi net Dołączona grafika

Wyników już nie uświadczę, a byłoby co tu wstawić - prawie się wyprztykałem z pocisków, które ślicznie wchodziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GWTiger z pierwsza rura jest slaby do ogarniecia. Bardzo celny ale plaski tor lotu i maly dmg. Druga rura to jest kwintesencja arty wg mnie. Mimo ze sam GWT zakres ruchu lufy ma w granicach bledu statystycznego i zawsze niemal potrzebuje pelnego obrotu maszyny to jak dupnie z 210mm to nie ma co zbierac. A jak jestes pr0, el0 czolgista to ladujesz AP i zdejmujesz niemal wszystkich na strzala (jak trafisz :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi...

Moge sobie kupic teraz GWtigera i teraz pytanie czy warto

Grille mi sie podobal, na hummelu sie meczylem... GWpanther znowu podoba mi sie zajebiscie...

 

I teraz pytanie co z GWtigerem

 

Dla mnie najgorsza niemiecka arty.

 

Pierwsze działo, pocisk leci ok 5s - wymagane zdolnosci jasnowidzenia. Nieznosiłem GWtigera z tym działem do tego stopnia że jezdziłem jako skaut ku zdziwieniu obu drużyn.

 

2 działo ogromne obrazenia, często zdejmuje 8 tier na strzała (Lowe zawsze schodzi na strzała :P ), działo niby celne, duzy splash. Wady: pole ostrzału szerokości szpilki, działo prawie nigdy nie trafia w środek celu, dlatego ja strzelam w duże  i wolne czołgi: JPz E100, E100, Maus, T95. generalnie jak w bitwie osiągne 3 bezposrednie trafienia to jest bardzo dobrze.

 

Arty jest ogromna dlatego skauty wykrywaja Cie nawet po 20-30 sekundach po rozpoczeciu bitwy. Generlanie cięzko się ukryć. Na koniec zapomnij o strzale i skutecznym przemieszczeniu sie tym mułem.

 

Mnie arty bardzo nie podeszla, no ale sa ludzie którzy cuda tym robia. W kazdym razie z miłą checia pozbede sie badziewia.

 

Ponoc niemiecka arty z 8 tieru jest bardzo fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...