Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobic, zdobyl to chce sprzedac.. zycie. Ale z tego co czytalem na forum to takie promo sa dosyc czesto takze trzeba byc czujnym. Ja zupelnie przez przypadek sie dowiedzialem, jadlem kolacyjne i wlaczylem jakiegos streamá z wot i ludzie pisali, ze kody rozdaja. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry poczatek dnia ;]

 

 

 

Zwycięstwo!
Bitwa: Linia Zygfryda 27 kwietnia 2013 12:24:50
Czołg: T-34-85
Doświadczenia: 1 833
Kredytów: 42 012
Osiągnięcia w walce: Snajper, Odznaka mistrzowska:As pancerny

 

 

Zwycięstwo!
Bitwa: Erlenberg 27 kwietnia 2013 11:37:08
Czołg: M103
Doświadczenia: 3 240 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)
Kredytów: 56 301
Osiągnięcia w walce: Specjalista

 

 

 

Zwycięstwo!
Bitwa: Murowanka 27 kwietnia 2013 12:41:06
Czołg: T29
Doświadczenia: 1 315
Kredytów: 33 201
Osiągnięcia w walce: Medal Pascucciego

 

 

 

Zwycięstwo!
Bitwa: Karelia 27 kwietnia 2013 12:16:33
Czołg: GW Panther
Doświadczenia: 2 930 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)
Kredytów: 37 644

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze T-34 i T-43 (radzieckie czolgi maja myslnik a amerykanskie nie maja). Po drugie przeszkolenie zalogi powoduje ze zapominaja oni czym jezdzili (tego wyjasnic nie potrafie ale tak jest). Po trzecie - 80% przy tym samym typie czolgu jest za frajer, 90% za 20k kredek a 100% za 200 golda Dołączona grafika przy zmianie typu czolgu kara jest 2x wieksza (odpowiednio 60%,80%,100%).

 

Zrodlo: http://wiki.worldoftanks.eu/Crew ;)

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam się pozbywam sprzętu... docelowo mój garaż ma wyglądać tak:

Niemce Grille, Indien (zbadany, czekam na free exp żeby wymaksować, wtedy przerzucę załogę z tygrysa), e50m + ewentualnie arta wyższego tieru

USA t26e4 + Patton (med X), t32, t34, 110e5, hellcat

Ruskie kv1s, Is7

Brytole mam zbadany 8 tier meda ale chyba daruję sobie to drzewko, bo do cometa włącznie tylko cromwellem dało się grać jako tako... z churchila ide w TDki, zobaczymy...

France cisnę arty - na 6 tierze Lorka wymiata, a dalej ma być tylko lepiej (8tier ma wieżę i magazynek?)

Chinczyki sobie odpuszczam

 

na pomarańczowo pojazdy których nie mam jeszcze, ale planuję mieć w ciągu miesiąca

moje obserwacje:

s-51 wszystko fajnie, ale sprawdza się na 2-3 mapach tylko, do tego jak jest +3 arty zdejmowana z kontry niezależnie ode mnie, bo zanim się zbiorę to te 2-3s pestka mnie sięgnie... nie mówię, że jest zła, po prostu uniwersalność lorki dyskwalifikuję ten sprzęt (zobaczymy jak będzie z niemcem, ale humel średnio rokuję następcę)

tygrys - najsłabszy 7 tier jakim grałem (no może poza vk3002), celne działo to nie wszystko, jedynie sprawdza się jako snajper dla mnie

t71 - po początkowym zachwycie (przesiadłem się z amx 12t) i wyelitowaniu stwierdzam, że gra magazynkowcami nie jest dla mnie... o scoutach nie mówiąc

odkupiłem hetzera i stuga - po kilku bitwach sprzedałem, tylko hellcat i nic dalej, bo dalej tylko muły...

 

to tyle

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię HT-ki i docelowo chciałbym mieć odblokowanego chociaż po jednym z każdej nacji, a nóż widelec coś mi odwali i w ciągu miecha będę farmił T34, zakupię wszystkie i zacznę się bawić w CW. Dołączona grafika

Póki co mój cel to amx 50 100, legendarna zamiatarka którą trzeba mieć, taki fun nie może przejść obok. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg oficjalnych patch notes gwiazdki mialy sie resetowac o 7:00. Widocznie cos sie porypalo i dopiero teraz to naprawili.

 

A do ARL 44 ktore dzialo na koniec? 90 czy 105? Wole trzymac sie tym padlem z tylu wiec chyba wybiore 90 ale wole zapytac specjalistow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma, coś im się zegarki przestawiły.

A z innej beczki, to zapiąłem wreszcie 90mm na Jacksona. And...That's what im talking about! Pierwsza bitwa zakończona z niespełna 1200dmg, mogło być lepiej ale zwarta grupa leciała. Ale 5 fragów naliczone. Tylko ten czas przeładowania, 5 sekund ciągnie się w nieskończoność. W ostatniej bitwie właśnie szybki reload mnie uratował bo było faceTOface z artą i kiedy spudłowałem polał się zimny pot. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg oficjalnych patch notes gwiazdki mialy sie resetowac o 7:00. Widocznie cos sie porypalo i dopiero teraz to naprawili.

 

A do ARL 44 ktore dzialo na koniec? 90 czy 105? Wole trzymac sie tym padlem z tylu wiec chyba wybiore 90 ale wole zapytac specjalistow Dołączona grafika

 

90, bo przechodzi na kolejny czołg. ;> Też dzisiaj kupiłem arlika i kilka bitew pojeździłem, od razu odblokowałem łeb i pierwszą 90-ke za wczorajsze darmowe złoto (Dołączona grafika), nawet jak trafi na VII to tragedii nie ma, ostatnio IS zagoniłem w kozi róg i dobiłem. Jak na VI nas wylosuje to w ogóle kozak, czołg dosyć specyficzny jak jego poprzednik bdr, ale jak się rozkręcimy to daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem piekielnego kotka w końcu i żałuję, że dopiero teraz...

 

 Zwycięstwo!   Mapa: Westfield
Data: 27 kwietnia 2013 23:16:14
Pojazd: M18 Hellcat
Zdobyto:
Doświadczenie: Doświadczenie:: 1 304  (  x2)
Kredyty: Kredytow:  15 838
Odznaczenia: Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy, Odznaka mistrzowska:III klasy

 

2'ga bitwa z drugim działem, załoga na 80%, co to będzie jak go wymaksuje :)

 

i do kompletu

 

  Zakupiono czołg 'Bat Chatillon 25 t'. Wydano- :  6 100 000 

 

również 2 bitwy za mną i z drugim działem od Lorr 40t, trochę się mozolnie zbiera, widać też trzeba załogę do 100% dobić.

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezusicku, co to się z artami stało?

Przed momentem Ob. 212 łoił mi spokojnie 2 metry w lewo poza obrys celownika Dołączona grafika  i nie mogłem zdjąć T34 z 2% HP. Najlepsze, że po korekcie celu biorąc pod uwagę 2m zeza, nadal łoił w to samo (błędne) miejsce.

 

EDYTA

To już przechodzi wszelkie pojęcie. Tym razem IS-7 szot w bok z obiekta za 0...

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze Dołączona grafika Każdy sposób na zniechęcenie arciarzy jest dobry. Zwłaszcza wysokotierowych.

 

Mi wystarczało już, że nie opłacało się wcześniej nią grać. Teraz jeszcze doszedł oszukany celownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech wypie... całkowicie artylerię z gry i będzie ok, albo przynajmniej MM niech rzuca po dwie max na team. Ew. moja wizja jest taka, żeby celowanie w trybie snajperskim przy korzystaniu z minimapy wyglądało zupełnie inaczej, mianowicie - żadnego widoku z drona [ ; tylko minimapa powinna przenosić na megamapę ; ) i celowanie/strzelanie odbywałoby się na niej i było by git.

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metal... zapominasz o kilku ważnych aspektach... normalnie walka czołgami powinna odbywać się na 10x większych mapach, a z artami na 50x większych... dlatego masz drona, bo nikt normalny nie rozstawiałby arty kilkaset metrów od dywizji pancernej wroga...

 

dziś kolejny asik, tym razem padło na t20 Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

replay

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...