Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jak o 18 wyjdę z pracy to jedyne o czym myślę to sen (a i tak gnębią telefonami do 22, czasem 23), a tu jeszcze remont kuchni na głowie...

No ale 10k bitew to ładny wynik. Dołączona grafika

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki widzieliście rekord teamkilli? Ja wczoraj albo przed wczoraj w bitwie widziałem -3:0 z tym że jednego nam ublil, więc w sumie w przeciwnej drużynie było 4 teamkillerów(30s meczu), reszta teamu tych geniuszy była wniebowzięta xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a ogarniał ktoś Gods-Eye AioMod for 8.5 ?

 

Bardzo fajny mod. Tylko trzeba od razu xvm editor odpalić, bo koleś dowalił ikony klasy czołgów na 200%. Takie gigant ikony potrafią zasłonić inne czołgi w trybie snajperskim czy artyleryjskim. Poza tym wszystko co fajne i przydatne w jednym patchu. I nic się nie wysypuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu ma spoooooooro czasu Dołączona grafika

 

Raczej nie, zbijam gwiazdki praktycznie tylko z 8 i 9. Gdzieś można sprawdzić ile ma się bitew na dzień i u mnie średnia jest niska. Co do moich czołgów to nie wszystkie bo suwak można jeszcze w lewo przesunąć, tam powinny znajdować się 4 czołgi co nie znaczy, że gram wszystkimi bo po prostu mi się nie chce. I uwierzcie, że jak gram plutony z ludźmi to moje 10k bitew to jest nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://worldoftanks.eu/news/7134-special-big-and-heavy-pl/

 

Ciekawy specjal przez pół miecha, ciekawe co będzie przez drugie pół, pewnie druga linia sowieckich HT. Ja tam się nie załapię bo mi brakuję jeszcze chyba połowę XP na IS-8 zresztą jakoś mnie nie ciągnie do tego IS-8, mam IS-3 którego chciałem i na razie mi wystarczy. Bardziej mnie interesuje podążanie w kierunku T29.

 

http://worldoftanks.eu/news/7094-tank-month-t-34-and-t-34-85-pl/

 

No i do tego 2 czołgi miesiąca.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yes! w zeszlym tyg mialem kupic IS7 ale troche mi szkoda bylo kasy. Swieta panienko jak dobrze ze nie puscilem prawie 2baniek w kanal :D i cale dwa tygodnie jak tylko bedzie czas to farmie na nim expa bo dzieki dodatkowym zarobkom moze nie bede tak bardzo w rzyci z kasa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to 1 830 000. W sumie do wyfarmienia w jeden dzień na premce ta różnica. ;> Sam mam odblokowanego IS-7, ale jak kumpel płacze na działo, że strzela wszędzie tylko nie w cel to się zastanawiam, czy to czasem nie najgorszy X HT.. wiadomo magiczny pancerz robi swoje. ;>



Z tego co można wyczytać to dopiero początek zniżek na HT także może dadzą coś ciekawszego w drugiej połowie miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na IS-7 ma 84%, bo stara się nie strzelać z daleka. Dołączona grafika

Ja w sumie na żadną zniżkę się nie załapię raczej.. E-75 i M103 w garażu, linia IS-7 skończona dawno temu, reszta HT na poziomie VII tieru. Ale jak ktoś czekał na okazję nabycia X to lepiej nie mógł trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak na poprzednim evencie dobrze zrobilem biorac Pershinga zamiast ISa 3:)

 

PS. Z tym hit ratio to cos w tym jest - ja mam chyba najlepsze na ISie 1 bo nie strzelam we wlazy z pol mapy czy w zygzakujace 300 metrow dalej scouty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest.. na sporcie mam 81%. ;>



IS-7 ma najgorsze działo spośród wszystkich X, celność ma tą samą co troll z E-100 także to wystarczy za komentarz. Pena na złocie też żałosna biorąc pod uwagę CW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Is7 to był dobry jak były 3 nacje i niemiaszki miały mouse jako t10 a usa t30. T30 nie mogl sie wbic w spód bo za wysoką miał wieżę a w góre dzióbka ciezko było trafic(gdzie is7 walił w kadłub t30 jak chciał z każdej strony), zaś Mysza...w mysze strzełało sie z he lub boki lub międzi gąski i wchodziło, a jak sie objechało to tym bardziej...

Od momentu zamiany t30 na td i dorzucenia 110e5 a u rus is4 granie is7 stało się bezcelowe. Zero funu ze strzelania, za każdym paczem coraz większa losówka i osłabienie w celności i tak cienkiego działa, a magiczny pancerz nie jest panaceum na wszystko...zresztą is4 ma lepszy. Nie nie do zdarcia, ale lepszy...

Miło powspominać... Dołączona grafika

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje się że kiedyś tak będę wspominał Jacksona. Chociaż nie wiem jaki był kiedy nazywało się to Sluggerem. Ale też WG nie mota aż tak poniżej 8 tieru na szczęście :) Fun z gry jest nieziemski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie czołgi to najgorszy badziew w tej grze. strzelam do Lowe pożar. dostałem strzał od Is8, pożar, ugasiłem, dostałem drugiego strzała pożar. po prostu zal. VK4502B grałem.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo geniusze z WG stwierdzili, że skoro w tych czołgach skrzynia biegów jest z przodu, a każde jej uszkodzenie powoduje pożar, to zaimplementowali to w grze... Dołączona grafika

 

wróciłem z majówki i gra usilnie stara mi się udowodnić, że jeszcze nie wytrzeźwiałem... 8 porażek z rzędu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekładnia jest liczona jako element silnika, dlatego po trafieniu, w zależności od zamontowanego silnika jest pewna (~15%) szansa na podpalenie. Każde uszkodzenie nie powoduje pożaru, skąd wziąłeś takie informacje? Prawdziwymi zapałkami są w tej grze czołgi ZSRR, Niemców ciężej jest podpalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tygrys i pantery śrenio mi się palą co 3-4 bitwy... z radzieckich ani sport, ani is, ani is3 nawet nie zbliżają się do tej statystyki, no chyba, że chodzi o medy albo linię is4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa 3-4 bitwy, dziwne, że mi się bardzo rzadko palą. Statystykami podpaleń może te dwie nacje są na równi, ale celowo dużo łatwiej jest podpalić rosyjskie czołgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekładnia jest liczona jako element silnika, dlatego po trafieniu, w zależności od zamontowanego silnika jest pewna (~15%) szansa na podpalenie. Każde uszkodzenie nie powoduje pożaru, skąd wziąłeś takie informacje? Prawdziwymi zapałkami są w tej grze czołgi ZSRR, Niemców ciężej jest podpalić.

I tak i nie. Prawda jest ze przekladnia to czesc silnika (w niektorych niemieckich czolgach hitbox silnika jest z przodu i z tylu) ale szansa na podpalenie wynosi od 10% do 40% w zaleznosci od silnika (a dokladniej napedu). Najwieksza szanse na pozar maja jednak czolgi niemieckie, amerykanskie, brytyjskie i francuskie z racji ze wiekszosc ich czolgow byla napedzana benzyna. Radzieckie i chinskie tanki uzywaly w wiekszosci ON.

 

Wiecej mozna poczytac na: http://wiki.worldoftanks.com/Engine

 

Radzieckie/chinskie za to bardzo latwo sie detonuja bo znaczna ich czesc (cala rodzina IS) ma ammorack z przodu Dołączona grafika

 

PS. Silnik zapala sie gdy jest zniszczony, tak samo jak ammorack wybucha gdy jest zniszczony. Uszkodzony silnik/ammorack nie inicjuja "eventa".

PS2. Uszkodzony zbiornik paliwa zwieksza szanse na zaplon Dołączona grafika nie jestem jednak pewien czy zniszczony zbiornik paliwa tez nie inicjuje zaplonu.. musze znalezc

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe, że to wynik podwójnego K w moim nicku... a może to przekleństwo rzucone przez moją sąsiadkę w zemście, że nie otrzymałem imienia po jej kochanku listonoszu... LOL

 

po prostu piszę jakie mam z tym doświadczenia... nikt ci nie każe wierzyć, ale jeśli nie jeździłeś tymi czołgami, tylko swoją wiedzę opierasz na tym co widzisz w bitwie u innych - masz obraz kompletnie zniekształcony

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m4r: No bardzo dobra taktyka, tylko nie zawsze jest gdzie ją zastosować.

 

@heex: To chyba gramy w inne gry, bo niemce zdecydowanie częściej się palą, niż rosyjskie czołgi.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...