Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam o waszych sciaganiach gwiazdek z E-75...

 

 

Zwycięstwo!
Bitwa: Erlenberg 7 maja 2013 22:50:29
Czołg: E-75
Doświadczenia: 3 396 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)
Kredytów: 51 820
Osiągnięcia w walce: Medal Radley'a-Waltersa, Stalowa ściana, Specjalista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowódcy!

Czas upamiętnić koniec największej wojny w historii ludzkości. To wydarzenie zasługuje na szczególną uwagę, dlatego oprócz wyjątkowej oferty specjalnej w ten weekend przygotowaliśmy dla Was drobny prezent w postaci kodu promocyjnego!

Skorzystajcie z niego jak najszybciej, ponieważ wkrótce straci on ważność! Jeśli chcecie wiedzieć, jak użyć kodu promocyjnego, zajrzyjcie na naszą stronę dotyczącą kodów promocyjnych.

 

KOD PROMOCYJNY: PARADE

(wielkimi literami)

Po wprowadzeniu kodu otrzymacie następujące przedmioty:

  • jednodniowy dostęp do konta premium,
  • 5 dodatkowych racji bojowych,
  • 5 ulepszonych racji bojowych,
  • 5 skrzynek coli,
  • 5 czekolad ,
  • 5 mocnych kaw,
  • 5 zestawów puddingu i herbaty.

 

Dostęp do konta premium oraz smakołyki będą dostępne natychmiast po wprowadzeniu kodu! Kod będzie aktywny tylko od godziny 2:00 8 maja do godziny 1:59 16 maja! Pamiętajcie, że dany kod promocyjny można wykorzystać tylko raz na każdym koncie gracza.

Edytowane przez tom256
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluję asa, ja wbiłem mając 150 exp więcej...

 

powiem szczerze, że postanowiłem poeksperymentować z modułami na t103, bo ten czołg to tylko maszynka przejściowa (zamierzam zbadać wszystko oprócz działą - bo odkrycie X i tak wyelityje mi tą maszynkę, chyba, że się mylę, to mnie poprawcie) i założyłem lornetę, system celowniczy (miałem z innego czołgu, a nie starczyło $ na stabilizator) oraz siatkę przeciw odłamkom... niby 15%, ale czuję się znacznie bezpieczniej jak jest w bitwie po 3-4 arty, zwłaszcza dmg od splasha wydaje się być mniejszy... prawda li to, że druga wieża lepiej odbija? szkoda mniejszego hulldowna względem t32, ale duży plus to szybkość obrotu wieży, dosłownie jak w jakimś lekkim czołgu...

 

tak samo na lorce 15550 założyłem ramer, celownik i drążki skrętne i jak trzeba to zdarza mi się scoutować artą Dołączona grafika

 

effi mi ładnie rośnie o kilka punktów na tydzień, już jest 1035 (jeszcze miesiąc temu było 970), trzeba było pół tysiąca bitew i ponad setki na t32, żebym nauczył się grać t34... nie wymiatam nim jeszcze, ale takie wyniki pojawiają się już regularnie:

Dołączona grafika

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inaczej zapytam, jak zbadam e5, to zbada mi się ostatnie działo?

 

czołg premium? do zarabiania dowolny 8 tier, do szkolenia załogi 2-3... 5 premium nie zarabia dużo lepiej niż standardowe maszyny

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki czołg premium tier5 najbardziej się opłaca kupić ? Chyba skorzysatam z promocji na paradzie.

Ja mam T14 i chyba nie polecam. Niecelne działo bez penetracji. Z KW-1 lub T1 Hvy raczej nie ma szans.

Zarabia nawet nieźle, ale ciężko zadać dużo dmg przez dingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić fenomen IS-7, a dokładniej jego boków w miejscu magazynów z amunicją, dlaczego nie zbierają żadnych obrażeń (wczoraj dwa strzały z JP, dzisiaj KT)?

 

Dołączona grafika

 

Na IS'ie 3 i 8 zauważyłem podobne zachowanie [ ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazki mozna znalezc w necie Dołączona grafika. Jesli interesuje Cie ktore czolgi maja jeszcze spaced armor to jak wiadomo niemal wszystkie w postaci jarzma dziala (gun mantlet po angielskiemu). Po bokach (podobnie do ISow) ma E100 i JgPzE100 (w postaci tych bocznych "Skirtow"). Panther II ma ewidentne skirty po bokach (wielkie plyty) i oczywiscie druga wieza w Pz IV. Tiger II, E50, E50M, E75 i T95 maja niewielkie nad gorna czescia gasienic. Specyficzny spaced armor maja Churchille, Matilda i ruski T-28, bo znajduje sie w srodku, pomiedzy gasienicami (tak jak te rozowe one na fotce ponizej).

 

 

Dołączona grafika

 

 

Najprostsza opcja by sprawdzic czy czolg ma spaced armor jest zrobic googlowy search "E75 spaced armor" i przejsc do obrazkow Dołączona grafika polecam!

 

EDIT:
Polecam te dwa linki:
1. http://en.wikipedia.org/wiki/Spaced_armour (info o, dlaczego, po co, komu i czemu)

2. http://wiki.worldoftanks.eu/Battle_Mechanics (polecam wyszukac "spaced armour" bo info o tym typie pancerza jest w kilku miejscach i warto wiedziec jak sobie z tym radzic i czego sie spodziewac)

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to masakra jakaś była, celownik po środku czołgu a pocisk leci nie wiadomo gdzie, darmowy dzień premki poszedł się paść :<

 

Taki rodzynek

 

 

 

Kierowca IS-3 musiał się chyba ciut wkurzyć schodząc na pierwszego strzała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mega oferta od soboty, takiego ciach!lnięcia to chyba nawet na urodziny WoT nie było. Dołączona grafika

 

http://worldoftanks.eu/news/7265-special-offer-military-parade-pl/

 

Kilka VIII zasili garaż m. in. panther II, ISU-152, może KW-4 zakupię i pewnie coś z VII odkupię żeby ładnie pogrindować xp x5 i załogę.

Kurde trzeba będzie jakoś pogodzić słońce z WoT'em. Dołączona grafika


A coś miałem przeczucie, że będzie grubo ale liczyłem, na VII, VIII były ostatnio za -30% ale nie miałem nic więcej wyexpionego. Tak sobie z nudów grałem T34 i nabiło się 5 baniek, będzie co wydawać. ;>


Yog - IS-3 chyba jest najczęściej wybuchającym czołgiem, sam mam kilka takich numerów na koncie. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, gdybyście chcieli zrobić Asa na T69, to obawiam się, że możecie mieć w tym tygodniu niewielki problem Dołączona grafika

Teaser:

Victory!Battle: Fjords 9 maja 2013 21:03:50Vehicle: T69Experience received: 5 202 (x2 for the first victory each day)Credits received: 61 392 (compensation for damage caused by allies: 97)Battle Achievements: Top Gun, Mastery Badge: "Ace Tanker"
Screeny:

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

Replay: http://www.mediafire.com/?vnmyr40x92yjx5b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam impuls by mocno pocisnąć w weekend i wyfarmić 115k expa na auf panthera

 

przez ostatnie kilka tygodni grałem kilka bitew na tydzień

chyba mi się przejadła ta gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez kitu.. ostatni raz to się kilka lat temu w "world of warcraft" wciągnąłem a tak to większość gier multi się nudziła dosyć szybko. Może dlatego, że ta gra jest tak nieprzewidywalna i efektowna wygrana daje dużo satysfakcji. ;>

To czekamy do soboty i wielkie łojenie. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś dokładniej co zmieni patch 8.6 dla art? Chodzi mi o nerfa i przemaglowania na drzewku. Mam M40/43 odkryte ale brak kredek. Czy jeżeli wejdzie patch i mi ją przeniosą na inny tier to będę musiał dozbierać expa?

 

[litania żali na tę cudowną grę"

Kure**wo niebiańskie! Odkąd mi staty wskoczyły na 60%WR na Jacksonie tak trafiam cały czas na dół listy. Co lepsze, moja drużyna składa się z graczy słabszych ode mnie (statystycznie by xvm) za każdym razem. I nie mówię o dzisiejszym dniu, trend trwa od soboty. Nosz kur***. Na dobrą sprawę w ciągu dnia zwyciężam raz na 10-20 bitew. I chcecie mi wciąż wmawiać że to "element prawdopodobieństwa"....? :-/ 

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[litania żali na tę cudowną grę"

Kure**wo niebiańskie! Odkąd mi staty wskoczyły na 60%WR na Jacksonie tak trafiam cały czas na dół listy. Co lepsze, moja drużyna składa się z graczy słabszych ode mnie (statystycznie by xvm) za każdym razem. I nie mówię o dzisiejszym dniu, trend trwa od soboty. Nosz kur***. Na dobrą sprawę w ciągu dnia zwyciężam raz na 10-20 bitew. I chcecie mi wciąż wmawiać że to "element prawdopodobieństwa"....? :-/ 

 

Jakbym byl studentem psychologii to chcialbym napisac magisterke o teoriach spisku na podstawie gier MMO ;)

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...