Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ale coś w tym jest. Często mam dni gdzie mam bardzo wysoki % zwycięstw (ok 80%) win ratio mi podskoczy żeby na następny dzien grać mecze oceniane przez XVM na 33% . A może to zwykły przypadek.

Event fajny plus gratisowa premka. Szkoda, że na komunię idę w niedziele Ale sobota będzie dla WOT- zależnie od pogody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. Kiedys event polegal na tym ze mozna sobie bylo kupic miejsce w garazu za pol ceny. I TYLE. Wiec zageszczenie debili przypadalo raczej na dni powszednie w okolicach godziny 15-16. A i nawet wtedy liczba graczy na serwerze byla mniejsza od 50k. Teraz w takie duupne eventy mamy 4x tyle ludzi z czego (lekka reka) polowa to takie glaby ze dziw jestem ze poradzili sobie z instalacja gry. I od okolo pol roku obserwuje zdecydowany i coraz szybciej postepujacy spadek IQ w weekendy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. Kiedys event polegal na tym ze mozna sobie bylo kupic miejsce w garazu za pol ceny. I TYLE. Wiec zageszczenie debili przypadalo raczej na dni powszednie w okolicach godziny 15-16. A i nawet wtedy liczba graczy na serwerze byla mniejsza od 50k. Teraz w takie duupne eventy mamy 4x tyle ludzi z czego (lekka reka) polowa to takie glaby ze dziw jestem ze poradzili sobie z instalacja gry. I od okolo pol roku obserwuje zdecydowany i coraz szybciej postepujacy spadek IQ w weekendy.

 

To chyba w inną grę graliśmy, bo odkąd pamiętam, to eventy z okazji ważnych wydarzeń z 2WŚ były dość obfite - szczególnie ten z okazji zakończenia wojny w Europie. W zeszłym roku exp x5 był prawie przez tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie kolejna bitwa JTiger vs IS8. Nie ma mowy żeby IS8 przebić JTigerem z przodu. Zupełnie jakby długa 128mm zawsze robiła 0dmg. Kilka 0 dmg w Is3 tez poleciało, ale chociaz z bliska w kadłub wchodzi. Ehhhhhh. Wygląda na to ze fajne TD u Niemców się kończą na 8 tierze, a fajne arty na 6.

 

A VK4502P oczywiście jak codziennie uraczyła mnie pożarem.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu HE ? Wiem, że zabijają załogę i niszczą moduły ale za to kiepski dmg, chodzi o to, że zawsze wejdzie ?

Na SU-152 jeździłem z trollem + gold i było ok, ale wiadomo lepsze losowania itp.

 

Btw polecam kanał niesamowitego ruska, fajnie recenzuje czołgi, nie trzeba nawet specjalnie znać języka, dużo rzeczy się można domyślić. Dołączona grafika

 

przykładowy filmik z leosia1

 

https-~~-//www.youtube.com/watch?v=xmHNuUwOrbk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie kolejna bitwa JTiger vs IS8. Nie ma mowy żeby IS8 przebić JTigerem z przodu. Zupełnie jakby długa 128mm zawsze robiła 0dmg. Kilka 0 dmg w Is3 tez poleciało, ale chociaz z bliska w kadłub wchodzi. Ehhhhhh. Wygląda na to ze fajne TD u Niemców się kończą na 8 tierze, a fajne arty na 6.

 

A VK4502P oczywiście jak codziennie uraczyła mnie pożarem.

Spalił mi się dzisiaj JT. To była tylko i wyłącznie moja wina, bo pojechałem otwartym polem, mimo widocznych trzech przeciwników. Zapalił się dwa razy, potraktowany kolejnymi strzałami Karawanu. Jak się zaczął fajczyć pierwszy raz, wiedziałem, że jest pozamiatane. Drugie podpalenie to potwierdziło. Na dobrego gracza nie ma recepty.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie HE dla skapych Dołączona grafika goldammo jesli jestes w stanie pozwolic sobie na wydatki Dołączona grafika

 

Póki mam premkę to mogę poszaleć. Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś rozwiązanie problemu z wywalaniem się gry podczas przeglądania drzewka technologicznego, czy trzeba czekać na 0.8.6? Czytałem, że to niby wina sterowników NV, ale dla mnie to jakiś nonsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto teraz kupić arte, która przeznaczę na sprzedaż po kolejnym patchu, chodzi mi o s51, czy może czekać na promocje 50% ? :D

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem na oficjalnym forum to od tego patcha zrobili coś takiego, że po wejściu patcha twoje moduły, ammo i sprzęt są warte tyle ile za nie zapłaciłeś (jakbyś chciał sprzedać)... 

 

co do arty: jak dla mnie liderem jest lorka 15550, bocianem (s51) idzie mi nieźle, ale nie tak dobrze jak francą... 1200 bitew wbiłem na grillu i go sprzedałem, hummel imho skupia zbyt wolno i ma dziwny tor lotu pocisku (bardzo duża parabola) i często przestrzeliwuję nad celami, ale zostawię go pod kompanię...

 

na seniorki zostawię sobie hellcata, reszta czołgów no może poza vk36, nie jest warta uwagi na tym poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zwycięstwo!   Mapa: Zatoka rybacka
Data: 12 maja 2013 00:17:28
Pojazd: IS-4
Zdobyto:
Doświadczenie: Doświadczenie:: 4 130  (  x5)
Kredyty: Kredytow:  26 853
Odznaczenia: Snajper, Pułapka na Myszy

po 13k bitew ;)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hummel imho skupia zbyt wolno i ma dziwny tor lotu pocisku (bardzo duża parabola) i często przestrzeliwuję nad celami, ale zostawię go pod kompanię...

 

To nie tak dziala. Im dluzsza lufa wzgledem kalibru (a dokladniej stosunek dlugosc/kaliber) tym predkosc wylotowa wieksza (tak jest i w zyciu i w WoT), co przeklada sie na bardziej plaski tor lotu (wiekszy zasieg), co z reguly konczy sie "przestrzeleniem". Tak jest wlasnie z druga rura na Hummelu i pierwsza rura na GWT - sa "zbyt dlugie", wiec strzelaja plasko i przestrzeliwuja. Trzeba brac na to poprawke i skupiac na "kropce" ale to kazdy tanker wie. Stromy tor lotu jest bardziej pozadany bo pozwala "lobowac" nad przeszkodami, niestety znacznie ogranicza celnosc. Coz, cos za cos.

 

@Ponizej - dokladnie :)

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...No i zwieksza czas lotu pocisku

 

 

Ale BTW

Czeka mnie chyba droga przez meki

Sprzedalem T-43, zakupilem T-44 pierwsza bitka 2 kille, 4 wyspostowanych... mysle sobie "niezle jak na stockowy czolg"

No i wlasnie...

Ostatnie kilka bitew to po 5-6 X tierow... ktore moge sobie porozsmieszac pena = 144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem AMX 50 100 i się zakochałem :) Piękna zabawka, i od razu prawie gotowa do zabawy (standardowe gąski utrzymują topowy silnik, radio, drugie działo, EGLD i wentylację)

 

Swoją drogą, jak sprzedawałem AMX M4 zaznaczyłem, żeby wysłał mi podzespoły do depotu, ale potem i tak musiałem odkupić działo na AMX50, nie widzę go też w depocie. Bug, czy coś źle zrobiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...