Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Wybór byłby prosty gdyby było stać na T34. Ale to wymaga kolejnych 4k golda. Wolałbym nie kupować już.

Su-122-44 albo brytyjskie AT15A są w zasięgu. SP wygląda naprawdę biednie pod każdym względem. Poza tym jedyny med którym dobrze mi się grało to T-34.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ta artka LEFH{coś} jest ciągle do kupienia? Wiem, że to teraz trochę głupie (nadchodzący nerf artylerii, etc.), ale może warto się zastanowić?

 

AT15A ma dość szybkie działo, co jest mocno denerwujące jak się gra przeciwko niemu wolnym czołgiem, albo niechcący złapie detracka. Inna sprawa, że po wypatrzeniu ma czas życia liczony w sekundach Dołączona grafika

Kąt wychylenia działa na boki też jest niezły (chyba, że go mylę z innym TD). Wydaje mi się, że można się skręcić coś w okolicach 30-40 stopni i mieć ciągle możliwość ostrzału wroga, samemu odbijając wtedy sporo.

 

Su-122-44 rzadko spotykam, ale z tego, co widziałem, bardzo to zwrotne, szybko się pojawia i szybko znika. Ja bym brał jego, chociaż za ruskimi nie przepadam.

 

SP wygląda na prawdę biednie

Dołączona grafika

 

PLX KTHX...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na chacie jeden gość się pochwalił kupnem T34 za smsy, także możesz w ten sposób uzupełnić braki ;) :D

 

T110E5 w końcu kupiony, czołg fajny ale z załogą na 75% to skrzydeł jeszcze nie rozwija.. do tego dochodzą losowania z amebami i jak na razie 2 przegrane i 1 remis :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ciężki pierwszy dzień na T110 Dołączona grafika

Gdyby nie bezmózgi w teamach, grałoby się świetnie. A najlepsze, że nim można na randomach... eeee... zarabiać. I to nierzadko tyle, co ósemkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padnie sunia w takim razie. Ale właśnie pojawił się chnagelog po rosyjsku odnośnie 8.6. Google trans. słabo to tłumaczy ale wygląda ciekawie. Inne zbadane info wskazują że nie ma co śpieszyć się w moim wypadku do kupna m40/43. Więc wstrzymam się z aktywacją kodu. Wejdą nowe premium tanki jeśli dobrze przeczytałem, A33, E-25 i jakiś chinol.

-ma ktoś pewne w 100% info do kiedy można aktywować kod z nvidii? Gdzieś podejrzałem że do 1 sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest event i zarabia się 30% więcej na T32, M103 i T110E5, także nie ciesz się tak wcześnie Dołączona grafika Muszę znowu pofarmić kasę na T34 bo nie mam na pociski, no i jakieś moduły by się przydały.

A, fakt, zapomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem bitwe w ktorej moj team padl tak sprawnie, ze nawet przeciwnik z eff 700 i dwoma killami byl zdziwiony jak im szybko idzie. Coz, moj top dmg na T-43 (tak, na tym syfilisie da sie zrobic top dmg, wystarczy banda idiotow po twojej stronie z dmg <500) niewiele pomogl. I tak sobie rozmawialismy i doszlismy do wniosku ze gdyby w tej grze byl jakis system eliminacji retardacji to gra bylaby niemal genialna. No ale jaki system? ligii? Testy na dodawanie przy logowaniu? A moze po prostu lepszy MM?

 

No i niby wszystko fajnie a jednak nie do konca. Gdyby z gry wyeliminowac polglowkow i ameby (lub conajmniej zepchnac je na bok), to kto bedzie placil? Kto musi (zaznaczam musi, a nie chce) kupic zerdyliardy golda? Czy dobry gracz ktory zna weakspoty, wie jak przy pomocy tier8 wladowac zwykle AP w tier10, ktory ma celnosc wieksza niz rozrzutnik gnojowki i potrafi zarobic (lub wyjsc na zero) tier9/10 potrzebuje tak naprawde golda? Jesli kupi to by poprawic staty i zwiekszyc fun, ale bez tez sobie poradzi. Sa ludzie ktorzy graja tier9/10 bez premium konta, bez premium tanka i jakos te eff 1200+ i WR 49+ potrafia wyciagnac.

 

No to kto kupic tego golda musi? No wlasnie ten polglowek ktory zlotowkami strzela na lewo i prawo czasem trafiac. Ten ktory KV2 z HEAT stoi za arta i probuje zdjac kogos z drugiej strony mapy. Albo ten ktory w IS-6 (nie wiem czemu ale na nich najwiecej ostatnio ameb widze) oddaje 20 strzalow robiac 300dmg. Wlasnie taki gracz musi (znow podkreslam to slowo) kupic golda zeby grajac tier 6/7 wyjsc na zero, zeby wogole trafic i przy pomocy swojego (pewnie kupionego na ebayu) IS7 zdjac wreszcie tego cholernego SP w ktorego wsadzil juz 30 zlotych pestek...

 

Ani MM nie zmienia, ani lig nie wprowadza, ani nawet nie bedzie prostych dzialan matematycznych przy logowaniu. Bo WG chce zarabiac. I zarabiac bedzie...

 

Musialem sie wyzalic bo mi znow WR leci na leb :P

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy chcecie od T-43 świetny czołg.

Wystarczy się kierować zasadą: Gdzie dwóch się bije tam T-43 korzysta.

no i unikamy pojedynków. zawsze jako wsparcie ciężkich i na 3 się ładujemy.

Z żalem wczoraj sprzedałem ten czołg.

 

 

za to niemiecki badziew VK4502P dzisiaj mi się w jednej bitwie 2 razy zapalił.,

Stosowałem ta super cudowną taktykę wystawiania mocno skatowanego boku.

ale jak czołg do d*** to nic nie pomoże.

Inna akcje wczoraj M103 z mojej drużyny posiekał mnie na plasterki.

Katowanie nic nie dało. jeden strzał odbiłem. Jego nie mogłem ruszyć. Tyle co we właz 2 pociski weszły.

 

Do E75 ten badziew to startu nie ma.

teraz przynajmniej wiem czemu tak rzadko go widać w grze.

 

 

BTW fajnie ostatnio się gra, co prawda dużo noobów i ciągle przegrane ale niezły dmg się wyciąga :]

 

@edit kolejna bitwa i badziew się zapalił.

 

@Edit 2 kolejna bitwa kolejny pożar..Widze ze przebicie objekta z przodu ze 128mm to spory wyczyn.

 

@edit 3 kolejna bitwa, po całym dniu pierwsza wygrana. oczywiście VK4502P się zapalił i przywalił IS3 w bok za 0. tradycja.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......

 

Ani MM nie zmienia, ani lig nie wprowadza, ani nawet nie bedzie prostych dzialan matematycznych przy logowaniu. Bo WG chce zarabiac. I zarabiac bedzie...

 

 

 

Dlatego wujom nie dam zarobić i pół złotówki ode mnie nie zobaczą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest event i zarabia się 30% więcej na T32, M103 i T110E5, także nie ciesz się tak wcześnie Dołączona grafika Muszę znowu pofarmić kasę na T34 bo nie mam na pociski, no i jakieś moduły by się przydały.

 

Pewni jesteście? Bo z tego co widziałem to chyba obowiązuje na burgerowym serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne promo od jutra tylko szkoda, że nie 50% jak kiedyś tylko skąpe 30%, ale w garażu wyląduje black prince, t-43 i vk 30.02d. Kumulacja. ;)

 

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja [ciach!]le 10 gier z rzedu gdzie X w moim teamie srednio robia 300 dmg

na bat chat mam juz win ratio 43%

ciezko jakos mi uwierzyc w przypadek ze ciagle w jednym teamie sa rushujacy debile a w drugim normalni gracze ...

10 gier z rzedu mam top dmg tylko co z tego jak same przegrane

 

a inna sprawa to wysyp trafien za zero

normalnie tak jakby gra chciala mnie wykonczyc nerwowo

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mojego rekordu 34 porazek z rzedu jeszcze Ci troche brakuje Dołączona grafika niestety obawiam sie ze zeby nasze granie w teamie mialo jakis sens to trzeba mlucic miedzy 1:00 a 15:00 w dni powszednie. Kazda inna godzina to top dmg, top killer, snajper srajper i przegrana Dołączona grafika

 

EDIT @ ponizej: policz co bedzie jak bedziesz mial 5000 slabych i 5 dobrych ;)

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trawienny to juz nawet nie chodzi o 10 porazek tylko to w jakim one sa stylu

jesli masz 5 kiepskich graczy na 10 tierze i 5 dobrych to z rachunku prawdopodobienstwa wychodzi ze wszyscy kiepscy trafiaja do jednego teamu 4 razy na 1000 losowan

slownie cztery razy na tysiac bitew [ciach!]a

a ja cos takiego zaliczylem 10 razy pod rzad

 

jest to tak malo prawdopodobne ze prawie niemozliwe

 

@edit

 

to wylosowanie 5 dobrych sposrod 5000 tys slabych tez bedzie mega malo prawdopodobne



13 przegranych pod rzad

ale chyba rozumiem dlaczego przegrywam

jak zadalem 7 tys dmg to prawie wygralismy

czyli wychodzi na to ze to ja za cienki jestem :)

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w końcu dorobiłem elite IS-3 to mogę się z wami pobawić, tyle, że czasowo jest u mnie słabo no i w porównaniu z wami to ja jednak noobek jestem.

 

Poniżej takie tam info dot. WoT'a, m. in. ma być buff do zarobków wszystkich czołgów od V tieru w górę za wyjątkiem SPG, co w sumie jest dość zaskakujące, ale być może przestraszyli się konkurencji.

 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/249891-lets-share-additional-information-regarding-recently-posted-updates/page__p__4858666&do=findComment&comment=4858666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi koniecznie o granie na wysokich tierach :) Kampanie mediumowe chlopaki budowali z kv-1 i hellcatow ;)
 

  • [*]Premium tanks up to the 8th tier will be leveled by the most profitable tier 8 vehicles. The income of less profitable vehicle will be increased. [*]The income of tier 8 vehicles will remain unchanged

Normalnie jakby z mysla o mnie to zrobili... ^_^ Zdecydowanie czekam na patcha i dopiero odpalam kod na premke i kupuje gold tanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie jak grać T28? Mam 105 na nim i brakuje mi 10k expa do gąsienic (działo 120 odblokowane). Gramoli się to strasznie. Rozumiem, że ze względu na specyfikę opancerzenia do przeciwnika należy stać przodem? Zauważyłem, że czołg ten ma już dobrze poznane weak spoty i łatwo go załatwić :/

 

Edyta:

 

Co do kompanii możemy coś pomyśleć. Może od przyszłego tygodnia będziemy pogrywać w piątki lub soboty po 20?

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, ja tam lubię T28 :) Na pewno przodem i kątowanie bo ma dość dużego weakpointa na dole, do tego górny właz. Zaletą powolności jest to że nie pojedziesz na pałę i zginiesz, bo zanim się doczłapiesz to walka w danym miejscu jest już bardziej stateczna i możesz przeżyć dłużej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do kompanii możemy coś pomyśleć. Może od przyszłego tygodnia będziemy pogrywać w piątki lub soboty po 20?

 

Osobiście to stawiałbym na okres pon-czwartek. Z drugiej strony w weekendy też się czasami uda na pewno :) Prędzej w piątek bo i tak sił na balowanie po pracy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam jak tym [ciach!]ojadom co grają w WOT i mają wyniki na poziomie ameby udaje się na co dzień przeżyć.

Przecież myślenie u nich nie idzie w parze z czymkolwiek co jest logiczne i zrozumiałe.

Edytowane przez pablo.k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 3 tierze tez mozna zarobić :)

 

Victory!
Battle: Highway 25 May 2013 21:43:13
Vehicle: Pz.Kpfw. I Ausf. C
Experience received: 2,054 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 34,587

 

BTW mam bana na czat na 6 dni wiec nie mogę odpowiadać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne promo od jutra tylko szkoda, że nie 50% jak kiedyś tylko skąpe 30%, ale w garażu wyląduje black prince, t-43 i vk 30.02d. Kumulacja. Dołączona grafika

 

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

 

Potrojne kombo masochizmu ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BP ma magiczny pancerz, dwa razy się odbiłem od przodu swoją m103 z topowym działem. ;p T-43 też ujdzie, gorzej z v-kałem. :D

 

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ostatnie problemy z mausem bo juz dwa razy mnie rozjechal jak jechałem JpE100

Ja go przebijam średnio raz na 5 strzałów a on mnie za każdym razem:angry:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...